Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και θίχτηκες για τον χαρακτηρισμό "Χόμπιτς"? Εσύ που χοντρό ανεβάζεις το Σχορτσιανίτη και χοντρό τον κατεβάζεις? Ή να θυμηθώ τους χαρακτηρισμούς για το Γιαννάκη?

 

Θράσος...

 

Εγω προσωπικα δε θιχτηκα, σε εχω μαθει και δε δινω καν σημασια στους χαρακτηρισμους σου. Για τον "νεο" απαντησα που ακομα δε σε εμαθε και αρχισες να του λες τα δικα σου, και μετα του κοτσαρες και ενα "ψιτ νεο αραξε στα κυβικα σου" επειδη σου απαντησε με αναλογο τροπο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγω προσωπικα δε θιχτηκα σε εχω μαθει και δε δινω καν σημασια στους χαρακτηρισμους σου. Για τον "νεο" απαντησα που ακομα δε σε εμαθε και αρχισες τα δικα σου ;)

 

Ο νέος έχει στόμα, δεν χρειάζεται τον μέντορα Midi να τον καθοδηγήσει στα κατατόπια. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο νέος έχει στόμα, δεν χρειάζεται τον μέντορα Midi να τον καθοδηγήσει στα κατατόπια. ;)

 

Βασικα δεν απευθυνθηκα καν σε αυτον (φυσικα ουτε και σε εσενα). Στον wizzy απαντησα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@MiDi_MiLiZ: Περίεργο, να κάνεις quote έναν και να απευθύνεσαι σε άλλον. Όπως και να 'χει, όπως έγραψα και πριν, δεν χρειαζόμαστε άλλον έναν μόνο για να πλακώνεται με τους απέναντι, φτάνετε όσοι είστε εδώ.

 

Να συζητήσουμε γίνεται; Ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει και το παραμύθι με τον Μαρινάκη.

 

Αρχίζω να πιστεύω ότι επιθυμεί να μας καταστρέψει εντελώς, λίγο πριν φύγει.

 

Ευτυχώς γίνεται σε περίοδο που οι απέναντι έχουν αλλάξει μέχρι και τους κηπουρούς του ναού τους, και θα αργήσουν να σηκώσουν κεφάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς γίνεται σε περίοδο που οι απέναντι έχουν αλλάξει μέχρι και τους κηπουρούς του ναού τους, και θα αργήσουν να σηκώσουν κεφάλι.

 

Υπερβολική σιγουριά -ως συνήθως- μέχρι τις πρώτες φάπες. Δεν πάει για εσένα, όλοι σας το ίδιο λέτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολική σίγουρα -ως συνήθως- μέχρι τις πρώτες φάπες. Δεν πάει για εσένα, όλοι σας το ίδιο λέτε.

 

Κοίταξε εγώ απλά πιστεύω ότι δύσκολα θα μας απειλήσετε αγωνιστικά(τουλάχιστον έτσι όπως το θέτετε),το πρωτάθλημα θα πάει στο νήμα με μικρό πλεονέκτημα σε εμάς πιστεύω, αλλά έχω και 2-3 λόγους ρε γαμώτο που το λέω αυτό, που έχουμε ξανασυζητήσει.

 

Εσείς από τη χαρά σας για τις μεταγραφές έχετε ξεφύγει και συζητάτε για κούπες στον Περαία και για φάπες.... Κατεβείτε λιγάκι από τα σύννεφα, γιατί δεν θέλω να quotarw ποστ και να ακούω δικαιολογίες για προετοιμασία,δέσιμο και προσαρμογή. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το φάπες, δεν εννοώ απαραίτητα την νίκη του ΟΣΦΠ. Ξεχνάς οτι για 2 τουλάχιστον αγωνιστικές θα παίζεις χωρίς τον βασικό σου CF, και η 6η, 7η, και 8η αγωνιστική έχει 3 ντέρμπυ παράλληλα με ματς για το Champions League;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θύμισέ μου με ποιον παίζεις τις πρώτες αγωνιστικές, και θύμισέ μου την κατάσταση της ομάδας σου. Σου αποπνέει την σιγουριά με την οποία έχεις την ευχαίρια να έρχεσαι και να μου λες για φάπες εκ των προτέρων? Δυσκολεύομαι να σε ψυχολογήσω.

 

Ολόκληρη 11άδα άλλαξε προχθές ο Νιόπλιας, χρησιμοποιώντας ακριβώς ίδιο σύστημα. Πιο σίγουρος αισθάνομαι με Κλέιτον μέσα και Σαριέγκι για φρεσκάρισμα, παρά με 8 νέα πρόσωπα στην ομάδα, χωρίς καν να έχουν κάνει προετοιμασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@MiDi_MiLiZ: Περίεργο, να κάνεις quote έναν και να απευθύνεσαι σε άλλον. Όπως και να 'χει, όπως έγραψα και πριν, δεν χρειαζόμαστε άλλον έναν μόνο για να πλακώνεται με τους απέναντι, φτάνετε όσοι είστε εδώ.

 

Να συζητήσουμε γίνεται; Ρωτάω.

 

Τωρα ειδα το ποστ σου. Βλεπεις κανα quote στο ποστ που εκανα απτο δικο σου? :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θύμισέ μου με ποιον παίζεις τις πρώτες αγωνιστικές

Mια χαρά βολικό πρόγραμμα έχουμε

 

 

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΑΒΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΛΑΡΙΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...