Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Πες μου, μας κάνουν πλάκα; Στα αλήθεια πιστεύουν ότι ένας επιχειρηματίας από μια τόσο μεγάλη οικογένεια μπορεί να σκέφτεται και να λειτουργεί σε μια από τις επιχειρήσεις του με οπαδικά κριτήρια; WTF ξανά!!!

Θα αστειευσαι!!

ΕΙΔΙΚΑ επιχειρηματικα σογια τυπου Βαρδινογιαννη, Μαρινακη, Αγγελοπουλου, Γιαννακοπουλου, Μπομπολα, Κοπελουζου, Νιαρχου κτλ ΑΚΡΙΒΩΣ σαν οπαδοι ενεργουν

 

Επιβολη

 

Εγω και συ παλευουμε με τα 2χιλιαρα να βγαλουμε το μηνα, επομενως το οπαδιλικι τι ειναι?

Ψευδης αισθηση επιβεβαιωσης εναντι των "κακων αντιπαλων" επειδη τα δικα μας παλικαρια κερδισαν τα μαυρα σκυλια με το αλλο εμβλημα

 

Ε, οι επιχειρηματιες πουχουνε 10.000 φορες περισσοτερα χρηματα απο εμας αγοραζουν ομαδες/τραπεζες/ασφαλιστικες/καραβια για τον ιδιο λογο

 

Για εξουσια, επιβολη, the alpha male. Βασικοι κανονες ζουγκλας. Ετσι ειμαστε φτιαγμενοι, ετσι θα συνεχισουμε τις ζωες μας. Οποιος το αρνειται και ψαχνει αλλα κινητρα ειτε σε αυτον που θελει 5 γκομενες αντι για 1 ειτε σε αυτον που θελει 5 κοτερα αντι για 1, ειναι σε denial φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουθενα δεν ειπα οτι παμε για τριπλ κραουν, καθως δεν εχει ολοκληρωθει η μεταγραφικη περιδος ουτε για εμας αλλα ουτε και για τις αλλες Ευρωπαικες ομαδες. Θα ημουν τρελος αν αρχιζα τις προβλεψεις απο τις 14 Ιουλιου.

 

Ειπα οτι ο ΠΑΟ αν παει με Καλαθη Τεπιτς, χωρις να αποκτησει αλλο περιφερειακο το πολυ πολυ να μην παρει τριπλ κραουν, δε χαθηκε ο κοσμος.

 

Για τους αλλους δυο τιτλους, με τα μεχρι στιγμης δεδομενα δεν ανησυχω. Εσυ εισαι αυτος που (βιαστικά) ειπες οτι μπορει να μην παρουμε καμια κουπα φετος και σου εβαλα κατω τα 2 ροστερ, μηπως και καταλαβω με ποια λογικη μπορει να το σκεφτηκες με τα μεχρι τωρα δεδομενα αυτο το πραγμα.

 

ΥΓ. Ο Σαρας φαινεται οτι θα μεινει τελικα καθως με τα νεα δεδομενα επειτα απο τη μεταγραφη Σπανουλη, προχωρησαν σε προταση 700.000 προς τον Σαρας. Δεδομενο ειναι οτι ο Σαρας θελει οπωσδηποτε να μεινει Ελλαδα, αλλο ενα δεδομενο ειναι οτι μπορει να βαλει τον εγωισμο του κατω, (μας το εχει αποδειξει επανειλημενως) αρα η συμφωνια δεν ειμαι μακρια.

ΥΓ 2. Ο Μπατιστ με δηλωσεις του επιβεβαιωσε την παραμονη του στον ΠΑΟ για τα επομενα 2 χρονια.

 

Δηλαδή άμα πάρουμε τρίτο περιφερειακό (όποιος κι αν είναι) πάμε για triple crown, έτσι;

 

συμφωνώ στο ότι σήμερα δεν μπορούμε να προβουμε σε προβλέψεις αφού τα ροστερ δεν έχουν ολοκληρωθεί (το ειχα γραψει και καπου αλλου παλιοτερα, μάλλον στο τοπικ της ευρωλιγκα).

