Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Σπανούλης άλλαξε στρατόπεδο είτε λόγο εγκεφαλικού κάλου είτε λόγω κόμπλεξ που είχε δίπλα σε παίκτες σαν τον ΔΔ και τον Σάρας.

 

Στο καλό Μπιλάκο, βαρέθηκες φαίνεται να κερδίζεις και πήγες να δεις πως είναι να βγαίνεις δεύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ερωτηση και θελω ειλικρινη απαντηση. Πιστευεις οτι ο παο θα παρει παικτη ισαξιο η καλυτερου του σπανουλη?? Πριν απαντησεις, σκεψου τα εξης.

Πιστευω οτι μπορει να παρει

Το αν θα γινει ειναι θεμα της διοικησης

 

1) Και η κουτση μαρια παει να παιξει φετος νβα για να τσιμπησει μεγαλους μισθους πριν το lock down της επομενης χρονιας. Ο μπεβερλι κοντα να υπογραψει στους μιαμι τα λεει ολα..
Σιγα μην γινει και Ab aeterno.Λοκ αουτ θες να πεις.

Εγω συμφωνω, επισης ομως εχε υποψη σου οτι οποιος ΔΕΝ βρει καλο συμβολαιο εκει φετος θα θελησει ενα καλο για Ευρωπη γιατι του χρονου γιοκ

 

2) Η αδιαφορια της φετινης διοικησης. Εχουν περασει 10 μερες απο τοτε που κατεβηκε ο ομπραντοβιτς και ακομα να γινουν ανακοινωσεις για μπατιστ και νικολας.

Αλλο αυτο!Τοπαμε.

3) Πιστευεις οτι ο γιασκε θα ειναι καλυτερη λυση απο τον σπανουλη (γιατι εκει θα καταληξει, δεν νομιζω οτι θα παρει αλλον)

Δεν νομιζω οτι ο Σαρας εχει ουδεμια σχεση με Σπανουλη

Να σου πω τη γνωμη μου?

Και ετσι που ειμαστε, ή πονταρουμε στον Καλαθη ή στον Τεπιτς που στην Παρτιζαν εσπερνε στα γκαρντ.

Περιμενω απαντηση σε συναρτηση με τα παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΥΛΟ ΠΑΡΑΤΑ ΤΗΝ ****ΠΑΕ ΤΟΥ ΤΖΙΓΚΕΡ

 

ναι φωναζω

 

Καποτε φωναζαμε Παυλο θεε παρε την ΠΑΕ, τωρα φωναζουμε Παυλο θεε γυρνα στην ΚΑΕ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτά που έμαθα σήμερα αληθεύουν έστω και τα μισά πάμε για καταστροφή στον ποδοσφαιρικό ΠΑΟ.

 

Και το χειρότερο?Το 70% του κόσμου κοιμάται.

 

για πες...

 

ο κοσμος σε κανονικες συνθηκες θα ξυπναγε σε καμια 15αρια χρονια...η τελευταια χρονια ομως εγγυαται οτι στην πρωτη στραβη θα γινει της πουτανας.

 

ΥΓ. θα πεσει πολυ γελιο στο κλειστο φετος...οι γαβροι χωρις κλειζα και με σπανουλη ηγετη (αχαχαχαχα) θα ειναι χειροτεροι απο φετος...

 

μεγαλη μαλακια η φυγη Πεκοβιτς...οι αφοι να κοιταξουν να ανανεωσουν ΜΑΙΚ-ΣΑΡΑΣ, να παρουν και ενα φοβερο ψηλο και να αφησουν τις συμμαχιες με τους μισανθρωπους αντιΠαναθηναικους ανιωθους γκαντεμιδες φιλους του κοκκαλη και του γκοτζου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο λόγος που υπάρχει είναι ότι γράφτηκε αλλού και δεν ξέρω άμα ισχύει ή όχι.Πάντως το συγκεκριμένο άτομο όσα είχε πει είναι 100%.

 

 

Χοντρικά χοντρικά ο Α/Α πάει να χρεώσει μακροπρόθεσμα την ΠΑΕ.

 

ο Γκοβού έχει συμβόλαιο για 3 χρόνια με κλιμακωτές αποδοχές.1 1.2 1.5 δηλαδή καθώς θα μεγαλώνει θα ανεβαίνει ο μισθός.Πρώτη φορά το βλέπω αυτό για παίχτη 30+

 

στις εφημερίδες είπαν ότι πήρε πριμ υπογραφής 1μ ενώ στην πραγματικότητα πήρε 600.000. τα άλλα? μίζα???????

