Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας γραφουν οτι θέλουν.....

 

Περα ομως απο αυτό νομιζω οτι εχει παραγινει το κακό στο Ελλαδισταν με την ελευθερία του τυπου....Και μιλω γενικότερα οχι μονο για την Πρασινη....

post-145273-129063110444_thumb.jpg

post-145273-129063110445_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Και εγώ δεν θέλω να πάω στρατό, αλλά αφού είναι υποχρεωτικό δεν θα κάτσω να γίνω ανυπότακτος. Δεν είναι εκεί το θέμα μας. (Στην Γερμανία, Ελβετία, Φιλανδία και σε μερικά ακόμα κράτη είναι ακόμα υποχρεωτικός).

 

Το θέμα είναι γιατί η μίζερη φυλλάδα του ασχολείται καθημερινά με τον ΟΣΦΠ, και μάλιστα με απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς προς παίκτες, φιλάθλους, προπονητές. Να κλείσει αυτό το έκτρωμα αμέσως.

 

Είπες ακριβώς τα κράτη που δεν είναι υποχρεωτικός! Η Ελβετία μάλιστα δεν έχει καθόλου στρατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελβετια ειναι λιγο παράξενα τα πραγματα σχετικά με τον στρατό απο οσο ξέρω....

Η θητεια διαρκει γυρω στους 4 μηνες αλλα εχεις την δυνατοτητα να πας με ενα ή δυο φιλαράκια σου στην " ίδια μονάδα :P " ωστε να μην αισθάνεσαι μοναξιές...

 

Εντελως μα εντελως offtopic σχετικά με Παναθηναϊκό :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' αληθεια ειναι αυτο εδω που τα λεμε

Τι εχετε στον επομενο γυρο μετα την Μακαμπι?

Καχα Λαμποραλ?[/quote']

Κάτσε να περάσουμε πρώτα.

 

Τώρα, τα περί τρολαρίσματος ακούγονται αστεία από άτομα που κατέκλυσαν το κόκκινο τόπικ με σχόλια για το Τζιόλη, Χοψονίδη, τη Μπέσα κλπ. Ή όλα είναι τρόλιγκ ή όλα καζούρα. Διαλιέχτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να περάσουμε πρώτα.

 

Τώρα, τα περί τρολαρίσματος ακούγονται αστεία από άτομα που κατέκλυσαν το κόκκινο τόπικ με σχόλια για το Τζιόλη, Χοψονίδη, τη Μπέσα κλπ. Ή όλα είναι τρόλιγκ ή όλα καζούρα. Διαλιέχτε.

 

Αν όλα τα άκυρα που χεις πετάξει τις τελευταίες μέρες θεωρούνται καζούρα τότε.....

 

 

LOL

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν όλα τα άκυρα που χεις πετάξει τις τελευταίες μέρες θεωρούνται καζούρα τότε.....

 

This is a spoiling text' date=' please visit the website to see it![/quote']

Σοβαρά δεν ειναι, είναι πλήρως εναρμονισμένα με το κλίμα της εποχής...

 

Αν σε ενοχλεί, report, ignore, ότι προτιμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά δεν ειναι, είναι πλήρως εναρμονισμένα με το κλίμα της εποχής...

 

Αν σε ενοχλεί, report, ignore, ότι προτιμάς.

 

Μπορείς και καλύτερα είμαι σίγουρος. Γιατί εκτός από την προσωπική σου ηδονή να προσπαθείς να χαλάσεις το κλίμα του τόπικ, πίστεψέ με δεν καταφέρνεις και πολλά με τα τούβλα που πετάς απο δω κι απο κει.

 

 

Δεν θα κάτσω να σκάσω μην ανηυσχείς. Εκτός απο ρατιστικού περιεχομένου μηνύματα μερικών υποκειμένων που θέλουν να θεωρούνται άνθρωποι, τα άλλα συνήθως τα καταπίνω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζεις τα καλύτερα σε spoiler και τα χάνω επειδη δεν τα δείχνει το iPhone app.

 

Α, να μη ξεχάσω, σπουδαία η νίκη επί της Ίντερ!

 

Κάνε υπομονή μέχρι να πας σπίτι.

 

Αρκετά σημαντική η νίκη επί της Ίντερ. Η ομάδα μας δείχνει να είναι σε καλό δρόμο. Κυρίως στον επιθετικό τομέα. (Όχι δεν πιστεύω ότι έπρεπε να μας παραδώσουν την κούπα τους και να την φέρουμε στην Αθήνα)

 

Είδαμε σε ένα ημίχρονο, ότι δυσκολεύονταν να κάνει η ομάδα στου στα 12 από τα 14 :whistle:

 

