Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

chris_85 το τελευταίο που μας νοιάζει είναι οι μεταγραφές.Δεν στο λέω σαν επίθεση η κάτι τέτοιο.Απλά δεν απασχολεί κανέναν για το αν ήρθε ο Γκοβού ή έφυγε ο Πεκο.Ετσι και αλλιώς με άδεια γήπεδα θα είμαστε και στα 2.

 

Και επειδή τόσο καιρό διάβαζα και δεν μπορούσα να απαντήσω, ο Κος Γιαννακόπουλος δεν είναι στο απυρόβλητο.Του αναλογεί το μεγαλύτερο μερίδιο.Εκτός του α/α φυσικά που είναι σαν τον οβελιξ.είναι μόνιμο.Οπότε και τα ''έλα παυλάρα" "μην του τα χώνετε" κλπ κλπ είναι άκυρα.Διάλεξε την αντίπαλη πλευρά.όποιος και να έκανε συμμαχία με τον α/α την ίδια αντιμετώπιση θα είχε.

Μια λέξη του αρμόζει.ΠΡΟΔΟΤΗΣ.τέλος με αυτόν.

 

 

Όσοι βάζετε τους πάντες σε ένα τσουβάλι αυτός ο ΠΑΟ σας αξίζει.Του ξεκατινιάσματος.Η πάρτε θέση ή μην ανακατεύεστε.Το να τα τσουβαλιάζουμε όλα και να τους βάζουμε στο ίδιο τσουβάλι κάνουμε το μεγαλύτερο κακό.Η πάρτε θέση (όποια και να είναι αυτή) ή σταματήστε αυτό το τσουβάλιασμα.είναι της πλάκας.Καλύτερα πες θέλω Τζίγγερ ρε αδερφέ για αυτό εκείνο το άλλο παρά να τα ισοπεδώνουμε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Πολύ άσχημη τροπή έχουν πάρει τα πράγματα στο μπάσκετ. Το ότι ο Ζοτς διέκοψε τις διακοπές του και έσπευσε στην Αθήνα μετά τις τελευταίες εξελίξεις δεν είναι καλό σημάδι. Το θέμα δεν είναι ότι φεύγουν παίκτες, το θέμα είναι ότι δεν ακούγεται τίποτα για αντικαταστάτες τους.

 

Εδω δεν εχουν μπει σε διαδικασιες ανανεωσης συμβολαιων παιχτων που ΘΕΛΟΥΝ να συνεχισουν σε εμας. Ενδεικτικα, Μπατιστ, Νικολας, Σαρας.

 

Ετσι λοιπον οταν δεν ξεκαθαριζουν με τις ανανεωσεις δεν μπορουν να προχωρησουν σε μεταγραφες διοτι.

Α. Απο τις ανανεωσεις θα καθοριστει το διαθεσιμο budget για μεταγραφες.

Β. Απο τις μη ανανεωσεις θα καθοριστουν τα κενα που μενουν στην ομαδα.

Γ. Απο τις μη ανανεωσεις θα καθοριστουν οι ελευθερες θεσεις ξενων, ωστε να δουν εν τελει:

 

Ποσους παιχτες αναζηταμε, σε τι θεσεις, με τι λεφτα και ποσοι εξ αυτων ξενοι.

 

Και προς το παρον δεν υπαρχει κανενα νεο οσον αφορα τις ανανεωσεις Σπανουλη/Σαρας/Μπατιστ/Νικολας (δηλαδη της μισης ομαδας αν συνυπολογισουμε τον Πεκοβιτς που ηδη εφυγε). Κι ουτε ξερουμε ποτε θα υπαρξει νεο σχετικα με τις ανανεωσεις. Ισως οταν ο Μπατιστ αναγκαστει να φυγει για Ρεαλ, ο Σαρας για Μακαμπι, ο Ντρου καπου αλλου και ο Σπανουλης για γαυρο (αυτος ας παει στο καλο δεν εχω προβλημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,000,000 ειναι η ρητρα σε περιπτωση που παει νουβουα.. Το θεμα ειναι αν αυτα τα λεφτα πανε στο μπασκετ η στον.. μπορντον..

