Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο το πρώτο είδα και ήσασταν τρομερά "κεφάτοι", καμία σχέση με την Ίντερ που σερνόταν, φεεεεέτα!. Στη διάρκεια της σεζόν θα δούμε ποιος έχει δίκιο.

 

Η ομάδα μου βρίσκεται σε μεταβατική φάση, άλλαξε η διοίκηση, έκλεισε γρήγορα τρύπες, δεν είναι για συμπεράσματα, άστην.

 

Τότε κάνε τον κόπο να παρακολουθήσεις και το άλλο ημίχρονο, και τα άλλα δύο προηγούμενα ματς, και μετά ξανασυζητάμε. Μέχρι τότε θα μιλάμε για αισχρό τρόλινγκ :X

 

Δηλαδή μόνο για την δικιά μου μπόρεσες να βγάλεις συμπεράσματα, παρακολουθώντας μάλιστα μόλις το 16% των φιλικών αγώνων?

 

Και από τη στιγμή που η δικιά σου δεν είναι ακόμα για πολλά συμπεράσματα, τότε γιατί βιάστηκες να βγάλεις ετυμηγορια στο δίπλα τόπικ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

Τότε κάνε τον κόπο να παρακολουθήσεις και το άλλο ημίχρονο' date=' και τα άλλα δύο προηγούμενα ματς, και μετά ξανασυζητάμε. Μέχρι τότε θα μιλάμε για αισχρό τρόλινγκ :X

 

Δηλαδή μόνο για την δικιά μου μπόρεσες να βγάλεις συμπεράσματα, παρακολουθώντας μάλιστα μόλις το 16% των φιλικών αγώνων?

 

Και από τη στιγμή που η δικιά σου δεν είναι ακόμα για πολλά συμπεράσματα, τότε γιατί βιάστηκες να βγάλεις ετυμηγορια στο δίπλα τόπικ?[/quote']

1) Υπάρχουν εφημερίδες, sites κλπ, ξέρεις, για την περίπτωση που δε δούμε κάποιο ματς.

 

2) Ετημυγορία ένα ποστ που ξεκινά με "θέλω" (καλύτερο προπονητή, 3ετές πλάνο, απαγκίστρωση από το άγχος του πρωταθλήματος, αμ. χαφ, τέρμα, προώθηση των νέων κλπ); Με δουλεύεις; Ποιά ακριβώς ετυμηγορία έβγαλα; (Να ετοιμάσω φώτο Λουα Λούα με κωλοτούμπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Υπάρχουν εφημερίδες, sites κλπ, ξέρεις, για την περίπτωση που δε δούμε κάποιο ματς.

 

2) Ετημυγορία ένα ποστ που ξεκινά με "θέλω" (καλύτερο προπονητή, 3ετές πλάνο, απαγκίστρωση από το άγχος του πρωταθλήματος, αμ. χαφ, τέρμα, προώθηση των νέων κλπ); Με δουλεύεις; Ποιά ακριβώς ετυμηγορία έβγαλα; (Να ετοιμάσω φώτο Λουα Λούα με κωλοτούμπα)

 

1) Αν διάβασες ότι και στα υπόλοιπα είμασταν τρομερά κεφάτοι τότε θα πρέπει να ξανατσεκάρεις τα site που επισκέφτεσαι.

 

2) Ετοίμασέ την, και βάλτην σε quote του μηνύματός σου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2) Ετοίμασέ την' date=' και βάλτην σε quote του μηνύματός σου :-)[/quote']

Ούτε καν προσπάθεια; Περιμένω να μου εξηγήσεις ποια είναι η ετυμηγορία μου (αφού με ξανακατηγορήσεις για τρολ). Έλα πες τα στο άλλο τόπικ να είμαστε οντόπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν προσπάθεια; Περιμένω να μου εξηγήσεις ποια είναι η ετυμηγορία μου (αφού με ξανακατηγορήσεις για τρολ). Έλα πες τα στο άλλο τόπικ να είμαστε οντόπικ.

 

Δεν θα πάρω άλλα μαθήματα ελληνικών, ευχαριστώ. Ότι έμαθα έμαθα, κι όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν προσπάθεια; Περιμένω να μου εξηγήσεις ποια είναι η ετυμηγορία μου (αφού με ξανακατηγορήσεις για τρολ). Έλα πες τα στο άλλο τόπικ να είμαστε οντόπικ.

 

E που πας. Ελα να μας κανεις καζουρα επειδη κερδισαμε σε φιλικο την Ιντερ.

Oh wait, εχουμε κηδειες σημερα στο αλλο τοπικ, δεν εχεις ωρα να ασχοληθεις με τον ΠΑΟ σημερα :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις ποτέ ακούσει ότι κανονικά κάθε σοβαρή ομάδα θα πρέπει αυτή την περίοδο να ψιλοσέρνεται

Ετσι που το θετεις με φοβιζει το ποσο σοβαρος παρουσιαζεται ο Ολυμπιακος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E που πας. Ελα να μας κανεις καζουρα επειδη κερδισαμε σε φιλικο την Ιντερ.

Oh wait, εχουμε κηδειες σημερα στο αλλο τοπικ, δεν εχεις ωρα να ασχοληθεις με τον ΠΑΟ σημερα :lol::lol:

Καζούρα θα σου κάνω όταν πάρω το πρωτάθλημα ή στη χειρότερη όταν σου ξανα-κλείσω το σπίτι ...oh wait, στο νοίκι μένεις! :lol::lol::lol: (και για να σε προλάβω... με άλλα λόγια, πολύ σύντομα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επική βουτιά Ντουντού εχτές.το έχει δουλέψει.Φαίνεται τι δούλευαν στην προετοιμασία.

 

προβλέπω κηδείες αν δεν ξυπνήσει η κοιμισμένη διοίκηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καζούρα θα σου κάνω όταν πάρω το πρωτάθλημα ή στη χειρότερη όταν σου ξανα-κλείσω το σπίτι ...

E,καλα, δεν το λες και στη χειροτερη.

Για μεχρι εκει εισαι, για να παριστανεις τον Αχαρναικο 90' λεπτα μπας και παρεις ενα ματς οπως περσυ στο τσαφ.Ναχεις κατι να θυμασαι ρε παιδι μου...

Σε κερδισε η Μακαμπι στη μπαλα. Υπομονη, παρε τον Γιαννακη προπονητη και θα παρεις ρεβανς στο μπασκετ

oh wait, στο νοίκι μένεις! :lol::lol::lol:

Πως να μην ειμαι στο νοικι, δεν εχουμε καμια Ολυμπιαδα τωρα οπου ναναι να μου χαρισουν μεζονετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μεχρι εκει εισαι, για να παριστανεις τον Αχαρναικο 90' λεπτα μπας και παρεις ενα ματς οπως περσυ στο τσαφ.Ναχεις κατι να θυμασαι ρε παιδι μου...

1. Και γω που νόμιζα ότι θαυμάζεις αυτό το στιλ ποδοσφαίρου (βλέπε ημιτελικά τσουλου).

2. Κάτι; Έχω τόσα πολλά να θυμάμαι που θέλω λογιστή να τα βάλει σε μια τάξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...