Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεχτήκαμε πολλά αλλά με τίποτα δεν θα δεχτώ την φυγή Gilberto ΌΤΑΝ ο ίδιος έχει δηλώσει πως θα ήθελε να τελειώσει την καριέρα του στον Παναθηναϊκό!

Όταν αυτό το λέει ο μακράν καλύτερος παίχτης εν ενεργεία που έχει περάσει από το Ελληνικό πρωτάθλημα, τα υπόλοιπα περιττεύουν...

Το twitter του Gilberto είναι το http://twitter.com/GilbertoSilva15 . Όσοι έχετε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί του... Εμένα μου έχει απαντήσει 2 φορές... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ποτέ δεν τον έχω δεί να δίνει τη μπάλα ΜΠΡΟΣΤΑ !

Ξέρεις ε, αυτό είχε πει ο Πέρεθ όταν έδιωξε το Μακελελέ...

 

Αν όντως ο παίχτης θέλει να γυρίσει στην πατρίδα του, τι να κάνει ο Τζίγκερ, να τον κρατήσει με το ζόρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, το κατάλαβαν μέχρι και οι πέτρες. Ο Τζίγκερ διαλύει την ομάδα. Γιατί, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει;

 

για να πάρει το πρωτάθλημα η ομάδα της καρδιά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, το κατάλαβαν μέχρι και οι πέτρες. Ο Τζίγκερ διαλύει την ομάδα. Γιατί, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει;

 

1. Γιατί είναι γαύρος

2. Για να εκδικηθεί τους οπαδούς που τον βρίζουν τα τελευταία 10 χρόνια

3. Για να εκδικηθεί τους "νεόκοπους" παράγοντες που έτρεξαν το μαγαζί δύο χρόνια και με την αποτελεσματικότητά τους κατέδειξαν την ανικανότητά του και στον πλέον αδαή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις ε, αυτό είχε πει ο Πέρεθ όταν έδιωξε το Μακελελέ...

 

Αν όμως ο παίχτης θέλει να γυρίσει στην πατρίδα του, τι να κάνει ο Τζίγκερ, να τον κρατήσει με το ζόρι;

 

ο Σίλβα είχε πει πολλές φορές ότι δεν θέλει να φύγει.Αν ήταν να φύγει δεν θα ζήταγε ανανέωση για ένα χρόνο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Σίλβα είχε πει πολλές φορές ότι δεν θέλει να φύγει.Αν ήταν να φύγει δεν θα ζήταγε ανανέωση για ένα χρόνο ακόμα.

 

Για αυτό περιμέντε τη συνέντευξη... Εκτός αν τον βάλει ο Τζίγκερ να πει "είναι ευκαιρία για εμένα να γυρίσω και να κλείσω την καριέρα μου" κτλ. που δεν νομίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να περιμένουμε. Ο Ζιλμπέρτο ζητούσε ανανέωση και αυτοί τον έγραψαν. Προχθές που ακουγόταν ενδιαφέρον της Λίβερπουλ δήλωσε μέσω του μανατζέρ του πως είναι ευχαριστημένος από τον Παναθηναϊκό και δεν θέλει να φύγει.

 

Αν αλλάξει στάση θα οφείλεται στην διοίκηση του ΠΑΟ και μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Γιατί είναι γαύρος

2. Για να εκδικηθεί τους οπαδούς που τον βρίζουν τα τελευταία 10 χρόνια

3. Για να εκδικηθεί τους "νεόκοπους" παράγοντες που έτρεξαν το μαγαζί δύο χρόνια και με την αποτελεσματικότητά τους κατέδειξαν την ανικανότητά του και στον πλέον αδαή.

 

Από τα τρία, θα κρατήσω το τρίτο. Φαίνεται ότι ο εγωισμός του είναι υπέρμετρος και "πληγώθηκε" όταν ξεμπροστιάστηκε από τους υπόλοιπους.

 

Κρίμα... Πραγματικά, κρίμα για αυτήν την ομάδα με τον παράγοντα (;;;;) που έμπλεξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...