Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα βεβαιώθηκα ότι ο σωφέρ έχει διανοητικό πρόβλημα. Δεν το κάνει επείτηδες έχει όντως πρόβλημα στο μυαλό. Σε μια περίοδο που όλοι βρίζουν τους πολιτικούς αυτος τους επιλέγει για προέδο. Για δέσιμοοοοοοοο!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τηρώ στάση ουδετερότητας.Τού αφήνω μιά χρονιά το περιθώριο.Αλλά μόνο μία. Και θα κριθεί σκληρά ο Τζίγκερ σε περίπτωση αποτυχίας, γιατί ετούτο είναι έργο εξολοκλήρου δικό του.

Δεν ωφελούν τώρα οι κραυγές.Έχουμε καιρό.

Τώρα είναι περίοδος μεταγραφών. Ας τους καλοπιάσουμε μην τους αγριέψουμε από τώρα.

Το ότι ο Τζίγκερ είναι ό,τι κόψει η κεφάλα του, το γνωρίζαμε χρόνια τώρα.Δεν με εξέπληξε η επιλογή. Περίμενα την Κανέλλη γιά πρόεδρο.

 

Ο Κωνσταντόπουλος δεν μού ήταν ποτέ ιδιαίτερα συμπαθής γιά πολλούς λόγους.

Από τη στιγμή μάλιστα πού έχει δείρει τη γυναίκα του ένας μλόγος παραπάνω.

Τις γυναίκες τις έχουμε γιά να τις ...αγαπάμε και όχι να τις αλυσοδένουμε! (Εκτός κι αν έχουν βίτσια;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν περισσεύει στον Παναθηναϊκό. Μόνο με αυτές τις προϋποθέσεις θα συνεχίσει ο Παναθηναϊκός. Με ιδιαίτερη συναίσθηση ευθύνης που έχει η θέση που ανέλαβα θέλω να διατυπώσω την άποψη, ότι οι επιτυχίες του Συνασπισμού (σ.σ. μπερδεύτηκε και το διόρθωσε σε Παναθηναϊκού) πρέπει να συνεχιστούν με κοινή προσπάθεια και τη συμβολή όλων.

 

http://sports.in.gr/football/superleague/article/?aid=1231052020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηρώ στάση ουδετερότητας.Τού αφήνω μιά χρονιά το περιθώριο.Αλλά μόνο μία. Και θα κριθεί σκληρά ο Τζίγκερ σε περίπτωση αποτυχίας, γιατί ετούτο είναι έργο εξολοκλήρου δικό του.

Δεν ωφελούν τώρα οι κραυγές.Έχουμε καιρό.

Τώρα είναι περίοδος μεταγραφών. Ας τους καλοπιάσουμε μην τους αγριέψουμε από τώρα.

Το ότι ο Τζίγκερ είναι ό,τι κόψει η κεφάλα του, το γνωρίζαμε χρόνια τώρα.Δεν με εξέπληξε η επιλογή. Περίμενα την Κανέλλη γιά πρόεδρο.

 

ναι έχουμε καιρό . για άλλη μια δεκαετία πίπας. ειλικρινά τι λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ειμαι αρνητικος στην σκεψη σου . περιμενα απο τα χρονια με ολισαντεμπε να δω προταθλημα και τωρα που πηγαινε τοσο καλα το ολο πραμα ... μας εκλασε παλι ο θεος...

 

μας αφησε στα χερια του καρκινου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι έχουμε καιρό . για άλλη μια δεκαετία πίπας. ειλικρινά τι λες;

Καί γιά πες μου έπαναστάτη μου τι δράσεις προτείνεις και γιατί?

Δεν σου αρέσει ο νέος πρόεδρος(που δεν τον είδαμε ακόμη)

Σε ξάφνιασε ο Τζίγκερ και θες να τού κάνεις σπάσιμο?

Είσαι βέβαιος πως θα αποτύχει?

Γι αυτό σου λέω οτι κρατώ στάση ουδετερότητας αν και στο βάθος πιστεύω ότι δεν θα πετύτχει ούτε τα μισά από αυτά που πέτυχε ο Πατέρας αλλά αυτό είναι απλή εκτίμηση.

Ο Ν.Κ είναι πολύ τυπικός και δεν κάνει γιά πρόεδρος. Ο πρόεδρος πρέπει να κουβαλάει και λίγη τρέλα και να μην είναι τσιγκούνης. Νού θυμίζει εποχές Μήτσου κ.λ.π.