ωστόσο φοβάμαι λόγω της περιρρέουσας ατμοσφαιρας στον παο και επειδή ο γαύρος ως τώρα έχει προβεί σε σοφές κινήσεις κατά την γνώμη μου ότι υπάρχει σοβαρος κίνδυνος να μην πάρουμε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουθενα δεν ειπα οτι παμε για τριπλ κραουν, καθως δεν εχει ολοκληρωθει η μεταγραφικη περιδος ουτε για εμας αλλα ουτε και για τις αλλες Ευρωπαικες ομαδες. Θα ημουν τρελος αν αρχιζα τις προβλεψεις απο τις 14 Ιουλιου.

 

Ειπα οτι ο ΠΑΟ αν παει με Καλαθη Τεπιτς, χωρις να αποκτησει αλλο περιφερειακο το πολυ πολυ να μην παρει τριπλ κραουν, δε χαθηκε ο κοσμος.

 

Για τους αλλους δυο τιτλους, με τα μεχρι στιγμης δεδομενα δεν ανησυχω. Εσυ εισαι αυτος που (βιαστικά) ειπες οτι μπορει να μην παρουμε καμια κουπα φετος και σου εβαλα κατω τα 2 ροστερ, μηπως και καταλαβω με ποια λογικη μπορει να το σκεφτηκες με τα μεχρι τωρα δεδομενα αυτο το πραγμα.

 

ΥΓ. Ο Σαρας φαινεται οτι θα μεινει τελικα καθως με τα νεα δεδομενα επειτα απο τη μεταγραφη Σπανουλη, προχωρησαν σε προταση 700.000 προς τον Σαρας. Δεδομενο ειναι οτι ο Σαρας θελει οπωσδηποτε να μεινει Ελλαδα, αλλο ενα δεδομενο ειναι οτι μπορει να βαλει τον εγωισμο του κατω, (μας το εχει αποδειξει επανειλημενως) αρα η συμφωνια δεν ειμαι μακρια.

ΥΓ 2. Ο Μπατιστ με δηλωσεις του επιβεβαιωσε την παραμονη του στον ΠΑΟ για τα επομενα 2 χρονια.

 

 

 

Μα στο 3 δεν εχω κλεισει. Τα μισα site μεταξυ αυτων και Ευρωπαικα μιλανε για προταση 3εκ ευρω στον Ρουντυ, πραγμα που σημαινει οτι ακομα και να μην ερθει ο Ρουντυ ψαχνουνε πρωτοκλασατο 3ρι και εχουν διαθεση να ριξουν πολυ χρημα.

 

Στο 4 εχω κλεισει και νομιζω με Φωτση Τσαρτσαρη Καιμακογλου ειμαι σε κορυφαιο Ευρωπαικο επιπεδο σε αυτη τη θεση. Μπορει να μην εχω τον σουπερσταρ, αλλα σε ριμπαουντ και αμυνα δεν πεφτει καρφιτσα απο αυτους.

 

Τον ρουντι εγω μαλλον στο 2 θα ηθελα να τον δω, παρα στο 3. Αλλα απο τη στιγμη που εχεις θεσει πλαφον το συμβολαιο του ΔΔ, μαλλον αποκλειεται η περιπτωση του.

 

Αν παρεις πρωτοκλασσατο 3αρι των 25-30', ποτε θα παιξει ο Περπερογλου, ποτε θα παιξει ο Καιμακογλου, ποτε θα παιξει και ο Τεπιτς αν ξαφνικα δειτε πως δε μπορει να παιζει 2αρι ή ασσος σε τοσο υψηλο επιπεδο (που παρεπιπτοντως ουτε την ταχυτητα, ουτε το σουτ, ουτε την τριπλα, ουτε το σκοραρισμα εχει για να ειναι μπακ-απ του Νικολας π.χ.). Προσωπικα θεωρω πως για να αξιοποιηθει ο Τεπιτς στο 1-2 θα πρεπει να ιδρωσει πολυ ο Ομπραντοβιτς στην καταστρωση των αγωνιστικων συστηματων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άμα πάρουμε τρίτο περιφερειακό (όποιος κι αν είναι) πάμε για triple crown, έτσι;

 

συμφωνώ στο ότι σήμερα δεν μπορούμε να προβουμε σε προβλέψεις αφού τα ροστερ δεν έχουν ολοκληρωθεί (το ειχα γραψει και καπου αλλου παλιοτερα, μάλλον στο τοπικ της ευρωλιγκα).

