Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για να καταλαβω. Στοχος της στασης σου αυτης, απεναντι στο μπασκετικο τμημα ποιος ειναι ακριβως?

 

*Φανταζομαι οτι θα επιθυμουσες να γενικευτει η σταση αυτη μιας και την θεωρεις σωστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

όχι.Δεν θεωρώ ότι είναι σωστή η στάση αυτή αλλά αυτή είναι η άποψη μου.Σωστή λάθος δεν ξέρω αλλά δεν θέλω να τους δώσω την ικανοποίηση ότι θα τους στηρίξω.

 

όταν ακύρωσαν τον Βλάση δεν είπα τίποτα αλλά το να μου καταστρέψουν και 2ερο τμήμα δεν θα το αφήσω.Εγώ τουλάχιστον.Δεν θα το κάνουν με την δική μου πλάτη.Δεν μπορούν να μου διαλύουν τον σύλλογο και εγώ να λέω στο μπάσκετ μαμάμε.Χ Ε Σ Τ Η Κ Α στην τελική για το μπάσκετ.Τα έχω πάρει όλα παραμάζωμα.

 

το είπα το λέω και το ξαναλέω.

 

Η κατάντια του ερασιτέχνη οφείλετε στους κοντούς που δεν άφησαν ποτέ να μπει όποιος θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, γιαννη, αυτα για τον Ερασιτεχνη αστα για τους gwf που ολοι το παιζουν "ο παναθηναικος ειναι ολα τα τμηματα" αλλα οι 8 στους 10 καιγονται για την μπαλα μονο και που αν ο Βγενοπουλος ειχε την ΠΑΕ στα τετοια τους για τον ερασιτρχνη. Λες και ο βγενοπουλος και ο πατερας βγαλανε περσυ λεφτα, τοσα χρονια δεν υπηρχαν πουθενα για τα αλλα τμηματα;

 

---------- Προσθήκη στις 13:28 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:24 ----------

 

Το ιδιο ισχυει και για το βολλευ, τωρα το θυμηθηκαμε λογω τζιγγερ. Και για να το κανω πιο λιανα για να μην κοροιδευομαστε, αν οι αφοι-τα κοντοι αφηστε τα για τους γαυρους, ελεος-δεν ειχαν μπλεξει στην ΠΑΕ τα ιδια λαθη δεν θα ειχαν κανει σε βολευ και ερασιτεχνη; θα τα συζηταγαμε ομως σε τετοιο βαθμο; οχι. Απλα τα εχουν κανει σκατα στη μπαλα και τωρα τα λαθη τους σε βολευ και ερασιτεχνη τα βλεπουμε χ10 επειδη μας συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ερασιτέχνη τον ανέφερα γιατί συζητήθηκε πριν 1-2 σελίδες ότι δεν βάζει κανένας.

 

Δεν θυμήθηκα τώρα το βόλεϊ.Τώρα είδα ποιος πραγματικά τα έκανε που!@*#&*@

 

με αυτό που γίνεται στην μπάλα θα την πληρώσει και το μπάσκετ.Αν αναλάβει την μπάλα ο δημητράκης τελείωσε το μπάσκετ.

 

και να παραβλέψω ότι έγινε σε όλα τα άλλα δεν γίνετε να παραβλέψω ότι συμμάχησαν με τον τζίγγερ.Είπαν ναι για να πάρει την κάτω βόλτα το τμήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε αγορι μου δεν διαφωνω και εγω εχω ξενερωσει με τη σταση του Παυλου κυριως αλλα τωρα δουλευομαστε; αμα ο παυλος δεν ειχε μπλεξει στη μπαλα θα πολυσυζηταγαμε Ερασιτεχνη και βολλευ; ιδια προβληματα ειχαν κυριως ο ερασιτεχνης και 3 χρονια πριν αλλα οι περισσοτεροι δεν τα κοιταγαμε, τωρα τα θυμηθηκαμε. Στο μπασκετ υπαρχουν αλλοι 10 ανθρωποι που τους σεβομαι και ειδικα ο Ζοτς που οταν λεει "πηδα' απλα ρωταμε "ποσο ψηλα". Οσο ειναι αυτοι εκει, εγω το μπασκετ δεν το κοβω, θα μεινω τελευταιος με τον Μενελαο να τρωμε τα σπορακια μας. Και μακαρι να καταλαβει ο Παυλος οτι στα 75 σου δεν κερδιζεις τιποτα απο τη μπαλα, οτι ονομα ειχες με το μπασκετ το εκανες. Γιαυτο ελεγα οτι δεν πρεπει να μπουνε στη μπαλα, γιατι εχει τοση βρωμια που ακομα και βλακες σαν τον α/α σε κανουν σαν τα μουτρα τους και φτασαμε να τα ακουει περισσοτερο ο παυλος απο το κωλοσογο, αν ειναι δυνατον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χέστηκα για τον ερασιτέχνη και το βόλεϊ.απλά αναφέρθηκε λέμε και το έγραψα.

