Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εδώ βαφτίζετε παίκτες τον Καραγκούνη και τον Κατσουράνη, στον Μπούμσογκ θα κολλήσετε;

 

Να αρχίσω να σχολιάζω αυτά που σας ξέφευγαν τις προάλλες για ορισμένους "ευρωπαίους" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αρχίσω να σχολιάζω αυτά που σας ξέφευγαν τις προάλλες για ορισμένους "ευρωπαίους" ?

 

Τοροσίδης, Αβραάμ; Δεν αλλάζει η άποψη μου. Πάντως συνεχίζεις να εκτείθεσαι με το να τους συγκρίνεις με Βύντρα και λοιπά σαπάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά προτιμώ Βύντρα στην ομάδα μου από τον μη πω Τοροσίδη και τον άμπαλο γΑβράαμ.

 

Χαχαχαχαχα.....

Κορυφαιο .... :lol:

 

Ειδικα απο τον Τοροσιδη .... :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά προτιμώ Βύντρα στην ομάδα μου από τον μη πω Τοροσίδη και τον άμπαλο γΑβράαμ.

 

Σε προκαλώ να φτιάξεις topic "Οχι άλλο Τοροσίδη/Αβραάμ στην Εθνική", να δούμε τι απαντήσεις θα πάρεις.

 

Οπότε παραδέχεσαι οτι ο Βύντρα είναι καλός αμυντικός. Ποιά λοιπόν η ανάγκη σας για hummer/killer/rambo/apache κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνακοινωσε ο αθλητικος διευθυντης της Παρτιζαν την παραχωρηση του Μαριτς στον ΠΑΟ με 800.000 ευρω.

Περιπου 600.000-700.000 λενε οτι θα δωσουν στον παιχτη, αρα μιλαμε για παιχτη που θα παιρνει τα μισα απο οσα ζηταγε ο χοντρος.

 

Διαβαζω και κατι δημοσιευματα οτι κινουμαστε ηδη για Ντε Κολο στη θεση του γκαρντ.

 

Πληρης ανανεωση στο ροστερ εφετος και εξαιρετικες μεταγραφικες επιλογες, αν εξαιρεσουμε την πατατα ΜακΙνταιρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tilemaxx, 5 πόστ πιο πάνω ειρωνεύεσαι τον Κατσουράνη και τον Καραγκούνη και μετά μας μιλάς για "παίκτες" Αβράαμ και Τοροσίδη. Γελάει ο κόσμος.

 

Και ναι, εννοείται πως προτιμώ Λουκά Βύντρα των τελευταίων 2 ετών από αυτούς τους δύο.

 

Έχουμε και λέμε: Ο Τοροσίδης κατ'αρχήν είναι καμμένος-σάπιος. 3 παιγνίδια παίζει 3 είναι τραυματίας. Επίσης είναι η επιτομή του βρώμικου παίκτη. Πρώτος στην βουτιά, πρώτος στην αγκωνιά, πρώτος στην κλανιά-μαγκιά. Τέτοιο παίκτη στον Παναθηναϊκό δεν τον θέλω.

 

Για τον Αβράαμ δεν χρειάζεται να πω πολλά. Υπερεκτιμημένο παλτό. Χαίρομαι που τον θεωρείτε άξιο βασικό για την ομάδα σας.

 

Από την άλλη ο Βύντρα είναι ένας παίκτης που πλέον 9 στους 10 αγώνες παίζει αυτό που μπορεί. Είναι αξιόπιστη εναλλακτική για όλες τις θέσεις στην άμυνα και πραγματικά παίζει για την ομάδα και όχι για την πάρτη του χωρίς καραγκιοζιλίκια.

 

Φέτος πάντως δεν έκανε καμία γκέλα. Ενώ ο ...Μέλμπεργκ χάρισε 2-3 γκολάκια.:X

 

alexis333, από τον Τοροσίδη τον προτιμώ τον Βύντρα, όχι από τον ...Μαϊκόν. Εσένα μπορεί να σου φαίνεται περίεργο βέβαια.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοροσίδης, Αβραάμ; Δεν αλλάζει οι άποψη μου. Πάντως συνεχίζεις να εκτείθεσαι με το να να τους συγκρίνεις με Βύντρα και λοιπά σαπάκια.

 

Σε προκαλώ να φτιάξεις topic "Οχι άλλο Τοροσίδη/Αβραάμ στην Εθνική", να δούμε τι απαντήσεις θα πάρεις.