ωστόσο φοβάμαι λόγω της περιρρέουσας ατμοσφαιρας στον παο και επειδή ο γαύρος ως τώρα έχει προβεί σε σοφές κινήσεις κατά την γνώμη μου ότι υπάρχει σοβαρος κίνδυνος να μην πάρουμε τιποτα.

 

O Παναθηναικος καθε χρονια ειναι φαβορι για Ευρωλιγκα, κατα συνεπεια αν η αποδυναμωση Σπανουλη-Πεκοβιτς, υπερκαλυφθει, ναι θα ειναι και για την επομενη χρονια στα φαβορι, δε βλεπω κατι παραλογο σε αυτο το σκεπτικο. Παρολα αυτα οπως εχω πει και παραπανω, δεν ειναι τοσο επικτακτικη η αναγκη αποκτησης 3ου περιφερειακου, οσο ειναι αυτη του 5ριου και 3ριου.

 

Οσο για τις σοφες κινησεις του γαυρου, δεν υπαρχουν. Μια κινηση εχει κανει, την αποκτηση Σπανουλη δινοντας απλα πολλα λεφτα, παραπανω απο το ταβανι του Παναθηναικου, σε εναν παιχτη που ουτως η αλλως ειχε τη διαθεση να αποχωρησει. Την αποκτηση Νιλσεν δεν την κρινω, ειναι δευετερευουσης σημασιας, σε μια ομαδα που εχει σημαντικα κενα αυτη τη στιγμη.

 

Παραλληλα εχει χασει 3 παιχτες στυλοβατες, 2 εκ των οποιων ηταν οι καλυτεροι παιχτες της ομαδας τους μαζι με τον Τεοντοσιτς. Σοφες κινησεις θα πω οτι εκανε οταν και αν υπερκαλυψει τις απωλειες.

Αρα απο οσα λες το μονο που δεχομαι ειναι η περιρεουσα ατμοσφαιρα που ανεφερα και στο 1ο μου ποστ. Περιρεουσα ατμοσφαιρα που δημιουργηθηκε απο τους ιδιους τους γαυρους και τον ενθουσιασμο τους για 1 μεταγραφη, οπως επισης και απο τα ΜΜΕ. Ωστοσο μεχρι στιγμης, αν ημουν Ολυμπιακος, καθε αλλο παρα ενθουσιασμενος θα ημουν με τοσα κενα στο ροστερ. Στις επομενες 2 ΥΠΕΡμεταγραφες ναι ισως να ενθουσιαζομουνα κι εγω.

 

Καλά συζητάμε για Τέπιτς στο 1; Θα πέσουν τα τσιμέντα.

 

Οτι καλο μπασκετ επαιξε ο Τεπιτς τη σεζον που μας περασε, το επαιξε στη θεση 1.

 

Τον ρουντι εγω μαλλον στο 2 θα ηθελα να τον δω, παρα στο 3. Αλλα απο τη στιγμη που εχεις θεσει πλαφον το συμβολαιο του ΔΔ, μαλλον αποκλειεται η περιπτωση του.

 

Αν παρεις πρωτοκλασσατο 3αρι των 25-30', ποτε θα παιξει ο Περπερογλου, ποτε θα παιξει ο Καιμακογλου, ποτε θα παιξει και ο Τεπιτς αν ξαφνικα δειτε πως δε μπορει να παιζει 2αρι ή ασσος σε τοσο υψηλο επιπεδο (που παρεπιπτοντως ουτε την ταχυτητα, ουτε το σουτ, ουτε την τριπλα, ουτε το σκοραρισμα εχει για να ειναι μπακ-απ του Νικολας π.χ.). Προσωπικα θεωρω πως για να αξιοποιηθει ο Τεπιτς στο 1-2 θα πρεπει να ιδρωσει πολυ ο Ομπραντοβιτς στην καταστρωση των αγωνιστικων συστηματων..

