Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με έπιασε η νοσταλγία σήμερα και τις τελευταίες 2-3 ώρες βλέπω στιγμιότυπα από ευρωπαικούς αγώνες μας. Αρκετές στεναχώριες αλλά πολύ περισσότερες και μεγαλύτερες χαρές. Τι έχουμε ζήσει ρε πού$τη μου... Μακάρι να μας τρελάνει και φέτος η ομάδα. Όποιος κι αν είναι κι ο πρόεδρος κι ο προπονητής κι ο θυρωρός στα γραφεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αφού Θανάσης δεν αφήνει κανέναν να μπει στον ερασιτέχνη πως να βάλουν αυτοί λεφτά?

 

 

Οι κοντοί τελειώσαν για εμένα από την στιγμή που έγιναν ένα με τον α/α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα θα ηταν καλυτερα αν δεν ειχανε ανακατευτει καθολου με τη μπαλα, κατι που τους οδηγησε να παρουν και το μερος αυτου που δεν επρεπε και γενικα να προκαλεσουν διχασμο στον κοσμο.

 

Τα λεγαμε απο οταν φωναζαν ολοι "Παυλο θεε παρε την ΠΑΕ". Τωρα οι ιδιοι φωναζουν "Παυλο θεε γυρνα στην ΚΑΕ".

 

Οσο για τον ερασιτεχνη δεν νομιζω να προσφερθηκαν οι Βγενο-Πατερας να βαλουν λεφτα, οπως υποσχεθηκαν, και να εισεπραξαν αρνητικη απαντηση. Ας το κανανε και ας τρωγανε Χ απο τον Θαναση και τοτε θα λεγαμε για τον Θαναση οτι τα αρνηθηκε.

 

ΥΓ. Μη κρινεις απτην περιπτωση Βλαση. Απο αυτον αρνηθηκε λεφτα, αλλα ειναι διαφορετικες καταστασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις τι δεν καταλαβαίνετε?Γάμα τον βγενό και τον πατέρα.Μιλάμε για απλό κόσμο.άγνωστο.δεν τους άφησαν λέμε.

 

κλάνουν μέντες στην ιδέα ότι κάποιος θα είναι πάνω από αυτούς.το ίδιο έγινε και με βλάση και με πατέρα.μόλις είδαν ότι ο κόσμος γουστάρει και κάποιον άλλον έκαναν τα πάντα να τον αδειάσουν.

 

Και δεν μπήκαν στην ΠΑΕ γιατί το έλεγε ο κόσμος.Μπήκαν γιατί αυτό ήθελαν.Εξ άλλου το είχε πει και ο Δημητράκης.Όνειρο του είναι να μπει στην ΠΑΕ.Και του χρόνου που θα πουλήσει ο Α/Α σε αυτόν θα πουλήσει.

 

τότε να βγείτε να μας πείτε για τζίγγερ και παναθηναικάρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να μας τρελάνει και φέτος η ομάδα. Όποιος κι αν είναι κι ο πρόεδρος κι ο προπονητής κι ο θυρωρός στα γραφεία...

 

κατ εμε, εισαι επικινδυνος φίλε μου, σαν οπαδός...Αυτή η λογική θα μα ς γυρίσει σε μίτου και ραγκουελ σύντομα! σε μαριτς και μίτου!

Οσο για τον ερασιτεχνη δεν νομιζω να προσφερθηκαν οι Βγενο-Πατερας να βαλουν λεφτα, οπως υποσχεθηκαν, και να εισεπραξαν αρνητικη απαντηση. Ας το κανανε και ας τρωγανε Χ απο τον Θαναση και τοτε θα λεγαμε για τον Θαναση οτι τα αρνηθηκε.

 

ΥΓ. Μη κρινεις απτην περιπτωση Βλαση. Απο αυτον αρνηθηκε λεφτα, αλλα ειναι διαφορετικες καταστασεις.

 

η περίπτωση βλάσση, δεν ειναι διαφορετική! ειναι ΙΔΙΑ με την πε΄ριπτωση πατέρα!

Διοικητικός παράγοντας, που είχε την "ατυχία" να αποθεωθεί από τον κόσμο! Επρεπε να καθαριστει με συνοπτικές διαδικασίες από το περιβάλλον παύλου!