 

και δεν έχω λόγο να μην πιστέψω αυτά που λέει γιατί ήρθε και το δάνειο 5μ ευρώ με ΤΟΚΟ παρακαλώ και από δική του τράπεζα.

 

 

Εαν δεν τον σταματήσει κάποιος η ΠΑΕ θα καταντήσει χειρότερα από την ΑΕΚ.

 

 

και όλα αυτά τα πιστεύω γιατί βλέπω τι έκαναν στον οφη.τον ρήμαξαν και τον πούλησαν.Και ούτε θα τον αφήσουν ποτέ να αναστηθεί.

 

 

ΥΓ

 

όλα αυτά τα γράφω για να ξυπνήσει ο κόσμος του ΠΑΟ που βλέπει τον ηγέτη τζίγγερ.Αν ήταν διαφορετικό το ζήτημα ούτε που θα το έγραφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς υπάρχει ένας παίκτης που λέγεται Μάριτς. Αν δεν τον πάρουμε θα δούμε. Μέχρι πριν λίγες μέρες υπήρχε και ο Ντάριους Λαβρίνοβιτς και ο Πέροβιτς(δυστυχώς έκλεισαν)..Αλλά εμείς φταίμε που καθόμασταν και ακούγαμε τον καριόλη τον Σπανόυλη.

Για το 2 λίγη σημασία έχει.

Για το 3 εγώ δεν τους θεωρώ ίδιους παίκτες. Ο Σάρας είναι τοπ στις ασιστ. Τοπ σε σουτ και τοπ σε σουτ πίσω απο το σκριν. Ο σπανούλης καλύτερος στην άμυνα και στο ντραιβ.

Ο Σάρας είναι άσσος ο Σπανούλης combo guard.

 

 

maric?? lavrinovic?? για αντικαταστατες του σπανουλη??

 

 

Πιστευω οτι μπορει να παρει

Το αν θα γινει ειναι θεμα της διοικησης

 

Σιγα μην γινει και Ab aeterno.Λοκ αουτ θες να πεις.

Εγω συμφωνω, επισης ομως εχε υποψη σου οτι οποιος ΔΕΝ βρει καλο συμβολαιο εκει φετος θα θελησει ενα καλο για Ευρωπη γιατι του χρονου γιοκ

 

Το ξερεις οτι λογω lebron oi ομαδες εχουν κρατησει λεφτα στην ακρη. Ολοι θα βρουνε ενα καλο συμβολαιο, η απλα δεν θα ειναι επιπεδου παναθηναικου. Εδω βλεπεις και μοιραζουν τα 5κ για την πλακα τους σε σοφοκλη και πεκοβιτς, αυτοι που θα περισσεψουν θα ειναι τπτ το ιδιαιτερο??

 

Εγω ειμουν ο πρωτος που ελεγε οτι ηταν λαθος η μεταγραφη σπανουλη για λογους τακτικης και χρηματων.. Αλλα με τις φετινες συνθηκες της ευρωπης, και τα 3κ που γλυτωνει απο βουισιτς, μια χαρα προσθηκη ειναι. Και ο παο σιγουρα με αυτες τις συνθηκες θα χασει παρα πολυ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο λόγος που υπάρχει είναι ότι γράφτηκε αλλού και δεν ξέρω άμα ισχύει ή όχι.Πάντως το συγκεκριμένο άτομο όσα είχε πει είναι 100%.

 

 

Χοντρικά χοντρικά ο Α/Α πάει να χρεώσει μακροπρόθεσμα την ΠΑΕ.

 

ο Γκοβού έχει συμβόλαιο για 3 χρόνια με κλιμακωτές αποδοχές.1 1.2 1.5 δηλαδή καθώς θα μεγαλώνει θα ανεβαίνει ο μισθός.Πρώτη φορά το βλέπω αυτό για παίχτη 30+

 

στις εφημερίδες είπαν ότι πήρε πριμ υπογραφής 1μ ενώ στην πραγματικότητα πήρε 600.000. τα άλλα? μίζα???????

 

και δεν έχω λόγο να μην πιστέψω αυτά που λέει γιατί ήρθε και το δάνειο 5μ ευρώ με ΤΟΚΟ παρακαλώ και από δική του τράπεζα.