Ο Ρουντι για τον ΠΑΟ θα ταιριαζε πολυ στη θεση 3. Σκεψου οτι ουτως η αλλως του αρεσει του Ζοτς το συστημα με 3 κοντους, αρα ενα ψηλο 2ρι, δε θα με χαλαγε καθολου να παιζει 3ρι by default στον ΠΑΟ.

Ο Τεπιτς ουτως η αλλως θελει πολλη δουλεια, ανεξαρτητως θεσης, αν θελει να συνεχισει σε υψηλο επιπεδο. Αν και ο ρολος που του ταιριζει πιο πολυ ειναι του combo guard. Προσωπικα με εκανε να τον πιστευω τον τελευταιο μηνα, οποτε περιμενω επιτελους κατι απο αυτον. Αντιθετως δεν πιστευω τοσο πολυ τον Καλαθη του οποιου τα ελατωματα εκτος απο πολλα, δεν εχουν παρουσιασει ουτε μισο σημαδι βελτιωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι γιατι πιστευω οτι οι Καιμακ/Βουγιουκας/Νιλσεν/Μαυρο θα χρειαστουν πολυ κατα τη διαρκεια της χρονιας, και πως θα τους συζηταμε αρκετα τετοια εποχη του χρονου?

 

Υ.Γ. Διαβαζω στο σουπερμπασκετ πως ενδεχεται να μην αποκτησετε αλλο ψηλο και να παιζετε με βασικο τον Ιαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πολυπιστεύω, ένας αντι-Σερμαντίνι είναι που θα βοηθήσει πιο πολύ φέτος και θα ελευθερώσει και μια κενή θέση. Ψηλό θα πάρουνε σίγουρα, τι επιπέδου θα είναι, αυτό είναι το θέμα.

Και αν έρθει ο Ρούντι γινόμαστε πάλι με έτη φωτός η καλύτερη περιφέρεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ MiDi_MiLiZ

 

Τώρα που λες ότι ο παο είναι ένα εκ των φαβορί της ευρωλίγκα και ότι κάθε χρόνο έχει αυτό ως στόχο ασχέτως τελικου αποτελεσματος, είμαι μαζί σου. Είχα την εντύπωση ότι έγραψες ότι πάμε να πάρουμε και τα τρία τρόπαια υπό την έννοια ότι δεν υπάρχει σοβαρός αντίπαλος (ίσως παρανόησα)...

 

Η πρώτη σοφή κίνηση του γαύρου, κατ' εμέ είναι ο προπονητής. Επόμενες σοφές κινήσεις είναι οι αποδεσμευσεις Κλέιζα και τσίλντρες, οι οποίοι θέλανε μια μπάλα ο καθένας και δεν ταιριάζουν στο ομαδικό πνεύμα που θέλει ο Ίβκοβιτς. Ο γαύρος πάει να "χτίσει" ομάδα και αυτό είναι τουλάχιστον ανησυχητικό για μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλληλα εχει χασει 3 παιχτες στυλοβατες, 2 εκ των οποιων ηταν οι καλυτεροι παιχτες της ομαδας τους μαζι με τον Τεοντοσιτς. Σοφες κινησεις θα πω οτι εκανε οταν και αν υπερκαλυψει τις απωλειες.

Αρα απο οσα λες το μονο που δεχομαι ειναι η περιρεουσα ατμοσφαιρα που ανεφερα και στο 1ο μου ποστ. Περιρεουσα ατμοσφαιρα που δημιουργηθηκε απο τους ιδιους τους γαυρους και τον ενθουσιασμο τους για 1 μεταγραφη, οπως επισης και απο τα ΜΜΕ. Ωστοσο μεχρι στιγμης, αν ημουν Ολυμπιακος, καθε αλλο παρα ενθουσιασμενος θα ημουν με τοσα κενα στο ροστερ. Στις επομενες 2 ΥΠΕΡμεταγραφες ναι ισως να ενθουσιαζομουνα κι εγω.

