Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σου πω παρατα με καλυτερα....

Δε παλευεστε πραγματικα ....

 

 

Ελα να σου πω αυτο που θες τοοοοοοοοσο να ακουσεις ...

" Μπραβο στον Παο που νικησε εστω και σε φιλικο τη πρωταθλητρια ευρωπης και με 3 γκολ κι ολας " ...

 

Μετα απο αυτο σιγουρα ο Παο θα παρει το Τσ. Λ. ...

Δεν υπαρχει περιπτωση αφου εριξε 3αρα στην πρωταθλητρια ε τοτε δε χανει τη φετινη ευρωπαικη κουπα με τπτ η Παναθα ....

 

Ελα ευχαριστημενος ... ??

 

Δεν υπάρχει λόγος να νοιώθεις άσχημα.Αφού πιστεύεις ότι η εμφάνιση τού Παναθηναϊκού δεν ήταν κάτι το εξαιρετικό άρα δεν κινδυνεύεις στο πρωτάθλημα. Γιατί εκεί πάει η σκέψη σου.Να μην είναι καλός ο ΠΑΟ ώστε να πάρεις ένα (ακόμη) εύκολο υποβαθμισμένο πρωτάθλημα. Ποιός ο λόγος λοιπόν να ανησυχείς αφού εσύ δεν είδες τίποτα το διαφορετικό? Δεν ακούσαμε εξ άλλου καμία σοβαρή ανάλυση απο μέρους σου γιά το παιχνίδι, παρά ότι ήταν φιλικό.Άρα δεν βγήκαν συμπεράσματα άρα τσάμπα έγινε τότε το ματς.

 

Και να σου πω και κατι σχετικά άσχετο. Πέρα από τις διενέξεις Τζίγκερ-Πατέρα-Βγενό που δεν μας άφησαν να χασρούμε το νταμπλ όπως θάπρεπε, ένας λόγος ακόμη που δεν μπορέσαμε να το χαρούμε είναι που με όλους αυτούς τους βιασμούς στο ποδόσφαιρο απο τον Κοκκαλη επί τόσα χρόνια περνάει από τη σκέψη μας ρε μήπως τα ίδια έκανε και ο Πατέρα και πήραμε το ντάμπλ? Ο καταστροφέας του Ελληνικού ποδοσφαίροι Κόκκαλης μας έκανε λοιπόν να είμαστε περισσότερο καχύποπτοι.Γι αυτό δεν το χαρήκαμε το νταμπλ αν και όλος ο κόσμος ξέρει και λέει ότι ήταν το πιό καθαρό απ όλα απο τη δημιουργία της σουπερλιγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μιλαμε για απιστευτο κομπλεξ παλικαρια.

 

Κατι αναλογο φυσικα ειχε γινει και για την πενταρα που ειχατε φαει περσι απο Εργοτελη απο τους δικους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δε μειωνω τη νικη σας ....

Και φυσικα ηταν μεγαλη νικη ....

Απλα λεω πως ηταν ενα φιλικο ....

 

Τι ηθελα και μιλησα...

Εδω μεσα σου βαζουν λογια χωρις να τα εχεις πει ....

 

Απιστευτοι ειστε ....

Τα παραταω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δε μειωνω τη νικη σας ....

Και φυσικα ηταν μεγαλη νικη ....

Απλα λεω πως ηταν ενα φιλικο ....

 

Ρε μαν...φιλικη νικη εχεις στον υμνο σου...ποσο πιο κατω να παει?:-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαν...φιλικη νικη εχεις στον υμνο σου...ποσο πιο κατω να παει?:-):-)

 

Προφανως και δεν εγραψα εγω τον υμνο αρα δεν εκπροσωπει και τις αποψεις μου ...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν το έπιασα...

 

 

Θρύλε των γηπέδων παναθηναικέ,

πολυταξιδευμένε μεγάλε και τρανέ,

που έχεις δύναμή σου παναθηναικέ,

τον πρόεδρό σου Τζίγκερ που δεν πουλά ποτέ!...

 

...που νίκησες την Ίντερ παναθηναικέ,

με ένα γκολ του Λέτο και δύο του Σισέ.

 

Παναθηνά - παναθηνά - παναθηναικέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Καραγκουνη που λεγατε προηγουμενως εγω να πω πως δεν ειναι δεκαρι ο Καραγκουνης ....

Δεν εχει καν τις ικανοτητες να παιξει δεκαρι ....

 

 

Τωρα αν περιμενουν μερικοι να βγαλει στο γηπεδο τετοια πραγματα μαλον αυτος θα ειναι ο λογος που απογοητευονται ...

 

 

πες τα ...

 

 

οταν εβαζε γκολαρες με βιγιαρεαλ βερντερ, αλλα δεν ειναι μονο τα θεαματικα γκολ

που εχει βαλει , εγω γουσταρω να τον βλεπω να τρεχει και να σκιλιαζει να πφτει κατω να σκιζεται . γιατι ετσι τον βλεπω εγω τον καραγκουνη σαν παιχτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ άμα έπαιζα 15 χρόνια μπάλα έστω και καταλάθος θα έβαζα 5 τέτοια γκολ.

 

ποτέ δεν τον πήγαινα.αστείος παίχτης.η μιζέρια η ίδια.50 ώρες να πάει η μπάλα από την άμυνα στην επίθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες τα ...

 

 

οταν εβαζε γκολαρες με βιγιαρεαλ βερντερ, αλλα δεν ειναι μονο τα θεαματικα γκολ

που εχει βαλει , εγω γουσταρω να τον βλεπω να τρεχει και να σκιλιαζει να πφτει κατω να σκιζεται . γιατι ετσι τον βλεπω εγω τον καραγκουνη σαν παιχτη

 

Nαι, το προβλημα σου ειναι οτι τον χρονο δεν τον νικησε κανεις

Και εφοσον στα 32-33 ειναι δυσκολο να του μαθεις ποδοσφαιρο και οχι μπαλα, οσο παιρνάει ο καιρός και χανει τα τρεξιματα δεν θα εχει να προσφερει κατι αλλο.

Αυτο φανηκε ηδη απο περσυ

Ωραια τα γκολ με τη Βιγιαρεαλ και την Βερντερ και παλιοτερα με την Αρσεναλ μονο που απο τοτε εχουν περασει 2-3 χρονια και καμια 8αρα απο την Αρσεναλ και δεν μπορεις δυστυχως να εχεις τον Καραγκουνη μεσα μονο για 2-3 καλα σουτ σε 50 αγωνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...