Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@

@ geovard

 

εσύ δεν ήσουν χθες που έλεγες ότι θα δώσεις ένα έτος διορία στον τζίγκερ;

ούτε μία μέρα δεν πέρασε και άλλαξες ήδη άποψη...

 

Ναι εγώ ημουν και σου λέω παράτα μας γιά να μην πω κάτι πιό βαρύ. Θέλεις κάτι και δεν το λες στα ίσια? Αμαν κάθε φορά!

Έχεις πρόβλημα ρε σκίμνο? Πέστο να το λύσουμε αν και πιστεύω ότι είναι άλυτο.

Κολλάς στον ένα κολλάς στον άλλο βλέπεις να ασχολείται κανείς μαζί σου? Είχαμε αρκετούς τέτοιους στο στρατό.Φρίκη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

Ναι εγώ ημουν και σου λέω παράτα μας γιά να μην πω κάτι πιό βαρύ. Θέλεις κάτι και δεν το λες στα ίσια? Αμαν κάθε φορά!

Έχεις πρόβλημα ρε σκίμνο? Πέστο να το λύσουμε αν και πιστεύω ότι είναι άλυτο.

Κολλάς στον ένα κολλάς στον άλλο βλέπεις να ασχολείται κανείς μαζί σου? Είχαμε αρκετούς τέτοιους στο στρατό.Φρίκη!

 

Τον skimno είδες εσύ? Δεν έχεις δει πόσοι απορούν μ'αυτά που γράφεις? Τι να πω...

 

 

Η αλήθεια είναι ότι όντως ο γαύρος έχει δυναμώσει πολύ λόγω σοφού και δεν του έχουμε δώσει την ανάλογη βαρύτητα μέχρι τώρα. Κι εγώ ομολογώ ότι το μεσημέρι που το είπε κάποιος φίλος το εμπέδωσα. Ψάχνουμε τόσες μέρες σπανούληδες σοφοκλήδες και μαριτς. Ο γαύρος τη δυνατή μεταγραφή την έκανε στον πάγκο και αυτό από μόνο του τον ανεβάζει ένα επίπεδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι εγώ ημουν και σου λέω παράτα μας γιά να μην πω κάτι πιό βαρύ. Θέλεις κάτι και δεν το λες στα ίσια? Αμαν κάθε φορά!

Έχεις πρόβλημα ρε σκίμνο? Πέστο να το λύσουμε αν και πιστεύω ότι είναι άλυτο.

Κολλάς στον ένα κολλάς στον άλλο βλέπεις να ασχολείται κανείς μαζί σου? Είχαμε αρκετούς τέτοιους στο στρατό.Φρίκη!

Peace σύντροφοι, peace!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τον skimno είδες εσύ? Δεν έχεις δει πόσοι απορούν μ'αυτά που γράφεις? Τι να πω...

 

Ξέρεις τι είναι να απορείς? Πάει καταστραφήκαμε!

Εσείς μπαίνετε να μιλήσετε γιά ποδόσφαιρο στο φόρουμ και φαίνεται πως νομίζετε ότι κένετε κοινωνικό έργο!

Δεν θέλω να μπω στη διαδικασίοα να σε ρωτήσω σε ποιό σημείο ακριβώς απορείς να σου λύσω την απορία να μην βασανίζεσαι!

Πολύ στα σοβαρά έχετε πάρει μερικοί εδώ μιά ελαφρά συζήτηση γιά το βρώμικο χώρο τού ποδοσφαίρου. Ή μήπως νομίζετε ότι είστε Καρπετόπουλοι που επειδή βλέπουν ότι ο χώρος του Ελληνικού ποδοσφαίρου είναι τόσο ρηχός και άθλιος, προσπαθεί και καλά σε ότι αθλητικό νέο λεει, να τού βάλει και μιά πινελλιά φιλοσοφίας!

 

Και εν τέλει το να βαράς έτσι στον αέρα ντουφεκιές του στυλ όλοιι απορούν με σένα χωρίς να αναφέρεις κάτι τότε δεν σε παίρνει κανείς στα σοβαρά.

Και η απορία σου προφανώς είναι μία και μοναδική. Ότι σας έχω μπερδέψει και νομίζετε ότι είμαι με τον Τζιγκερ? Αν είναι έτσι τότε πέτυχα στο σκοπό μου!

Πού σημαίνει ότι ο Τζίγκερ δεν είναι μόνον αυτός βλάκας.

Παρατηρώ ότι όποτε αντιπαρατεθώ με τον σκιμνο αμέσως περιμένω και μήνυμά σου που φτάνει σχεδόν αμέσως! Μιλάμε γιά αυτεπάγγελτη επέμβασηση της υπεράσπισης στο σκίμνο. Βρέ μπας και είστε το ίδιο άτομο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σοφο επαιζε ελαχιστα και τον λεγατε αχρηστο

Ο Κλειζα ηταν παιχταρα αλλα τον λεγατε χεστη

Ο Τσιλι αν και καλος παιχτης κ επαγγελματιας δεν αξιζε τοσα λεφτα κι εσεις τον λεγατε καλο μονο για Κολοσους.

