Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερετε ποσο πολυ χαιρομαι που εχω στην ομαδα μου τον αμπαλο και επισης κακο παιδι για εσας Τοροσιδη απο τον παιχταρα Βυντρα που ειναι και καλυτερος και απο Μελμπεργκ και απο Τοροσιδη μαζι.

Είσαι χαζός; Αν ήταν καλοί-είχαν μεγάλη συνεισφορά-δεν ήταν καραγκιόζηδες οι Τόρο και Μέλμπεργκ θα έπαιζαν τώρα με Μπέσες; Θα κούναγαν σεντόνι. Μάθε μπαλίτσα αγκόρι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε συ alexis, απαντάς σε εμένα τώρα, που κολλάει ο βύντρα? Μην τρελαθούμε. Πόσες φορές πρέπει να γράψω ότι δεν τον αμφισβητώ αγωνιστικά για να γίνει κατανοητό?? Πολύ απλά το γράφω. Και επίσης απλά γράφω ότι είναι αντιπαθητικός για όλους εκτός από εσάς. Που σου φαίνετε το περίεργο?? Εκτός κι αν σε ενοχλεί ότι είναι αντιπαθητικός που εκεί δε μπορώ να σε βοηθήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι χαζός; Αν ήταν καλοί-είχαν μεγάλη συνεισφορά-δεν ήταν καραγκιόζηδες οι Τόρο και Μέλμπεργκ θα έπαιζαν τώρα με Μπέσες; Θα κούναγαν σεντόνι. Μάθε μπαλίτσα αγκόρι μου.

 

Όχι, βγήκες πέμπτος γιατί οι Τόρο-Μέλμπεργκ ήταν παικταράδες και τους κυνήγησε το σύστημα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όχι' date=' βγήκες πέμπτος γιατί οι Τόρο-Μέλμπεργκ ήταν παικταράδες και τους κυνήγησε το σύστημα. :lol:[/quote']

...αφού, ως γνωστόν, το ποδόσφαιρο παίζεται με δυο παίχτες ενώ το ελληνικό πρωτάθλημα, είναι από τα πιο καθαρά στον κόσμο. Να τα λέμε αυτά και σε ευχαριστώ για την παρέμβασή σου αλλά και την ευκαιρία που μου έδωσες να το αποσαφηνίσω.

 

Α, και για να μαθαίνεις και δυο πράγματα, 2ος βγήκα. Τα play off καθορίζουν τα ευρωπαικα εισιτήρια ΜΟΝΟ, όχι την τελική κατάταξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουμσόνγκ και Σαρ ήταν τα εφάμιλλα ονόματα με τον Γκαλάς και τον Κρις. Welcome to tzigger world!

 

Μάριτς έκλεισε, πάνε για μεταγραφή και στο 1-2 και τον Σόφο. Μπορεί να το θέλουν να τον στρώσουν. Αν και το βρίσκω υπερβολικό, να τον πάρεις να τον στρώσεις μήπως είναι έτοιμος σε καναδυο χρόνια είναι πολύ πιο λογικό από το να τον πάρεις για βασικό σου πεντάρι. Ο Ντε Κολό τι λέει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγα τα λόγια για τον Τοροσίδη έβαλε γκολ από τα 54.3 μέτρα. Είχε γεμάτη σαιζόν πέρυσι. Βοήθησε αρκετά τον ολυμπιακό να τερματίσει στην 5η θέση έτσι ώστε να έχει δικαίωμα να μας εκπροσωήσει στο εουρόπα.

 

Τα επιχειρήματα με Όχι άλλο Βύντα στην Εθνική topic και τις εκπομπές τους Μητσιχώστα είναι τα best of για τον μήνα που διανύουμε... Respect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ alexis, απαντάς σε εμένα τώρα, που κολλάει ο βύντρα? Μην τρελαθούμε. Πόσες φορές πρέπει να γράψω ότι δεν τον αμφισβητώ αγωνιστικά για να γίνει κατανοητό?? Πολύ απλά το γράφω. Και επίσης απλά γράφω ότι είναι αντιπαθητικός για όλους εκτός από εσάς. Που σου φαίνετε το περίεργο?? Εκτός κι αν σε ενοχλεί ότι είναι αντιπαθητικός που εκεί δε μπορώ να σε βοηθήσω

 

Δε το λεω για σενα .... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι προσπαθούν να σηκώσουν τον πήχη κι άλλο και ο Τζίγκερ όχι απλώς τον τραβά προς τα κάτω αλλά κρέμεται ολόκληρος πάνω γιά να μην μπορεί να ξεφύγει η ομάδα. Με τον Τζίγκερ ξέρουμε ότι πάντα θα έχει κενά το ρόστερ.

