Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμένω...

 

Τι περιμενεις ... ??

Πλακα μας κανεις ...

Ξεχνας ευκολα μαλον τις ατελειωτες γκελες του Βυντρα ....

 

Πραγματικα ομως πρεπει να φορας καταπρασινα γυαλια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αντί να μιλάμε στην Ελλάδα γιά το ποιός κάνει τις καλύτερες ενέργειες μέσα στο γήπεδο και το ευχαριστιέται ο κόσμος, καταντήσαμε να μιλάμε γιά το ποιός κάνει τις λιγότερες γκάφες! Δυστυχώς αυτό είναι το ποδόσφαιρό μας.Ο Τοροσίδης είναι σαφώς καλύτερος από τον Βύντρα αλλά κανείς από τους δυό δεν μπορεί να παίξει σε υψηλό επίπεδο σε μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα. Γιά καμιά Νυρεμβέρφη ή Κολωνία καλοί είναι.

Γιά το Βύντρα ξέρετε την άποφή μου και δεν την αλλάζω με τίποτα. Και το βάρος σε χρυσό να μού δώσει ο Τζίγκερ, εγώ δεν πρόκειται να πω ότι ο Βύντρα πρέπει να παίζει στον Παναθηναίκό.

Ο Νίόπλιας άρχισε να με ανησυχεί αφού προσπαθεί να χτίσει την άμυνα πάνω σε γκαφατζήδες και επί τέλους ας σταματήσει το παραμύθι που ακούγαμε και πέρυσι στα τα ντέρμπυ ότι μπορεί να μη κερδίζουμε αλλά παίζουμε καλή μπάλα.

Κάτι σαν τον Τζίγκερ ότι μπορεί να μην παίρνουμε πρωταθλήματα αλλά έχουμε νοικοκυρεμένη ομάδα! Ας σταματήσει αυτό γιατί ο κόσμος δεν αρκείται σ' αυτό και δεν μασάει κουτόχωστο.

Ως μεγάλη ομάδα που παίζεις στο Τσ. Λι. πρέπει να μη χάνεις από ομάδες σαν τη Γουέστ και τη Μάινζ. Στόχος να είναι η νίκη πάντα και όχι η εγχείρηση πέτυχε ο ασθενής απέθανε.

 

edit:

Ο κόσμος έχει το αλάθητο κριτήριο και είναι πάντα μπροστά από τα πράγματα. Σπάνια να πέσει έξω. Χρόνια τώρα φωνάζουμε ότι δεν έχουμε άμυνα και πάντα δικαιωνόμαστε.Τώρα πάλι βλέπουμε το ίδιο έργο να γίνονται δηλαδή μπαλώματα και μερεμέτια και αντί γιά κίλερ φέρει γκαφατζήδες. Η Ιστορία της ομάδας παίζεται φιά τετρακόσια χιλιάρικα ανά έτος!

Το ερώτημα είναι:

Ποιά στάση πρέπει να κρατήσει ο κόσμος τώρα στην αρχή? Γιατί προς το τέλος θα είναι εύκολο να αποφασίσει ο κόσμος τη στάση του.

Τώρα είναι που ή θα δώσει πίστωση ή θα ξεσηκωθεί από νωρίς αφού βλέπει.Και ο κόσμος δεν κάνει λάθος.Βλέπει πιό μακριά από τον μετρο-Γόντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε φταίει ο νιόπλας. δουλεύει με οτι του παρέχουν

Δεν πάει έτσι, πρέπει να έχει λόγο, να απαιτεί αλλιώς να τους κράξει και να φύγει.

Οποιοσδήποτε κλαψομο..ης που γλείφει ή συμβιβάζεται δεν θα πρέπει να έχει θέση εκεί μέσα και θα αποτύχει. Η ιστορία το επαληθεύει κάθε χρόνο

 

Υ.Γ. Μπασκετ πάμε γερά για την πιο πλήρη ομάδα ever. Τους βλ΄πεω αποφασισμένους να φέρουν ασσόδυο και απ'ότι έχω δεί ο Ντε Κολό μας ταιριάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νιόπλιας ξέρει καλύτερα από όλους τι γίνεται αλλά θα πρέπει να παλέψει σκληρά για να μην του κάνουν την ομάδα μπ@@ρδέλο.

 

Πάντως προχθές όταν τον ρώτησαν για κάποιον Ντα Κόστα (φρούτο του Φρέιτας) τον έκαψε κατευθείαν λέγοντας ο,τι δεν πλησιάζει καν το επίπεδο του αμυντικού που ψάχνουν και μπράβο του για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πάει έτσι, πρέπει να έχει λόγο, να απαιτεί αλλιώς να τους κράξει και να φύγει.

