Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιο φιλικο και ποιος Βυντρα...

Ειναι λογικο οταν δεν εισαι ο παικταρας τυπου Τζιλμπερτο ή Σισε με προσωπικοτητα, μολις δεις Τζιγγερ στο τιμονι και Γκοντζο στην κυβερνηση με ΤΔ Φρειτας να πεις "Εδω ειμαστε μαγκες, στα @@ μας ολα, ο καιρος που επρεπε να παιξουμε μπαλιτσα γιατι θα ερθει αλλος καλυτερος τελειωσε. Τωρα φιλικες σχεσεις με τον Γκοντζιλα, οτι πει το αφεντικο και γκομενες,λεφτα,αμαξια, εξασφαλισμενα"

 

Εγω δεν αποκλειω σε λιγο να "πεταει ο Γιουρκας στις προπονησεις"

Για τον Μελισση το εχω δεδομενο πως θα ειναι "εσωτερικη μεταγραφη"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παντως κατι μου λεει πως με τον Μπουμσον αντι να φτιαξει λιγο το προβλημα μαλον θα χειροτερεψει ...

Αυτο με την ασταθεια στην αμυνα λεω ...:-)

 

Και για καποιον που ρωτησε για το Μπαμπαγκιντα ναι αυτος του Ολυμπιακου ειναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια αμυνα?

Ποιος Μπουμσονγκ?

Ξερουμε τι λεμε?

Αυτο ειναι το προβλημα?

 

Στον αγωνιστικο χωρο μου φαινεται ναι εχετε ενα θεματακι κατι χρονια εκει στην αμυνα .... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο σου προσπαθεί να σου εξηγήσει Αλέξη. Χωρίς σοβαρή και παρούσα διοίκηση ο καθένας θα κάνει οτι θέλει στην ομάδα. Απο νυχτοπερπατήματα μέχρι δεν ξέρω εγώ τι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εχει ενα ωραιο θεματακι για το στοπερ που ψαχνετε εδω και τοσα χρονια μετα τη φυγη του Κυριακου ...

Πολυ καλη ιστορικη αναδρομη εως και το σημερα με το τραγικο λαθος της μη αποκτησης του Γκαλας για 500 χιλλιαρικα ....

 

Ψάχνοντας (μάταια) για χάμερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον αγωνιστικο χωρο μου φαινεται ναι εχετε ενα θεματακι κατι χρονια εκει στην αμυνα .... :-D

 

Δεν εχει σημασια!

Να εχω μια διοικηση σοβαρη να φωναξω, οπως φωναζαμε περσυ και οπως θα γινοταν φετος με Γκαλας αν εμενε ο Πατερας

Τωρα τι να φωναξω?Σε ποιον?

Ο ανθρωπος ειναι επικινδυνος, δεν εχει καμια επαφη με το αθλημα, τρεχει την ομαδα οπως αν ο μπαμπας του εδινε εταιρεια με ενοικιαζομενα αμαξια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πατέρας συμπλήρωνε το ποσό για να έρθει ο παικταράς Γκαλάς και αυτοί πάνε να κλείσουν τον μάστερ της γκάφας Μπουμσόνγκ.

 

Δεν είναι θέμα ανικανότητας ή κάλου στον εγκέφαλο. Οι τύποι θέλουν το κακό της ομάδας.

 

ΥΓ. σοκοΦρέιτας και Πόντικα, κλείστε αυτόν ρε. Ποιο φθηνός θα είναι στάνταρ.

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ame]

[/ame]

 

Μεγεια το καινουριο μας χαμερ.

 

Θα γελασει και το παρδαλο κατσικι με Σαριεγκι Βυντρα Μπουμσονγκ.

Τοσο αστεια αμυνα, και να θελουν ουτε οι καλυτεροι σκαουτερς του κοσμου δε μπορουν να σου φτιαξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...