Ειπαμε, λάθος των πεκιτων το οτι δεν εδωσαν ενα μύριο,αλλά δεν είναι αυτοί που κρατάνε ΟΜΗΡο τον ερασιτεχνη τόσα χρόνια...Οι γιαν/πουλοι ειναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ εμε, εισαι επικινδυνος φίλε μου, σαν οπαδός...Αυτή η λογική θα μα ς γυρίσει σε μίτου και ραγκουελ σύντομα! σε μαριτς και μίτου!

 

Και κατ'εμέ, σου δείχνουν το φεγγάρι και κοιτάζεις το δάχτυλο φίλε μου... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατ'εμέ, σου δείχνουν το φεγγάρι και κοιτάζεις το δάχτυλο φίλε μου... :P

 

πραγματι...το δαχτυλο ειναι ένας τίτλος, και το φεγγαρι η οριστική απαλλαγή από τον καρκίνο...τωρα το ποιος κοιτάζει τι, μπορεί εύκολα να το διακ΄ρινει κάποιος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από τόσα χρόνια και ακόμα κάποιοι τον πιστεύουν.

 

αυτός ο ΠΑΟ αξίζει σε κάποιους.

 

 

Εγώ προσωπικά γήπεδο ούτε από έξω δεν περνάω έτσι και αλλιώς αλλά θα σκεφτώ ακόμα και την τιβί να ανοίξω.έχω ξενερώσει απίστευτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλω να διαφωνήσω μαζί σου. Το ίδιο θέλουμε, απλά κρίνουμε διαφορετικά τα όσα έχουν γίνει τους τελευταίους μήνες.

 

Όμως να μου επιτρέψεις να είμαι λίγο τρελός για την ομάδα μου και όταν έχει μπροστά τον σισέ και όταν έχει τον ισλανδό καρχαρία.

 

Δεν έχω πρόθεση να σου κάνω μαθήματα Παναθηναικοφροσύνης, απλά νομίζω ότι "χόντρυνες" αυτό που έγραψα

 

---------- Προσθήκη στις 15:49 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:48 ----------

 

μετά από τόσα χρόνια και ακόμα κάποιοι τον πιστεύουν.

 

αυτός ο ΠΑΟ αξίζει σε κάποιους.

 

 

Εγώ προσωπικά γήπεδο ούτε από έξω δεν περνάω έτσι και αλλιώς αλλά θα σκεφτώ ακόμα και την τιβί να ανοίξω.έχω ξενερώσει απίστευτα.

 

Αυτό απευθύνεται σε εμένα να φανταστώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος έφερε τον Σισσέ?

ποιος έφερε τον γκοβού?

ποιος έφερε τον Γκαλάς και τον ακύρωσαν για το μέγιστο υπερπαλτό μπουμσόνγκ?

 

 

μάντεψε.

 

 

εντιτ

 

 

slimdata σε όσους πιστεύουν τον Α/Α ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο να θέλεις να φύγει ο Βαρδινογιάννης, και άλλο να θέλεις η ομάδα να χάσει ώστε να φύγει ειδικά όταν μοιάζει να έχει τις δυνατότητες να κάνει μεγάλα πράγματα.

 

Από την άλλη βέβαια, αν οι Βγενοπουλοι-Πατέρες πάρουν την ΠΑΕ και επιδείξουν τον ίδιο ζήλο όπως κάνουν στους τομείς "Διαχείριση και ψυχολογία Μάζας", τότε η επιτυχία είναι δεδομένη και πάω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο να θέλεις να φύγει ο Βαρδινογιάννης, και άλλο να θέλεις η ομάδα να χάσει ώστε να φύγει ειδικά όταν μοιάζει να έχει τις δυνατότητες να κάνει μεγάλα πράγματα.

 

Από την άλλη βέβαια, αν οι Βγενοπουλοι-Πατέρες πάρουν την ΠΑΕ και επιδείξουν τον ίδιο ζήλο όπως κάνουν στους τομείς "Διαχείριση και ψυχολογία Μάζας", τότε η επιτυχία είναι δεδομένη και πάω πάσο.

 

δεν θέλω σε καμία περίπτωση να πάει χάλια η ομάδα.Δεν φταίω όμως εγώ αν όντως πάει.Εγώ ευκαιρία να τους κράξω θέλω.

 

 

όπως κάνουν και οι αυλικοί του α/α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...