 

Στυλοβάτες ο Κλειζα και ο Σχορτσιανίτης που μέχρι πριν 2εβδομάδες τον ένα τον παρουσιάζατε ως ανύπαρκτο στα μεγάλα παιχνίδια και τον άλλο ως κινούμενο επιθετικό φαουλ που κάνει μπάχαλο την ομάδα;

 

Οι γαύροι - όσο κι αν δε θέλετε να το παραδεχτείτε - έχουν ήδη ανέβει σκαλοπάτι με την αλλαγή του προπονητή. Έχουν πλέον 2 παίκτες στη περιφέρεια ποηυ μπορούν να πάρουν το παιχνίδι επάνω τους, ενώ με την φυγή Κλειζα - Τσιλντρες εχουν και χρήματα για ποιοτικούς παίκτες, και η λογική Ιβκοβιτς είναι το σύνολο πάνω από τις μονάδες.

 

Απο την άλλη σε εσάς τα πράγματα θα είναι πιο δύσκολα, αφ'ενός γιατί η ηρεμία που υπήρχε τόσα χρόνια στην ομάδα είναι πιθανό να χαθεί με τη πρώτη στραβή (ήδη ο Ομπραντοβιτς έκοψε τις διακοπές του στη μέση, όσο κι αν τους αρέσει στην Ελλάδα και ήταν επιλογή τους οι παίκτες που δέχτηκαν μείωση απολαβών μπορεί να μουρμουρίσουν πιο εύκολα τώρα) και αφ' ετέρου γιατί ο κόσμος θα έχει σφιγμένη αντιμετώπιση απέναντι στον Γιαννακόπουλο. Και εμφανίζεται για πρώτη φορά έλλειψη προγραμματισμού (δεν είχαν βρει εναλλακτική για το Σπανούλη ενώ η πιθανότητα να φύγει ήταν πολύ μεγάλη) - εκτός αν δεν υπάρχουν τα χρήματα για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο κι αν δε τον χωνεψα ποτε τον Κλειζα, ηταν η βασικοτερη μοναδα του ΟΣΦΠ περυσι. Τον εβρισκες σε καλο βραδυ, κερδιζες. Τον εβρισκες σε κακη βραδια, 80% εχανες. Κουνησε μαντηλι ο Κλειζα, πρεπει να βρεις ενα 4ρι επειγοντως, γιατι με Μαυροκεφαλο δεν πας πουθενα. Και σκεψου οτι θα εχεις -20 ποντους σε ολα τα παιχνιδια μονο απο αυτον. Βεβαια θα εχεις και καμια 10ρια παραπανω σωστες επιθεσεις, αντι για τις ανορθοδοξες του Κλειζα που βρισκανε στεφανι κ γινοντουσαν ριμπαουντ-επιθεσεις για τον αντιπαλο. Προσωπικα θα διαλεγα το 2ο, τα λεγα και περυσι τα λεω και τωρα που εφυγε.

 

Ο Σοφο ειναι επισης ενας απο τους παιχτες που παντοτε χλευαζα σε αντιθεση με την πλειοψηφια των δημοσιογραφων. Για μενα δεν υπαρχει μπασκετμπολιστας Σχορτσιανιτης. Ωστοσο σαν μπακαπ 5λεπτου στον Μπουρουση και τον Βουισιτς, ηταν χρησιμος. Πως να το κανουμε στη φροντ λαιν σου εκανε καποιες δουλειες στις οποιες στηριζοταν η ομαδα σου (παραδειγμα πρωτος τελικος με ΠΑΟ μεσα στο ΟΑΚΑ αν θυμαμαι καλα, ο Πεκοβιτς με 3 φαουλ απτο 1ο ημιχρονο ολα πανω στον χοντρο). Με αυτη την ενοια ναι αποτελεσε στυλοβατη της φροντ λαιν σου και παρα τα 1000μυρια κακα του, αφηνει κενο στη γραμμη ψηλων που αν το συνδυασεις με αυτο του Κλειζα, τοτε καταλαβαινεις οτι η φροντ λαιν για την ωρα ειναι γυμνη κυριολεκτικα. Ετριβα τα χερια μου ως ΠΑΟ οταν τον εριχνε μεσα ο Γιαννακης γιατι ηξερα οτι θα κανει το λιγοτερο 1 βηματα, 1 επιθετικο και 1 λαθος, αλλα ηξερα κιολας οτι θα σπρωξει με τον κωλο τον Πεκοβιτς και θα βαλει και κανα καλαθι και φαουλ κλπ. Κατι που για παραδειγμα ο Βουισιτς δεν το εκανε ποτε -κατ'εμε χειροτερος και απο τον Σοφο σε ουσια, τουλαχιστον περυσι-.

