Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
1. Και γω που νόμιζα ότι θαυμάζεις αυτό το στιλ ποδοσφαίρου (βλέπε ημιτελικά τσουλου).
Nαι, σε εστησε τελεια ο Χοσε Μπαντοβιτσινιο εσενα την Ιντερ Πειραιως. Αψογη τακτικη στους Γουεσλι Ζαιραιντερ και στο αμυντικο χαφ τον μεγαλο Ντουντουμπιασο

2. Κάτι; Έχω τόσα πολλά να θυμάμαι που θέλω λογιστή να τα βάλει σε μια τάξη.

Aυτο ειναι το προβλημα οταν εχεις περισσοτερα να θυμασαι αποτι να ζεις και να προσδοκας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καζούρα θα σου κάνω όταν πάρω το πρωτάθλημα ή στη χειρότερη όταν σου ξανα-κλείσω το σπίτι ...oh wait, στο νοίκι μένεις! :lol::lol::lol: (και για να σε προλάβω... με άλλα λόγια, πολύ σύντομα!)

Καλα τα λες, η μαλλον καλα τα ονειρευεσαι οπως τα ονειρευοσουν και περυσι αλλα τωρα ειναι καλοκαιρι ακομα και το summer 2010 εχει γευση 5ης θεσης και γευση καποιας Μακαμπι Τελ Αβιβ και θα θες να το ξεχασεις γρηγορα. :lol::lol:

Οποτε βαστα τις ορμες σου για την ωρα γιατι δεν ξανακουστηκε ο 5ος του πρωταθληματος, 2 μηνες μετα τη ληξη να κανει καζουρα στον πρωταθλητη οτι θα του παρει πρωταθλημα :lol:

 

Ωστοσο εγω σταθηκα στο θεμα της Ιντερ, ασχετα αν εσυ ως συνηθως απαντας τα δικα σου. Σταθηκα στην Ιντερ λοιπον, γιατι εσυ συγκεκριμενα ηρθες να ειρωνευετεις τους Παναθηναικους γιατι τολμησαν να κερδισουν (!!!), τη στιγμη μου σε γλενταει μια ομαδα που την ξεραμε απτο μπασκετ και χθες την μαθαμε και στο ποδοσφαιρο χαρη σε ποιον αλλον, εσας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...] τη στιγμη μου σε γλενταει μια ομαδα που την ξεραμε απτο μπασκετ και χθες την μαθαμε και στο ποδοσφαιρο χαρη σε ποιον αλλον, εσας...

 

Όχι ρε, την ξέραμε από παλιότερα όταν ένας Γιακούμπου Αγιεκμπένι τους γλέντησε μέσα έξω. Χθες, απλά επαναλήφθηκε το μάθημα για να δουν αν θυμόμαστε την ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε, την ξέραμε από παλιότερα όταν ένας Γιακούμπου Αγιεκμπένι τους γλέντησε μέσα έξω. Χθες, απλά επαναλήφθηκε το μάθημα για να δουν αν θυμόμαστε την ομάδα.

 

Οχι ρε. Αλλη Μακαμπι ηταν εκεινη. Η Χαιφα.

 

Χθες εγραψε χρυση σελιδα στην ιστορια της και η Μακαμπι Τελ Αβιβ :lol:

 

Απεναντι στην ιδια ομαδα και αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακία, μπέρδεψα τις Μακάμπι! Πάντως, εγώ μιλούσα για την ίδια Μακάμπι που μετά τον ΟΣΦΠ έπεσε πάνω στην ΑΕΚ και η ΑΕΚ την έκανε γιο-γιο.

