Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι γαυροι ή πιο σωστα ο γαυρΟΣ (γιατι ενας το κανει αυτο) τι δουλεια εχει να ειρωνευεται και να τρολαρει μετα απο μια φιλικη νικη του ΠΑΟ με την Ιντερ σε αυτο το thread?

Επισης, μου φαινεται αστειο να συζηταμε αν ο Σεζαρ θα ετρωγε 3 ή 5 ή κανενα γκολ. Ας πουμε οτι δε θα ετρωγε κανενα, αρα χασαμε 2-0 χθες, happy?

Αν εξαιρεσουμε το 2ο γκολ μας, ο τερματοφυλακας της Ιντερ ηταν καλος εχθες, συγκεκριμενα εκανε και μερικες καλες αποκρουσεις.

 

Η ομαδα επαιξε πολυ καλη μπαλα το 1ο ημιχρονο, φιλικο ξεφιλικο, η αντιπαλη αμυνα ηταν Ιταλικη και παιξαμε με την μπαλα κατω, με αναπτυξη απτα ακρα και Λετο-Νινη με πολλα κεφια. Πραγμα που δυσκολευομασταν να κανουμε ακομα και με ομαδες Β εθνικης. Αν αυτο εχει δουλευτει στην προετοιμασια και δεν ηταν τυχαιο "τσαφ", τοτε μπραβο στο Νιοπλια που τουλαχιστον προσπαθει να τους βαλει λογικη στο παιχνιδι τους και να τους ξεκολησει απο τα ξεφτυλισμενα συστηματα και τακτικες του Τεν Τεν με τις γιομες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Οι γαυροι ή πιο σωστα ο γαυρΟΣ (γιατι ενας το κανει αυτο) τι δουλεια εχει να ειρωνευεται και να τρολαρει μετα απο μια φιλικη νικη του ΠΑΟ με την Ιντερ σε αυτο το thread?

Επισης, μου φαινεται αστειο να συζηταμε αν ο Σεζαρ θα ετρωγε 3 ή 5 ή κανενα γκολ. Ας πουμε οτι δε θα ετρωγε κανενα, αρα χασαμε 2-0 χθες, happy?

Αν εξαιρεσουμε το 2ο γκολ μας, ο τερματοφυλακας της Ιντερ ηταν καλος εχθες, συγκεκριμενα εκανε και μερικες καλες αποκρουσεις.

 

Η ομαδα επαιξε πολυ καλη μπαλα το 1ο ημιχρονο, φιλικο ξεφιλικο, η αντιπαλη αμυνα ηταν Ιταλικη και παιξαμε με την μπαλα κατω, με αναπτυξη απτα ακρα και Λετο-Νινη με πολλα κεφια. Πραγμα που δυσκολευομασταν να κανουμε ακομα και με ομαδες Β εθνικης. Αν αυτο εχει δουλευτει στην προετοιμασια και δεν ηταν τυχαιο "τσαφ", τοτε μπραβο στο Νιοπλια που τουλαχιστον προσπαθει να τους βαλει λογικη στο παιχνιδι τους και να τους ξεκολησει απο τα ξεφτυλισμενα συστηματα και τακτικες του Τεν Τεν με τις γιομες.

 

Εμενα εννοεις?

Εγω ειπα την αποψη μου για τα γκολ που μπηκαν...Το ματς δεν το ειδα...

Επισης ο τζορβας επνιξε ενα στην κλειστη του γωνια απο το σουτ του πιτσιρικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα εννοεις?

Εγω ειπα την αποψη μου για τα γκολ που μπηκαν...Το ματς δεν το ειδα...

Επισης ο τζορβας επνιξε ενα στην κλειστη του γωνια απο το σουτ του πιτσιρικα...

 

Οχι δεν αναφερθηκα σε εσενα...

Οσο για το Τζορβα, γενικα χθες η μπαλα οταν πλησιαζε περιοχη επικρατουσε "τρεμουλο" γιατι η αμυνα και το τερμα ηταν λουλουδια...Υπηρχε και εχθες προβλημα εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια δεν πολυγουστάρω να γίνει γήπεδο αν είναι να το φτιάξει ο τσίνκερ.

Εντελώς φιλικά αλλά είναι λογική αυτή; Πάνω από όλους ο Παναθηναϊκός (εντάξει όχι να μας φτιάξει γήπεδο ο Κόκκαλης πχ) αλλά το να μη μας φτιάξει γήπεδο ο σοφέρ δεν το καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Καραγκουνη που λεγατε προηγουμενως εγω να πω πως δεν ειναι δεκαρι ο Καραγκουνης ....

Δεν εχει καν τις ικανοτητες να παιξει δεκαρι ....

 

 

Τωρα αν περιμενουν μερικοι να βγαλει στο γηπεδο τετοια πραγματα μαλον αυτος θα ειναι ο λογος που απογοητευονται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν την νίκη την είχε κάνει ο Ολυμπιακός θα μίλαγαν οι οπαδοί του εδώ μέσα γιά φιλικά και προετοιμασίες ή θα πανηγύριζαν σαν τρελοί? Εμείς τουλάχιστον κοντεύουμε να κανουμε πελάτες τους Ιταλούς και δεν τρεχει και τιποτα.Έχουμε μπολικη ηδονη νοιώσει. Γι αυτό ας αφήσουν οι φιλοι Ολυμπιακοί την δήθεν απαξίωση και ας που έστω μιά φορά αντρίκια αυτά.