Όσο θυμάμαι ότι κάποια εποχή ο Τζίγκερ κρεμόταν από τα ..φρύδια τού μυτόγκα τού Παπαδόπουλου μπας και δεν ανανεώσει η ...παιχτούρα τόσο μελαγχολεί κανείς.Όταν ο καλύτερός σου παίχτης ήταν ο Παπαδόπουλος και ήταν ο αρχηγός σου.Και να έχει στήσει και τη παράγκα της η απέναντι πλαυρά. Ήσουν δηλαδή το καρυδότσουφλο στον Ειρηνικό!

Τώρα πάλι περιμένει να ψωνίσει από τη ...λαϊκή αλλά κατά την ώρα δύο πού έχουν απομείνει τα σάπια φρούτα.

Δεν πάει να πληρώσει να πάρει τον Γκαλάς ο μάπας. παίζοντας με την Ιστορία τού Παναθηναϊκού γιά τετρακόσια χιλιάρικα το χρόνο! Όταν ο Μαρινάκης έχει ανοίξει τις κάνουλες, ο Τζιγκεράκος μετράει τα φραγκοδίφραγκα.

Κατά τα άλα θα παίξει στο Τσάμπιος Λίγκ έχοντας αμέσως βάλει είκοσι μύρια στη τσέπη.Και διαπραγματεύεται γιά ελάχιστα γιά το μέγεθος της ομάδας χρήματα.

Βρε ούστ που σπάνε τα νεύρα μας με τον ανίκανο!

Εγγύς γαρ ο καιρός.Αν δεν παει καλά η ομάδα φέτος ξέρει κι ο ίδιος ότι θα γίνει της Πόπης.Αν είναι μαζόχας ας κάτσει να περιμένει.

 

Ας ανεβάσει κάποιος τις φωτογραφίες τού Τζίγκερ του Κωνστ/λου και τού Γόντικα γιά να δείτε πόσο από τη φάτσα τους και μόνο δείχνουν ότι δεν μπορούν να εμπνεύσουν.

Λέγαμε τον Μήτσου αχυράνθρωπο. Ο Μήτσου όμως είχε παρακολουθήσει και πολύ ποδόσφαιρο στη ζωή του.Ο νέος πρόεδρος μήπως είναι εργολάβος? Γιατί ακούω τον βάλανε εκεί γιά το γήπεδο!

 

Δεν είμαι ρατσιστής αλλά πολύ μαυρίλα ρε παιδί μου. Την αδυναμία μου που λέγεται Μαρτσένα δεν μπορούν να τον φέρουν επιτέλους? Πού κολλάει τελικά το πράμα στα λεφτά ή ότι δεν γουστάρει Ελληνικό πρωτάθλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αφού, ως γνωστόν, το ποδόσφαιρο παίζεται με δυο παίχτες ενώ το ελληνικό πρωτάθλημα, είναι από τα πιο καθαρά στον κόσμο. Να τα λέμε αυτά και σε ευχαριστώ για την παρέμβασή σου αλλά και την ευκαιρία που μου έδωσες να το αποσαφηνίσω.

 

Α, και για να μαθαίνεις και δυο πράγματα, 2ος βγήκα. Τα play off καθορίζουν τα ευρωπαικα εισιτήρια ΜΟΝΟ, όχι την τελική κατάταξη.

 

Και στα πλειοφφ (που ετσι για την ιστορια ειναι ολο το ζουμι της σεζον για τις ομαδες που δεν πηραν πρωταθλημα) ησουν η χειροτερη ομαδα απο οσες συμετειχαν. Σας εφταιξε το συστημα και εκει? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τοροσίδης είναι που τον θέλει η MU σε κάθε μεταγραφική περίοδο αλλά αυτός δεν πάει γιατί γουστάρει περαία??

Επίσης ο Τοροσίδης δεν είναι ο ανιψιός της κυρίας που έβγαλε βιβλίο που έλεγε ότι το όνειρο του ήταν να γίνει Αεκτζής!!!

 

Τοροσίδης και Καραγγούνης είναι για τα πανηγύρια να κάνουν τις αρκούδες :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μίλησα με τους ανθρώπους του Ολυμπιακού αλλά ο Παναθηναϊκός ήταν η καλύτερη επιλογή και δεν χρειαζόταν καν να το σκεφτώ."

 

Ντροπη και αισχος κυριε Μαριτς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μίλησα με τους ανθρώπους του Ολυμπιακού αλλά ο Παναθηναϊκός ήταν η καλύτερη επιλογή και δεν χρειαζόταν καν να το σκεφτώ."

 

Ντροπη και αισχος κυριε Μαριτς.

 

Οχι οτι παιζουν σχεσεις παρτιζαν-ομπραντοβιτς-παναθηναικος...

Απλα ηθελε να παει στους δυναστες μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...