Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην ουσια δεν απεκλεισε το ενδεχομενο να παει Βραζιλια με την τελευταια φραση που λεει ...

 

«Λογικά κάποια στιγμή θα γυρίσω στην Βραζιλία, αλλά δεν έχω αποφασίσει αν θα γίνει τώρα ή όταν τελειώσει το συμβόλαιό μου».

 

Και ουτε εκοψε τις φημες μαχαιρι αλλα ουτε αποχαιρετησε οπως νομιζα πως θα κανει ενα απο τα δυο ...

Ακομα μπερδεμενα ειναι τα πραγματα ...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ρε τι λενε οι φτινιαριδες . δηλ δεν θα παρουμε αλλον επιθετικο???? και αν τραυματιστει οσισε??? τι κανουμε ? εγω βασικα παντα ελεγα αντε ποτε θα παιξει ο πετροπουλος και ομως ειμαι πολυ καχύποπτος σε εναν παιχτη που δεν επαιξε καθολου περσυ... τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός είναι τελικά υπεύθυνος γιά το ...γιοφύρι της Άρτας?

http://sport24.gr/football/omades/Panathinaikos/voles_pagkaloy_kata_panathhnaikou.446476.html

 

Ρωτάς κι εσύ κάτι πράγματα.... Όλοι και κανένας! Εξάλλου, παρακολουθείς τα τεκτενόμενα στην ΠΑΕ ΠΑΟ καλύτερα από μενα. Θα έπρεπε να ξέρεις ότι όπου "πατάει" (=όπου ανακατεύεται) ο Τζίγκερ, χορτάρι δεν φυτρώνει (=δεν πρόκειται να δούμε προκοπή σύντομα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτάς κι εσύ κάτι πράγματα.... Όλοι και κανένας! Εξάλλου, παρακολουθείς τα τεκτενόμενα στην ΠΑΕ ΠΑΟ καλύτερα από μενα. Θα έπρεπε να ξέρεις ότι όπου "πατάει" (=όπου ανακατεύεται) ο Τζίγκερ, χορτάρι δεν φυτρώνει (=δεν πρόκειται να δούμε προκοπή σύντομα)!

Ασφαλώς και ξέρω ποιός γρόθος(λαϊκή έφραση στη Κρήτη που σημαίνει χοντρομαλάκας) είναι υπεύθυνος.Απλά για να κάνουμε κουβέντα ανέφερα το λινκ όπου φαίνεται καθαρά πλέον ποιός είναι ο υπεύθυνος. Προσωπικά πιστεύω ότι κανένας πολιτικός παράγοντας δεν φταίει από το δήμαρχο μέχρι τον Πρωθυπουργό, παρά μόνο ο ηλίθιος που έμπλεξε τον Βωβό στο όλο πρότζεκτ.

Ο τύπος είναι απλά ΑΝΙΚΑΝΟΣ να τρέξει θέματα και μάλιστα τόσο σοβαρά όσο αυτό τού σπιτιού τού Παναθηναϊκού.

 

 

Τέλειο δεν είναι το γήπεδό μας? Φύτρωσαν και δέντρα! :mrgreen:

56137.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως θα δουμε τον παο???

 

 

σας παρακαλω πειτε μου ποιος ειναι αυτος ο βοβος πως τον λενε τον κερατα και τι ρολο παιζει???

 

Ειναι ενας τυπος με πολλα λεφτα και πολλα ακινητα

Αυτος ο κυριος ειναι φιλαρακι με το σοι

Αυτος ο κυριος λοιπον φροντισε να κανει μια πουστιτσα παντα σε συννενοηση με το σοι

Παραχωρησε και καλα μια εκταση στο Βοτανικο για να γινει το γηπεδο με ανταλλαγμα ενα mall με τρελους συντελεστες δομησης στην ουσια συνδεοντας αυτα τα 2 πραγματα

Επομενως ακομα και αν εχει δικιο το Τσιπρεικο, που δεν εχει, οπως ειναι οι συμβασεις δεν μπορει να γινει γηπεδο αν δεν χτιστει mall με τους ορους του Βωβου (κατι που γουσταρει και το σοι που θα χεστει στο φραγκο απο κατι τετοιο) εκτός αν γινει καμια τρελη απαλλοτριωση κατι που φυσικα αποκλειεται να γινει

