Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως το έχω ξανά πει.Μόνο εμείς μπορούμε να τον φέρουμε από ΝΒΑ φέτος.Τα συμβόλαια στο ΝΒΑ σπάνε με πολύ δυσκολία και πολλές ματσακονιές.

 

Αν φύγει από ΝΒΑ φέτος θα είναι για εμάς.Και στο ΝΒΑ δεν πρόκειται να κάτσει γιατί παίρνει 500.000 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

κάποιος να του εξηγήσει του λούμπα ότι θα παίζουμε λεωφόρο και πως δεν μας βγαίνουν.

 

 

Το ΟΑΚΑ απλά δεν γίνετε.όταν για τάπητα έκαναν 6 μήνες να τον αλλάξουν φανταστείτε πόσο θέλουν για να το σκάψουν και να το φτιάξουν.γιατί αλλιώς δεν γίνεται.πάλι σε 1 μήνα θα κάτσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε με τα διαρκεια σας τι γινεται πανε πολυ καλα λενε!

 

Άσχετα με το αν αυτά που λένε είναι αλήθεια ή όχι, θεωρώ σίγουρο πως αν η περυσινή διοίκηση συνέχιζε απρόσκοπτα στον Παναθηναϊκό τότε φέτος θα δίναμε 40.000 διαρκείας για πλάκα. Αυτόν τον αριθμό δεν τον φτάνουμε ούτε κατά διάνοια και γιαυτό μοναδικός υπεύθυνος είναι ο Τζίγγερ που άρχισε πάλι τα δικά του και αυτοί που τον στηρίξανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να παρετε Σατο και να μεινετε με τους ιδιους ασσους. Και μεις μακαρι να παρουμε Κελατι.

 

Δεν θα πάρουμε Σάτο.Θα πάρουμε Ρούντι και θα τα πάρουμε όλα παραμάζωμα.Δεν συνηθίζω να συζητώ για τα μπασκετικά το καλοκαίρι γιατί έχω ζοτς.Λες φέτος δεν έχω άσσο λες και είχα πέρσι.

 

Ο Σάτο έχει μάνατζερ τον Ραζνάτοβιτς οπότε ξεχάστε τον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκομα δεν προλαβε να φορεσει τη νεα φανελα και αρχισε να δειχνει οτι δεν εχει καμια σχεση με το Νικολακη τον Οικονομου. Ο Σπανουλης εχει μπει στο "δρομο" του Νικοπολιδη.

 

"Ο τρόπος που με προσέγγισαν οι αδερφοί Αγγελόπουλοι αλλά και όλοι οι άνθρωποι της ομάδας ήταν καθοριστικός.

 

Μου είπαν πως φαντάζονται την ομάδα για τα επόμενα χρόνια και τι σχέδια έχουν, μου έδειξαν το πάθος τους και την αγάπη τους για το μπάσκετ και τον Ολυμπιακό και πως με φαντάζονται εμένα μέσα σ’ αυτή τους την προσπάθεια. Ο τρόπος που με αντιμετώπισαν οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού και πολλές ακόμα λεπτομέρειες. Όλα αυτά είναι πολύ σημαντικά για ένα αθλητή".

 

Αιχμες και για τη διοικηση μας (που του εχει προσφερει τα παντα χρονια τωρα και για εφετος του προσφερε και το οικονομικο μας ταβανι-συμβολαιο ισαξιο με του ΔΔ).

Αιχμες ομως και για εμας τον κοσμο που τον στηριξαμε οσο κανεναν αλλον ακομα και οταν εκανε λαλακιες. Παιζει να ηταν ο μονος που μαζι με τον ΔΔ και τον Μπατιστ που δεν ακουγε ποτε γιουχα. Κι ομως... Για τους φιλαθλους του Ολυμπιακου εχει να λεει ηδη.

 

Κριμα γιατι τωρα θα γνωρισει τον κοσμο του ΠΑΟ απτην αναποδη. Και μαλλον απτην πολλη αναποδη.

