Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα του Παναθηναικού αυτή τη στιγμή δεν είναι η ενδυνάμωση του γαύρου αλλά η περίεργη συμπεριφορά του Παύλου τον τελευταίο καιρό

 

+ όσα θες.

 

Το μυαλό του το έχει στη μπάλα. Δείχνει αν μη τι άλλο δίχως όρεξη να ακολουθήσει.

 

Θα δείξει. Μπορεί με τον Κωνσταντόπουλο τώρα να φάει κράξιμο και να ξυπνήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αν εσύ θεωρείς τις πράξεις του προϊόντα λανθασμένων η κακών επιλογών πάω πάσο.

Στο κάτω κάτω όμως η άποψή σου μου είναι αδιάφορη.

 

Σημασία έχει για μένα ,μετά και το χθεσινό, πώς το 99% των Παναθηναϊκών τον θεωρούν είτε γαύρο είτε μαλάκα είτε εμπαθή. Ακόμα και οι τυφλοί είδαν. Το 1% που μένει είναι οι γνωστοί τσάτσοι και παλαμάκηδες της οικογένειας.

Ναι εντάξει, είναι γαύρος και πάνω απ΄το κρεβάτι του έχει αφίσα του Τζόλε! :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Καρεμπέ καλύτερα :lol:

Πες μου, μας κάνουν πλάκα; Στα αλήθεια πιστεύουν ότι ένας επιχειρηματίας από μια τόσο μεγάλη οικογένεια μπορεί να σκέφτεται και να λειτουργεί σε μια από τις επιχειρήσεις του με οπαδικά κριτήρια; WTF ξανά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου, μας κάνουν πλάκα; Στα αλήθεια πιστεύουν ότι ένας επιχειρηματίας από μια τόσο μεγάλη οικογένεια μπορεί να σκέφτεται και να λειτουργεί σε μια από τις επιχειρήσεις του με οπαδικά κριτήρια; WTF ξανά!!!

 

Όχι, δεν μπορεί.

 

Πες μας όμως κι εσύ τη γνώμη σου, πως θα χαρακτήριζες εσύ τις κινήσεις του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου, μας κάνουν πλάκα; Στα αλήθεια πιστεύουν ότι ένας επιχειρηματίας από μια τόσο μεγάλη οικογένεια μπορεί να σκέφτεται και να λειτουργεί σε μια από τις επιχειρήσεις του με οπαδικά κριτήρια; WTF ξανά!!!

 

Κοίτα κι εσένα αύριο, μεθαύριο αν σου έφερναν τον Κωνσταντόπουλο (χτύπα ξύλο) για πρόεδρο, όλα πιθανά θα τα θεωρούσες.

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνουν εδώ τα παλληκάρια είναι ότι ο Τζίγκερ πλέον φωνάζει:

 

"Πουλάω"

 

Και το κάνει με τον πλέον εμφατικό τρόπο για να πιέσει τους Βγενοπατέρες.

Γιατί τώρα θα βγουν πάλι για συλλαλητήρια και οι Βγενοπατέρες αν δεν κινηθούν αποφασιστικά για εξαγορά (με σοβαρή πρόταση) θα εξευτελιστούν στα μάτια των οπαδών του ΠΑ.ΡΙΖ.Α. :lol::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα του Παναθηναικού αυτή τη στιγμή δεν είναι η ενδυνάμωση του γαύρου αλλά η περίεργη συμπεριφορά του Παύλου τον τελευταίο καιρό

 

Ακριβως.. Πως μπορειτε να μιλατε για ροστερ την στιγμη που δεν εχουν τελειωσει οι μεταγραφες. Το μονο που μπορεις να κρινεις ειναι η ορεξη των προεδρων..

 

Y.Γ. Εγω στις μεταγραφες του ολυμπιακου θα εβαζα και τον ιβκοβιτς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να θέλεις μονίμως καρέκλα, το να νομίζεις ότι μόνο εσύ μπορείς να λύσεις προβλήματα, το να θέλεις να ηγείσαι άκόμη και σε μιά αγέλη λύκων συνιστά ανωμαλία και χρήζει ίσως και ψυχολογικής αντιμετώπισης.

Κάπως έτσι είναι και ο Νίκος Κωνσταντόπουλος. Δεύτεροι και τρίτοι ρόλοι θεωρεί πως δεν του ταιριάζουν. Γι αυτό δέχτηκε ασυζητητί να αναλαβει την προεδρία μόλις τού το ζητησε ο Τζ'ίγκερ τη στιγμή που παράγοντες του ΠΑΟ εδώ και καιρό αρήθηκαν να αναλάβουν αυτό το βάρος. Είπε στη συνέντευξή του ότι από μικρός είμαι Παναθηναϊκός! Μεγάλη ανακάλυψη ε?

Και ο Ρόμενταλ νομίζω είπε ότι είναι Ολυμπιακός από παλιά?

(Και με την ευκαιρία, δεν είχε γράψει ο Γκόντζος ότι δεν έρχεται ο Ρόμενταλ στην Ελλάδα γιατί η γυναίκα του είναι Ολλανδή και αυτός έπαιζε στον Άγιαξ και δεν θέλουν να αφήσουν την Ολλανδία? Τότε που έψαχνε ο ΠΑΟ πριν πάρει τον Γκοβού).

