Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://prasinanea.gr/basket/article428430.ece

 

Μια συντεντευξη του τιτανομεγιστου

 

ΥΓ. Το γ@μησε ο δημοσιογραφος λιγο με τα θαυμαστικα και τις τελιτσες "...". Λες και γραφει μηνυματα στο κινητο 18χρονο γκομενετο ειναι. Ο Ζοτς ειναι ρε λακαμαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Και γιατί να μη τα δεχτεί τα λεφτά ο τζιγκερ? επειδή θα ξεβρακωθεί? Έχει ξεβρακωθεί πολλές φορές χωρίς να τον τσούξει καθόλου, τώρα θα τον πειράξει?

Υπο άλλες συνθήκες δεν θα ηταν πρόβλημα να τα δεχθεί...

Μετα ομως απο ανακοινωσεις επιστολες Γκοτζους Πρασινες δελτια τυπου ,τα πάντα όλα δηλαδή πρέπει να είναι πολυ (μπιπ) για να τα δεχθεί....

 

Ο Πατέρας το πεταξε το τυράκι και οποιος τσιμπήσει τσίμπησε......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί άνθρωποι το έχουν στο αίμα τους να αυτοικαταστρέφονται(ηθικά) γιατί απλά δεν είναι καλοί άνθρωποι, είναι ξινοί και δεν είναι δημοφιλείς λόγω γονιδίων.

Από την άλλη υπάρχουν άνθρωποι που με τη πρώτη ματιά σε εμπνέουν και κερδίζουν το σεβασμό σου.

Δεν χρειάζεται να πω πιό πολλά αφού όλοι καταλαβαίνουμε.

Θα βγουν πάλι κάτι εξυπνάκηδες που ευτυχώς είναι λίγοι(και αναφέρομαι στους δημοσιογράφους) που την κίνηση του Πατέρα θα την ερμηνεύσουν ως προσπάθεια επιστροφής στο προσκήνιο, γιά λόγους δημοσιότητας δηλαδή.

Δεν έχουν καταλάβει ότι ο κόσμος έχει βαρεθεί με τα μπακαλοτέφτερα τού Τζίγκερ και τις διαπραγματεύσεις επί διαπραγματεύσεων γιά διακόσια χιλιάρικα.Τι είναι αυτά τα ποσά γιά τέτοιυς επιχειρηματίες? Ψίχουλα είναι.

Μπορούμε να ξεχάσουμε άραγε τις συζητήσεις τότε γιά το συμβόλαιο τού Νιόπλια και τη κουβέντα γιά πενήντα χιλιάρικα?

Αν ήταν κρατικά χρήματα τότε κάτι κύριοι Γόντικες θα ήταν ανοιχτοχέρηδες όπως με τη κρατική τηλεόραση και το μεγάλο φαγοπότι.Αλλά τώρα δεν ακουμπάς εύκολα τη τσέπη τού Τζίγκερ.

Ο Πατέρας έχει την δυνατότητα λόγω του χαρακτήρα του να βγάζει έτσι ωραία στη σέντρα τον Γιάννη Βαρδινογιάννη και να ξεβρακώνει την οικογένειά γιατί μη μου πείτε ότι αυτή η πρόταση προσβάλλει μόνο τον Τζίγκερ. Βαράει κατευθείαν στο κούτελο τού Βαρδή.

Δεν θα μπορούσε να γίνει καλύτερη πρόταση αυτή τη στιγμή που η άλλη πλευρά ο Γκότζος η Κάτια και κάποιος μπάρμπα- Ιάκωβος έλαγαν όπου βρεθούν και όπου σταθούν που είναι οι Παναθηναϊκάρες τώρα, κρύβονται?

