Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς αυτά τα παράδοξα έχει η ζωή γι αυτό είναι και ενδιαφέρουσα με τις ιδιομορφίες της.

 

μου αρέσει που το φιλοσοφείς ρε μπαγάσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Από την άλλη είναι οξύμωρο όταν ο διπλανός σου παλεύει γιά να εξασφαλίσει τον επιούσιο και αγωνίζεται γι αυτό, εσύ να κατεβαίνεις στους δρόμους για να αντιπαλέψεις τον Τζίγκερ. Δυστυχώς αυτά τα παράδοξα έχει η ζωή γι αυτό είναι και ενδιαφέρουσα με τις ιδιομορφίες της.

 

Γι' αυτό να αφήσετε λέω εγώ τα συλλαλητήρια για τον Τζίγκερ και τον κάθε καιροσκόπο αυτής της χώρας, γιατί σε 30 χρόνια που θα δουλεύουμε ακόμα σαν τα ζώα, ο Τζίγκερ θα έχει μεταβιβάσει στα παιδιά του την ομάδα και τα παιδιά μας θα πλακώνονται στα forums για το ποιος την έχει πιο μεγάλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό να αφήσετε λέω εγώ τα συλλαλητήρια για τον Τζίγκερ και τον κάθε καιροσκόπο αυτής της χώρας, γιατί σε 30 χρόνια που θα δουλεύουμε ακόμα σαν τα ζώα, ο Τζίγκερ θα έχει μεταβιβάσει στα παιδιά του την ομάδα και τα παιδιά μας θα πλακώνονται στα forums για το ποιος την έχει πιο μεγάλη.

 

Κοίταξε αν το καλοσκεφτείς, πόση ώρα τρώει ένα συλλαλητήριο δεν είναι και κάτι τρομερό.

 

Θα μου πεις, έχουμε να ασχοληθούμε και με σοβαρότερα πράγματα στη ζωή μας. Τα προβλήματά μας, τους φίλους μας, το πρόσωπό μας, την οικογένειά μας, την δουλειά μας, τον εαυτό μας, αλλά δεν νομίζω για λίγες ωρίτσες ένα απόγευμα να χαθεί και ο κόσμος.

 

Και αν χάσουμε και ένα επεισόδιο από την Ζωή της άλλης δεν χάθηκε και ο κόσμος ρε αδερφέ. Και αν κατεβάσουμε 20GB λιγότερα από το rapidshare και 20 GB λιγότερα από torrent δεν χάθηκε και ο κόσμος ρε αδερφέ. Και αν δούμε μιά ταινία λιγότερη για μια βδομάδα δεν χάθηκε και ο κόσμος ρε αδερφέ. Και αν χάσουμε 2 ώρες ύπνο δεν χάθηκε και ο κόσμος ρε αδερφέ, θα της αναπληρώσουμε σίγουρα. Αν δεν σπαμάρουμε ένα απόγευμα στα φόρουμς από δω κι από κει δεν χάθηκε και ο κόσμος.

 

Το ότι θα διαδηλώσουμε για κάτι που δεν είναι τόσο σημαντικό, δεν μας αναιρεί το δικαίωμα να διαδηλώσουμε την αμέσως επόμενη μέρα και για το ασφαλιστικό ή το θάνατο 15χρονου από κάποιον ψυχοπαθή με στολή.

 

Υπάρχουν σοβαρά προβλήματα γύρω μας, αλλά δεν είναι καλό να ξεχνάμε όλα τα υπόλοιπα και να εστιάζουμε μόνο σε αυτά.

 

Όχι άλλο ΔΝΤ! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω ρε παιδια με τα συλλαλητήρια κάθε είδους ντρέπομαι και νιώθω γραφικός. Είμαι 99.9% πως με βλεπουν αυτοί που ελέγχουν τα πράγματα και γελάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας θυμησω κατι ... ΟΤΑΝ δεν θες να ακουσεις καποιον η να τον παρεις στα σοβαρα,, απλα κλεινεις το ραδιοφονο και ολα καλα. πιστευω πως με 0 ακροαση δεν σε παιρνει κανεις στα σοβαρα, ειτε εισαι τρελος ειτε τα παιρνεις χοντρα. που στην τελικη ο χοντρος δεν ειναι χαζος ,αλλα εχει παιδια να μεγαλωσει. πολυ απλα off στο κουμπακι

 

πχ εγω δεν μπορω να ακουω τον "Κώστας Νικολακόπουλος" . εεεεεεεεεεεε τοτε πραγματικα παθαινω κατι , δεν τον αντεχω , ε το αλλαζω και τελος. αρνουμε να ακουω καποιον που μηλαει σαν μηχανη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα βγούμε στους δρόμους.Δεν θα χρειαστεί.Η ομάδα ακόμα δεν έχει δώσει ούτε φιλικά ούτε τίποτα.Αυτοί νομίζουν πως ο κόσμος τους γουστάρει επειδή είναι ο Παύλος μαζί του.Έλα όμως που δεν είναι έτσι και δεν το ξέρουν.Η άλλη πλευρά όμως το ξέρει γιατί φροντίζει να τα μαθαίνει.