Κάποτε είχα πεί και είχα παραξηγηθεί εδώ σε μορφή ερώτησης αν θεραπεύτηκες ο καρκίνος. Μάλλον όμως από τη πορεία της ...υγείας του Γιαννάκη έχει κάνει μεταστάσεις και τού έχει πειράξει τον εγκέφαλο!

Είπα ότι θα τηρήσω στάση ουδετερότητας.Αλλά βρε αδερφέ τι ουδετερότητα να κρατήσεις ότν το πράγμα μιλά από μόνο του με τόσο προκλητικό τρόπο.

Κατ αρχήν είδατε πόσο καλά μοιάζουν Γιαννάκης και Κωνσταντό? Άμα δείτε να γελάσουν θα είναι είδηση. Βαρείς κι ασήκωτοι μα κεχριμπάρι κομπολόι.

Εμείς θέλουμε γελαστούς και τολμηρούς ανθρώπους να βλέπουμε. Να μας εκπλήσουν ευχάριστα. Όχι να βγάζουν λόγους και να λένε αντί γιά Παναθηναϊκός Συνασπισμός.

Κάποτε λέγαμε ποδοσφαιροποίηση της πολιτικής και είχαμε βέβαια αρνητικά συναισθήματα.

Τώρα τι θα κάνουμε πολιτικοποίηση τού ποδοσφαίρου? Βρε άει από κει.

Κρατούσε ο Τζίγκερ επτασφράγιστο μυστικό το πουλέν του. Και οι περγαμηνές στο χώρο του ποδοσφαίρου γιά τον Ν.Κ? Μα ότι ήταν από μικρός Παναθηναϊκός!

Κι εγώ που ήμουν από μικρός Ρεάλ λέτε να γίνω πρόεδρος της κάποτε?:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα κι εσένα αύριο, μεθαύριο αν σου έφερναν τον Κωνσταντόπουλο (χτύπα ξύλο) για πρόεδρο, όλα πιθανά θα τα θεωρούσες.

Να στο πω αλλιώς. Σε εμένα (εσένα ή τη Μαργαρίτα, βάλε τον πιο άρρωστο γαύρο) να έδιναν την Πανάθα, θα σκεφτόμασταν νομίζεις ως Ολυμπιακοί; Επιχείρηση είναι, μπίζνα, θες δε θες γίνεσαι ένα με την ομάδα, δένεσαι και κάνεις τα πάντα να τη γιγαντώσεις, να την αναπτύξεις. Ειδικά όταν φτάσεις στο σημείο να θες να την πουλήσεις! Στις μπίζνες δεν υπάρχει οπαδικό συναίσθημα. Το γιατί επέλεξε το συγκεκριμένο άτομο για πρόεδρο, το συζητάμε. Δεν κάνει για την Πανάθα ο Τζίγγερ; Δεν κάνει. Να φύγει; Να φύγει. Όχι όμως ότι κάνει αυτά που κάνει επειδή είναι γαύρος. Έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με πληροφορίες εφημερίδας ήδη ψήνεται η Αλέκα να αναλάβει το βόλεϋ, έχει γίνει πρόταση στον Αλαβανο να πάρει το τμήμα ξιφασκίας και ακολουθούν και τα υπόλοιπα τμήματα.

 

Προσοχή στο γήπεδο δεν περνούμε τα κασκόλ πάμε με τα ψηφοδέλτια.

 

 

Γελάει η υφήλιος με εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει kirileman κέρδισες, δεν είναι γαύρος, οκ?

 

Και τις φωτοσοπιές σας με το έμβλημα του Παναθηναϊκού να τις βάλετε στο δικό σας το τόπικ αν γουστάρετε να κάνετε την πλάκα σας.

 

Εδώ είναι το τόπικ του Παναθηναϊκού, άιντε μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατούσε ο Τζίγκερ επτασφράγιστο μυστικό το πουλέν του. Και οι περγαμηνές στο χώρο του ποδοσφαίρου γιά τον Ν.Κ? Μα ότι ήταν από μικρός Παναθηναϊκός!

Κι εγώ που ήμουν από μικρός Ρεάλ λέτε να γηίνω πρόεδρο της κάποτε?:rolleyes:

 

Ξεκινα να γινεις προεδρος του συνασπισμου.. Τοτε θα εχεις πολλες ελπιδες... Η τουλαχιστον προεδρος εδω http://www.izquierda-unida.es/ κατι σαν τον συνασπισμο της ισπανιας ενα πραμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει kirileman κέρδισες, δεν είναι γαύρος, οκ?

 

Και τις φωτοσοπιές σας με το έμβλημα του Παναθηναϊκού να τις βάλετε στο δικό σας το τόπικ αν γουστάρετε να κάνετε την πλάκα σας.

 

Εδώ είναι το τόπικ του Παναθηναϊκού, άιντε μπράβο.

Τσιλ άουτ μαν! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...