Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι και Τζιώλης ο Βιάνα..

 

Προφανώς και δεν είναι κάποιο σούπερ όνομα, ίσως και άγνωστος για αρκετούς, σίγουρα δεν έγινε η παικτούρα που λέγανε όλοι πως θα γίνει όταν ηταν πιτσιρικάς, όμως είναι μια καλή προσθήκη στην ομάδα.

 

κεντρικός μέσος, αριστεροπόδαρος με μιά χαρά ποδάρα είναι..

 

και τετοιες μεταγραφές μας κάνουν να ελπίζουμε πως ίσως, ΊΣΩΣ φάει πάγκο ένας εκ των κατσου/καρα..

 

Aπο οσα ματς εχω δει τον Βιανα, πραγματικα θα ευχεσαι να μην παρει τη θεση του Κατσου στη βασικη 11δα. Μιλαμε για πιο περιπατητη και απο τον Φλαβιο Κονσεισαο. Παρολα αυτα λενε οτι την τελευταια σεζον στην Μπραγκα ηταν πολυ καλος.

 

Απτην αλλη εχει καλο ποδι, καλη πασα, καλη τεχνικη και δημιουργει. Επισης ειναι σε πολυ καλη ηλικια, 27 νομιζω. Απλα δεν ειναι ο παχτης που θα πιεσει, θα τρεξει ή θα κυνηγησει μια φαση. Ειναι αρκετα αργος, και δεν παιζει αμυνα. Επαναλαμβανω οτι δεν τον εχω δει την τελευταια σεζον στην Μπραγκα που λενε οτι ητανε καλος, μιαλω για λιγο πιο παλια που τον ειχα δει.

 

Ισως για 10ρι να φανει χρησιμος και λενε οτι μπορει να παιξει κ αριστερο χαφ. Ελπιζω να ερχεται ως προσθηκη και οχι ως αντιΛετο σε περιπτωση που σκεφτονται να τον πουλησουν με καποια καλη προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Όχι και Τζιώλης ο Βιάνα..

 

Προφανώς και δεν είναι κάποιο σούπερ όνομα, ίσως και άγνωστος για αρκετούς, σίγουρα δεν έγινε η παικτούρα που λέγανε όλοι πως θα γίνει όταν ηταν πιτσιρικάς, όμως είναι μια καλή προσθήκη στην ομάδα.

 

κεντρικός μέσος, αριστεροπόδαρος με μιά χαρά ποδάρα είναι..

 

και τετοιες μεταγραφές μας κάνουν να ελπίζουμε πως ίσως, ΊΣΩΣ φάει πάγκο ένας εκ των κατσου/καρα..

Το σημερινό πρωτοσέλιδο της Γάτας. γράφει ότι ο Καραγκούνης ρωτάει Νιόπλια αν τον υπολογίζει και σε ποιά θέση.Οπότε αν έχει πολλούς παίχτες να διαλέξει ο προπονητής. τότε βλέπω πάγκο από φέτος τον Κάρα.

 

Αλλά και το Ντέρμπυ έχει πολύ πλάκα.Έχει τρία άγνωστα ονόματα κάτι Βραχιόνι, Κάστρο ...Τσε Γκεβάρα και δεν ξέρω τί και τους παρουσιάζει για παιχταράδες? Ρε τι θα ακούσουμε πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε πάντα για τη περίπτωση που θα έρθει για να παίξει στο κέντρο και όχι στη θέση του Λέτο.. γιατί αν γίνει το δεύτερο προφανώς αλλάζουν τα δεδομένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η γάτα αμφιβάλλω αν έχει πετύχει οτιδήποτε εδώ και 2 χρόνια.

