Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βραζίλιάνος? :lol::lol::lol:

Όχι, Πελοποννήσιος :-)

Εδώ στη μπάλα εγώ είχα 5 χρόνια Stealth κι εσύ είχες Zundap και διαμαρτύρεσαι για τα κοράκια ακόμα και τώρα, δε νομίζεις ότι είναι καιρός να αρχίσεις να βλέπεις ότι μέχρι και το Μαρούσι ανταγωνίζεται την υπερμπανάθα όταν το αφήνουν τα κοράκια?

Α, γιαυτο εκανες υπερηχητικες πορειες στην Ευρωπη στη μπαλα ε?

Τουλαχιστον στο μπασκετ σε γλενταω εδω και 10 χρονια και δεν νιωθεις μοναξια, γλενταω ολη την Ευρωπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τουλαχιστον στο μπασκετ σε γλενταω εδω και 10 χρονια και δεν νιωθεις μοναξια, γλενταω ολη την Ευρωπη

 

ναι, ομως τα μεγεθη στα 2 αθληματα δε συγκρινονται ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον στο μπασκετ σε γλενταω εδω και 10 χρονια και δεν νιωθεις μοναξια, γλενταω ολη την Ευρωπη

 

ναι, ομως τα μεγεθη στα 2 αθληματα δε συγκρινονται ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Kaiser Ευτυχώς στη μπάλα, σε γλεντάω εγώ και όλη η Ευρώπη, για να μη νιώθεις επίσης μοναξιά.

Nαι, πως, γιαυτο πας να παρεις παλι φετος το Friendly League

Ρε εσεις ειστε ικανοι να αποκλειστειτε απο Μουντιαλιτο στο Χαλανδρι

Ε πεστο ρε μλκα ότι είσαι καταυλακιώτης να καταλάβω με τι έχουμε να κάνουμε. :lol::devil:

 

Μπα, πλακα εκανα, Αθηναιος ειμαι, απλα δεν ηξερα σε ποιες περιοχες εχουν το "ου" και ειπα Πελοποννησο στην τυχη:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Kaiser Ευτυχώς στη μπάλα, σε γλεντάω εγώ και όλη η Ευρώπη, για να μη νιώθεις επίσης μοναξιά.

Nαι, πως, γιαυτο πας να παρεις παλι φετος το Friendly League

Ρε εσεις ειστε ικανοι να αποκλειστειτε απο Μουντιαλιτο στο Χαλανδρι

Ε πεστο ρε μλκα ότι είσαι καταυλακιώτης να καταλάβω με τι έχουμε να κάνουμε. :lol::devil:

 

Μπα, πλακα εκανα, Αθηναιος ειμαι, απλα δεν ηξερα σε ποιες περιοχες εχουν το "ου" και ειπα Πελοποννησο στην τυχη:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο δεν μιλησα για τροπαια και στα 2, νομιζω?

 

αυτο που λεω εγω ειναι οτι η λογικη "εσυ που χεις κ καλα ομαδαρα στο ποδοσφαιρο τοσα χρονια εκτος συνορων τπτ, ενω εγω που χω ομαδαρα στο μπασκετ το δειχνω και στην ευρωπη" δεν ειναι σωστη...Γιατι στο μπασκετ ειχες το μπατζετ που σου επετρεπε να κατακτησεις αυτους τους τιλτους, ενω το μπατζετ το δικο μας στη μπαλα, δε συγκρινεται με των μεγαλων ευρωπαικων ομαδων. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο δεν μιλησα για τροπαια και στα 2, νομιζω?

 

αυτο που λεω εγω ειναι οτι η λογικη "εσυ που χεις κ καλα ομαδαρα στο ποδοσφαιρο τοσα χρονια εκτος συνορων τπτ, ενω εγω που χω ομαδαρα στο μπασκετ το δειχνω και στην ευρωπη" δεν ειναι σωστη...Γιατι στο μπασκετ ειχες το μπατζετ που σου επετρεπε να κατακτησεις αυτους τους τιλτους, ενω το μπατζετ το δικο μας στη μπαλα, δε συγκρινεται με των μεγαλων ευρωπαικων ομαδων. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα το μπατζετ της Μακαμπι ρε:lol:

 

πλακα πλακα τελικα μαλλον καλο μας εκανε το θεμαB)

 

αλλα εγω φταιω που καθομαι να κανω λιγη σοβαρη κουβεντα :P:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα το μπατζετ της Μακαμπι ρε:lol:

 

πλακα πλακα τελικα μαλλον καλο μας εκανε το θεμαB)

 

αλλα εγω φταιω που καθομαι να κανω λιγη σοβαρη κουβεντα :P:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...