 

Οπότε παραδέχεσαι οτι ο Βύντρα είναι καλός αμυντικός. Ποιά λοιπόν η ανάγκη σας για hummer/killer/rambo/apache κτλ;

 

Σας το χα πει και στο άλλο τόπικ. Αφήστε τα φταίει ο ΟΤΕ και φταίει ο Βύντρα και μιλήστε σοβαρά, αλλιώς μην κάνετε τον κόπο.

 

Εσύ εκτίθεσαι με τους Καραγκούνη και Κατσουράνη. Οι δυο αυτοί παίχτες δεν παρέμειναν μόνο στα πρωτοσέλιδα και στις καρδιές των οπαδών τους ταλέντα επειδή έκαναν δυο τρία μαγικά πεντάλεπτα, αλλά το απέδειξαν κιόλας, κάναν το παραπάνω βήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ εκτίθεσαι με τους Καραγκούνη και Κατσουράνη. Οι δυο αυτοί παίχτες δεν παρέμειναν μόνο στα πρωτοσέλιδα και στις καρδιές των οπαδών τους ταλέντα επειδή έκαναν δυο τρία μαγικά πεντάλεπτα, αλλά το απέδειξαν κιόλας, κάναν το παραπάνω βήμα.

Kαι ο Γεωργατος ειχε κανει το παραπάνω βημα και ειχε παει στην Ιντερ.Μηπως να τον φέρουμε και αυτον στον Ολυμπιακό ΤΩΡΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Kαραγκουνης ΚΑΠΟΤΕ ηταν βασικη και αναντικαταστατη μοναδα στον ΠΑΟ.

Τωρα πλεον οχι.

 

Ο Κατσουρανης, οτι και να λετε (προσωπικα δε τον πολυγουσταρω ουτε εγω, αλλα ειναι αλλο θεμα αυτο) ειναι ενας απο τους 3 παιχτες μας (αν πρεπει να αναζητησουμε 3), εξαιτιας των οποιων παιζατε προχθες με την Μπεσα.

 

Ο Τοροσιδης, ο Αβρααμ και ο Βυντρα ειναι ιδιας κατηγοριας-κοπης παικτες ολοι. Δηλαδη Ελληνες, αμπαλοι, που βασιζουν το παιχνιδι τους στο ξυλο (αντε και λιγο το τρεξιμο). Το να καθεστε να ψαχνετε ποιος απτους 3 ειναι λιγοτερο αμπαλος μικρη σημασια εχει.

 

Σαν βασικη μοναδα στην ομαδα μου εκ των 3 προτιμω τον Βυντρα, διοτι δεδομενης της αμπαλοσυνης και των 3, ο Βυντρα εχει την καλυτερη φυσικη κατασταση και παραλληλα μπορει να σου καλυψει ολες τις θεσεις στην αμυνα, αναλογως των κενων που μπορει να προκυψουν κατα τη διαρκεια της σεζον. Και ειναι αληθεια οτι εχει μειωσει τις γκελες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κατσουρανης, οτι και να λετε (προσωπικα δε τον πολυγουσταρω ουτε εγω, αλλα ειναι αλλο θεμα αυτο) ειναι ενας απο τους 3 παιχτες μας (αν πρεπει να αναζητησουμε 3), εξαιτιας των οποιων παιζατε προχθες με την Μπεσα.

Σε ενδιαφέρει αν ο Κατσουρανης ειναι ενας απο τους τρεις παιχτες που με εστειλαν να παιζω με την Μπεσα(συνυπολογίζοντας βεβαιως βεβαιως και την περυσινή μου ανυπαρξία) ή αν ο Κατσουράνης θεωρείται πλεον ποδοσφαιριστής.....???

 

Τωρα για Βυντρα και Τοροσιδη και Αβρααμ δεν εχω όρεξη να ανοιξω συζήτηση που δεν θα οδηγησει πουθενά.Αν ο Τοροσιδης ηταν στον Παναθηναικο αν ο Βυντρα δεν εκανε γκελες προπερσι και αν ο Αβρααμ δεν ειναι γΑβρααμ αν το ενα αν το αλλο κατσε κατω να στην βαλω που λεει και μια ξεδοντιαρικη ψυχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενδιαφέρει αν ο Κατσουρανης ειναι ενας απο τους τρεις παιχτες που με εστειλαν να παιζω με την Μπεσα(συνυπολογίζοντας βεβαιως βεβαιως και την περυσινή μου ανυπαρξία) ή αν ο Κατσουράνης θεωρείται πλεον ποδοσφαιριστής.....???

Φυσικα και με ενδιαφερει οτι ειναι ενας εκ των 3 παικτων -αν πρεπει να ξεχωρισω 3- που μου χαρισε το πρωταθλημα με κρισιμα γκολ οταν η ομαδα δεν τραβαγε. Ετσι λοιπον εγω περιμενω κληρωση ομιλων Τσου Λου και εσυ περιμενεις επομενο αντιπαλο βεληνεκους Μπεσα.