Σε ένα πράγμα με έχει δυσαρεστήσει ο Πατέρα που στηρίζει την υποψηφιότητα Κανελλόπουλου.Τι θέλει τώρα αυτός ο τύπος και θέλει σώνει και καλά να κυβερνήσει το Ελληνικό πρωτάθλημα όταν είναι γνωστά τα έργα και οι ημέρες του από την εποχή ακόμη της Ριζούπολης. Με αδερφό ανώτερο δικαστικό που έχει αναλάβει τη διελεύκανση γιά τα στημμένα παιχνίδια όπου εμπλέκεται και ο Ολυμπιακός Βόλου τού οποίου εν μιά νυχτί έγινε αντιπρόεδρος γιά να μπορεί να συμμετέχει στις εκλογέςτης σουπερλίγκ.Πονηρός ο μπέος αλλάουδέν κρυπτόν υπό τον Ήλιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ υποπτα ολα αυτα . τι θελει να αποδιξει ο πατερας????????????????

Ο Πατερας τιποτα. Προσπαθει απλα να ξεφτυλισει τον Τζιγκερ. Βεβαια για μενα το ιδιο ξεφτυλας ειναι και αυτος που κανει αυτα τα καραγκιοζιλικια στο ονομα του ΠΑΟ. Γιατι αν το δεις σφαιρικα, χωρις συμπαθειες και αντιπαθειες προς συγκεκριμενα προσωπα, εχουν στησει 4 τυποι ενα πανηγυρακι γυρω απτην ομαδα που λεγεται ΠΑΟ. Και ο ενας προσπαθει να κανει την καλυτερη κινηση εντυπωσιασμου απτον αλλον με σκοπο να βγει μαγκας και να ξεφτυλισει τον αλλον.

 

Αλλα νταξει σαν φιλαθλος που ειμαι, αν ειναι να ενισχυθει η ομαδα δε βαριεσαι...Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα, οποτε ας κανουν αυτοι τις κατινες για νιοστη φορα, και ας ερθει ο Γκαλας τουλαχιστον. Η λαλακια θα ναι να μην ερθει μετα απο ενα ακομα ομαδικο τους ξεμπροστιασμα.

 

Ομως, ειτε ο Γκαλας ερθει ειτε οχι, ξερω οτι η διοικηση μου ειναι ενα καζανι που βραζει και οπου ναναι θα ερθει και το επομενο ξεφτυλικι...Με αφορμη κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια για μενα το ιδιο ξεφτυλας ειναι και αυτος που κανει αυτα τα καραγκιοζιλικια στο ονομα του ΠΑΟ

 

μέχρι εδώ διάβασα.κατάλαβα ότι δεν έχει νόημα για παραπέρα.μια ερώτηση μόνο.

 

Το νταμπλ του ξεφτίλα το πανηγύρισες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πατερας τιποτα. Προσπαθει απλα να ξεφτυλισει τον Τζιγκερ. Βεβαια για μενα το ιδιο ξεφτυλας ειναι και αυτος που κανει αυτα τα καραγκιοζιλικια στο ονομα του ΠΑΟ. Γιατι αν το δεις σφαιρικα, χωρις συμπαθειες και αντιπαθειες προς συγκεκριμενα προσωπα, εχουν στησει 4 τυποι ενα πανηγυρακι γυρω απτην ομαδα που λεγεται ΠΑΟ. Και ο ενας προσπαθει να κανει την καλυτερη κινηση εντυπωσιασμου απτον αλλον με σκοπο να βγει μαγκας και να ξεφτυλισει τον αλλον.

Γιατί το λες αυτό; Ο Βγενό αγαπάει την ομάδα, αγαπάει όλο τον κόσμο βασικά. Είδα την ανεξάντλητη και ανιδιοτελή αγάπη στα μάτια του όταν έδειχνε στα 3 δάχτυλα τα σκάφη του! Anyway, είναι μάρκα μεγάλη και θα τον ήθελα για πρόεδρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι εδώ διάβασα.κατάλαβα ότι δεν έχει νόημα για παραπέρα.μια ερώτηση μόνο.

 

Το νταμπλ του ξεφτίλα το πανηγύρισες?

 

Eφοσον δεν διαβασες το συλλογισμο μου μην με ρωτας ασχετα πραγματα με αυτα που γραφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπο άλλες συνθήκες δεν θα ηταν πρόβλημα να τα δεχθεί...

Μετα ομως απο ανακοινωσεις επιστολες Γκοτζους Πρασινες δελτια τυπου ,τα πάντα όλα δηλαδή πρέπει να είναι πολυ (μπιπ) για να τα δεχθεί....

