Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε μάγκες και να ισχύει αυτό για να χάσει κιλά και να βελτιώσει την αντοχή του, για να μάθει να ρίχνει βολές (αφού έτσι τον παίζουν όλοι με φαουλ) θέλει πολύ χρόνο.

Φέτος με πεντάρι τι θα γίνει? Ο Μπατιστ είναι 33 πλέον, δεν θα βγάζει και 35 λεπτά, με το Βουγιούκα θα πάμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

<Με τον Κέτσμαν έχουμε συμφωνήσει και όλα θα ξεκαθαρίσουν την Πέμπτη, πάντως, είναι σχεδόν βέβαιο ότι και του χρόνου θα φοράει τα ασπρόμαυρα. Ομως πρέπει να ξεχάσουμε τον Μάριτς. Δεχτήκαμε μια προσφορά αλλά δεν μπορώ να πω το όνομα του συλλόγου ή την χώρα από την οποία προέρχεται. Ολα θα γίνουν γνωστά λίαν συντόμως»

 

Ντραγκαν Τοροριτς, Αθλητικος Διευθυντης Παρτιζαν.

 

Δημοσιευματα τον θελουν να εχει συμφωνησει με την Φενερμπαχτσε.

 

Ιδωμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζω να ακούσω αθλητικό ραδιόφωνο μετά από πάάάάάρα πολύ καιρό και ο πρώτος τύπος που βγαίνει αρχίζει "περήφανος οπαδός του Παναθηναικού και ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ DERBY"!!! Εννοείται ότι θα κάνω να ξανακούσω πολύ πολύ καιρό...

 

Υ.Γ: Τον κατάλαβα, εδώ insomniac είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή είστε παράρτημά μας;

 

αν αυτό το βίντεο δεν σου φτάνει για να αποδείξει ότι οι βαρδινογιάννηδες είναι κωλόγαυροι, δεν υπάρχει κάτι άλλο που να μπορέσει... move on...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν κατάλαβα τι είχε το βίντεο και σβήστηκε.

 

Εκτός και αν το φόρουμ είναι τζιγγερικό οπότε αλλάζει το θέμα.

 

κι εγώ αναρωτήθηκα, άλλα μάλλον επειδή αυτός που έκανε το reply είχε 0 posts;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Κωλογαβροι αρκετα 30 χρονια χουντας...."

Δεν αναφερεται μονο στους βαρδινογιαννηδες

 

το βίντεο ίσως, εγώ πάντως εκεί το πήγαινα... έχω φίλους ολυμπιακούς, δεν το έχω σκεφτεί ποτέ να τους πω κωλόγαυρους... τους βαρδινογιάννηδες άνετα και συνήθως το πρώτο συνθετικό δεν είναι "κωλο"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...