Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί κάποιος να απομαγνητοφωνίσει τα συνθήματα τού βίντεο να τα γράψει γιατί δεν μπορώ να τα ακούσω καθαρά όλα?

οτι θελεις, πες μου, τα...ακουσα ολα (κ τα τραγουδησα ολα) !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

O Τζιγγερ μεχρι στιγμης για οσο διοικει εχει παρει

 

1/10 πρωταθληματα

Εχει ψηφισει 2 γαυρους προεδρους

Εχει τσακωθει με τον κοσμο και εχει δωσει συνολικα για μεταγραφες οσα οι αλλοι σε μια χρονια

 

νομιζω οτι ακομα και οι Ολυμπιακοι αποκλειεται να μην βλεπουν οτι ο ανθρωπος ειναι γαυρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν διώξουμε το τζίγγερ, εχω απόλυτα επιβεβαιωμένες πληροφορίες ότι θα του γίνει πρόταση για επίτιμο μέλος στον οσφπ!

Θα του χαρίσουν και ενα μικρό δαφνοστεφανωμένο αργυρό γκέι αγόρι (αν του δώσουν χρυσό, θα το πουλήσει) να εχει να βαυκαλίζεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όλα τα είπε ο ΑΡΔάρας:

 

Ο επίσημος Παναθηναϊκός δεν είχε καν την αξιοπρέπεια να ψηφήσει λευκό όπως έκανε για παράδειγμα η ΑΕΚ, ο Ατρόμητος, αλλά και ο Άρης, του «κολλητού» του Πατέρα, του Κόντη, για να μην ξεχνιόμαστε.

 

Ρε χωρίς ξύλο λέμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα είπε ο ΑΡΔάρας:

 

 

 

Ρε χωρίς ξύλο λέμε

Αυτο κοιτας?

Τον τιτλο "Τζιγγερ ο αδελφος του Μαρινακη" δεν τον κοιτας ε?

Ο νομος περι ιδιοκτησιας ισχυει?Δεν θα επρεπε να απαγορευεται στον ιδιο να εχει και τον Παναθηναικο και τον Ολυμπιακο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν διώξουμε το τζίγγερ, εχω απόλυτα επιβεβαιωμένες πληροφορίες ότι θα του γίνει πρόταση για επίτιμο μέλος στον οσφπ!

Θα του χαρίσουν και ενα μικρό δαφνοστεφανωμένο αργυρό γκέι αγόρι (αν του δώσουν χρυσό, θα το πουλήσει) να εχει να βαυκαλίζεται!

 

Χαλαρωσε αρχηγε γιατι θα σου δωσω να φας τριφυλι χλωρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο κοιτας?

Τον τιτλο "Τζιγγερ ο αδελφος του Μαρινακη" δεν τον κοιτας ε?

Ο νομος περι ιδιοκτησιας ισχυει?Δεν θα επρεπε να απαγορευεται στον ιδιο να εχει και τον Παναθηναικο και τον Ολυμπιακο?

 

Να τον θυμόσουν παλιά το νόμο, που είχε και τον ΟΦΗ. Μετά από 30 χρόνια ιδιοκτησίας των 2 ομάδων θυμήθηκες να γραφτείς στο insomnia για να πεις το αστείο? :lol:

 

Άρα για να καταλάβω τώρα, και τα Χόμπιτς είναι τα ανηψάκια του Μαρινάκη και τους έχει δώσει τον μπασκετικό ΠΑΟ για να παίζουν?

 

Αν δε με απατά η μνήμη μου και τα Χόμπιτς είναι στην ΠΑΕ και προφανώς δεν άσκησαν βέτο στην εκλογή του ΒΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε με απατά η μνήμη μου και τα Χόμπιτς είναι στην ΠΑΕ και προφανώς δεν άσκησαν βέτο στην εκλογή του ΒΜ.

 

Ναι, θα πηγαινε μεχρι και η καθαριστρια των γραφειων για να ψηφισει

Ο Γοντικας με τον Βεκρη ηταν με εντολες ΓΒ, που κολλανε οι 5 φορες πρωταθλητες Ευρωπης aka ο εφιαλτης των γαυρων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, θα πηγαινε μεχρι και η καθαριστρια των γραφειων για να ψηφισει

Ο Γοντικας με τον Βεκρη ηταν με εντολες ΓΒ, που κολλανε οι 5 φορες πρωταθλητες Ευρωπης aka ο εφιαλτης των γαυρων?

 

Κοίτα, επειδή είσαι νέος (?) εδώ μέσα, κάτσε κανένα μήνα να μελετήσεις τις 1500 σελίδες που έχει κάθε thread και ξαναέλα να μιλήσουμε για εφιάλτες.

 

Τζίγκερ ΘΕΕ πάρε την ΚΑΕ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@DKNI, καλά σου λέει ο Erwdios. Άραξε τα άλογά σου, δεν θέλουμε ακόμα έναν μόνο να πλακώνεται με τους απέναντι. Να συζητάμε, γίνεται;

 

Υ.Γ.: Ξέρω ότι φαίνεται ότι σε "πιάνω από τα μούτρα", πίστεψέ με δεν είναι αυτή η πρόθεσή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ μας τωρα δεν ειπε και τιποτα κακο ο DKNI.

Ο ενας μπηκε να ποσταρει λεγοντας χομπιτς τους Γιαννακοπουλους, ο αλλος του απαντησε "εφιαλτης των γαυρων".

 

Και θίχτηκες για τον χαρακτηρισμό "Χόμπιτς"? Εσύ που χοντρό ανεβάζεις το Σχορτσιανίτη και χοντρό τον κατεβάζεις? Ή να θυμηθώ τους χαρακτηρισμούς για το Γιαννάκη?

 

Θράσος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...