Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα παιξει δεξια , διπλα απο τον Λαζαρο στον παγκο .... :lol::lol::lol:

 

εγώ λέω να παίξει PR στο μαγαζί που ανοίγει στην Μεταμόρφωση με τον Σταθοκωστόπουλο και να πηγαίνω να βλέπω το τελευταίο του συμβόλαιο κρεμασμένο στον τοίχο πίσω από το bar... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η πλάκα είναι ότι από αυτά που είδαμε πέρσυ ο Νιόπλιας έχει όρεξη να δουλέψει τον Νίνη και ας σημαίνει αυτό πάγκο για τον Καραγκούνη. Δεν ξέρω όμως αν με την απειρία του θα μπορεί να ελέγξει το μπουρ.@#@λο που θα δημιουργήσει ο αιώνιος αρχηγός μας στα αποδυτήρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι από αυτά που είδαμε πέρσυ ο Νιόπλιας έχει όρεξη να δουλέψει τον Νίνη και ας σημαίνει αυτό πάγκο για τον Καραγκούνη. Δεν ξέρω όμως αν με την απειρία του θα μπορεί να ελέγξει το μπουρ.@#@λο που θα δημιουργήσει ο αιώνιος αρχηγός μας στα αποδυτήρια

Με τέτοιες επενδύσεις που γίνονται, δεν μπορεί ο κάθε Καραγκούνης να σηκώνει μπαϊράκι και να κάνει την ομάδα άνω κάτω.Όλοι βλέπουν ότι ο Καραγκούνης οδεύει προς το τέλος της καριέρας του.Το είδαμε αυτό και από πέρυσι που δεν έπαιξε δα και καμιά φοβερή μπάλα. Δεν νομίζω ότι η διοίκηση πρώτα από όλους θα ανεχτεί τις μαγκιές τού Καραγκούνη.Έπειτα ο Κάρα έχασε και το στήριγμα που λέγεται Αντωνίου. Οπότε σιγά σιγά θα μείνει μόνος.Μόνο τον Κατσουράνη έχει να τον σιγοντάρει ακόμη.

Λοιπόν παιδιά εμάς μας ενδιαφέρει ο Παναθηναϊκός και όχι τα κόλπα Τζιγκερ και Βγενό.

Όσο η ομάδα θα κάνει σωστές κινήσεις εμείς δεν θα στηρίζουμε οποιονδήποτε θέλει το καλό της ομάδας.

Ίσως ο Τζίγκερ έχει μιά τελευταία ευκαιρία φέτος. Αν δεν την εκμεταλλευτεί, είναι σίγουρο ότι θα έχει πολλά προβλήματα.

Πιστεύω όμως ότι γιά να βγεί από πάνω στη κόντρα με τον Βγενόπουλο, θα κάνει τρανταχτές μεταγραφές γιά να το παίξει Παναθηναϊκάρα δήθεν. Η κόντρα τους δηλαδή θα έχει ως αποτέλεσμα την ωφέλεια της ομάδας αφού ο Τζίγκερ αναγκάζεται να κάνει πράγματα που λογικά δεν θα τα έκανε.

Από την άλλη εμένα ο Βγενό με έχει ξενερώσει τελείως.Οι οργανωμέμοι μετά τη συνάντηση με Τζίγκερ(όποιο κι αν ειναι αυτοι αν δηλαδη ειναι γνησιοι ή μαϊμού, κάνουν ανοιχτή πρόσκληση-πρόκληση σε όποιον ενδιαφέρεται να κινηθεί γιά την αγορά του πλειοψηφικού πακέτου και δεν κινείται...φύλλο!)

Αρχίζω κι εγώ αν και σφοδρός υποστηρικτής τού Βγενό, να πιστεύω ότι ο Ανδρέας κάνει κινήσεις εντυπωσιασμού, που τις αφήνει μισοτελειωμένες.Θέλω να πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα επανέλθει.

όσο για τον Νιόπλια που λες, νομίζω ότι είναι καιρός να τον δούμε διαφορετικά και να πάψουμε να τον μικραίνουμε. Θα νοιώσει κι αυτός καλύτερα και θα κάνει τη δουλειά του με περισσότερη αυτοπεποίθηση.Το περιβάλλον και η περιρρέουσα ατμόσφαιρα, πάντα επηρεάζουν όποιον οδηγεί μιά ομάδα και μάλιστα στο μέγεθος τού Παναθηναϊκού.

