Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ενταξει ρε δν ειναι το ιδιο, θελω να πω οτι τον Σπαν δε τον ειχαμε στοχοποιησει οπως εσεις τον Σοφο

 

Τεσπα εννοειται αν ερθει σε σας κ δε θα τον βριζετε και θα παιξει χωρις προβλημα

Κάνεις λάθος. Πέρα από μερικά ρατσιστικά γουρούνια που δυστυχώς υπάρχουν σε όλους τους χώρους της αθλητικής και όχι μόνο ζωής, ο Σοφοκλής σε πληροφορώ δεν είχε μεγάλες αντιπάθειες. Προσωπικά όσο κι αν ακούγεται παράξενα τον συμπαθούσα και τον συμπαθώ πάρα πολύ. Ίσως γιατί έβλεπα την προσπάθεια που έκανε να αμυνθεί απέναντι στα ρατσιστικά γουρούνια όπως είπα και πόσο προσπαθούσε να συγκρατηθεί.

Όχι, όχι ποτέ δεν μού ήταν αντιπαθής ο Σόφο. Απλά δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα σαν παίχτης και έχω πεί παλιότερα ότι θα μπορούσε να κάνει άλλη δουλειά από το να παίζει μπάσκετ.

Αντίθετα έχω ακούσει Ολυμπιακούς να λένε ότι ο Σπανούλης τους κάθεται στο στομάχι και ότι στην κυριολεξία τον απεχθάνονται.

Γι αυτό σας λέω μη φανατίζεστε.Εκείνοι τη δουλειά τους κάνουν και οικονομάνε απο δω κι από εκεί κι εμείς οι ηλίθιοι φωνάζουμε και τσακωνόμαστε.

Στον sport-fm έχω ακούσει επανειλημμένα οπαδό του Ολυμπιακού να λέει ότι αν αυτό το κωλόπαιδο ο Σπανούλης έρθει στον Ολυμπιακό, εγώ αλλάζω ομάδα!

 

Κανένας εκ των Φερνάντες, Τζόρβα (με αυτά που έχουμε δει μέχρι φέτος) δεν κάνουν για πρώτος τερματοφύλακας.

Σε έχω δεί και άλλες φορές να απαξιώνεις τον Τζόρβα. Σε χαλάει δηλαδή αν βελτιώσει λίγο τις εξόδους του? Τι άλλο δεν σού αρέσει απ' αυτόν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε ο Σπανούλης πούλησαν ποτέ οπαδιλίκι, αν θυμάμαι καλά. .

 

Δεν ησουν στο παρκινγκ που ηταν μπροστα μπροστα και εκλαιγε και του φωναξαμε μην κλαις Βασιλη

Εγω ημουν

Ασε μας τωρα με τον ανθρωπο που δηλωσε "μου αρεσε η συμπεριφορα των φιλαθλων του Ολυμπιακου" ως επιχειρημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναθηναϊκός

Συμφωνία με Φερνάντες http://www.sport24.gr/html/ent/140/ent.376140.asp

 

Πως τα πετάς έτσι αυτά τα πράγματα, βάλε και ένα όνομα, νόμιζα ότι ήρθε ο Rudy και βλέπω τον τερματοτύφλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, οι ουδετεροι που μας λεγατε για τα δικια του Τζιγγερ που βαζει πρωτα την "οικονομικη υγεια", στο αλλο τοπικ κλαινε οι γαυροι απο στεναχωρια

Σου λεει χρωσταμε και τα σκαμε στον Ριερα?Δεν γινεται.

 

ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, οι ουδετεροι που μας λεγατε για τα δικια του Τζιγγερ που βαζει πρωτα την "οικονομικη υγεια", στο αλλο τοπικ κλαινε οι γαυροι απο στεναχωρια

Σου λεει χρωσταμε και τα σκαμε στον Ριερα?Δεν γινεται.

 

ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ

Και επειδή προφανώς αναφέρεσαι σε μένα γιά δείξε μου σε παρακαλώ σε ποιό μήνυμα έγραψα ότι επικροτώ τον Τζίγκερ που έχει σε οικονομική υγεία τον Παναθηναϊκό? Επιτέλους θα γράφετε την αλήθεια ή θα είστε μόνιμα παραπληροφοροιοδότες?

Εκτός και αν δεν καταλαβαίνετε τι διαβάζετε.

Να αναφέρεις το μήνυμα σε παρακαλώ(προκαλώ) που το λέει αυτό και αν έχεις δίκιο τότε να ειρωνεύεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκούρα τα πράγματα για τον δικό μας αν συνεχίσει σε αυτό το tempo ο απέναντι, θα αναγκαστεί να ξηλωθεί..

 

Γκόμενες γυναίκες παιδιά παιχτών, πρωτοσέλιδα και οπισθόφυλλα εφημερίδων δεν θα σώσουν την κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκούρα τα πράγματα για τον δικό μας αν συνεχίσει σε αυτό το tempo ο απέναντι, θα αναγκαστεί να ξηλωθεί..

