Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ειναι ενας τυπος με πολλα λεφτα και πολλα ακινητα

Αυτος ο κυριος ειναι φιλαρακι με το σοι

Αυτος ο κυριος λοιπον φροντισε να κανει μια πουστιτσα παντα σε συννενοηση με το σοι

Παραχωρησε και καλα μια εκταση στο Βοτανικο για να γινει το γηπεδο με ανταλλαγμα ενα mall με τρελους συντελεστες δομησης στην ουσια συνδεοντας αυτα τα 2 πραγματα

Επομενως ακομα και αν εχει δικιο το Τσιπρεικο, που δεν εχει, οπως ειναι οι συμβασεις δεν μπορει να γινει γηπεδο αν δεν χτιστει mall με τους ορους του Βωβου (κατι που γουσταρει και το σοι που θα χεστει στο φραγκο απο κατι τετοιο) εκτός αν γινει καμια τρελη απαλλοτριωση κατι που φυσικα αποκλειεται να γινει

 

Βασικα ο ενας μπορει να τρεχει τον αλλο στα δικαστηρια, ο Βωβος το κρατος οτι και καλα θα πτωχευσει αν του παρουν την επενδυση για ενα κομματι ψωμι, το κρατος και η Αριστερα τον Βωβο για παρανομους συντελεστες δομησης και ο κακομοιρης ο Παναθηναικος βλεπει ολο τον κοσμο να λεει "Δεν εχουμε προβλημα με το γηπεδο αλλα..." και στην ουσια να ειναι τυπικα νομιμος και ετοιμος για γηπεδο αλλα απο τη στιγμη που εχει δεθει το γηπεδο με το mall ολα εξαρτονται απο το mall

Στα παραπανω να συμπληρωσουμε οτι η εκταση αυτη διπλα απο εκει που θα χτιζαμε το γηπεδο, αγοραστηκε απο τον Βωβο μετα την ανναγελια περι Βοτανικου ολως τυχαιως, ουτε καν Ελαιωνα... Ετσι για να καταλαβαινομαστε.

 

Κατ' εμε ο Βωβος ειναι ενα απτα πολλα εμποδια, αλλα απτην αλλη υπαρχουν τοσα πολλα που με κανουν να πιστευω οτι ο Βωβος χρησιμοποιειται και προβαλλεται ως το σουπερ εμποδιο αναμεσα σε 10δες αλλα, στα οποια η ευθυνη ειναι σε Τζιγκερ, πολιτικους, κομματα κλπ. Οποτε ο Βωβος ειναι μια καλη περιπτωση για να λεμε οτι φταιει για "ολα τα κακα της μοιρας μας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλα εχουν ξεκινησει, μπηκε και το γκολ που αξιζε με τη μεχρι στιγμης εμφανιση.

 

Στα γρηγορα αυτο που μου κανει εντυπωση και δεν το περιμενα, ειναι οτι αναπτυσομαστε αρκετα ορθολογικα και με τη μπαλα κατω (με Ιταλικη αμυνα αντιπαλο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στα γρηγορα αυτο που μου κανει εντυπωση και δεν το περιμενα, ειναι οτι αναπτυσομαστε αρκετα ορθολογικα και με τη μπαλα κατω (με Ιταλικη αμυνα αντιπαλο).

 

Όντως. Φάνηκε και στην ευκαιρία που μόλις έχασε ο Σισέ. Δεν θυμάμαι να έχω δει πολλές φορές τέτοια συνεργασία μέχρι το τελικό σουτ.

 

ΤΖΙΜΠΡΙΛ!!!!!!!!!!!!!! 2-0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε,απλα εχει ο Παο επιτελους πλανο στο παιχνιδι του.Μπραβο στον νιομπλια.Βεβαια η αμυνα ειναι χωνι κανονικο

 

Αι στο..... :lol:

 

Αν και παίζετε με τα δεύτερα της Ίντερ, σας βλέπω πολύ ανάπτυξη με τη μπάλα κάτω. Πολύ καλός ο Σισέ μέχρι στιγμής.

 

Δεύτερα Ίντερ < Πρώτα κάποιων Ισραηλινών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και παίζετε με τα δεύτερα της Ίντερ, σας βλέπω πολύ ανάπτυξη με τη μπάλα κάτω. Πολύ καλός ο Σισέ μέχρι στιγμής.

Οι 5 απο τους 11 ειναι βασικοι τους και εμας μας λοιπουν δυο παικτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι με τον Ολυμπιακό ασχολείσαι και δεν βλέπω τον λόγο.

 

Όταν διαβάζω ξημερώματα Τετάρτης πρώτη ατάκα σε κάποιο ποστ, Αν και παίζει με τα δεύτερα..... δεν έχω κάτι άλλο να απαντήσω.

 

Άλλωστε τα δεύτερα σε αυτές τις περιπτώσεις έχουν 100 λόγους παραπάνω να δώσουν τον καλύτερο εαυτό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν διαβάζω ξημερώματα Τετάρτης πρώτη ατάκα σε κάποιο ποστ, Αν και παίζει με τα δεύτερα..... δεν έχω κάτι άλλο να απαντήσω.

 

Άλλωστε τα δεύτερα σε αυτές τις περιπτώσεις έχουν 100 λόγους παραπάνω να δώσουν τον καλύτερο εαυτό τους.

 

Διάβασε και το υπόλοιπο του μηνύματος μου και μην απομονώνεις μόνο οτι σε συμφέρει. Αν θες να μιλήσουμε καθαρά για το αγωνιστικό κομμάτι δεκτό, αλλώς σποντίτσες για τον αντίπαλο και εξυπναδούλες δεν οφελούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...