"Ματαμπράβο σας ρε μάγκες που νικήσατε έστω σε φιλικό την πρωταθλήτρια Ευρώπης".Αυτό ειναι το σωστίό και καθε άλλη προσπάθεια βγάζει πολύ ζ'ηλια και κακία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα ...

Οι Ολυμπιακοι αμεσως βγηκατε να μειωσετε τη νικη και οι Παναθηναικοι αμεσως θιχτηκατε ....

Σα μικρα παιδια κανετε και οι δυο ... :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα ...

Οι Ολυμπιακοι αμεσως βγηκατε να μειωσετε τη νικη και οι Παναθηναικοι αμεσως θιχτηκατε ....

Σα μικρα παιδια κανετε και οι δυο ... :lol::lol::lol:

Ενώ εσείς βλέπεις είστε οι σοβαροί αναλυτές τού ποδοσφαίρου?

Άντε μην ντρέπεστε.Πείτε μπράβο σας ρε παιδιά που νικήσατε έστω και σε φιλικό μιά τόσο μεγάλη ομάδα.

Θέλει καρδιά όμως γιά να το κάνεις αυτό.

Ξέρεις το μύθο του Αισώπου με την Αλεπού και τα συαφύλια που ήταν ψηλά και δεν τα έφτανε και γιά να ξεγελάσει τον εαυτό της απογοητευμένη φεύγοντας είπε ότι αυτά είναι άγουρα?

Εξ άλλου άκουσες κανένα εδώ να λέει ότι ο ΠΑΟ έγινε διαστημική ομάδα και ότι θα πάρει το Τσάμπιονς Λίγκ? Μιά καλή νίκη κάναμε σε φιλικό που σημαίνει ότι η ομάδα είναι σε καλό δρόμο. Κάτι τέτοια αποτελέσματα και κυρίως η καλή εμφάνιση, προσθέτουν κι άλλο σεβασμό στον Panathnaikos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς φιλικά αλλά είναι λογική αυτή; Πάνω από όλους ο Παναθηναϊκός (εντάξει όχι να μας φτιάξει γήπεδο ο Κόκκαλης πχ) αλλά το να μη μας φτιάξει γήπεδο ο σοφέρ δεν το καταλαβαίνω.

 

Γιατί μετά πώς τον ξεφορτώνεσαι...

 

όχι τίποτα άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε geovard θες να ακουσεις μπραβο για ενα φιλικο ...

Ελεος ..

Ξεκολα λιγο...

Φιλικο ηταν ...

Νικη απεναντι σε μεγαλη ομαδα αλλα δε παυει να ειναι φιλικο ....

Στα φιλικα οι προπονητες πειραματιζονται..

Δε βγαινουν συμπερασματα απο τα φιλικα ...

Ποτε θα το καταλαβεις .. ??

 

 

Αυτα τα παιχνιδια δε θα τα θυμασαι ποτε....

Μονο τις νικες με κινητρο και με καποιο βαθμολογικο αντικρισμα θα θυμασαι οπως αυτη που εκανες επι Τεν Κατε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε geovard θες να ακουσεις μπραβο για ενα φιλικο ...

Ελεος ..

Ξεκολα λιγο...

Φιλικο ηταν ...

Νικη απεναντι σε μεγαλη ομαδα αλλα δε παυει να ειναι φιλικο ....

Στα φιλικα οι προπονητες πειραματιζονται..

Δε βγαινουν συμπερασματα απο τα φιλικα ...

Ποτε θα το καταλαβεις .. ??

 

 

Αυτα τα παιχνιδια δε θα τα θυμασαι ποτε....Μονο τις νικες με κινητρο και με καποιο βαθμολογικο αντικρισμα θα θυμασαι οπως αυτη που εκανες επι Τεν Κατε ...

Πιστεύω πως κάνεις πλάκα ηθελημένα ε?

Ακόμη μερικοί φίλοι Ολυμπιακοί μου μιλάνε γιά το φιλικό που νίκησε ο Ολυμπιακός 2-1 αν δεν κάνω λάθος τη Σάντος τού Πελέ!!

Αλλά εν πάσει περιπτώσει έστω και φιλικό με τέτοιο αντίπαλο εγώ το χαίρομαι κι εσύ ζηλεύεις. Και δυστυχώς προσπαθείς και το δείχνεις έντονα αυτό.Ότι σου κακοφάνηκε.

 

Και αν αγαπητέ μου δεν βγαίνουν συμπεράσματα απο τα φιλικά τότε γιατί γίνονται τα φιλικά? Ασφαλώς και βγαίνουν συμπεράσματα γιά την τρέχουσα κατάσταση μιάς ομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω παρατα με καλυτερα....

Δε παλευεστε πραγματικα ....

 

 

Ελα να σου πω αυτο που θες τοοοοοοοοσο να ακουσεις ...

" Μπραβο στον Παο που νικησε εστω και σε φιλικο τη πρωταθλητρια ευρωπης και με 3 γκολ κι ολας " ...

 

Μετα απο αυτο σιγουρα ο Παο θα παρει το Τσ. Λ. ...

Δεν υπαρχει περιπτωση αφου εριξε 3αρα στην πρωταθλητρια ε τοτε δε χανει τη φετινη ευρωπαικη κουπα με τπτ η Παναθα ....

 

Ελα ευχαριστημενος ... ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη μερικοί φίλοι Ολυμπιακοί μου μιλάνε γιά το φιλικό που νίκησε ο Ολυμπιακός 2-1 αν δεν κάνω λάθος τη Σάντος τού Πελέ!!

 

Τι μιλανε ρε?Στον υμνο τους το εχουν:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...