Ότι γνωρίζει καλά τα μυστικά της μπάλας αυτό είναι γνωστό. Αυτό που μένει ειναι να αποκτήσει και το κύρος που χρειάζεται ώστε να τον σέβονται άπαντες.Αλλά είναι κρίμα να τον σέβονται παίχτες στο μέγεθος Ζιλμπέρτο, Σισσέ , Γκοβού και να μην τον σέβεται π.χ ο Καραγκούνης. Δεν μπορεί να γίνεται αυτό.

 

Και κάτι άλλο.

Διαβάζω τώρα ότι η Τότεναμ ζητά από τον Άγιαξ αυτό τον παιχταρά της Ουρουγουάης τον Σοάρες.Με τιμή στα 30 εκατομ.

Και σκέφτομαι και λέω.

Οι δικοί μας εδώ πασχίζουν γιά να μπουν στους ομίλους τού C.L και να πάρουν καμιά εικοσαριά εκατομ. και οι άλλοι πουλάνε ένα παίχτη και βγάζουν περισσότερα.

Αλλά ο Άγιαξ παντα φημιζόταν γιά το καλό δίκτυο σκάουτινγκ που είχε.Έχει αξαπολύσει σε όλα υα μήκη και πλάτη της Γης ανθρώπους (ειδικούς και όχι της πλάκας) και ανακαλύπτουν ταλέντα.Γιατί ξέρουν ότι έτσι η ομάδα πλουτίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σταθητε . πιστευετε οτι ο γκοβου ειναι καλη μεταγραφη???? αφου στο δευτερο ιμηχρονο θα πεθαινει , ειδικα στα ελληνικα γηπεδα, και μην μου πειτε για cl γιατι ολοι ξερουμε οτι παλι μεχρι ομιλους θα φτασουμε. ελατε μεταξυ μας τωρα. καποιος πιτσιρικας θα παιξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και στο παρελθόν έχω καταφερθεί πολλάκις εναντίον του τζίγκερ εν τούτοις οφείλω να παραδεχθώ ότι η απόκτηση του γκοβού είναι μια εξαιρετική κίνηση. Έχοντας κατα νου την αποδυνάμωση ( ; ) του μπασκετ ίσως τα ευρωπουλα να τα βάζουν τα αδερφια γιαννακοπουλοι. ακομη και τωρα αδυνατώ να πιστεψω ότι ο καβουρογιαννης έδωσε λεφτά...

 

για μενα ο νιόπλιας είναι λίγος για τον παο. δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω τι προπονητικες γνωσεις έχει, εκεινο που ξερω ομως είναι οτι ΔΕΝ έχει εμπειρία. θα προτιμουσα στη θεση του εναν ξένο εμπειρο προπονητη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και στο παρελθόν έχω καταφερθεί πολλάκις εναντίον του τζίγκερ εν τούτοις οφείλω να παραδεχθώ ότι η απόκτηση του γκοβού είναι μια εξαιρετική κίνηση. Έχοντας κατα νου την αποδυνάμωση ( ; ) του μπασκετ ίσως τα ευρωπουλα να τα βάζουν τα αδερφια γιαννακοπουλοι. ακομη και τωρα αδυνατώ να πιστεψω ότι ο καβουρογιαννης έδωσε λεφτά...

 

για μενα ο νιόπλιας είναι λίγος για τον παο. δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω τι προπονητικες γνωσεις έχει, εκεινο που ξερω ομως είναι οτι ΔΕΝ έχει εμπειρία. θα προτιμουσα στη θεση του εναν ξένο εμπειρο προπονητη...

Κρίμα που δεν φέραμε στον ΠΑΟ την καψούρα σου το Ρεχάγκελ που είναι πολύς!

Είχες έμπειρο προπονητή σε Μπάρτσα και Τσέλση. Και τι έκανε? Παπαριές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά ευρώπουλα έδωσε ο Τζίγκερ; Ελεύθερο τον πήρε.

 

Έλα εντάξει...λέω κι εγώ, έδωσε λεφτά ο τζίγκερ;;;;;

 

Ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνηση. Διάβασα κάπου "πρώην παίκτης της Λιών" και θεώρησα λανθασμενα ότι ήταν μεταγραφή :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν φέραμε στον ΠΑΟ την καψούρα σου το Ρεχάγκελ που είναι πολύς!

Είχες έμπειρο προπονητή σε Μπάρτσα και Τσέλση. Και τι έκανε? Παπαριές!

 

Ε ρε κολλημα μερικοι ....

:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν φέραμε στον ΠΑΟ την καψούρα σου το Ρεχάγκελ που είναι πολύς!

Είχες έμπειρο προπονητή σε Μπάρτσα και Τσέλση. Και τι έκανε? Παπαριές!

 

Τι σχέση έχει ο ρεχάγκελ με τον παο, μόνο εσύ ξέρεις!