Οποιοσδήποτε κλαψομο..ης που γλείφει ή συμβιβάζεται δεν θα πρέπει να έχει θέση εκεί μέσα και θα αποτύχει. Η ιστορία το επαληθεύει κάθε χρόνο

Ευκολα το λες για νεο Ελληνα προπονητη

Αν το κανει και ξαναδουλεψει σε ομαδα, θαναι ο Χουντινι, οχι ο Νιοπλιας

Και στο χεσιμο θα τον κυνηγησει το κωλοσογο

Υ.Γ. Μπασκετ πάμε γερά για την πιο πλήρη ομάδα ever. Τους βλ΄πεω αποφασισμένους να φέρουν ασσόδυο και απ'ότι έχω δεί ο Ντε Κολό μας ταιριάζει

Oσο δεν κλεινει ελπιζουμε οτι θαναι κατι ακομα καλυτερο η επιλογη(btw δεν ειναι καθολου ασχημος παικτης ο Γαλλος, απλα ειναι -1 level διαφορα. Η διαφορα του "παω για Ευρολιγκα" με το "ειμαι στα φαβορι για Ευρολιγκα")
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

στο άρθρο αυτό είναι ένας τυπάς που λέει ότι έχει συμφωνήσει κρυφά ο Παναθηναϊκός με τον Νέστα και θα ανακοινωθεί σύντομα :lol:

 

έχει πέσει Γκοντζολίαση επιδημία εγκάθετων...

 

---------- Προσθήκη στις 02:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 02:16 ----------

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Jean-Alain_Boumsong

 

έχω λιώσει λέμε...

 

On July 27, 2010, Boumsong joined the greek champions Panathinaikos on a three year contract for €1.1 million and he will find in Athens his former teammates Sidney Govou (ex-Olympique Lyonnais) and Djibril Cissé (ex-AJ Auxerre). A huge crowd of fans is already gathered at the airport of athens to welcome this amazing player, a crowd that allegedly consists of fans other than Panathinaikos (current champion and cup holder). Reports from the internet also mention that sworn Gigger's employees, safeguard wikipedia's article on Jean Alain Boomzonk, as the opposition's employees deliberatelly keep changing the profile of the player, just to make fun of the player and embarass la sagrada familia and their new investment.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το παλικάρι μας; Ήρθε ο κίλλερ μας; Ήρθε η χαρά του Βύντρα που μπροστά του μοιάζει πιο σταθερός από την πυραμίδα του Χέοπα και πιο σίγουρος από την Ιντεραμέρικαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το παλικάρι μας; Ήρθε ο κίλλερ μας; Ήρθε η χαρά του Βύντρα που μπροστά του μοιάζει πιο σταθερός από την πυραμίδα του Χέοπα και πιο σίγουρος από την Ιντεραμέρικαν;

 

...είπε ο οπαδός που πίνει νερό στο όνομα του Μέλμπεργκ και του γΑβράαμ. :lol:

 

Ναι, ο Μπουμσόνγκ δεν είναι Γκαλάς αλλά και πάλι αν έρθει θα είναι με διαφορά το καλύτερο στόπερ στο πρωτάθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

...είπε ο οπαδός που πίνει νερό στο όνομα του Μέλμπεργκ και του γΑβράαμ. :lol:

 

Ναι' date=' ο Μπουμσόνγκ δεν είναι Γκαλάς αλλά και πάλι αν έρθει θα είναι με διαφορά το καλύτερο στόπερ στο πρωτάθλημα.[/quote']

Αυτό ήταν απόπειρα σύγκρισης του περσινού αμυντικού διδύμου του Ολυμπιακού με το δικό σας; Που το ενισχύσατε με τον Μπούμ-σονγκ; Το τραγούδι του μπουμ; Πανατιναικος έκανε μπουμ βαβά; Πες μου, πότε είναι η επόμενη συγκέντρωση διαμαρτυρίας κατα του Τζίγκερ να ξέρω να μην κατέβω στο κέντρο;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάνουμε πορεία στο κέντρο μπορείς να κατέβεις απρόσκοπτα με τα ΜΜΕ και χωρίς να φοράς φανέλα του Ντιόγο.

 

Tip: Αυτό ενδείκνυται και τις μέρες που δεν έχει πορεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήταν απόπειρα σύγκρισης του περσινού αμυντικού διδύμου του Ολυμπιακού με το δικό σας; Που το ενισχύσατε με τον Μπούμ-σονγκ; Το τραγούδι του μπουμ; Πανατιναικος έκανε μπουμ βαβά; Πες μου, πότε είναι η επόμενη συγκέντρωση διαμαρτυρίας κατα του Τζίγκερ να ξέρω να μην κατέβω στο κέντρο;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

Προτιμοτερο να βγαζεις απευθειας το οπαδικο σου μενος εναντιον του ΠΑΟ, παρα να προσπαθεις να το κρυψεις μεταξυ καζουρας και χαβαλε γιατι δεν το χεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι γενικο εδω μεσα οτι δεν αρεσει ο Μελμπεργκ ή μονο ο johnyestia το λεει ....

Οχι για να καταλαβω δλδ αυτα που ακουω γιατι παω να χασω τα μαλλια μου αδικα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...