Να μην έχει στυλ υπαλλήλου αλλά μποέμ εργοδότη.Πιθανολογώ πως δεν πρόκειται να τον βλέπουμε να πηγαίνει στις προπονήσεις και να εμψυχώνει τους παίχτες όπως ο Πατέρας.

Ο Πατέρας έιναι το δείγμα τού προέδρου που θάθελε να έχει κάθε ομάδα. Πήγαμε δυστυχώς πολύ πίσω.

Η ανοχή θα είναι ένας χρόνος ίσως και λιγότερο ανάλογα με τα αποτελέσματα.Ούτε λεπτό παραπάνω.

Τέτοια εποχή του χρόνου δεν πρέπει επ ουδενί να υπάρχει Τζίγκερ στα πράγματα σε περίπτωση που το πείραμα αποτύχει. Ο κόσμος έχει δύναμη. Μιά φορά μαζεύτηκε και άλλαξε γιά δύο χρόνια το τοπίο! Πολλοί εδώ μέσα (μεταξύ των οποίων κι εγώ) μοιάζουμε σαν τις κυράδες που τις πειράξανε και ξεστομίζουν μόνο κατάρες και τίποτε άλλο.Αυτά δεν είναι σοβαρά.Ας το δοιύμε ψύχραιμα και στη πραγματική τους βάση. Βαρέθηκα να βρίζω τον Τζ'ίγκερ.Πρέπει να βρούμε τρόπους να απαλλαγούμε από την παρουσία του στον Παναθηναϊκό.

Και βέβαια δεν πρόκειται να φύγει με το να τον καταριόμαστε στα διάφορα φόρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο ασχημο για μενα ειναι οτι δεν εχω κουραγιο να βρισω :-(:-(

 

Σε ευχαριστουμε γιε της Μαριαννας. Τουλαχιστον μας εδειξες ξεκαθαρα "ΔΝΤ, ΕΕ, φοροι, ασφαλιστικο. Γιατι να αγχωνεστε με την μπαλα? Οριστε, τωρα εχετε χασει τον τιτλο απο τον Ιουλιο-παγκοσμιο ρεκορ-και μπορειτε να αφοσιωθειτε στα αλλα σας προβληματα"

 

---------- Προσθήκη στις 22:08 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:07 ----------

 

Καί γιά πες μου έπαναστάτη μου τι δράσεις προτείνεις και γιατί?

Δεν σου αρέσει ο νέος πρόεδρος(που δεν τον είδαμε ακόμη)

Σε ξάφνιασε ο Τζίγκερ και θες να τού κάνεις σπάσιμο?

Είσαι βέβαιος πως θα αποτύχει?

Γι αυτό σου λέω οτι κρατώ στάση ουδετερότητας αν και στο βάθος πιστεύω ότι δεν θα πετύτχει ούτε τα μισά από αυτά που πέτυχε ο Πατέρας αλλά αυτό είναι απλή εκτίμηση.

 

Ρε geo(rge)vard(inogiannis) βαλτος εισαι καισυ σημερα?

Τι ειναι αυτα που λες?

 

---------- Προσθήκη στις 22:10 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:08 ----------

 

Ρε για μας το εκανε

Του ειπανε "Αφεντικο, οταν πουλησουμε τον Λετο θελουμε καποιον αριστερο" και το ζωον καταλαβε καποιον Αριστερο και καλα να λετε που δεν μας εφερε την Παπαρηγα(την καλη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε συ geovard, μην γινόμαστε γραφικοί. ΝΑ περιμένω να δώ τι?

 

Ο πρόεδρος ΠΡΕΠΕΙ να είναι από αυτούς που βάζουν λεφτά, αλλιώς είναι ένα φερέφωνο, μια βιτρίνα και τίποτα παραπάνω.

 

Ο πρόεδρος ΠΡΕΠΕΙ να ξέρει μπάλα. Και όχι από τον καναπέ του ή από τα επίσημα, πρέπει να έχει ασχοληθεί με δοικητικά. Εδώ ο Πατέρας που είχε τις άκρες του και την πρώτη χρονιά έκανε τη μία μετά την άλλη.

 

Τι να λέμε τώρα, μόνο ως κακόγουστο αστείο μπορώ να το δώ και να γελάσω

 

---------- Προσθήκη στις 19:11 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:10 ----------

 

Του ειπανε "Αφεντικο, οταν πουλησουμε τον Λετο θελουμε καποιον αριστερο" και το ζωον καταλαβε καποιον Αριστερο και καλα να λετε που δεν μας εφερε την Παπαρηγα(την καλη)

 

Την Παπαρήγα θα την φέρουν για δεκάρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα πιστευω οτι αν ηταν ο κοκκαλης και ηθελε να κανει καζουρα στον κοσμο του παο, τετοιο προεδρο δεν θα εβρισκε...