 

 

Εαν δεν τον σταματήσει κάποιος η ΠΑΕ θα καταντήσει χειρότερα από την ΑΕΚ.

 

 

και όλα αυτά τα πιστεύω γιατί βλέπω τι έκαναν στον οφη.τον ρήμαξαν και τον πούλησαν.Και ούτε θα τον αφήσουν ποτέ να αναστηθεί.

 

 

ΥΓ

 

όλα αυτά τα γράφω για να ξυπνήσει ο κόσμος του ΠΑΟ που βλέπει τον ηγέτη τζίγγερ.Αν ήταν διαφορετικό το ζήτημα ούτε που θα το έγραφα.

 

Πες μου εναν που βλεπει ηγετη τον τζιγκερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O λαβρίνοβιτς έχει κλείσει αλλού από ψηλους μονο ο Μαριτς μένει που και γι'αυτον θα σφαχτήτε με οσφπ. Βεβαια ο Μαριτς εχει μεγαλη ρήτρα και στο συμβολαιο του με Παρτιζαν (1.000.000) και οποιος το θελει θα πρέπει να τα σκασει.

Το προβλημα με τον Σπανούλη δεν ειναι ότι εφυγε αλλά οτι πηγε στον οσφπ.. Ο παο εκει που ηταν αδυνατο να νικηθεί ηταν στην περιφέρεια και ξαφνικα μενει με Διαμαντιδη - Νικολας και 2 παιχτες που ο Ομπραντοβιτς δεν θελησε να εμπιστευτεί περσι (Τεπιτς - Καλάθης). Υπάρχει και ο Βεργίνης που ειναι ενα ς καλός σκορερ αλλά δε νομιζω να μπορει να βοηθησει ιδιαιτερα ή να κανει αυτά που θέλει ο Ομπραντοβιτς αφού πρώτα κοιτάει το σουτ. Τελος για τον Σαρας πλεον ο παο δεν παιζει μονος αφού τον θελει και η Μακαμπι.

Στους ψηλους τόσο ο παο οσο και ο οσφπ ειναι πολυ αποδυναμωμενοι και πολλα θα κρινει τελικα αν ο Σοφο αποφασίσει να παει στο ΝΒΑ ή παει αλλου και αλλάξει η ισορροπία δυνάμεων. Πατνως από οτι διαβαζω στα φορουμς των Κλιπερς θα κανει το μεγαλο βημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια άμα κάθεσαι και περιμένεις τον παπάρα(Σπανούλη έλα στο ΟΑΚΑ) 1+ μήνα αυτά γίνονται. Το γνωρίζω ότι ο Λαβρίνοβιτς έκλεισε στην Εφές. Και ο Πέροβιτς στην Μπαρτσελόνα. Ουσιαστικά η περιφέρεια του Παναθηναικού το 2009 βασίστηκε στους Διαμαντιδη - Σπανούλη - Σάρας - Νίκολας. Φέτος σε αυτούς χωρίς τον Σάρας με προσθήκη του Καλάθη. Ο Τέπιτς έπαιξε 3αρι φέτος αναμένω να τον δω στα guard φέτος.

Για τον Σάρας εδώ: http://www.superbasket.gr/?c=139&a=127253

Τον Βεργίνη τον ξεχνάμε. Ο μεγάλος είπε ότι δεν παίζει άμυνα οπότε παρά το αξιόλογο σουτ του δεν βλέπω να χρησιμοποιείται. Γι'αυτό ας δωθεί δανεικός η ας πουληθεί.

Τώρα για combo guard υπάρχουν παίκτες : Μακ Κάλεμπ - Γκόρντον αυτές που μου έρχονται στο μυαλό. Πιο πολύ άσσος ο Κουκ.

Και τέλος μην ξεχνάμε ότι και το 2006 είχαμε φυγή των 2 βασικών guard αλλά δεν πεθάναμε κιόλας. Βλέπεις κάναμε τα χατήρια του παπάρα που 5 μέρες αφού είχε φύγει ο Λάκοβιτς ήθελε να πάει ΝΒΑ για να μας τα πεταξει όλα αυτά στην μούρη.

Ρε εκεί να κλαίγεται έπρεπε να τον αφήσουμε...τον ξεφτίλα :mad:

 

ΥΓ : Σπανούλη έλα ΟΑΚΑ να σου δώσουμε το συμβόλαιο του Παπαλουκά :devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...