Αν εσείς δεν πιστεύετε ότι έγινε και κάτι τρομερό, και έχουμε αυταπάτες, επειδή δεν έπαιζε ο τερματοφύλακας με τα γκόμου γκόμου χέρια και οι υπόλοιποι βασικοί, είναι δικαίωμά σας. Μάλιστα για την ακρίβεια είναι υπερ σας το να πιστεύουμε διάφορα, οπότε αφήστε μας στον κόσμο μας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις ποτέ ακούσει ότι κανονικά κάθε σοβαρή ομάδα θα πρέπει αυτή την περίοδο να ψιλοσέρνεται και ότι κανονικά θα έπρεπε να ανησυχείς όπως ανησυχούν οι Αεκτζήδες που είδαν τη δική τους ομάδα φορμαρισμένη;

 

Τα σπόιλερ τα είδα στον σαφάρι αλλά μη το συνεχίσεις γιατί κάνει ζέστη, η γραμμή στο καινούριο σπίτι δεν έχει έρθει ακόμα και γενικά δεν παλεύεται η κατάσταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις ποτέ ακούσει ότι κανονικά κάθε σοβαρή ομάδα θα πρέπει αυτή την περίοδο να ψιλοσέρνεται και ότι κανονικά θα έπρεπε να ανησυχείς όπως ανησυχούν οι Αεκτζήδες που είδαν τη δική τους ομάδα φορμαρισμένη;

 

Τα σπόιλερ τα είδα στον σαφάρι αλλά μη το συνεχίσεις γιατί κάνει ζέστη, η γραμμή στο καινούριο σπίτι δεν έχει έρθει ακόμα και γενικά δεν παλεύεται η κατάσταση!

 

Μα σερνόμουν. Δεν τα είδες τα προηγούμενα φιλικά? Τρόμαζα να κοιτάζω την οθόνη. Δεν το είδες το δεύτερο ημίχρονο? Κλάταραν.

 

Αλλά κάποια στιγμή έστω και για ένα σαρανταπεντάλεπτο, έστω και σε φιλικό, θέλω να δω ότι αυτά που δουλεύουν στην προπόνηση μπορούν να τα βγάλουν και στο γήπεδο. Θέλω να δω μία αλληλοκάλυψη, θέλω να δω ένα τριγωνάκι, θέλω να δω μια δουλεμένη αντεπίθεση, θέλω να δω ότι την δεύτερη χρονιά που παίζουν μαζι ο Λέτο και ο Σισέ βρίσκονται πολύ πιο εύκολα. Θέλω να δω ότι πλέον ο Νίνης, αν φυσήξει βοριας δεν θα παραπατήσει.

 

Δεν θέλω να διαβάζω για τους ταύρους στις προπονήσεις, και για τα κανονια που ματώνουν τα δίχτυα στα οικογενειακά διπλά, θέλω να έχουν και επαφή με τα δίχτυα έστω και στα φιλικά.

 

Δηλαδή εσύ αυτή τη στιγμή που η ομάδα σου παραπατάει(άσχετα με τα τρελά που ακούμε από στον σπίκερ) αισθάνεσαι πιο σίγουρος διότι, αυτό θεωρείτε λογικό για την εποχή αυτή, και η ομάδα θα φορτσάρει όταν πρέπει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μα σερνόμουν. Δεν τα είδες τα προηγούμενα φιλικά? Τρόμαζα να κοιτάζω την οθόνη. Δεν το είδες το δεύτερο ημίχρονο? Κλάταραν.

 

Αλλά κάποια στιγμή έστω και για ένα σαρανταπεντάλεπτο' date=' έστω και σε φιλικό, θέλω να δω ότι αυτά που δουλεύουν στην προπόνηση μπορούν να τα βγάλουν και στο γήπεδο. Θέλω να δω μία αλληλοκάλυψη, θέλω να δω ένα τριγωνάκι, θέλω να δω μια δουλεμένη αντεπίθεση, θέλω να δω ότι την δεύτερη χρονιά που παίζουν μαζι ο Λέτο και ο Σισέ βρίσκονται πολύ πιο εύκολα. Θέλω να δω ότι πλέον ο Νίνης, αν φυσήξει βοριας δεν θα παραπατήσει.

 

Δεν θέλω να διαβάζω για τους ταύρους στις προπονήσεις, και για τα κανονια που ματώνουν τα δίχτυα στα οικογενειακά διπλά, θέλω να έχουν και επαφή με τα δίχτυα έστω και στα φιλικά.

 

Δηλαδή εσύ αυτή τη στιγμή που η ομάδα σου παραπατάει(άσχετα με τα τρελά που ακούμε από στον σπίκερ) αισθάνεσαι πιο σίγουρος διότι, αυτό θεωρείτε λογικό για την εποχή αυτή, και η ομάδα θα φορτσάρει όταν πρέπει?[/quote']

Μόνο το πρώτο είδα και ήσασταν τρομερά "κεφάτοι", καμία σχέση με την Ίντερ που σερνόταν, φεεεεέτα!. Στη διάρκεια της σεζόν θα δούμε ποιος έχει δίκιο.

 

Η ομάδα μου βρίσκεται σε μεταβατική φάση, άλλαξε η διοίκηση, έκλεισε γρήγορα τρύπες, δεν είναι για συμπεράσματα, άστην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...