 

Παντως πρωτο μελλημα του νεου προεδρου ειναι να μαθει καλα το.. ονομα της ομαδας, γιατι αν αρχισει απο τωρα να τα μπερδευει με τα κομματα, την κατσαμε..

 

Και οσο σκεφτομαι τα δημοσιευματα 2 μερες τωρα, για "αγωνια για το ονομα" και "επτασφραγιστο μυστικο" τοτε τι να πω... i wash my hands...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καί γιά πες μου έπαναστάτη μου τι δράσεις προτείνεις και γιατί?

Δεν σου αρέσει ο νέος πρόεδρος(που δεν τον είδαμε ακόμη)

Σε ξάφνιασε ο Τζίγκερ και θες να τού κάνεις σπάσιμο?

Είσαι βέβαιος πως θα αποτύχει?

Γι αυτό σου λέω οτι κρατώ στάση ουδετερότητας αν και στο βάθος πιστεύω ότι δεν θα πετύτχει ούτε τα μισά από αυτά που πέτυχε ο Πατέρας αλλά αυτό είναι απλή εκτίμηση.

Ο Ν.Κ είναι πολύ τυπικός και δεν κάνει γιά πρόεδρος. Ο πρόεδρος πρέπει να κουβαλάει και λίγη τρέλα και να μην είναι τσιγκούνης. Νού θυμίζει εποχές Μήτσου κ.λ.π.

Να μην έχει στυλ υπαλλήλου αλλά μποέμ εργοδότη.

 

πως έμπλεξες τώρα μέσα επαναστατικότητα και δράσεις κτλ στο γεγονός ότι διαλύθηκε κάτι επιτυχημένο και δεν έχουμε πλέον υπομονή για αποτυχίες που είχαμε χορτάσει τόσο χρόνια, ένας Γκόντζος ξέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως έμπλεξες τώρα μέσα επαναστατικότητα και δράσεις κτλ στο γεγονός ότι διαλύθηκε κάτι επιτυχημένο και δεν έχουμε πλέον υπομονή για αποτυχίες που είχαμε χορτάσει τόσο χρόνια, ένας Γκόντζος ξέρεις

Πέρα απο το να κλαψουρίζεις τι προτείνεις?

 

Έλα ρε συ geovard, μην γινόμαστε γραφικοί. ΝΑ περιμένω να δώ τι?

 

Ο πρόεδρος ΠΡΕΠΕΙ να είναι από αυτούς που βάζουν λεφτά, αλλιώς είναι ένα φερέφωνο, μια βιτρίνα και τίποτα παραπάνω.

 

Ο πρόεδρος ΠΡΕΠΕΙ να ξέρει μπάλα. Και όχι από τον καναπέ του ή από τα επίσημα, πρέπει να έχει ασχοληθεί με δοικητικά. Εδώ ο Πατέρας που είχε τις άκρες του και την πρώτη χρονιά έκανε τη μία μετά την άλλη.

 

Τι να λέμε τώρα, μόνο ως κακόγουστο αστείο μπορώ να το δώ και να γελάσω

 

---------- Προσθήκη στις 19:11 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:10 ----------

 

 

Την Παπαρήγα θα την φέρουν για δεκάρι!

 

Σ αυτό διαφωνώ. Στην Ελλάδα όποιος πρόεδρος ξέρει από μπάλα, το παίζει προπονητής.

Ο καλός πρόεδρος είναι αυτός που δεν έχει ιδέα από ποδόσφαιρο αλλά ξέρει να τα ρίχνει χοντρά τα λεφτά του.Ξέρουν από μπάλα οι Άραβες και ο Αμπράμοβιτς?

 

Εγώ θα σας έλεγα να οργανωθεί τώρα που είναι αρχή μιά μεγάλη συγκέντρωση διαμαρτυρίας και όχι σε κανα μηνα που η ομάδα θα έχει υποχρεώσεις.Αυτό αφού θελετε ντε και καλά να κανουμε κάτι.

Προτάσεις δεν βλέπω όμως παρά μόνο ...δάκρυα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O λαβρίνοβιτς έχει κλείσει αλλού από ψηλους μονο ο Μαριτς μένει που και γι'αυτον θα σφαχτήτε με οσφπ. Βεβαια ο Μαριτς εχει μεγαλη ρήτρα και στο συμβολαιο του με Παρτιζαν (1.000.000) και οποιος το θελει θα πρέπει να τα σκασει.