 

ΥΓ. Ο Σατο δεν ερχεται ΠΑΟ με τιποτα κατα τη γνωμη μου.

1ον. Δε νομιζω οτι υπαρχει περιπτωση να του δωσουν παραπανω αποσα παιρνει ο ΔΔ (ετσι λεει το δημοσιευμα).

2ον. Οπως προαναφερθηκε εχει μανατζερ τον Ραζνατοβιτς.

3ον. Ειναι παραλογο να κινουμαστε και για τον Σατο, χωρις να τελειωσει πρωτα το θεμα του Ρουντι Φερναντεζ.

4ον. Εν τελει, τεχνασμα της ΚΑΕ πιστευω οτι ειναι η ειδηση αυτη που διερευσε, για να ανεβασουν το κασε ενος παιχτη που διεκδικει ο ΟΣΦΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκομα δεν προλαβε να φορεσει τη νεα φανελα και αρχισε να δειχνει οτι δεν εχει καμια σχεση με το Νικολακη τον Οικονομου. Ο Σπανουλης εχει μπει στο "δρομο" του Νικοπολιδη.

 

 

Πρέπει να πάρει με το καλό αυτούς που του πετούσαν ανοιχτούς σουγιάδες και δυναμίτες. Πολύ πιθανό να αλητέψει απότομα και να αρχίσει τα κλωτσομπουνίδια.

 

Γίνονται ακόμα μέλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ο τρόπος που με προσέγγισαν οι αδερφοί Αγγελόπουλοι αλλά και όλοι οι άνθρωποι της ομάδας ήταν καθοριστικός.

Μου είπαν πως φαντάζονται την ομάδα για τα επόμενα χρόνια και τι σχέδια έχουν, μου έδειξαν το πάθος τους και την αγάπη τους για το μπάσκετ και τον Ολυμπιακό και πως με φαντάζονται εμένα μέσα σ’ αυτή τους την προσπάθεια. Ο τρόπος που με αντιμετώπισαν οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού και πολλές ακόμα λεπτομέρειες. Όλα αυτά είναι πολύ σημαντικά για ένα αθλητή".

Sorry κιολας, αλλα που γραφει κατι μειωτικο/προσβλητικο για τον Παο και τη διοικηση του? Εκτος αν εσεις θελατε να πει κατι τετοιο, ωστε να υπαρχουν ''δικαιολογιες'' για τα εκτροπα των υπανθρωπων που (προφανως) θα ακολουθησουν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ο τρόπος που με προσέγγισαν οι αδερφοί Αγγελόπουλοι αλλά και όλοι οι άνθρωποι της ομάδας ήταν καθοριστικός.

Sorry κιολας, αλλα που γραφει κατι μειωτικο/προσβλητικο για τον Παο και τη διοικηση του? Εκτος αν εσεις θελατε να πει κατι τετοιο, ωστε να υπαρχουν ''δικαιολογιες'' για τα εκτροπα των υπανθρωπων που (προφανως) θα ακολουθησουν.

 

Μωρέ μέχρι και τις κάλτσες του μπορεί να πετάξει στους διαιτητές αν νιώσει ότι αδικήθηκε.

 

Υπάνθρωποι:Υπάρχουν και ανάμεσά μας και ακόμα μετανιώνουν που δεν πήγαν στον 4ο τελικό με καναν σουγιά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πάρει με το καλό αυτούς που του πετούσαν ανοιχτούς σουγιάδες και δυναμίτες. Πολύ πιθανό να αλητέψει απότομα και να αρχίσει τα κλωτσομπουνίδια.

 

Γίνονται ακόμα μέλη?

 

Λες να έχουμε τέτοια παρατράγουδα? Όπως στο παρελθόν ένα πράγμα?

 

MAKHS.jpg

Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να μην αρχίσει να φτύνει γιατί κυκλοφορούν και ασθένειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...