 

Ο Πατέρας το πεταξε το τυράκι και οποιος τσιμπήσει τσίμπησε......

Δεν έχει καμία δικαιολογία να μην δεχτεί.Θα εκτεθεί βάναυσα.'Επειτα τον κόσμο δεν τον ενδιαφέρουν οι κόντρες τους και ποιός την έχει πιό μεγάλη.Μεταγραφές θέλει ο κόσμος.

Γιά να πω την αλήθεια αυτή η πρόταση είναι δώρο εξ ουρανού τη δεδομένη στιγμή και κανείς δεν τη περίμενε.Όπως και να το δείς ο Τζίγκερ είναι εκτεθειμένος.

Είναι σαν να του λέει: Κακομοίρη τόσα λεφτά έχεις και κάνεις σαν το γέρο τσιφούτη.Τα βάζω εγώ.Και βέβαια δεν κάνει πλάκα αν σκεφτούμε ότι είχε καλέσει στο γραφείο του και είχε μοιράσει στους παίχτες ένα εκατομμύριο από την τσέπη του την επομένη της φιέστας.

Ότι και να γίνει κερδισμένος βγαίνει ο Πατέρας αν θέλεις να μιλήσουμε και γιά τη κόντρα.

Εξ άλλου δεν είναι πολλά τα λεφτά.Τετρακόσια χιλιάρικα διαφορά επί τρία χρόνια ίσον 1,2 μύρια σε βάθος τριετίας.Καμιά κομπίνα (φοροδιαφυγή) μπορεί να κάνουνε αυτοί οι μεγάλοι και τα λεφτά βγαίνουν σε μιά μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eφοσον δεν διαβασες το συλλογισμο μου μην με ρωτας ασχετα πραγματα με αυτα που γραφω.

 

τον είπες ξεφτίλα.Και σε ρωτάω το Νταμπλ του ξεφτίλα το πανηγύρισες?

 

 

και να σου απαντήσω και στο υπόλοιπο.Ενας παίζει παιχνίδια στην πλάτη της ομάδας και αυτός όλοι ξέρουμε ποιος είναι.όσο και ενισχυθείς διοίκηση με τζίγγερ δεν υπήρχε δεν υπάρχει και δεν πρόκειται να υπάρξει.Θα πάρεις γκαλάς και χέστηκε η φοράδα στ αλώνι.Ο άλλος πήρε βασάρα και εσύ πας με γκαλάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το λες αυτό; Ο Βγενό αγαπάει την ομάδα, αγαπάει όλο τον κόσμο βασικά. Είδα την ανεξάντλητη και ανιδιοτελή αγάπη στα μάτια του όταν έδειχνε στα 3 δάχτυλα τα σκάφη του! Anyway, είναι μάρκα μεγάλη και θα τον ήθελα για πρόεδρα.

 

τους νεκρους εννοουσε...

 

ελεος

ελεος

ελεος

ΕΛΕΟΣ

 

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

τεραστια κινηση Πατερα...και ΠΡΟΣΟΧΗ: λεει με ορο να μην πουληθει κανενας απο τους τοπ κλας παικτες...

 

Βγενο - Πατερα και Πεκ γλιτωστε μας επιτελους απο τους γαβρους, τσιφλικαδες, δικτατορες, γκαντεμηδες, τσιγκουνιδες, μισαθρωπους που εχουμε μπλεξει......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα αρνηθεί λέγοντας ότι δεν έχουμε ανάγκη και θα πάρει τον παίχτη με δάνειο φεσόντας την ομάδα και τα πρόβατα θα πηγαίνουν αεροδρόμιο και θα πανηγυρίζουν.Θα είναι και ωραίος.

 

αυτή θα είναι η κατάληξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eφοσον δεν διαβασες το συλλογισμο μου μην με ρωτας ασχετα πραγματα με αυτα που γραφω.

 

Εντάξει για να λέμε και του στραβού το δίκιο δεν έχασε και πολλά από αυτά που γραψες.

 

Και για να σε προλάβω δεν είσαι ο μόνος νομίζω που αγαπάει τον Παναθηναικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον είπες ξεφτίλα.Και σε ρωτάω το Νταμπλ του ξεφτίλα το πανηγύρισες?