 

Στο πρώτο ματς λοιπόν (επίσημο ποιο πολύ) θα καταλάβουν ότι φάγανε το άκυρο.Όταν ο κος Γιαννακόπουλος δει άδειο το σχεδόν πάντα γεμάτο ΟΑΚΑ τότε θα καταλάβει τι έκανε.Ακόμα είναι νωρίς.Παραλίες γκομενάκια ποτά τονα ταλο ξέρω γω δεν δίνουν και πολύ σημασία όλοι.

 

Όταν θα είναι τα πάντα άδεια θα τα πούμε.Θα βρεθούν προ εκπλήξεων.και νταξ ο Α/Α είναι συνηθισμένος ο άλλος όμως όχι.Θα τον πειράξει και πολύ κιόλας και τότε θα καταλάβει πόσο πείραξε εμάς αυτό που έκανε.

 

Γνώμη μου είναι πως αργά ή γρήγορα η ομάδα θα αλλάξει χέρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας θυμησω κατι ... ΟΤΑΝ δεν θες να ακουσεις καποιον η να τον παρεις στα σοβαρα,, απλα κλεινεις το ραδιοφονο και ολα καλα. πιστευω πως με 0 ακροαση δεν σε παιρνει κανεις στα σοβαρα, ειτε εισαι τρελος ειτε τα παιρνεις χοντρα. που στην τελικη ο χοντρος δεν ειναι χαζος ,αλλα εχει παιδια να μεγαλωσει. πολυ απλα off στο κουμπακι.

 

πχ εγω δεν μπορω να ακουω τον "Κώστας Νικολακόπουλος" . εεεεεεεεεεεε τοτε πραγματικα παθαινω κατι , δεν τον αντεχω , ε το αλλαζω και τελος. αρνουμε να ακουω καποιον που μηλαει σαν μηχανη .

Είδες ότι με το να επιλέγεις κομμάτια δημιουργείς εντυπώσεις και άγνωστες ερμηνείες? Κάνε εσύ το κουμπάκι σου off αφού δεν κατάλαβε;ς ότι αυτό που θέλω να πω εγώ είναι ότι δεν θα πάω να δείρω τον Γκότζο όσο χαζός και νάναι(που δεν είναι, ειναι πανέξυπνος αλλά κανει τον βλακα) γιατί είναι οικογενειάρχης και δεν πρέπει να τον στερήσω από τα παιδιά του γιά κανένα λόγο πόσο μάλλον γιά το ποδόσφαιρο.Κατάλαβες μεγάλε? Γιά πες μας εσύ γιατί θα κάνεις off το κουμπάκι γιατί μα την πίστη μου δεν καταλαβαμε.Κανείος εδώ δεν κατάλαβε τι θες να πείς έτσι περιληπτικά που τα λες.

Αν θες εσύ να φας ζωντανό τον τουλούμπα τον Γκόντζο τότε τρέχα.εξ άλλου δέχεται καθημερινά δεκάδες απειλητικά τηλεφωνήματα.Ελπίζω να μην υλοποιήσουν τις απειλές τους.Γιατί τότε δεν θα διαφέρουν όσοι θέλουν κάτι τέτοιο από τα ζώα.

Εμένα πέρα από το να με εκνευρίζει αφάνταστα, κρίνω ότι δεν μπορπώ και δεν πρέπει να κάνω κάτι άλλο.

Αν θέλεις συζητάμε γιά το πόσο κακό κάνει ο Γκόντζος στον Παναθηναϊκό και στην περίφημη ενότητα αλλά μέχρι εκεί.Αν με καλέσεις να πάμε να δείρουμε τον Γκόντζο δεν θα σού κάνω τη χάρη.

Πες την άποψή σου αναλυτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κάτι άλλο που ξέχασα πριν.

 

είδατε τις οπαδικές σήμερα?το σκατό πήγε στην κάλτσα.Τι να πουν?τόσο καιρό έριχναν λάσπη και όταν βγήκαν κάποιοι να τους απαντήσουν έκλασαν μαλλί.

 

Και εχτές ο Α/Α έβγαλε στην σέντρα πολλούς.Μάλλον δεν το ήθελε αλλά αυτά παθαίνεις όταν δεν ξέρεις τι να πεις.Παύλος και Τζίγγερ είναι θέμα χρόνου να γίνουν όπως παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γκοντζίλας μια χαρά κράζει Βγενό και Πατέρα πάντως. Μια χαρά λάσπη ρίχνει ακόμα.

