Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Που να τον ξέρει ρε συ.. Προχθες υπέγραψε ο πρόεδρος..

επίσης, ακου ενα μαγικό!

ο συνδεσμος τζιγγεριακός 1979, βρήκε χώρο 200τμ, με ενοικιο 550ευρω, στο κέντρο της αθηνας, δίπλα στο χόλιντέι ίνν.

ειδες η κρίση?

Τωρα, η μανα μου, πως ψαχνει σπιτι 80τμ, και της ζητάνε 600 στην ιδια περιοχή, μαλλον χαζή είναι!

ή....δεν εχει τις καταλληλες διασυνδεσεις !

 

ΥΓ: σου εχω και 2η ερώτηση "μελος" αν μου απαντήσεις στην 1η βεβαια...

Πως χωρίς να εχετε καν ιδρυθεί σαν συνδεσμος, πηγαίνατε σε συναντήσεις με τον σοφερ?

Interviews για τον πρόεδρο σας εκανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να τον ξέρει ρε συ.. Προχθες υπέγραψε ο πρόεδρος..

επίσης, ακου ενα μαγικό!

ο συνδεσμος τζιγγεριακός 1979, βρήκε χώρο 200τμ, με ενοικιο 550ευρω, στο κέντρο της αθηνας, δίπλα στο χόλιντέι ίνν.

ειδες η κρίση?

Τωρα, η μανα μου, πως ψαχνει σπιτι 80τμ, και της ζητάνε 600 στην ιδια περιοχή, μαλλον χαζή είναι!

ή....δεν εχει τις καταλληλες διασυνδεσεις !

 

ΥΓ: σου εχω και 2η ερώτηση "μελος" αν μου απαντήσεις στην 1η βεβαια...

Πως χωρίς να εχετε καν ιδρυθεί σαν συνδεσμος, πηγαίνατε σε συναντήσεις με τον σοφερ?

Interviews για τον πρόεδρο σας εκανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελαω απο χθες με τους γαυρους, και στο φορουμ και στα σαιτ και στα ΜΜΕ

 

Τρεις μερες πριν ειμασταν τα ζωα βαζελοι που δεν καταλαβαινουμε διαφορα Εθνικης-ομαδας και φερνουμε τον οπαδισμο που στην προθερμανση κουνουσαμε 10ευρα στον Χοψωνιδη

Τρεις μερες μετα υπερασπιζονται τα Σερβικα emo εναντιον της παικτων της Εθνικης Ελλαδος ενω ειναι προφανες οτι αυτοι το ξεκινησαν μονο και μονο επειδη 'φορανε την φανελα της Θρυλαρας να ουμε'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελαω απο χθες με τους γαυρους, και στο φορουμ και στα σαιτ και στα ΜΜΕ

 

Τρεις μερες πριν ειμασταν τα ζωα βαζελοι που δεν καταλαβαινουμε διαφορα Εθνικης-ομαδας και φερνουμε τον οπαδισμο που στην προθερμανση κουνουσαμε 10ευρα στον Χοψωνιδη

Τρεις μερες μετα υπερασπιζονται τα Σερβικα emo εναντιον της παικτων της Εθνικης Ελλαδος ενω ειναι προφανες οτι αυτοι το ξεκινησαν μονο και μονο επειδη 'φορανε την φανελα της Θρυλαρας να ουμε'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ, τι στο διάολο, τους διαλέγουν συμφωνα με τον κωλοπεδαρισμό τους?

εντάξει, ο play maker emo, ειναι γνωστή αλήτρα! αλλά και ο πιτσιρικάς των 90κιλών,που ακόμα δεν εχει φο΄ρεσει το δαφνοστεφανωμένο αγοράκι, και αυτός τα ιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ, τι στο διάολο, τους διαλέγουν συμφωνα με τον κωλοπεδαρισμό τους?

εντάξει, ο play maker emo, ειναι γνωστή αλήτρα! αλλά και ο πιτσιρικάς των 90κιλών,που ακόμα δεν εχει φο΄ρεσει το δαφνοστεφανωμένο αγοράκι, και αυτός τα ιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα, οι παικτες σε γενικη συραξη το βλεπουν ή εμεις ή εσεις, ειναι και οι Σερβοι γενικα καλοπαιδα σε τσαμπουκαδες(και δεν εξαιρω και τους δικους μας, ο Ντεγιαν ηταν μεγαλη αλητρα)

 

Αλλα εχουν και τον καταλληλο προπονητη ετσι?Στα 105 του, ποσα ειναι, την ειδε μαλλον φανατιλα θυρα 7 απο τωρα. Θαχουμε παλι ομορφιες στο ΟΑΚΑ

 

Αληθεια, για τα επισοδεια στο ματς του ΣΕΦ που δεν εληξε ποτε, καμπανα εχει πεσει?