 

Οσο για το τι θεωρειται πλεον ο Κατσουρανης, μπορω να αρχισω να παιζω την κολοκυθια πανευκολα πχ συγκρινοντας τον αντιστοιχο δικο σας με τον Κατσουρανη, και να ρωτησω αν θεωρειται ποδοσφαιριστης ο Μαρεσκα πχ.

 

Οπως καταλαβαινεις εκ του αποτελεσματος κρινουμε, και εκ του αποτελεσματος ο Κατσουρανης εχει βοηθησει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για το τι θεωρειται πλεον ο Κατσουρανης, μπορω να αρχισω να παιζω την κολοκυθια πανευκολα πχ συγκρινοντας τον αντιστοιχο δικο σας με τον Κατσουρανη, και να ρωτησω αν θεωρειται ποδοσφαιριστης ο Μαρεσκα πχ.

Mαλλον η κολοκυθια ειναι το αγαπημενο σου παιχνιδι.Η ερωτηση μου ηταν σαφης: Θεωρεις τον Κατσουράνη ποδοσφαιριστή?Θεωρεις οτι ειναι ενας παιχτης που αξίζει να εχει φανέλα βασικου οταν έχεις Σιμάο ή ακομα ακομα οτι θα μπορουσες να εχεις τον Ματος?

Τι σχεση ο Μαρεσκα και ο καθε Μαρέσκα.....

Φυσικα και με ενδιαφερει οτι ειναι ενας εκ των 3 παικτων -αν πρεπει να ξεχωρισω 3- που μου χαρισε το πρωταθλημα με κρισιμα γκολ οταν η ομαδα δεν τραβαγε. Ετσι λοιπον εγω περιμενω κληρωση ομιλων Τσου Λου και εσυ περιμενεις επομενο αντιπαλο βεληνεκους Μπεσα.

Οσο για το ποιος με εστειλε να παιζω με την Μπεσα με εστειλε ο Κοκκαλης ο Ηρακλης τα Γιαννενα και η γενικοτερη ανυπαρξια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον η κολοκυθια ειναι το αγαπημενο σου παιχνιδι.Η ερωτηση μου ηταν σαφης: Θεωρεις τον Κατσουράνη ποδοσφαιριστή?Θεωρεις οτι ειναι ενας παιχτης που αξίζει να εχει φανέλα βασικου οταν έχεις Σιμάο ή ακομα ακομα οτι θα μπορουσες να εχεις τον Ματος?

Τι σχεση ο Μαρεσκα και ο καθε Μαρέσκα.....

 

Οσο για το ποιος με εστειλε να παιζω με την Μπεσα με εστειλε ο Κοκκαλης ο Ηρακλης τα Γιαννενα και η γενικοτερη ανυπαρξια μου

 

Mα ρε man σου εξηγησα ηδη, τι με ξαναρωτας το ιδιο? Απο πανω ειναι το ποστ, διαβασε τι γραφω και μη ξαναρωτας τα ιδια.

 

Οσο για την Μπεσα, ολα εχουν σχεση. Αν ο Κατσουρανης δεν εβαζε αυτα τα γκολακια τοτε που τα βαλε, μπορει να επαιζα εγω με την Μπεσα τωρα. Αν ειχες εσυ τον Κατσουρανη και εβαζε τα αντιστοιχα γκολ με Ηρακληδες, Γιαννενα κλπ μπορει να μη το φιλοσοφουσες τωρα ποιος σου εφταιξε που παιζεις με την Μπεσα. Δεν τον ειχες ομως.

 

ΑΡΑ (για να στο ξαναπω γιατι φαινεται δεν εισαι και πολυ προσεκτικος στις απαντησεις οσων ρωτας) εκ του αποτελεσματος ο Κατσουρανης οσο αχωνευτος και να ειναι, οσο κι αν δεν μου γεμιζει το ματι, κρινεται θετικος την περσυνη σεζον. Για την επομενη σεζον ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να ξερω τι θα κανει, σιγουρα δεν ειναι αμελητεα ποσοτητα στα χαφ μας ομως.

 

ΥΓ. Αλλη θεση παιζει ο Σιμαο και αλλη ο Κατσου (τουλαχιστον στον ΠΑΟ). Επισης αλλο ρολο εχει ο Σιμαο οταν μπαινει γηπεδο κι αλλο ο Κατσου. Αρα μη μου αντιπαραθετεις αυτους τους 2, ειναι σαν να μου λες "ειναι δυνατον να εχεις Σαριεγκι μεσα οταν εχεις Νινη παγκο?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...