Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
παιδια τι ειναι αυτο???// οι αεκτζιδες τρελαθηκαν?? γιατι ετσι? ποσο βλακες ειναι??

 

μπες στο θεμα της αεκ(τωρα ομως) να δεις εναν:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνε κάποιοι να τον προστατέψουν και αυτός τους βαράει.ήμαρτον.Αφού δεν τον ξυλοφόρτωσαν και αυτοί τυχερός είναι.

 

εγω αν ειχα 100 ατομα γυρο μου δεν νομιζω να ξεχωριζα ποιος ειναι με ποιον ειναι .:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μπενφίκα επιστρέφει γιά Λέτο.

Δεν νομίζω να συμφωνήσει ο Νιόπλιας να δοθεί ο παίχτης, γιατί βασίζει πολλά πάνω του. Εκτός κι αν ο Τζίγκερ θυσιάσει το παίχτη γιά να φουσκώσει παραπάνω την τσέπη του. Όμως ο Νιόπλιας λέει ότι τώρα χτίζουμε χαρακτήρα.Και χωρίς τον τρελό Σεμπάστιαν ποιός θα παίζει το ρόλο τού απρόβλεπτου τεχνηταρά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μπενφίκα έχει ήδη πάρει παίχτη και έχει πει πως δεν ενδιαφέρεται για τον παίχτη.Εγώ τώρα το σκηνικό το λαμβάνω πως θέλουμε εμείς να τον δώσουμε παρά ότι τον θέλουν αυτοί.

 

έτσι και πουληθεί έστω και ένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μπενφίκα έχει ήδη πάρει παίχτη και έχει πει πως δεν ενδιαφέρεται για τον παίχτη.Εγώ τώρα το σκηνικό το λαμβάνω πως θέλουμε εμείς να τον δώσουμε παρά ότι τον θέλουν αυτοί.

 

έτσι και πουληθεί έστω και ένας.

Ο προπονητής της Μπενφίκα έχει μεγάλο έρωτα με τον Λέτο. Ήρθε και η καλή εμφάνιση στην Αμερική με γκολ εναντίον της Ίντερ και έχει ξετρελαθεί ο Χέσους.

Το θέμα είναι ότι αν θέλεις να λέγεσαι μεγάλη ομάδα δεν πρέπει να αφήνεις τη Μπενφίκα να σού παίρνει τους καλύτερους παίχτες σου. Αλλιώς θα είσαι μιά ζωή από κάτω. Εξ άλλου εμάς σαν φίλους τού Παναθηναϊκού δεν μας ενδιαφέρει να φεύγουν, αλλα να έρχονται παίχτες υψηλού επιπέδου. Το οικονομικό μέρος δεν μας αφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού, λοιπόν, δεν ενδιαφέρει το οικονομικό, ας διπλασιάσει η διοίκηση τις τιμές εισιτηρίων και διαρκείας για να απολαμβάνει ο κόσμος τους παίχτες υψηλού επιπέδου που θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού, λοιπόν, δεν ενδιαφέρει το οικονομικό, ας διπλασιάσει η διοίκηση τις τιμές εισιτηρίων και διαρκείας για να απολαμβάνει ο κόσμος τους παίχτες υψηλού επιπέδου που θέλει.

Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να αυξηθεί το μπάτζετ. Όχι μόνο από τα εισιτήρια.

Και μη διαστρεβλώνεις αυτά που λέω. Ξαναλέω λοιπόν ότι το οικονομικό δεν αφορά τους οπαδούς αλλά τη διοίκηση που θα βρεί τρόπους να δυναμώσει και όχι να αποδυναμώσει.

Δεν θα χάσω τον ύπνο μου γιά τη τσέπη των Βαρδινογιάννηδων.Στο φινάλε δεν λένε ότι οι ΠΑΕ είναι μιά μαύρη τρύπα? Ε ας τη μεγαλώσει ο Τζίγκερ να τη κάνει σαν τον κ... του, και να έχουμε επιτυχίες. Πάντως με νοικοκύρεμα δεν γίνεται δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού, λοιπόν, δεν ενδιαφέρει το οικονομικό, ας διπλασιάσει η διοίκηση τις τιμές εισιτηρίων και διαρκείας για να απολαμβάνει ο κόσμος τους παίχτες υψηλού επιπέδου που θέλει.

Σας εκανε αυξηση ο φουσκας λογω Ριερα και δεν το μαθαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού, λοιπόν, δεν ενδιαφέρει το οικονομικό, ας διπλασιάσει η διοίκηση τις τιμές εισιτηρίων και διαρκείας για να απολαμβάνει ο κόσμος τους παίχτες υψηλού επιπέδου που θέλει.

 

Xαραμιζεσαι εσυ μεσα στα φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...