Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ειναι νωρις ακομα για τα διαρκειας . αφου το ξερουμε ολοι οτι και παλι θα μαζευτουν . θελουμε δεν θελουμε

 

Αστειευσαι ετσι?

Μονο απο μενα και τους γνωστους στην 6 μεχρι στιγμης δεν εχει ανανεωσει κανεις και εχω -7 εισητηρια ως προς την προθεση ανανεωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μάγκες δεν παίζει να έχουμε πάνω από 5.000 με τίποτα.λίγο η κρίση λίγο (πολύ) ο Τζίγγερ αρκεί.

 

 

Και μάρκεζ (γελάει ο κόσμος) να φέρουν και γκαλάς να φέρουν άντε να πάνε 10.000

 

μέχρι τα 26 δεν πρόκειται να πάνε.πέρσι τέτοια εποχή γινόταν χαμός στην Αλεξάνδρας.Είχε ουρά κάθε μέρα.Τώρα μαθαίνω δεν υπάρχει άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γιατί με εκνευρίζει ο Γόντικας? Μπορεί να είναι χρυσίς σαν άνθρωπος αλλά εμένα δεν μ' αρέσει.Μού θυμίζει κάτι από Φιλιππίδη, Μήτσου νκαι τέτοια. Κάτι σαν κλειστό κλαμπ, τένις και τέτοια. Δεν μπορεί αυτός ο άνθρωπος να έχει επαφή με την μάζα των οπαδών.

Προσωπική εντύπωση είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γιατί με εκνευρίζει ο Γόντικας? Μπορεί να είναι χρυσίς σαν άνθρωπος αλλά εμένα δεν μ' αρέσει.Μού θυμίζει κάτι από Φιλιππίδη, Μήτσου νκαι τέτοια. Κάτι σαν κλειστό κλαμπ, τένις και τέτοια. Δεν μπορεί αυτός ο άνθρωπος να έχει επαφή με την μάζα των οπαδών.

Προσωπική εντύπωση είναι.

 

Συμφωνω απόλυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι η κληρωση

Ουτε Μπαρτσελονα απο πανω, ουτε καμια σοβαρη Ισπανικη εχουμε, και κατι Αρμανι Μιλανο, Ρομα, κτλ ειναι μετριες, δλδ οκ, καλυτερες απο τον Ιωνικο ΝΦ αλλα μην τρελαθουμε

Η Εφες αλλη μια χρονια ριχνει χρημα-βοηθαει και η Ουλκερ που ξαναριχνει χρημα και μεγαλωνει η κοντρα στην Τουρκια-αλλα ενταξει...καλη ηταν η κληρωση, συμπαθητικοτατη

 

 

Λίγα με την Ιωνικάρα ε! :mad:

 

---------- Προσθήκη στις 17:44 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:42 ----------

 

Εμένα γιατί με εκνευρίζει ο Γόντικας? Μπορεί να είναι χρυσίς σαν άνθρωπος αλλά εμένα δεν μ' αρέσει.Μού θυμίζει κάτι από Φιλιππίδη, Μήτσου νκαι τέτοια. Κάτι σαν κλειστό κλαμπ, τένις και τέτοια. Δεν μπορεί αυτός ο άνθρωπος να έχει επαφή με την μάζα των οπαδών.

Προσωπική εντύπωση είναι.

 

Χρυσός άνθρωπος;

 

Ο τύπος που έχει σας προσόν ότι κάθοταν στο διπλανό θρανίο από τον Τζίγγερ;

 

Ο τύπος που διώκεται για τα πεπραγμένα του στην ΕΡΤ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να τελείωσει το παραμυθάκι με τον τυπάρα φέτος.

 

Να τον βάλουν στη θέση του.

 

Linus, το πρόβλημα φέτος δεν θα έχει να κάνει με τους παίκτες.

 

Να ξέρεις πως πολλοί παίκτες από την ομάδα του ντάμπλ θα δεχθούν πόλεμο.

 

Πρώτος και καλύτερος ο Τζόρβας. Όταν κάποια στιγμή φέτος είχε δηλώσει πως "Η ομάδα σήκωσε κεφάλι μετά από 13 χρόνια", ο "αγαπητός" κ. Γκότζος έλεγε πως τον "χάλασε το νταμπλ του 2004". Καταλαβαίνεις δηλαδή. Κάποιους τους χαλάει το ενδεχόμενο να γίνει σε 2-3 χρόνια αρχηγός της ομάδας ο γνήσιος Παναθηναϊκός Τζόρβας και του σκάβουν τον λάκκο. Παρεμπιπτόντως πρόσεξε τις τελευταίες 2-3 μέρες πως "προωθεί" το ντέρτι τον ...Πορτογάλο Φερνάντες.

