Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολοι οι τσατσοι του Τζιγγερ φταινε. απο τον Κωνσταντοπουλο μεχρι αυτον που μπαινω εδω μεσα για να διαφημισει τον ψευτοσυνδεσμο.

 

δηλαδη για εναν εκτελεστη των SS τι πρεπει να πουμε; οτι δεν φταιει αυτος γιατι ηταν πιονι του Χιτλερ;

 

Κατι μου λεει πως δεν ειναι το ιδιο ...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ολοι οι τσατσοι του Τζιγγερ φταινε. απο τον Κωνσταντοπουλο μεχρι αυτον που μπαινω εδω μεσα για να διαφημισει τον ψευτοσυνδεσμο.

 

δηλαδη για εναν εκτελεστη των SS τι πρεπει να πουμε; οτι δεν φταιει αυτος γιατι ηταν πιονι του Χιτλερ;

 

Κατι μου λεει πως δεν ειναι το ιδιο ...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλος ο Πύργος για γαύρο τον έχει.τώρα τι να σου πω.Αυτοί που είναι από το ίδιο μέρος με αυτόν κάτι παραπάνω θα ξέρουν.

 

Είμαι κατά του Βαρδινογιάννη, θέλω να φύγει, θεωρώ ότι δεν αγαπά τον Παναθηναϊκό, κτλ. αλλά τώρα είναι σοβαρά επιχειρήματα αυτά; Η ράδιο αρβύλα του στρατού ωχριά σε τέτοιες συλλογιστικές. Ακόμα και δίκιο να 'χεις, με τέτοια επιχειρήματα πιο πιθανό είναι να κάνεις τους άλλους να γελάσουν παρά να αφυπνιστούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλος ο Πύργος για γαύρο τον έχει.τώρα τι να σου πω.Αυτοί που είναι από το ίδιο μέρος με αυτόν κάτι παραπάνω θα ξέρουν.

 

Είμαι κατά του Βαρδινογιάννη, θέλω να φύγει, θεωρώ ότι δεν αγαπά τον Παναθηναϊκό, κτλ. αλλά τώρα είναι σοβαρά επιχειρήματα αυτά; Η ράδιο αρβύλα του στρατού ωχριά σε τέτοιες συλλογιστικές. Ακόμα και δίκιο να 'χεις, με τέτοια επιχειρήματα πιο πιθανό είναι να κάνεις τους άλλους να γελάσουν παρά να αφυπνιστούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε νταξ.εγώ αυτό ξέρω αυτό σου λέω.αν δεν θες να το πιστέψεις δικαίωμά σου.Δεν σε υποχρέωσα.

 

 

δεν τον έχω δει ποτέ στο γήπεδο.

Δεν έχει δηλώσει πουθενά τι ομάδα είναι.

Είπε 2 φορές τον Παναθηναϊκό συνασπισμό.

Τον ρώτησαν 500 φορές τι ομάδα είναι.

Οι δημοσιογράφοι των αυλικών έγραφαν με τεράστια γράμματα για το πόσο Παναθηναϊκός είναι.

 

 

όλα αυτά μαζί δεν μου κάθονται καλά.εσύ φυσικά αν έχεις κάποιο επιχείρημα που να τον κάνει παναθηναϊκό τότε πες το μας.ως που να μας βρεις εγώ θα τον λέω γαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε νταξ.εγώ αυτό ξέρω αυτό σου λέω.αν δεν θες να το πιστέψεις δικαίωμά σου.Δεν σε υποχρέωσα.

 

 

δεν τον έχω δει ποτέ στο γήπεδο.

Δεν έχει δηλώσει πουθενά τι ομάδα είναι.

Είπε 2 φορές τον Παναθηναϊκό συνασπισμό.

Τον ρώτησαν 500 φορές τι ομάδα είναι.

Οι δημοσιογράφοι των αυλικών έγραφαν με τεράστια γράμματα για το πόσο Παναθηναϊκός είναι.

 

 

όλα αυτά μαζί δεν μου κάθονται καλά.εσύ φυσικά αν έχεις κάποιο επιχείρημα που να τον κάνει παναθηναϊκό τότε πες το μας.ως που να μας βρεις εγώ θα τον λέω γαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το έχω ακούσει αυτό για τον Κωνσταντόπουλο. Γενικά είναι ευρέως διαδεδομένη φήμη και πιθανότατα αληθεύει.

Βέβαια τους πολιτικούς δεν είναι να τους παίρνεις στα σοβαρά ούτε στα θέματα της ομάδας. Εδώ οι περισσότεροι δεν είναι καν Έλληνες πλέον, με την πολιτική που ακολουθούν, πιστεύετε ότι θα είχαν ενδοιασμούς να βάλουν τα πιστεύω τους κάτω από το συμφέρον τους?

 

Εδώ κοτζάμ Πρωταθλητής και εκδίδεται από αεκτζή εκδότη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...