 

Με βαση τα γραφομενα σας λοιπον καλο μας κανει η αποχωρηση τους!

Αυτο που λεει το παιδι απο πανω για τον Ντουντα και τη σημασια του συνολου ισχυει! Ισα ισα με την φυγη των 2 αμερικανων φαινεται η ομαδα να κολλαει καλυτερα στο ευρωπαικο παιχνιδι.

 

Δε κωλοτουμπιαζω, χαλαστηκα που εφυγε ο Λινας! Απο συζητησεις με μπασκετικους ομως βλεπω οτι ισως μας κανει καλο τελικα.

 

Το δε θεμα Ρουντυ θα ναι ακομα ενα σηριαλ. Μενει δε μενει, ερχεται ελλαδα δεν ερχεται...

 

Η αποχωρηση του Κλειζα και του Τσιλντρες κανει καλο στην ομαδα γιατι σας δινει δικαιωμα να βρειτε καλυτερους-ουσιαστικοτερους αντικαταστατες για Ευρωπη.

Πουντοι ομως? Γιατι προς το παρον εφυγε ο Κλειζα απτο 4 και πηρες Νιλσεν...Οταν ερθουν οι αντιΚλειζα και αντιΤσιλντρες τοτε θα ξαναπουμε αν ηταν καλη η φυγη τους, προς το παρον παντως εχουν αφησει κενα που πρεπει να καλυφθουν, αυτο λεμε.

 

Ο Ρουντι κατ'εμε ειναι σχεδον απιθανο να ρθει Ελλαδα. Αν ερθει Ευρωπη θα παει Μπαρτσελονα θεωρω. Σε οποια ομαδα και να παει παντως, αν ειναι Ευρωπαικη την ανεβαζει 1 κλαση μονος του. Μιλαμε για παιχτουρα μεγατονων, σε καλη ηλικια, Ευρωπαιος και οχι απροσαρμοστος Αμερικανος κλπ κλπ. Λαυρακι για οποια ομαδα των τσιμπησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποχωρηση του Κλειζα και του Τσιλντρες κανει καλο στην ομαδα γιατι σας δινει δικαιωμα να βρειτε καλυτερους-ουσιαστικοτερους αντικαταστατες για Ευρωπη.

Πουντοι ομως? Γιατι προς το παρον εφυγε ο Κλειζα απτο 4 και πηρες Νιλσεν...

 

Ο Ρουντι κατ'εμε ειναι σχεδον απιθανο να ρθει Ελλαδα. Αν ερθει Ευρωπη θα παει Μπαρτσελονα θεωρω.

 

Ο Αυστραλος σε καμια περιπτωση δεν εχει τους ποντους του Λινας. Αλλα ηρθε για μπακ απ απ οτι λενε κι οχι για βασικος οποτε περιμενουμε..

 

Εκτος κι αν επιλεξει το μεγαλυτερο συμβολαιο και νομιζω οτι ο οσφπ μπορει να του προσφερει κατι καλο. Αλλα κι εγω οπως εσυ τον βλεπω να καταληγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ2. @Chris Διαβασα κι εγω οτι πιθανον να μην κινηθουν για ψηλο οι του ΠΑΟ, αλλα πιο πολυ σε "ειδηση" σκοπιμοτητας που βγαζει η ΚΑΕ προς τα εξω μου κανει, παρα σαν αληθεια. Εξαλλου το συνηθιζει αυτο χρονια τωρα. Απτη στιγμη που ο Ζοτς ειπε οτι θελω το ροστερ που ειχα περυσι οταν υπεγραφε συμβολαιο, δεν προκειται να αφησει την αποχωρηση Πεκοβιτς χωρις αντικαταστατη. Καλος ο Βουγιουκας αλλα δεν μπορεις να τον ριξεις βασικο στον ΠΑΟ με το καλημερα. Ο Βουγιουκας σαν αντιΣερμαντινι ηρθε θεωρω, για να ελευθερωθει και μια θεση ξενου.

 

Μαζι σου. Ουτε εγω νομιζω πως θα μεινετε με τον Βουγιουκα.

 

Για τον Σοφο, προσωπικα θελω να υπογραψει στους Κλιππερς. Και ας παρουμε παικτη επιπεδου Μαυροειδη, δε με νοιαζει.

 

Ο Νιλσεν ειναι ψηλος που ελειπε απο εμας τοσα χρονια. Πλεον φαινεται πως υπαρχει ξεκαθαρος προγραμματισμος στην ομαδα, και πως οι αρμοδιοτητες δεν θα μοιραστουν ανισοβαρως οπως περυσι, οπου 2 παικτες παιζαν 75 λεπτα συνολο σε καθε αγωνα και βαζαν 40 ποντους.