 

Μετά έπονται οι Καραγκούνης - Κατσουράνης. Ο μεν πρώτος ποτέ δεν εντρύφησε στην αρρώστια της ομάδας το 2008, ο δε δεύτερος ήταν μεταγραφή Πατέρα. Και οι δύο φαίνεται πως είχαν πολύ καλή συνεννόηση με την προηγούμενη διοίκηση. Μην γενικεύσουμε αν κάνουν ή όχι για την ομάδα, αλλά εγώ φέτος για διάφορους λόγους τους θέλω και τους δύο υγιείς ώστε να προσφέρουν αγωνιστικά.

 

Έπειτα έρχεται ο παικταράς Ζιλμπέρτο. Αυτοί που τον λοιδορούσαν την πρώτη χρονιά και τον έλεγαν "περιπατητή" και άλλα όμορφα για να θίξουν την προηγούμενη διοίκηση, τώρα έχουν αρχίσει ήδη να πιάνουν δουλειά. Παρ' ότι ο Ζιλμπέρτο έχει ήδη δηλώσει την πρόθεσή του να ανανεώσει, το θέμα αυτό δεν έχει πάρει τις διαστάσεις που πρέπει στα ΜΜΕ. Αντίθετα τονίστηκε αρκετά τις τελευταίες μέρες πως ο Νιόπλιας και ο ...Φρέιτας ψάχνουν τρόπο να ελαττώσουν το μ.ο. ηλικίας της ομάδας , ενώ ακούγεται επίσης αρκετά πως τον Ζιλμπέρτο τον γλυκοκοιτάζουν από Αγγλία μεριά.

 

Και δεν έχουμε δει τίποτα ακόμα.

 

Φυσικά δεν υπάρχει λογικός οπαδός του Παναθηναϊκού που θα δεχθεί να φύγει έστω και ένας από τους πρωτοκλασσάτους παίκτες του φετινού Ντάμπλ:

 

Σισσέ

Ζιλμπερτο

Λετο

Νινης

Κατσουρανης

Καραγκουνης

Τζορβας

 

...και φυσικά Λουκάς!

 

Ας τολμήσουν να ακουμπήσουν έστω και έναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χρυσός άνθρωπος;

 

Ο τύπος που έχει σας προσόν ότι κάθοταν στο διπλανό θρανίο από τον Τζίγγερ;

 

Ο τύπος που διώκεται για τα πεπραγμένα του στην ΕΡΤ;

Θέλω να πω ότι πιθανόν να είναι χρυσός άνθρωπος.Εγώ δεν τον ξέρω.Κάτι άκουσα ότι πέρασε από την κρατική τηλεόραση αλλά δεν ξέρω πολλά γι αυτόν.

Πάντως η φάτσα του είναι ολίγον τι γλοιώδης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας τολμήσουν να ακουμπήσουν έστω και έναν.

 

Ακριβώς, σε αυτό το σημείο μπαίνει στο παιχνίδι ο κόσμος. Και καλά χθες τα βγάλαν πέρα με 20 άτομα, αλλά αν είναι 2.000-3.000 να δω ποιον θα στείλουν να κατεβάσει τα πανό, και να τους κλείσει το στόμα.

 

Αυτά για τον Καραγκούνη όμως, τα λέμε εδώ και πολύ καιρό, πριν ξεσπάει όλο το πανηγύρι με τους προέδρους και τους πράσινους προστάτες της ιστορίας και του ονομάτος του Παναθηναικού(τρομάρα τους) δημοσιογράφους. Μία για την κριτική προς το πρόσωπό του στο Μουντιάλ, μία το να μία τ'άλλο.... Δεν πάει άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Linus, το πρόβλημα φέτος δεν θα έχει να κάνει με τους παίκτες.

 

......................

 

Φυσικά δεν υπάρχει λογικός οπαδός του Παναθηναϊκού που θα δεχθεί να φύγει έστω και ένας από τους πρωτοκλασσάτους παίκτες του φετινού Ντάμπλ:

 

Σισσέ

Ζιλμπερτο

Λετο

Νινης

Κατσουρανης

Καραγκουνης

Τζορβας

 

...και φυσικά Λουκάς!

 

Ας τολμήσουν να ακουμπήσουν έστω και έναν.