 

εγώ για τις μαλακίες της μπάλας τον κράζω.Ναι τον παρέσυρε ο γιαννάκης.Αυτός δεν ήθελε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάιζερ, κάπως πρέπει να "τιμωρηθεί" ο παύλος και το κωλοπαίδι του, για τη συμμαχία με το διάολο.

όταν στηρίζαμε το μπάσκετ (προ ζοτς) με τρέλλα, και 20χλδ κόσμου φωναζε παύλο θεε παάρε την παε, μας αφήνε....να το φωνάξουμε 1 λεπτό, και μετά χαμογελούσε, και εκανε νόημα με τα χέρια!

Και στο τετ α τετ, ελεγε "δε μπορώ να αγοράσω κάτι που δεν πωλείται"!

θυμίζω ενδεικτικά, πρωτοσέλιδα του γιου του, για ανικανος, δεν εισαι παναθηναικός, ΦΥΓΕ, κλπ, για τον σοφέρ...

Τώρα λοιπόν, που ο παύλος συμμαχεί με τον ανικανο, ειναι φυσικό και όλες οι αλλες αμαρτίες του να πολ/ζονται. That means, ότι ξαφνικά ΦΥΣΙΚΑ θα θυμηθούμε και το γιατί έφαγε τον βλάσση, και τη σμίκρυνση του ερασιτεχνη, κλπ κλπ!

Και φυσικά, δε μπορεί να φάει κράξιμο ο παύλος και ο τράκης. (ο θανασαρας μενει απέξω απο αυτό το καραγκιοζιλικι των αλλων 2)!

Οπότε, δυστυχώς, αν και στο μπάσκετ είχα χρόνια διαρκείας (απο το 2005), φέτος, ούτε στο μπάσκετ διαρκείας.

 

ΥΓ: σκέψου ότι του χρόνου, που θα αγοράσει ο τράκης την παε, θα λες και εσύ τα ίδια με μένα...Γιατί το μπάσκετ θα το μετατρέψει σε "μπασκετικό οσφπ επι κοκκαλη" ο τράκης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απέχθεια τού Παύλου προς τον Πατέρα (χρησιμοποιούσε στις δηλώσεις του πολλές φορές το όνομα τού Βγενόπουλου παραπλανητικά αλλά το μεγάλο του πρόβλημα ήταν ο Πατέρας) τον εξέθεσε τον Παύλο που υποχρεώθηκε να μπεί χωρίς να το καταλάβει στο μπλοκ Βαρδινογιάννη. Δεν περίμενα από τον Γιαννακόπουλο να παρασυρθεί από τα αισθήματα μίσους εναντίον τού Πατέρα και να παίξει αυτό το παιχνίδι προδοσίας. Φαίνεται πως το έχει καταλάβει και έχει κόψει τις πολλές δηλώσεις και πιστεύω ότι με τον καιρό θα κρατήσει πάλι την επικριτική στάση απέναντι στον Τζίγκερ ειδικά αν το τμήμα τού μπάσκετ έχει επηρεαστεί από όλο αυτό ή αν κάτι στραβό γίνει στην μπάλα.

Φαίνεται όμως ότι ο κόσμος αγαπάει την ομάδα πάνω από πρόσωπα και προσωπικές φιλοδοξίες των παραγόντων πράγμα που φαίνεται και από τα 21000 διαρκείας μέχρι στιγμής που η δυναμική αυτή λέει ότι τα 26000+ από πέρυσι μπορεί και να καταρριφθούν.

Έτσι είναι, να πάνε να γ..... οι παράγοντες, το μοναστήρι νάναι καλά γιατί αυτοί οι κύριοι κάποτε θα σβήσουν στη λήθη ενώ η Πανάθα ποτέ δεν θα πεθάνει.

Ας πιστεύει ο ηλίθιος ο Γκότζος ότι η τρέλα με τα διαρκείας είναι ψήφοι εμπιστοσύνης στον Τζίγκερ. Καθένας ερμηνεύει τα πράγματα όπως τον συμφέρει.

Αγαπητοί μου φίλοι αφού ο βλάκας δεν πρόκειται να πουλήσει αυτό δεν σημαίνει ότι θα μας κάνει κιόλας να μην αγαπάμε την ομάδα.