 

Βασικα ο ενας μπορει να τρεχει τον αλλο στα δικαστηρια, ο Βωβος το κρατος οτι και καλα θα πτωχευσει αν του παρουν την επενδυση για ενα κομματι ψωμι, το κρατος και η Αριστερα τον Βωβο για παρανομους συντελεστες δομησης και ο κακομοιρης ο Παναθηναικος βλεπει ολο τον κοσμο να λεει "Δεν εχουμε προβλημα με το γηπεδο αλλα..." και στην ουσια να ειναι τυπικα νομιμος και ετοιμος για γηπεδο αλλα απο τη στιγμη που εχει δεθει το γηπεδο με το mall ολα εξαρτονται απο το mall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όλα αυτά έγιναν γιατί ήξερε αυτός ο κύριος ότι το Mall δεν παίζει να γίνει και έβαλε το γήπεδο μαζί για να πιέσει ο κόσμος και να γίνουν και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Βαρδινογιάννηδες περισσότερο από κάθε άλλο επιχειρηματία ενδιαφέρονται πρώτα γιά τα συμφέροντά τους.Δεν κάνουν εκπτώσεις και είναι ξεροκέφαλοι όσο δεν πάει.Γι αυτό εξ άλλοου έκαναν και την οικονομική τους αυτοκρατορία μιά οικογένεια από την Επισκοπή Ρεθύμνου πολυμελής και φτωχή αρχικά.Μεταχειρίστηκαν ότι μέσο είχαν (η περίπτωση του σπασίματος του εμπάργκο της Ροδεσίας με ένα σαπιοκάραβο με καπετάνιο τον Γιώργη το Βαρδινογιάννη δεν είναι ψέμα).

Θα μου πείτε όλοι οι επιχειρηματίες ίδιοι είναι.

Διαφωνώ σ΄αυτό γιατί εμένα ο Μαρινάκης γιά παράδειγμα μού δίνει άλλη εικόνα και θεωρώ ότι δεν θα έκανε κουβέντα γιά πενήντα ψωροχιλιάρικα. με τον προπονητή του όπως έκανε ο Τζίγκερ με τον Νικόλα.

Τα διαπλεκόμενα λοιπόν και η στρατηγική της κονόμας έφεραν το θέμα τού γηπέδου σ' αυτό το αδιέξοδο.

Σκόπευαν ομού μετά του Βωβού να περάσουν τα σχέδιά τους θεωρώντας ότι στηρίζονται στις πλάτες των Πράσινων οπαδών, όμως εμείς δεν έχουμε καμία διάθεση να πλουτίζει ο Βωβός και ο άλλος με πρόσχημα τη δημιουργία γηπέδου.

Γι αυτό σας λέω.Δεν είναι θέμα πολιτικό.Είναι θέμα ασυδοσίας των αχόρταγων Βωβού-Τζίγκερ.

Γιατί λέτε φαγώθηκε ο Τζίγκερ να βγάλει από τη μέση Πατέρα-Βγενο? Απλά γιά να καρπώνεται το γήπεδο και τα παρελκόμενά του μόνος. Ούτε Μαρφίν αρένα ούτε δικαιώματα σε άλλους.Ο απόλυτος μονοφαγάς.

Και αυτό που λέει διαρκώς ο Τζίγκερ ότι θα διαφυλάξουμε τα συμφέροντα του Παναθηναϊκού με κάθε τρόπο ακούγεται γελοίο γιατί όλοι ξέρουμε ποιανού είναι τα συμφέροντα.

Αν ήθελε γήπεδο με ορθόδοξο τρόπο και αν αγαπούσε τον Παναθηναϊκό και δεν ήθελε να τον βάλει σε περιπέτειες θα έπρεπε να το κάνει χωρίς να εξαρτάται από τα ...φρύδια τού κάθε Βωβού.Τότε και ο κόσμος θα ήταν δίπλα του.Τώρα? Πίσσα και πούπουλα στον βλάκα που το παίζει πονηρός.

Δεκατρία χρόνια δεν ήξερε να υπερασπίζεται τα συμφέροντα του Παναθηναϊκού αλλά τον έπιασε το φιλότιμο με το γήπεδο!

 

http://www.sport-fm.gr/article/285781 (??)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...