 

Επισης τεραστια αναβαθμιση στο τεχνικο τιμ. Παει ο Μανουσος, οι 2 συνεργατες του Ιβκοβιτς ειναι εμπειροι και δοκιμασμενοι και σαν πρωτοι προπονητες, και οχι σε αμελητεες ομαδες.

 

Ο Κλειζα ηταν σουπερ επιθετικος και υπηρχε ενδομυχα μεσα σε καθε Ολυμπιακο πως ο Ιβκοβιτς θα τον εκανε πιο ομαδικο. Απο την αλλη ομως, μπορει να μην τα καταφερνε, μπορει να συνεχιζε να το παιζει βεντετα, μπορει να συνεχιζε να τραβαει προς τα κατω ολη την ομαδα στα κακα του βραδυα. Κακα τα ψεμματα παντως, το κενο που αφηνει ειναι δυσαναπληρωτο.

 

Για τον Τσιλντρες τα εχω πει πολλακις. Θεωρω οτι δεν υπαρχει παικτης που να κανει αυτα που εκανε, οπως τα εκανε.

 

Αποψη μου, πως οι αρμοδιοτητες των 2 αυτων παικτων θα καλυφθουν απο περισσοτερους παικτες, με ομαδικο πνευμα. Δηλαδη με Σατο/Μπιελιτσα/Τελετοβιτς, καλυπτεις μεγαλο μερος του κενου. Βαλε και ενα 2αρι σουτερ, και ειμαστε κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εγώ ημουν και σου λέω παράτα μας γιά να μην πω κάτι πιό βαρύ. Θέλεις κάτι και δεν το λες στα ίσια? Αμαν κάθε φορά!

Έχεις πρόβλημα ρε σκίμνο? Πέστο να το λύσουμε αν και πιστεύω ότι είναι άλυτο.

Κολλάς στον ένα κολλάς στον άλλο βλέπεις να ασχολείται κανείς μαζί σου? Είχαμε αρκετούς τέτοιους στο στρατό.Φρίκη!

 

ειρήνη υμίν αδερφέ! Μη συγχύζεσαι.

 

Δεν σε έβρισα ούτε τίποτα. Επισήμανση σου έκανα που την παραδέχεσαι άλλωστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειρήνη υμίν αδερφέ! Μη συγχύζεσαι.

 

Δεν σε έβρισα ούτε τίποτα. Επισήμανση σου έκανα που την παραδέχεσαι άλλωστε...

Εσύ τι ήθελες να αποδείξεις?

Προσωπικά δεν θα έγραφα ποτέ κάτι τέτοιο γιά να αποδείξω ότι ο άλλος είναι ανακόλουθος.Εδώ είναι αθλητικό φόρουμ.Δεν είνα τόπος ψυχανάλυσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ geovard, ειλικρινά δεν ψάχνω να δώσω φως στους τυφλούς, δε μπορώ να το κάνω. Προσπάθησε όμως να καταλάβεις τι γίνεται γύρω σου. Εγώ δεν σε έχω πολυδιαβάσει γιατί δεν γράφεις απόψεις αλλά εκθέσεις και βαριέμαι. Όσα έχω διαβάσει όμως είναι η κωλοτούμπα της κωλοτούμπας.

Όσο για την απορία μου, πες ότι είσαι οικονομέας..

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=f2DctheFVrg[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ geovard, ειλικρινά δεν ψάχνω να δώσω φως στους τυφλούς, δε μπορώ να το κάνω. Προσπάθησε όμως να καταλάβεις τι γίνεται γύρω σου. Εγώ δεν σε έχω πολυδιαβάσει γιατί δεν γράφεις απόψεις αλλά εκθέσεις και βαριέμαι. Όσα έχω διαβάσει όμως είναι η κωλοτούμπα της κωλοτούμπας.

Όσο για την απορία μου, πες ότι είσαι οικονομέας..

 

http://www.youtube.com/watch?v=f2DctheFVrg

Δηλαδή εσύ εν ολίγοις είσαι κάτι σαν Γεωργίου? Πω Πω!

Και αφού δεν με διαβάζεις πώς βγάζεις συμπεράσματα κύρις δικηγόρε του σκιμνου?Αυτοαναιρείσαι με όσα λες και εκτίθεσαι.

Και αυτό το εκθέσεις και απόψεις που αναφέρεις, τι κοτρώνα ήταν πάλι? Στις πανελλήνιες στο θέμα της έκθεσης που έγραψες, τού γείτονα τις απόψεις εξέφραζες? :confused:

Αλλά το σταματώ εδώ γιατι υπάρχουν διάφορα επίπεδα.Τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφφφφ... Δεν παλεύεσαι ρε φίλε.. Θα μου πεις, δικιά μου η μαλακία που προσπαθώ να συνεννοηθώ κι ας ξέρω ότι δεν... Τέλος πάντων, μην ασχολείσαι άλλο μαζί μου, είμαι κατώτατου επιπέδου αλητάκος. Γράψε όμως τις σκέψεις σου για τον Παναθηναικό, με ενδιαφέρουν πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...