 

Το σημερινο παντως epic Fail.. ουτε μεσημεριανο του σταρ τετοια κατασταση.... Ντροπη και απο τους δυο που δεχτηκαν να κανουν τετοιους διαλογους μεσα απο το ραδιοφωνο.. Αυτο και μονο δειχνει τις προθεσεις και των δυο.. Ο βγενο θελει να αγορασει, και κανει και το κομματι του σε θεμα δημοσιοτητας (κοκκαλης wannabe) ο δε τζιγκερ απλα δεν θελει να πουλησει...

 

Οποιος θελει να κανει αγοραπωλησια, δεν βγαινει στα καναλια.. Ειδατε εσεις διαλογους απειρου καλους στο cnn στην αγορο πωλησια του... skype απο το ebay???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον άλλον να δούμε ποιος θα του τραβήξει το αυτί...

 

---------- Προσθήκη στις 23:27 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:23 ----------

 

http://fullepithesi.gr/2010/07/05/i-piesi-tou-kosmou-efere-govou/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος ο Μπορντόν για ΠΑΟ. Χαίρομαι. Θα προτιμούσα έναν πιο μικρό σε ηλικία παίκτη και όχι τον 34χρονο που έρχεται να για κολλήσει ένσημα.

 

 

πεστα ρε wizzy μας πλασαρου ν- 34- 33 ους. ρε θα τα χαψουμε νομιζουν????:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Πατέρα μπουλντόζα.Τους πήρε όλους παραμάσχαλα.

Είπε λοιπόν ότι όταν ανέλαβε δεν υπήρχε κανείς από τον Παναθηναϊκό στα διάφορα θεσμικά όργανα ΕΠΟ, ΚΕΔ. ΕΠΑΕ και ότι ο Κόκκαλης αλώνιζε ανεξέλεγκτα.Δηλαδή τυπικά είχε αλλά ποτέ δεν ανέλαβε προσωπικά να ξεκαθαρίσει αυτούς τους χώρους με αποτέλεσμα τα κοράκια κυρίως, να ασελγούν σε βάρος τού Παναθηναϊκού.Και όλα αυτά γιατί δεν είναι λέει στις αρχές τους Τζίγκερ να ανακατεύεται.

Τότε Τζιγκεράκο να πας στο κατηχητικό γιατί γιά παράγοντας του ΠΑΟ δεν κάνεις.

Α ρε Πατέρα θα σε αναζητήσουμε σίγουρα στην πορεία.

 

Άρα από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνουμε όλοι ότι ο Πατέρας έδρασε παρασκηνιακά και ανέλαβε προσωπικά να ξεκαθαρίσει αυτούς τους χώρους, παίρνοντας με το μέρος του το σύστημα.

 

Ε ρε γλέντια το 50-50 το πεντακάθαρο πρωτάθλημα που δεν παλεύεται από τους γαύρους.

 

Επίσης είπε ότι έβαλε και κάτι προσωπικά φράγκα που δεν φαίνονται στους ισολογισμούς. Που πήγαν αυτά τα φράγκα και δεν φαίνονται στους ισολογισμούς? Στα πριμ των παικτών μήπως? :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτα τον Πατέρα και τον Πιλάβιο που είναι δηλωμένος βάζελος.

 

O Ολυμπιακος και το Αιγαλεω να κερδιζουν κι ολοι οι αλλοι να πανε να ^&$&$^.

 

Τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου απορω δε βαρεθηκατε σε καθε συζητηση να trollarete για μια φανταστικη αδικια της ομαδας σας? Η ειρωνεια ειναι πως και κοκκινα γυαλια να φορατε ξερετε οτι δεν αδικηθηκατε και το ξερουμε οτι το ξερετε. Η τουλαχιστον δεν αδικηθηκατε πιο πολυ απτον ΠΑΟ τοσο ωστε να χασετε τους 2 τιτλους εξαιτιας του συστηματος.