Το θέατρο του παραλόγου συνεχίζεται, ο Μάτος δεν επιστρέφει, για έξοδο ο Σίλβα και από εκεί που είχαμε και γα@#@ τα χαφ θα ξεμείνουμε με τον περιπατητή Κατσουρ και χωρίς πάγκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε για το κέντρο κάνει.Είναι σαν τον Γκαλέτο.Τον θυμάστε?καντάρια μπάλα αλλά σε slow motion.Το σύγχρονο ποδόσφαιρο θέλει ταχύτητα και δύναμη.Αν δεν τα έχεις είσαι για καμιά μπράγκα μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΣΣΚΑ

Παναθηναικος

Βαλενθια

Εφες Πιλσεν

Αρμανι

Ολυμπια Λουμπλιανα

 

Και ΤΣΣΚΑ, και Εφες, και Αρμανι. Ααααντε παλι τα ιδια φετος με τις κληρωσεις. Θα μου πεις φετος ημασταν και στο 2ο γκρουπ δυναμικοτητας, οποτε δικαιολογειται εστω η ΤΣΣΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήραμε hugo viana από βαλένθια που ήταν δανεικός στην Μπράγκα.

 

 

πήραμε τον τζιώλη της βαλένθια

 

οχ τον ειχα παρει στο μανατζερ και δεν πηγαινε βημα. δεν ξαναπαιζω με παναθα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βγει τιμες για διαρκειας στη μπαλα και ημερομηνίες;

 

Επίσης αυτό είναι του Γκοντζίλα; http://stopstonpolemo.blogspot.com/

 

Τέλος πήραν τα αυτιά μου πως θα ανακοινώσει ως πρόεδρο την τρίτη τον καπετάνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βγει τιμες για διαρκειας στη μπαλα και ημερομηνίες;

 

Επίσης αυτό είναι του Γκοντζίλα; http://stopstonpolemo.blogspot.com/

 

Τέλος πήραν τα αυτιά μου πως θα ανακοινώσει ως πρόεδρο την τρίτη τον καπετάνιο.

 

για τα διαρκείας δεν ξέρω.Κανέναν δεν ενδιαφέρει το θέμα.

 

ναι είναι του τουλούμπα.

 

Ο Καπετάνιος κοινής αποδοχής?Καλά.Με αυτά που έγιναν στην Κρήτη και δεν είπε κανείς τίποτα θα γίνουν ωραία πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα διαρκείας δεν ξέρω.Κανέναν δεν ενδιαφέρει το θέμα.

 

εμένα με ενδιαφέρει να μη χασω τις θεσεις μου σε περιπτωση που γινει κανα θαυμα και πουλησει ο καρκινος τελευταια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με ενδιαφέρει να μη χασω τις θεσεις μου σε περιπτωση που γινει κανα θαυμα και πουλησει ο καρκινος τελευταια στιγμή.

 

Δεν παίζει.Μπάλα θα παίζουν στις κερκίδες όσοι θα πάνε.Ούτε 1.000 δεν ανεναώσαν από τους περσινούς 26.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ΤΣΣΚΑ, και Εφες, και Αρμανι. Ααααντε παλι τα ιδια φετος με τις κληρωσεις. Θα μου πεις φετος ημασταν και στο 2ο γκρουπ δυναμικοτητας, οποτε δικαιολογειται εστω η ΤΣΣΚΑ

 

Μια χαρα ειναι η κληρωση

Ουτε Μπαρτσελονα απο πανω, ουτε καμια σοβαρη Ισπανικη εχουμε, και κατι Αρμανι Μιλανο, Ρομα, κτλ ειναι μετριες, δλδ οκ, καλυτερες απο τον Ιωνικο ΝΦ αλλα μην τρελαθουμε

Η Εφες αλλη μια χρονια ριχνει χρημα-βοηθαει και η Ουλκερ που ξαναριχνει χρημα και μεγαλωνει η κοντρα στην Τουρκια-αλλα ενταξει...καλη ηταν η κληρωση, συμπαθητικοτατη

 

---------- Προσθήκη στις 15:07 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:05 ----------

 

 

Τέλος πήραν τα αυτιά μου πως θα ανακοινώσει ως πρόεδρο την τρίτη τον καπετάνιο.

ΜΑΚΑΡΙ παναγια μου!

Για να ξυπνησουν και τα τελευταια ζωα, να ελθει η ανοιχτη ριξη να μεινουν μονοι τους

 

Οσο τους παραμυθιαζει με Γκοβου και Γοντικα και φοβαμαι μην σκασει και κανας Σαραβακος, εκει ειναι τα επικινδυνα που εφησυχαζουν πολλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...