Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δε πουλήσει ο Α/Α ξεχάστε και τα 2 αθλήματα.Θα αργήσετε αλλά θα το καταλάβετε.

 

Δεν υφισταται αυτο στο μπασκετ που εχω ηδη ετοιμη 10δα (αλλες 2 προσθηκες θελω και εκλεισα) και ΚΥΡΙΩΣ εχω Ζοτς στον παγκο. Χωρια οτι καναμε αψογες μεταγραφικες κινησεις μεχρι στιγμης εχοντας κινηθει πολυ προσεκτικα σε ολες τις περιπτωσεις, που σημαινει οτι για ακομα 1 καλοκαιρι δουλευουν σωστα εκει μεσα :>

 

Υπαρχει περιπτωση να ξεγραφω αθλημα με Ομπραντοβιτς στον παγκο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

θες ψηλό και και ένα παίχτη στο 1-2.όλοι λένε χοντρό και τέρμα.Αν γίνει αυτό πάμε για ναυάγιο.

 

Και δεν μιλάω για την Ελλάδα.Για Ευρώπη λέω.

 

 

Θα το βρούμε μπροστά μας αυτό λέω στο προηγούμενο ποστ.Εδώ θα είμαστε.θα ακούσουμε για δώρο Παύλου ο Γκαλάς και στο μπάσκετ δεν θα έχουμε 1-2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες ψηλό και και ένα παίχτη στο 1-2.όλοι λένε χοντρό και τέρμα.Αν γίνει αυτό πάμε για ναυάγιο.

 

Και δεν μιλάω για την Ελλάδα.Για Ευρώπη λέω.

 

 

Θα το βρούμε μπροστά μας αυτό λέω στο προηγούμενο ποστ.Εδώ θα είμαστε.θα ακούσουμε για δώρο Παύλου ο Γκαλάς και στο μπάσκετ δεν θα έχουμε 1-2.

 

Σεντερ θελουμε και να ανανεωσει ο Σαρας.

Ουτε εγω θελω το χοντρο (μονο να σουταρει βολες τον σκεφτομαι και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι) αλλα imo η δουλεια θα γινει οπως εγινε και αυτη του Σατο, γνωστη και επιτυχημενη η τακτικη της ΚΑΕ.

 

Αποπροσανατολισμος του κοσμου και κυριως των αντιπαλων για Ρουντι Φερναντεζ μεχρι να συμφωνησουν με Σατο και να σκασει στη δημοσιοτητα το θεμα.

Ετσι πιστευω πως γινεται κι εδω, δηλαδη λενε χοντρος-χοντρος-χοντρος και καποια μερα ξαφνικα θα μαθεις οτι εκλεισε κανας Μαριτς/Ν Ντογκ/Αντερσεν (για τον 3ο δεν παιζει καμια πιθανοτητα αλλα λεμε τωρα). Εχω εμπιστοσυνη.

 

Θελω να πιστευω οτι δε θα ανακατευτουν με τον Γκαλας η οποιοδηποτε αλλο στη μπαλα οι Γιαννακοπουλοι. Και ας μεινουμε με τον Βασκο και τον Βυντρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται να ανανεώσει ο Σάρας.Με τίποτα.

 

θα έπαιρνε 1.2 για τον τελευταίο χρόνο.Του κάναμε διακοπή για να του κάνουμε 600.000 για να πάει με εφορία 1,1?

 

γελάνε τα τσιμέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά που έπαιρνε πριν δεν ήταν μέσα η εφορία.Την πλήρωνε η ομάδα.

 

Αυτό που λέω πως δεν έχει κανένα νόημα να κάνεις διακοπή συμβολαίου σε ένα παίχτη για να στοιχίσει τα ίδια.Και να παίρνει και τα μισά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά που έπαιρνε πριν δεν ήταν μέσα η εφορία.Την πλήρωνε η ομάδα.

 

Αυτό που λέω πως δεν έχει κανένα νόημα να κάνεις διακοπή συμβολαίου σε ένα παίχτη για να στοιχίσει τα ίδια.Και να παίρνει και τα μισά.

 

E καλα τη διακοπη συμβολαιου οταν του την κανανε με προοπτικη να του το αναπροσαρμοσουν, ειχε βγει ηδη η νεα φορολογια, αρα λογικα μπορει να το κανανε ακριβως για να πληρωσουν 1.1εκ ευρω συνολο, αντι για 1.9εκ που θα τους εβγαινε περιπου με το παλιο συμβολαιο.

 

Εγω θεωρω οτι με τον εναν η τον αλλο τροπο ο Σαρας θα μεινει στον ΠΑΟ, γιατι καιγεται ο ιδιος να παραμεινει. Λογικα θα δεχθει οποια αναπροσαρμογη του προταθει με τα πολλα.

Βλεπεις η Ελληνιδα κορασιδα-φιλη του, ειναι εγκυος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι παλιό το συμβόλαιο νομίζω φορολογικά ισχύουν τα παλιά.

Αυτό που είπα εγώ είναι

 

1,1 εκ με 20% εφορία στην ομάδα θα στοιχίσει πες 1.32 εκ

0.6 εκ με 45% εφορία θα στοιχείσει στην ομάδα 0,87εκ

 

Η διαφορά 0,45εκ δεν τη λες και αμελητέα. Για τόσο φαίνεται να σκαλώνει η μεταγραφή του Μαριτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :mad:

 

Μονο καλο της υποθεσης οτι δε θα πιανει θεση ξενου. Ηδη τον σκεφτομαι να βαραει βολες και εκνευριζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το "υπεγραψε" εγινε "συμφωνησε" και τωρα λεει "πολυ κοντα σε συμφωνια"...:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...