Αλλα ας μην αρχισουμε την ιδια ανουσια συζητηση, καλυτερα να ασχοληθουμε με τα μεταγραφικα (και με τα διοικητικα οι μαζοχες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΡΩΔΙΕ, τουλάχιστον 1μύριο, πήγε σε πριμ παιχτών,ναι...Ηταν για το νταμπλ!

Εκτός αυτού....

Εύχομαι, στην επόμενη παντοκρατορία του οσφπ, να εχω τοσο εναντίον τη διαιτησία (και τοσο υπερ του ο οσφπ), όσο ηταν τη σαιζόν 2009-10 για τον 1ο (και τον 5ο)...

 

ΥΓ: διοικητικά δεν ασχολούνται οι μαζόχες...αλλά αυτοί που δεν ενδιαφέρονται για ενα πρωτάθλημα λιγότερο ή περισσότερο, αρκεί να απαλλαγούμε από τον καρκίνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνουμε όλοι ότι ο Πατέρας έδρασε παρασκηνιακά και ανέλαβε προσωπικά να ξεκαθαρίσει αυτούς τους χώρους, παίρνοντας με το μέρος του το σύστημα.

 

Ε ρε γλέντια το 50-50 το πεντακάθαρο πρωτάθλημα που δεν παλεύεται από τους γαύρους.

 

Επίσης είπε ότι έβαλε και κάτι προσωπικά φράγκα που δεν φαίνονται στους ισολογισμούς. Που πήγαν αυτά τα φράγκα και δεν φαίνονται στους ισολογισμούς? Στα πριμ των παικτών μήπως? :whistle:

Κάνεις λάθος.Αυτός είναι ο κρυφός ή φανερός πόθος των μη λογικών Ολυμπιακών. Αυτών δηλαδή που δεν θέλουν να δούν.

Εσυ από αυτά που γράφω καταλαβαίνεις ότι ήθελε να στήσει παράγκα ο Πατέρας? Θέλω να πιστεύω ότι Ελληνικά γνωρίζεις καλά και ότι έχεις και μυαλό.

Λέω λοιπόν ότι ο Τζίγκερ όλα τα χρόνια ήταν αδιάφορος και έτσι ο Κόκκαλης είχε το ελεύθεριο να στηνει παράγκες και καλύβες.Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.Και ήρθε ο Πατέρας και το έψαξε το πράμα και καθάρισε το τοπίο τουλάχιστον σε ότι αφορά τον Παναθηναϊκό.Έτσι ο ΠΑΟ κατέκτησε το πιό καθαρό πρωτάθλημα στην ιστορία της σουπερλίγκας.Γι αυτό όλοι παραδέχτηκαν ότι η διαιτησία πέρυσι έκανε τα λιγότερα ανθρώπινα λάθη.Και δεν το λέω εγώ αλλά όλοι οι εμπλεκόμενοι.

Μην ερμηνεύεις λοιπόν τα λεγόμενα κάποιου κατά το δοκούν.

Εξ άλλου εγώ δεν είμαι από αυτούς που θέλουν πρωταθλήματα με οποινδήποτε τρόπο.

Δεν θέλω ένα πρωτάθλημα με υποψία έστω διαιτητικής εύνοιας, γιατί θα είμαι κάλπικος και αυτό θα φανεί στην Ευρώπη.Δώδεκα πρωταθλήματα ο Ολυμπιακός και όμως έχει γυάλινα πόδια σαν ομάδα.Δεν αναρωτιέστε γιατί συμβαίνει αυτό?

Και το κυριότερο είναι ότι δεν έχεις την αποδοχή που θάθελες από τους αντιπάλους.

Και κάτι τελευταίο.Γίναμε ξαφνικά όλοι οικονομολόγοι και δεν ξέρουμε την τύφλα μας.Και που πήγαν τα λεφτά και και... Τελικά σ αυτή τη χώρα όλο λεφτά χάνουμε και τα τρώει η μαύρη τρύπα.Το ίδιο δεν αναρωτιόμαστε και για τους πολιτικους? Πού πήγαν τα λεφτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...