Το προβλημα με τον Σπανούλη δεν ειναι ότι εφυγε αλλά οτι πηγε στον οσφπ.. Ο παο εκει που ηταν αδυνατο να νικηθεί ηταν στην περιφέρεια και ξαφνικα μενει με Διαμαντιδη - Νικολας και 2 παιχτες που ο Ομπραντοβιτς δεν θελησε να εμπιστευτεί περσι (Τεπιτς - Καλάθης). Υπάρχει και ο Βεργίνης που ειναι ενα ς καλός σκορερ αλλά δε νομιζω να μπορει να βοηθησει ιδιαιτερα ή να κανει αυτά που θέλει ο Ομπραντοβιτς αφού πρώτα κοιτάει το σουτ. Τελος για τον Σαρας πλεον ο παο δεν παιζει μονος αφού τον θελει και η Μακαμπι.

Στους ψηλους τόσο ο παο οσο και ο οσφπ ειναι πολυ αποδυναμωμενοι και πολλα θα κρινει τελικα αν ο Σοφο αποφασίσει να παει στο ΝΒΑ ή παει αλλου και αλλάξει η ισορροπία δυνάμεων. Πατνως από οτι διαβαζω στα φορουμς των Κλιπερς θα κανει το μεγαλο βημα.

 

Η Παρτιζάν έχει ήδη πέσει στα 800.000 για τον Μάριτς, ο ΠΑΟ της δίνει 500.000. Αν και εμένα δε με ενθουσιάζει ο παίκτης αυτός και το λέω από τώρα.

 

Ο Σκατούλης ευτυχώς έφυγε και ο Μεγάλος θα σταματήσει το fairplay που έπαιζε όποτε τον έβαζε και εγώ τα καντήλια όποτε τον έβλεπα μέσα στο παρκέ.

 

Ο Καλάθης έχει απίστευτο ταβάνι, ο πιο ταλαντούχος Έλληνας παίκτης με διαφορά.

 

Ο Τέπιτς καλύτερα να ανέβει και να παίξει 1-2 που έπαιζε και στην Παρτιζάν που έπαιζε και καλύτερα. Η αλλαγή ομάδας, περιβάλλοντος, απαιτήσεων και θέσης του έπεσαν πολλά μαζεμένα. Ταλέντο υπάρχει πάντως.

 

Στον Βεργίνη πέρυσι είπαν να βρει ομάδα γιατί δεν τον υπολογίζουν και ο ίδιος ήθελε να μείνει. Δε νομίζω να τον υπολογίζουν για φέτος ξαφνικά.

 

Για τον Σάρας, όποτε του ζητήσει ο ΠΑΟ, υπογράφει και με λιγότερα απ' όσα προσφέρει η Μακάμπι, άρα παίζει μόνος του ο ΠΑΟ. Το θέμα είναι ότι μάλλον δύσκολα θα μείνει.

 

Ο Σχορτσανίτης αν δε μείνει ΝΒΑ λένε ότι έχει κλείσει στον Παναθηναϊκό. Πράγμα που δεν πρόκειται να αλλάξει τη γνώμη μου ότι πρόκειται για ένα μεγάλο όρθιο μπιφτέκι.

 

---------- Προσθήκη στις 22:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:29 ----------

 

Το προβλημα του ΠΑο στα γκαρντς ειναι πως δεν εχει δημιουργια. Ο Σπανουλης εφυγε, ο Σαρας ακομα και να μεινει δεν μπορεις να βασιστεις οτι θα σου βγαλει ολη τη χρονια, ενω ο ΔΔ δεν ειναι ο κλασσικος οργανωτης. Απο την αλλη, εμεις εχουμε Παπαλουκα-Τεοντοσιτς που ειναι απο τους κορυφαιους πασερ και τον Σπανουλη που μπορει να τρεξει πολυ καλα τα πικ&ρολ.

 

Υστερουμε σε σουτ, υστερειτε σε δημιουργια.

 

Οι πινακίδες του ΣΕΦ (ή του Ελληνικού τελικά), από τι υλικό είναι φτιαγμένες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο το να κλαψουρίζεις τι προτείνεις?

 

τι σχέση έχει ρε φίλε το τι προτείνω και αν προτείνω καν , με το πως κρίνω τα όσα γίνονται; τι πίνετε εκεί στο παρεάκι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...