Σκεφτείται το εξής απλό.

Πάμε στο γήπεδο, βάζει γκολ ο Σισσέ, γίνεται χαμός, Σισσέ οέ! οέ! Σισσέ οέ! οέ! και την επόμενη στιγμή να ακούγεται το σύνθημα από όλο το κόσμο.

"Πούλα μαλάκα είσαι γιά τη πλάκα"! Ή κάτι παρόμοιο προσβλητικό τέλος πάντων.

Δεν μπορεί κάποια στιγμή θα σπάσει ο τύπος.Δεν είναι από σίδερο. Μη ξεχνάτε ότι ο Κόκκαλης στράβωσε από πέρυσι που στην απονομή του πρωταθλήματος ο κόσμος του Ολυμπιακού τον γιούχαρε. Λένε ότι από τότε ήταν χολωμένος και είχε αποφασίσει να τα παρατήσει. Αν λοιπόν συστηματικά κάνουμε το ίδιο στον Τζίγκερ, δεν θα αντέξει γιά πολύ καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να βρίσω τον παύλο,δε θα το κάνω ποτέ...

να τον κράξω με ενα πολύ έξυπνο σύνθημα , για τη συμμαχία του με τον καρκίνο,ναι...

Τωρα, όπως προ-ειπα, κομμένο το διαρκείας σε μπάλα και μπάσκετ και απο εμένα.

Επειδή δε θα αντέξω, θα παω σε 5 παιχνίδια στο κάθε αθλημα, και that s it.

Αν γίνει θαύμα, και το γήπεδο κράζει σε κάθε παιχνίδι τον σοφέρ, τοτε θα παω σε περισσότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Νταξει ψιλομπακαλικοι οι υπολογισμοι για να μη πω χοντρο.

 

Ωστοσο αν και στο ποδι γραμενα και υπολογισμενα τα νουμερα, η ουσια του αρθρου ειναι σωστη, οτι δηλαδη χωρις να "μπουμε μεσα" σε σχεσυ με περυσι υπερκαλυψαμε τις αναγκες του ροστερ + οτι οι Γιαννακοπουλοι δε μπηκαν σε διαδικασια "λιτοτητας", παρα την κριση και την νεα φορολογια.

 

Εν ολιγοις θελει να πει οτι και διατεθηκαν οσα λεφτα χρειαζονται και γιναν σοφες επιλογες για αλλη μια χρονια, αντι για σπαταλες που συνανταμε στους wannabe "θα ριξουμε την αυτοκρατορια".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταγγραφες Ποδοσφαιρου μονο τα 800 χιλιαρικα (?) που δωσαμε για Μπουμσονγκ μεχρι στιγμης.

 

Επισης ο Ζοτς δηλωσε οτι ειμαστε πληρεις οποτε δεν ανησυχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταγγραφες Ποδοσφαιρου μονο τα 800 χιλιαρικα (?) που δωσαμε για Μπουμσονγκ μεχρι στιγμης.

 

Επισης ο Ζοτς δηλωσε οτι ειμαστε πληρεις οποτε δεν ανησυχουμε.

 

Γκοβου ?

 

 

Οσο για το μπασκετ κατι μου λεει πως αργα η γρηγορα θα παρει καποιο γκαρντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω δεν τα δώσαμε καν αυτά άλλα νταξ.

 

Ο απλός κόσμος πιστεύει ο Τζίγγερ άλλαξε.Ναι άλλαξε ο Μανωλιός και έβαλε το βρακί αλλιώς.

 

Ζω για την μέρα της προεδρίας του τράκη.Εκεί να δεις γλέντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε, δυστυχώς, αν και στο μπάσκετ είχα χρόνια διαρκείας (απο το 2005), φέτος, ούτε στο μπάσκετ διαρκείας.

 

ΥΓ: σκέψου ότι του χρόνου, που θα αγοράσει ο τράκης την παε, θα λες και εσύ τα ίδια με μένα...Γιατί το μπάσκετ θα το μετατρέψει σε "μπασκετικό οσφπ επι κοκκαλη" ο τράκης....

Δεν με νοιαζει αν θα παρεις διαρκειας

Με νοιαζει να εισαι εκει εστω και με εισητηριο

 

ΥΓ. Οταν και αμα γινει αυτο το ξανασυζηταμε

 

---------- Προσθήκη στις 19:22 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:20 ----------

 

Γκοβου ?

 

Ελευθερος

Εκτος αν στα 5Μ ηταν και οι μισθοι οποτε ειναι απλα γελοιο νουμερο και παλι καλα να λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...