Το εκνευριστικό είναι ότι έχει τη κάλυψη του συναφιού του. Μόλις τον είπε τουλούμπα χθες στο ραδιο ο Πατέρας αμέσως μετά τον έβγαλαν στον αέρα να πεί το ποίημά του.Άστα βρωμάνε.

Και μετά να μας λένε εκεί στον sport-fm ότι είναι ανεπίτρεπτο πρώην πρόεδρος του Παναθηναϊκού που πήρε νταμπλ να μιλάει με τέτοιους χαρακτηρισμούς εναντίον τού Γκόντζου.

Βρε καλά καλά τον χαρακτήρισε τουλούμπα και Καραγκιόζη.Δηλαδή έχει διακίωμα ο Γκόντζος να βρίζει σε καθημερινή βάσή με τα πρωτοσέλιδά του τον Πατερα και τον Βγενό και αυτοί να το βουλώνουν? Μ αρέσει που το παίζει και φούλ δημοκρατικός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κατεβουμε για να διαδηλωσουμε για τα μισθα και το ασφαλιστικο για τις περικοπες και το δντ καμμία αντίρρηση

 

σιγα μην κατεβουμε στους δρομους για να διαδηλωσουμε εναντιον του τζιγκερ, πόσο μάλλον υπερ του βγενοπουλου...

 

Το μόνο που τους αξίζει είναι ο κόσμος να μην πέσει στη παγιδα και αγοράσει διαρκείας, να μην πατησει κανεις το ποδι του στο γηπεδο.

 

Γνώμη μου είναι ότι δεν θα γίνει μαζικά αυτό και ο κόσμος θα τους "τιμήσει" με την παρουσία του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κατεβουμε για να διαδηλωσουμε για τα μισθα και το ασφαλιστικο για τις περικοπες και το δντ καμμία αντίρρηση

 

σιγα μην κατεβουμε στους δρομους για να διαδηλωσουμε εναντιον του τζιγκερ, πόσο μάλλον υπερ του βγενοπουλου...

 

Το μόνο που τους αξίζει είναι ο κόσμος να μην πέσει στη παγιδα και αγοράσει διαρκείας, να μην πατησει κανεις το ποδι του στο γηπεδο.

 

Γνώμη μου είναι ότι δεν θα γίνει μαζικά αυτό και ο κόσμος θα τους "τιμήσει" με την παρουσία του!

 

+100000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα υπάρχουν ειρηνικά μέσα και μάλιστα πολύ αποτελεσματικά.

Αλλά να περιμένουμε πρώτα να δούμε τι ομάδα θα παρουσιάσει και τι κλίμα θα υπάρχει.

Αν δούμε ότι είναι πάλι αδιάφορος και δεν έχει τα μάτια του δεκατέσσερα τότε να "επέμβουμε"

Γιατί αν τα πράγματα πάνε καλά κι εμείς κανουμε τα δικά μας τότε μαζί με τα ξερά(Τζίγκερ, Γκόντζος, Δημητράκης) θα κάψουμε και τα χλωρά.(Σισσέ, Ζιλμπέρτο, Γκοβού κ.λ.π) και είναι κρίμα.

Προσωπικά δεν ελπίζω σε πολλά αλλά ας κάνουμε κράτει στην αρχή τουλάχιστον.Βέβαια όσοι θέλουν να πάρουν διαρκείας είναι ένα πρόβλημα γιατί μπορεί μετά να το μετανοιώσουν.Γιατί αν σου φέρει τώρα και τον Μαρτσένα και κανένα Σκόκο (λέγεται ότι είναι το στόιχημα τού Τζίγκερ να φέρει τον Σκόκο), τότε νομίζω ότι πρέπει να στηρίξουμε αρχικά τουλάχιστον την ομάδα. Με αρχηγό πάντως τον Τζίγκερ έτσι κι αλλιώς είναι ρίσκο.

Όπως φάνηκε από αυτά που είπαν οι τρείς στο sport-fm χθες, ο Πατέρας και ο Βγενό μάλλον θα σιωπήσουν γιά αρκετό καιρό αλλά είναι βέβαιο ότι κάποια στιγμή θα επανέλθουν.

Ως τότε όμως εμείς ή πρέπει να γυρίσουμε την πλάτη στην ομάδα αποκλειστικά λόγω Τζίγκερ ή να τη στηρίξουμε με επιφυλάξεις.Το καλύτερο είναι το δεύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με τον κ. Νταϊφά, σώσαμε τον Ολυμπιακό που παραλίγο να εξαγοραστεί ακόμα και από τον μεγάλο μας αντίπαλο τον Παναθηναϊκό.

 

μαντέψτε ποιος το είπε και ποιον εννοούσε.Τα συμπεράσματα δικά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...