Απλως χαρηκα. Απο αγωνιστικης αποψης πανηγυρισα για τον Σισε, τον Λετο και τον Νινη. Οι υπολοιποι μου θυμιζαν τα πετρινα χρονια. Επισης το νταμπλ δεν ηταν του ξεφτιλα, αλλα ηταν "πολυμετοχικο" με επικεφαλη αυτον, ο οποιος εκανε μερικες κινησεις "ματ" κατα τη διαρκεια του πρωταθληματος που πιθανως μας το χαρισαν. Και φυσικα τον παραδεχομαι για τις κινησεις αυτες -πχ να κοψει τον τσαμπουκα του Κοκαλη-.

 

Ωστοσο ολα τα παραπανω δεν εχουν ουδεμια σχεση με οσα γραφω. Ως προεδρο δεν τον εκρινα ποτε, ηταν εξαιρετικος αλλωστε σε οσα θα μπορουσε να ζητησει κανεις απο αυτον. Μιλαω για αυτα που συμβαινουν στα διοικητικα μας ΚΑΤΟΠΙΝ του νταμπλ και ξεφτυλιζουν το συλλογο μας. Τα οποια δεν τιμουν την ομαδα μου και στα οποια ολοι τους βαζουν το χερακι τους, παρολο που πρωτομαστορας ειναι ο Τζιγκερ. Ο καθενας απτους 3 εχει κανει λαλακιες, με 1ο στοχο τον εντυπωσιασμο του κοσμου, 2ο στοχο το συμφερον (που ειναι αμεσα εξαρτωμενο απο τον εντυωπσιασμο του κοσμου) και 3ο το καλο της ομαδας (αυτο οχι και τοσο).

 

και να σου απαντήσω και στο υπόλοιπο.Ενας παίζει παιχνίδια στην πλάτη της ομάδας και αυτός όλοι ξέρουμε ποιος είναι.όσο και ενισχυθείς διοίκηση με τζίγγερ δεν υπήρχε δεν υπάρχει και δεν πρόκειται να υπάρξει.Θα πάρεις γκαλάς και χέστηκε η φοράδα στ αλώνι.Ο άλλος πήρε βασάρα και εσύ πας με γκαλάς.

 

Συμφωνω οτι ο Τζιγκερ ειναι η ΠΗΓΗ ολων των κανων που συμβαινουν στο συλλογο, εξαλλου το εχω γραψει κι εγω. Ωστοσο δεν τιμα ΚΑΝΕΝΑΝ αυτο που συμβαινει με συμμετεχοντες και τους 3 κυριους. Οκ δεν πουλαει, οκ θελει να μας καταστρεψει το συλλογο γνωστα αυτα, αλλα τι ειδους κινηση ειναι το "σου δινω 1.5εκ ευρω να φερεις τον Γκαλας"?

 

Ναι στη τελικη μπορει να με ενισχυσει και να βγω κερδισμενος ως ομαδα, αλλα αυτο θα ειναι τελειως βραχυπροθεσμο. Το προβλημα της ομαδας δεν ειναι ο Γκαλας, αλλα το πως θα συνενοηθουν σαν ΑΝΘΡΩΠΟΙ εκει μεσα μπας και μπουν θεμελια για μια ΥΓΙΗ διοικητικα ομαδα. Ωστοσο εφοσον ο Τζιγκερ, ειναι Τζιγκερ, και ελπιδα συνενοησης και λυσης δεν υφισταται, εγω ως Πατερας θα μαζευα την αξιοπρεπεια μου και θα εφευγα απο τα διοικητικα αντι να καθομαι να "δινω 1.5εκ ευρω στον Τζιγκερ" κλπ. Και θα επεστρεφα οταν οι συνθηκες ηταν τετοιες που θα μου το επετρεπαν.

 

Θα μου πεις οτι με τις κινησεις αυτες ισως δωθει εναυσμα στον κοσμο να ξυπνησει και να ξεσηκωθει, αλλα και παλι διαφωνω με την τακτικη, που δεν τιμα την ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...