 

 

 

Μπορει να μη στενοχωρηθει κανεις που εφυγε, αλλα το θεμα ειναι οτι πρεπει να τον αντικαταστησετε ΚΑΙ αυτον. Και το 2ο θεμα ειναι οτι η Ευρωπη και γενικα το παγκοσμιο μπασκετ στερειται απο σεντερ. Δεν ειναι ουτε περιφερειακος που εχεις ΜακΙνταιρ Σπανουλη Κουκ Ρουντι Σαρας μπλαμπλαμπλα και διαλεγεις και παιρνεις λες και βγαινεις βολτα στο παζαρι. Ψηλοι ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα και συνηθως καπαρωμενοι απο μεγαλες ομαδες αν οχι απο το ΝΒΑ. Πχ φετος 3 περιπτωσεις ψηλων παιζανε και οι 2 ηδη καπαρωθηκαν (Περοβιτς/Λαβρινοβιτς/Μαριτς).

 

Και πραγματικα αν ασσο-δυο-τρια μπορουμε να βρουμε και οι 2 οποτε θελουμε και οτι ποιοτητας θελουμε, θεωρω οτι η ομαδα που ΔΕΝ θα παρει τον Μαριτς θα εχει φετος σοβαρο προβλημα στη φροντ λαιν, γιατι στην Ευρωπη δεν κυκλοφορει αλλος ψηλος. Παμε για ψηλο που θελει να φυγει απο ΝΒΑ (παρομοια περιπτωση με του Ρουντι Φερναντεζ, καλα κρασια δηλαδη).

 

ΥΓ. Δεδομενου οτι ο χοντρος δε τα παει καλα στην Αμερικη, λογικα θα επιστρεψει στο Ελαντα και λογικα θα καταληξει σε εναν εκ των δυο αιωνιων. Ελπιζω οχι σε εμας.

ΥΓ2. @Chris Διαβασα κι εγω οτι πιθανον να μην κινηθουν για ψηλο οι του ΠΑΟ, αλλα πιο πολυ σε "ειδηση" σκοπιμοτητας που βγαζει η ΚΑΕ προς τα εξω μου κανει, παρα σαν αληθεια. Εξαλλου το συνηθιζει αυτο χρονια τωρα. Απτη στιγμη που ο Ζοτς ειπε οτι θελω το ροστερ που ειχα περυσι οταν υπεγραφε συμβολαιο, δεν προκειται να αφησει την αποχωρηση Πεκοβιτς χωρις αντικαταστατη. Καλος ο Βουγιουκας αλλα δεν μπορεις να τον ριξεις βασικο στον ΠΑΟ με το καλημερα. Ο Βουγιουκας σαν αντιΣερμαντινι ηρθε θεωρω, για να ελευθερωθει και μια θεση ξενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σοφο επαιζε ελαχιστα και τον λεγατε αχρηστο

Ο Κλειζα ηταν παιχταρα αλλα τον λεγατε χεστη

Ο Τσιλι αν και καλος παιχτης κ επαγγελματιας δεν αξιζε τοσα λεφτα κι εσεις τον λεγατε καλο μονο για Κολοσους.

 

Με βαση τα γραφομενα σας λοιπον καλο μας κανει η αποχωρηση τους!

Αυτο που λεει το παιδι απο πανω για τον Ντουντα και τη σημασια του συνολου ισχυει! Ισα ισα με την φυγη των 2 αμερικανων φαινεται η ομαδα να κολλαει καλυτερα στο ευρωπαικο παιχνιδι.

 

Δε κωλοτουμπιαζω, χαλαστηκα που εφυγε ο Λινας! Απο συζητησεις με μπασκετικους ομως βλεπω οτι ισως μας κανει καλο τελικα.

 

Το δε θεμα Ρουντυ θα ναι ακομα ενα σηριαλ. Μενει δε μενει, ερχεται ελλαδα δεν ερχεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...