 

Αν θυμαμαι καλα απο το μπασκετ υπαρχει η Ρανανα, η Χαιφα, η Τελ Αβιβ και μετα πιανουμε τις Χαποελ. Ιερουσαλημ, Τελ Αβιβ και δωστου

Ζωη να εχουμε, με τους γαυρους θα μαθουμε ολες τις αντιστοιχιες ομαδων μπασκετ-ποδοσφαιρου απο το Ισραηλ:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε θυμάμαι έπαιζε το Μακάμπι χαι-φαι σπορ φμ.:lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

νταξ δεν υπάρχουν.έχουμε μάθει όλες τις ομάδες με αυτούς.

 

βασικά δεν φταίνε αυτοί.τους λέγαμε δεν φοράτε κοντομάνικα στην Ευρώπη και κατάλαβαν λάθος και έπαιζαν με καροτέν,σαγιονάρα και αμάνικο.

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

22b1913ddc37ae679074f29.jpg

 

diogo20100806_01.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι απο πανω μην αδικειτε την ιστορικη ομαδα που ακουει στο ονομα Ολυμπιακος Πειραιως.

 

Εκτος ολων των Εβραικων πιθανων ομαδων που εχουν υπαρξει, χαρη στον ΟΣΦΠ εχουμε μαθει και τις μισες ομαδες της Σκανδιναβιας. Μολντε, Χερενφεν, Ροζενμποργκ κλπ. Χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν εχουμε μαθει και ομαδες απο την αλλη ακριβως ακρη της Ευρωπης, οπως για παραδειγμα την Ανορθωση.

 

Συντομα θα μαθουμε και τα εφηβικα τμηματα της καθε ομαδας, οπως το πανε.

 

 

 

28608_112066495499579_112066408832921_74493_1799499_n.jpg

30078_114325618607000_112066408832921_83213_1033920_n.jpg

Για ποσο ακομα θα σας παιρνει τα ευρω ο φραγκοφονιας?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος ολων των Εβραικων πιθανων ομαδων που εχουν υπαρξει, χαρη στον ΟΣΦΠ εχουμε μαθει και τις μισες ομαδες της Σκανδιναβιας. Μολντε, Χερενφεν, Ροζενμποργκ κλπ.

 

Καρφωνεσαι. Ολλανδικη.:lol:

Αν μη τι αλλο, εχουν φτιαξει καριερες ετσι?

Εκεινος ο Αντρεας Λουντ της Μοντε, 3 σε 2 ματς τους εβαλε, πηρε μεταγραφη στην Πριμιερ και δεν τον ξανακουσαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περισσοτερο γελαω οταν φτανει ο Μαρινακης ...

Λες και ζητανε ελεημοσυνη κανουν ....

 

"Ο,τι καλυτερο μπορεις για τον Ολυμπιακο προεδρε ..

Ο,τι καλυτερο μπορεις ..."

 

:lol:

 

Και το αλλο κορυφαιο ειναι εκει που του λεει του Λινεν ο αλλος :

" Καθεσαι και μου γραφεις ..

Τι γραφεις , μυθιστορημα ... ?? "

 

Τρελο γελιο ....:lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περισσοτερο γελαω οταν φτανει ο Μαρινακης ...

Λες και ζητανε ελεημοσυνη κανουν ....

 

"Ο,τι καλυτερο μπορεις για τον Ολυμπιακο προεδρε ..

Ο,τι καλυτερο μπορεις ..."

 

:lol:

 

Και το αλλο κορυφαιο ειναι εκει που του λεει του Λινεν ο αλλος :

" Καθεσαι και μου γραφεις ..

Τι γραφεις , μυθιστορημα ... ?? "

 

Τρελο γελιο ....:lol::lol:

 

Eιναι θεοι ρε.

Εγω γελαω για αλλο λογο.

Στο 1 αμαξι οπως ερχεται κατεβαζουν καντηλια (χωρις να ξερω εξαρχης ποιος ειναι).

Στο αλλο αμαξι λενε "ειμαστε μαζι σου".

Και στο τριτο ξανα καντηλια.

 

Κι η ατακα με το μυθιστορημα πετυχημενη χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...