Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κόβει τιμολόγιο το θηρίο ο μπαμπαγκίτα ε? :lol:

 

μακάρι να πάρει -την προσωποποίηση της γκέλας- Μπουμσόνγκ ο παο και να παιζει δίδυμο με τον βύντρα ..

 

 

απλά διαβάστε τα σχόλια :lol:

 

-μόλις είδα οτι είναι το ίδιο βίντεο με το απο πάνω..με πρόλαβε ο MiDi_MiLiZ , δε πειράζει απολαύστε anyway :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλό ποδαρικό. Και πέρυσι στο πρώτο φιλικό έκανε ζειμπεκιά από τις λίγες και μετά όλη την χρονιά έσπερνε.

 

---------- Προσθήκη στις 23:46 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:44 ----------

 

Ε?? ποιός είπε οτι βύντρα είναι καλύτερος Τοροσίδη... ? .. ? :Ο

 

Χαχαχα, οπότε από τον Αβράαμ δεν διαφωνείς ε?

 

Μόνοι σας τα ξερνάτε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό ποδαρικό. Και πέρυσι στο πρώτο φιλικό έκανε ζειμπεκιά από τις λίγες και μετά όλη την χρονιά έσπερνε.

 

Oh shit ..

Αυτο δε το περιμενα ....

Εισαι καλος στις δικιολογιες ....:whistle:

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol δε ξέρασα τπτ ρε συ. απλά λόγο κεκτημένης ταχύτητας αλλά και έκπληξης και ΣΟΚ που υπέστησα διαβάζωντας μια τέτοια δήλωση, άφησα τον Αβραάμ στην απέξω. έπρεπε να κάνω quote όλο το μύνημα αλλα έτσι δε θα σου έδινα αυτή τη μοναδική χαρά να πιαστείς απο κάπου .. είδες? χεχεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, τους έχω προκαλέσει να φτιάξουν topic "Όχι άλλο Αβραάμ/Τοροσίδη στην Εθνική", για να δούμε ρε παιδί μου απο περιέργεια τι απαντήσεις θα πάρουν. Μέχρι τώρα δεν έχω λάβει απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, τους έχω προκαλέσει να φτιάξουν topic "Όχι άλλο Αβραάμ/Τοροσίδη στην Εθνική", για να δούμε ρε παιδί μου απο περιέργεια τι απαντήσεις θα πάρουν. Μέχρι τώρα δεν έχω λάβει απάντηση.

 

Yeah, right.

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...