 

 

Ο Τζίγκερ αποκλείεται να ξηλωθεί, μόνο αν πουλήσει έχετε ελπίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, οι ουδετεροι που μας λεγατε για τα δικια του Τζιγγερ που βαζει πρωτα την "οικονομικη υγεια", στο αλλο τοπικ κλαινε οι γαυροι απο στεναχωρια

Σου λεει χρωσταμε και τα σκαμε στον Ριερα?Δεν γινεται.

 

ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ

 

Και επειδή προφανώς αναφέρεσαι σε μένα γιά δείξε μου σε παρακαλώ σε ποιό μήνυμα έγραψα ότι επικροτώ τον Τζίγκερ που έχει σε οικονομική υγεία τον Παναθηναϊκό? Επιτέλους θα γράφετε την αλήθεια ή θα είστε μόνιμα παραπληροφοροιοδότες?

Εκτός και αν δεν καταλαβαίνετε τι διαβάζετε.

Να αναφέρεις το μήνυμα σε παρακαλώ(προκαλώ) που το λέει αυτό και αν έχεις δίκιο τότε να ειρωνεύεσαι.

 

Σε εμενα αναφερετε εγω ειχα μιλησει για οικονομικη υγεια.

 

Καιζερ, με επιβεβαιωνεις με αυτο το ποστ. Αν ηταν ακομα ο κοκκαλης, με τοσα χρεη που ΕΙΧΕ θα επερνε ριερα νομιζεις?? Μην ξεχνας οτι ο μαρινακης πληρωσε/θα πληρωσει και τα χρεη αγοραζοντας την ομαδα (γιαυτο αλλωστε την πηρε πιο φτηνα).

 

Ειναι η πρωτη του χρονια, θελει να φερει ενθουσιασμο στην ομαδα, τι περιμενες, να μεινει με τον χολεμπα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή προφανώς αναφέρεσαι σε μένα γιά δείξε μου σε παρακαλώ σε ποιό μήνυμα έγραψα ότι επικροτώ τον Τζίγκερ που έχει σε οικονομική υγεία τον Παναθηναϊκό? Επιτέλους θα γράφετε την αλήθεια ή θα είστε μόνιμα παραπληροφοροιοδότες?

Εκτός και αν δεν καταλαβαίνετε τι διαβάζετε.

Να αναφέρεις το μήνυμα σε παρακαλώ(προκαλώ) που το λέει αυτό και αν έχεις δίκιο τότε να ειρωνεύεσαι.

Εσυ τωρα που κολλας?

Οχι, δεν ειχα εσενα στο μυαλο μου οταν ποσταρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουγεται οτι κινουμαστε για τον χοντρο με ενα συμβολαιο υψους 1.4εκ/χρονο.

 

Και σκεφτομαι τα εξης

Η ρητρα του Μαριτς ειναι 1εκ ευρω ενω ο Μαριτς αμοιβεται αυτη τη στιγμη με 250.000/χρονο.

Εμεις του προσφεραμε 500.000/χρονο και αρνηθηκε (καλος λαλακας δε μπορω να πω).

Αντε πες οτι του προσφερεις 700.000/χρονο, του φουστη θα δεχθει 3πλασια λεφτα ειναι.

 

Συνολο δηλαδη, χοντρικα τελειως 1εκ ρητρα+700.000 = 1.7εκ ευρω και ηρθε.

 

Και καθομαστε και συζηταμε για 1.4/χρονο στον χοντρο? Ειναι δυνατον?

 

Καιεπειδη τα συμβολαια σε 25ρηδες παιχτες (οσο ειναι και οι 2 δηλαδη) ειναι περιπου 3ετη κλειστα ας το σκεφτουμε, αυτη ειναι η πιο σωστη εκδοχη: Αν φερουμε Μαριτς με ενα 3ετες στα 700.000 ευρω θα μας κοστισει συνολικα 3.4εκ ευρω.

 

Αν φερουμε χοντρο με επισης 3ετες στα 1.4εκ ευρω, τοτε θα μας κοστισει 4.2εκ ευρω.

Και 1μυριο να δωσουν συμβολαιο στο Μαριτς παλι φθηνοτερος απτο χοντρο βγαινει.

 

Και ακομα συζηταμε για τον χοντρο?

 

Ο ενας ερχεται και δινει οριστικη λυση στη φροντ λαιν σου και σου στοιχιζει λιγοτερα και ο αλλος ειναι ενα κατασκευασμα των ΜΜΕ στον οποιο ελπιζεις οτι ΘΑ γινει επαγγελματιας, ΘΑ βελτιωθει, ΘΑ προσαρμοστει, ΘΑ ΘΑ ΘΑ, μπας και σου δωσει λυση στη φροντ λαιν ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαναγράφω εγώ.. ΟΚ, τον αντιπαθείς τον σχορτσιανίτη.. Αν όμως τον θέλει ο ζοτς δεν σημαίνει τίποτα αυτό για σένα?? Δεν του έχεις εμπιστοσύνη??

Αν ο χοντρος προηγειται στη λιστα του Ζοτς απο τον Μαριτς τοτε παω πασσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...