 

Βύντρα και Καραγκούνη εμένα και με τις κλωτσιές να τους έστελναν δεν θα με πείραζε. Γιατί πήρανε το double παρά το γεγονός ότι έπαιζαν αυτοί και όχι επειδή έπαιζαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πιο παλιά, και πιο παλιά :lol:

 

Τους ειχα δει στον Ταφο, ειχαν ενα καλο 4αρι:lol:

 

Για τον Γοντικα, ειναι απλα αστειο και να το γραφουμε. Αν θελανε γενικα παλαιμαχο να βαζανε τον Φραγκι τον τρελο να κοβει και καμια φαπα σε τιποτα τσαμπουκαδες, 2 μετρα παλικαρι μεσα στους κοντοπιθαρους, ολοι θα τον σεβονταν

Αλλα βαλαμε τον κολληταρι του γιου της Μαριαννας απο το Κολλεγιο. Δηλαδη ΠΟΣΟ πια ρουφιανιλικι και ρουσφετι αντεχει μια ΠΑΕ?

 

 

ΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥΝΤΟ γιε της Μαριαννας

 

Σιχαμενη οικογενεια, σιχαμενη γερομουμια

http://www.kriti13.gr/home/index.php?option=com_content&task=view&id=248&Itemid=1

 

Οσα λεφτα, οσα τσατσιλικια, οτι και αν κανετε, καισενα γεροΜαμρα και του χοντρου του Βαρδη το καντιλι τελειωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ειχα δει στον Ταφο, ειχαν ενα καλο 4αρι:lol:

 

 

Έτσι, έτσι...

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

---------- Προσθήκη στις 20:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:29 ----------

 

Ακούγεται τώρα ότι ο Μαριάννας γιος θα βάλει τον κολλητο του Τράκη, τον Έλληνα για πρόεδρο, και καλά κοινής αποδοχής...

 

Ρε ουστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι, έτσι...

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

---------- Προσθήκη στις 20:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:29 ----------

 

Ακούγεται τώρα ότι ο Μαριάννας γιος θα βάλει τον κολλητο του Τράκη, τον Έλληνα για πρόεδρο, και καλά κοινής αποδοχής...

 

Ρε ουστ!

Αυτή και καλά θα είναι η έκπληξη που από τη μεριά Τζίγκερ λένε ότι θα συσπειρώσει τον κόσμο και δεν θα είναι υπό αμφισβήτηση? Ας σκάσουμε στα γέλια!

Σιγά ρε τους παράγοντες της ξαφνικής παρθενογένεσης.Το ζημώνανε άραγε πολύ καιρό στο μυαλό τους. Καλά γιά ποιό μυαλό μιλάμε τώρα.

Δυστυχώς η ζωή (τού Παναθηναϊκού) μάλλον τραβά την κατηφόρα!

Πάντως αυτό που έκαναν οι συντοπίτες στο Ρέθυμνο θέλει πολύ καρδιά γιά τους εξής λόγους.

Γιατί το Ρέθυμνο ειδικά τις μέρες που τελούνται τα Βαρδινογιάννεια είναι κράτος εν κράτει. Δεν σηκώνουν μύγα στο σπαθί τους οι διάφοροι παρατρεχάμενοι της οικογένειας(Γλύφτες,ξύστες, οσφυοκάμπτες, πληρωμένοι φρουροί κ.λ.π).

Είναι σαν να μπήκαν στο στόμα τού λύκου αυτά τα λίγα παλικάρια.

Όμως έδειξαν ότι η οικογένεια έχει αρχίσει να χάνει την ψυχραιμία της. Και αναλογίζεται τι άλλο θα δεί ακόμη.Γιατί η αγανάκτηση τού κόσμου έχει ξεχυλίσει αλλά τα χειρότερα γι αυτούς έρχονται. Δεν χρησιμοποιούμε βία.Υπάρχουν τρόποι γιά να τους εκθέσει κανείς. Αλήθεια πόσα διαρκείας έχουν πουληθεί ως τώρα?

Ξέρετε τι σημαίνουν τα Βαρδινογιάννεια γιά την οικογένεια? Είναι κάτι σαν την ονομαστική τους εορτή. Και τόλμησαν κάτι παλιόπαιδα να τη χαλάσουν? Ποιός είδε τον καπετάνιο και δεν φοβήθηκε.Όρθια σηκώθηκε η μουστάκα του.

Πάντως έξυπνα φέρθηκαν τα παιδιά.Δεν είναι στόχος ο Τζίγκερ αποκλειστικά. Ο Γιάννης είναι ένα κλαδί.Τα παιδιά πήγαν να προσβάλουν όλο το δέντρο και να τού...κατουρήσουν τον κορμό!

Οι καιροί ου μενετοί εισίν(Τι λέω πάλι ο π..... :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...