 

ΥΓ. Ο Μαριτς πρεπει να ειναι σκασμενος. Σου λεει "πλακωνονται συμπαικτες μου με τον Τεοντοσιτς πουναι Ερυθρος Αστερας και δεν ημουν εκει ρε γαμωτο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα, οι παικτες σε γενικη συραξη το βλεπουν ή εμεις ή εσεις, ειναι και οι Σερβοι γενικα καλοπαιδα σε τσαμπουκαδες(και δεν εξαιρω και τους δικους μας, ο Ντεγιαν ηταν μεγαλη αλητρα)

 

Αλλα εχουν και τον καταλληλο προπονητη ετσι?Στα 105 του, ποσα ειναι, την ειδε μαλλον φανατιλα θυρα 7 απο τωρα. Θαχουμε παλι ομορφιες στο ΟΑΚΑ

 

Αληθεια, για τα επισοδεια στο ματς του ΣΕΦ που δεν εληξε ποτε, καμπανα εχει πεσει?

 

ΥΓ. Ο Μαριτς πρεπει να ειναι σκασμενος. Σου λεει "πλακωνονται συμπαικτες μου με τον Τεοντοσιτς πουναι Ερυθρος Αστερας και δεν ημουν εκει ρε γαμωτο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα δεν εχει βγει αποφαση...

 

για την κλωτσοπατινάδα μεταξύ παιχτων, ναι, συμφωνώ ότι αυτό το σενάριο παίζει.

Αλλά διαφωνώ για τον ιβκοβιτς. Ουτε "αξιζε" αυτες τις 2 τεχνικες ποινές που εφαγε, και στη συγκεκριμένη φάση είχε και δίκιο για τον διαιτητη.

απο εκει και περα, επειδή ειναι εξυπνη η γριά, εκμεταλλευτηκε το μικρόφωνο για να μας πει για το θεό κλπ!

ΟΜως, γενικότερα μου φαίνεται εριστικός, και επειδή εχει και κύρος,συν χωψονίδη συν emo, δε νομίζω ότι τελειώνει το παιχνίδι στο οακα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα δεν εχει βγει αποφαση...

 

για την κλωτσοπατινάδα μεταξύ παιχτων, ναι, συμφωνώ ότι αυτό το σενάριο παίζει.

Αλλά διαφωνώ για τον ιβκοβιτς. Ουτε "αξιζε" αυτες τις 2 τεχνικες ποινές που εφαγε, και στη συγκεκριμένη φάση είχε και δίκιο για τον διαιτητη.

απο εκει και περα, επειδή ειναι εξυπνη η γριά, εκμεταλλευτηκε το μικρόφωνο για να μας πει για το θεό κλπ!

ΟΜως, γενικότερα μου φαίνεται εριστικός, και επειδή εχει και κύρος,συν χωψονίδη συν emo, δε νομίζω ότι τελειώνει το παιχνίδι στο οακα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρις να εχω δει το ματς, διαβασα οτι ο Ιφκοβιτς ηταν αρκετα εριστικος, για τα δεδομενα ενος φιλικου.

Στον Τεοντοσιτς περιμενω να βαλει χερι ο Ιφκοβιτς (απτο Γιαννακη ποτε δε θα περιμενα κατι τετοιο φυσικα) γιατι αν συνεχισει το ιδιο τροπαριο που βλεπουμε καιρο τωρα, καποια στιγμη σε καποιο τελικο θα επαναληφθουν τα χθεσινα με τη διαφορα οτι η κερκιδα θα ειναι αλλη και θα εχουμε τραγωδιες. Μη ξεχναμε οτι εκ των βασικων υπαιτιων για την τραγωδια του ΣΕΦ στο τελευταιο τελικο εφετος ηταν παλι ο Τεοντοσιτς.

 

Απο κει και περα μ'αρεσαν πολυ οι δηλωσεις Βασιλακοπουλου:

"Τους φέραμε εδώ όταν γινόταν πόλεμος. Τους βάλαμε στις διεθνείς διοργανώσεις με το έτσι θέλω. Αυτό είναι το ευχαριστώ τους".

 

οπως και οι δηλωσεις του Τσαρτσαρη (ο οποιος κι αυτος δεν ειχε σωστη συμπεριφορα χθες).

 

Παντως δε θελω να σκεφτομαι τι μπορει να γινει σε ενδεχομενη διασταυρωση Ελλαδας-Σερβιας στο μουντομπασκετ, μιας και αποτι φαινεται δε θα υπαρξουν τιμωριες (ειναι θεματακι το γιατι οι διαιτητες δεν ειδαν δεν ακουσαν χθες και αφησαν κενο το φυλλο αγωνος). Δηλαδη ειναι δυνατον να μπει ο Μπουρουσης ή ο Σοφο και να αντιμετωπισουν με ψυχραιμια τον Κρσιτς σε ενα σκληρο φαουλ πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...