Θα πρεπε να γνωρίζεις βεβαια ότι υπάρχουν και άλλοι προπονητές εκει έξω, έμπειροι και γνωστες και με ορεξη για δουλεια. δεν υπάρχει μόνο ο νιόπλιας, ο ρεχαγκελ...

 

Για τον τεν κατε έχω τις αποψεις μου και εσυ τις δικες σου. Σίγουρα δεν έκανε παπαριές όπως λες αλλά σου άφησε μια ομάδα σε πολύ καλή κατάσταση με αποτελεσμα να μη δυσκολευτει ο αγαπητικος σου ο νικόλας!!!! Τον Νιόπλια θα τον δούμε φέτος που ξεκινά μόνος του τη χρονιά...

 

ΥΓ Ως τωρα ηξερα ότι εισαι κωλοτουμπας, σήμερα μου έδειξες οτι εισαι και εμπαθής. Συνέχισε έτσι, καλά το πας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει ο ρεχάγκελ με τον παο, μόνο εσύ ξέρεις!

Θα πρεπε να γνωρίζεις βεβαια ότι υπάρχουν και άλλοι προπονητές εκει έξω, έμπειροι και γνωστες και με ορεξη για δουλεια. δεν υπάρχει μόνο ο νιόπλιας, ο ρεχαγκελ...

 

Για τον τεν κατε έχω τις αποψεις μου και εσυ τις δικες σου. Σίγουρα δεν έκανε παπαριές όπως λες αλλά σου άφησε μια ομάδα σε πολύ καλή κατάσταση με αποτελεσμα να μη δυσκολευτει ο αγαπητικος σου ο νικόλας!!!! Τον Νιόπλια θα τον δούμε φέτος που ξεκινά μόνος του τη χρονιά...

 

ΥΓ Ως τωρα ηξερα ότι εισαι κωλοτουμπας, σήμερα μου έδειξες οτι εισαι και εμπαθής. Συνέχισε έτσι, καλά το πας :-D

 

Πού είναι η κωλοτούμπα που λες? Ξέρεις τη σημασία των λέξεων ή χρειάζεσαι φροντιστήριο?

Και μη σφυριζεις αδιάφορα γιά τον Ρεχάγκελ γιατί αν πάει κάποιος στο τόπικ που λεει για τη Εθνική να δεί τα γραφόμενά σου, θα σε βγάλει ψεύτη.Εκτιθεσαι ανευ λόγου.

Ποιός δεν θέλει να πετύχει σαν προπονητής ένας πρώην παίχτης τού Παναθηναϊκού?

Απάντηση: Ο skimnos!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού είναι η κωλοτούμπα που λες? Ξέρεις τη σημασία των λέξεων ή χρειάζεσαι φροντιστήριο?

Και μη σφυριζεις αδιάφορα γιά τον Ρεχάγκελ γιατί αν πάει κάποιος στο τόπικ που λεει για τη Εθνική να δεί τα γραφόμενά σου, θα σε βγάλει ψεύτη.Εκτιθεσαι ανευ λόγου.

Ποιός δεν θέλει να πετύχει σαν προπονητής ένας πρώην παίχτης τού Παναθηναϊκού?

Απάντηση: Ο skimnos!

 

χαχαχα μ' αρέσει που το συνεχίζεις...:lol:

 

δεν θα κατσω να βρω παλιοτερα ποστ σου κ. κωλοτουμπα αλλά μιας που είμαστε στα του παο να σου θυμισω ποστ που τη μια στιγμη ήσουν ΥΠΕΡ του τζίγκερ και την ακριβώς επόμενη ήσουνα ΚΑΤΑ (αφού βεβαια στην πεσανε αρκετοι συμφορουμιτες όπως π.χ. ο kwsn). (Αν επιμείνεις να λες αρλουμπες θα κάνω τον κοπο να τα βρω...)

 

ο ρεχαγκελ που ήταν προπονητης της εθνικης και τον εκτιμώ προπονητικα και τον σέβομαι. αν παει καποιος στο τοπικ της εθνικης θα δει να λεγονται δυο αποψεις (με έντονο ύφος ίσως) και δεν θα δει τιποτα παραπανω.

 

εδώ όμως είμαστε στο τοπικ του παο. πετας λοιπόν ξεκαρφωτα τον οτο ενώ δεν υπάρχει λόγος δείχνοντας απλά πόσο εμπαθής και μικροπρεπης είσαι.

 

Για τον νιόπλια έχω εκφραστεί από πολύ παλιά από όταν ανελαβε τον παο (μπορεις να το ψαξεις αν θες). έχω συγκεκριμενη αποψη αναλλοιωτη στο χρονο ως τωρα. θεωρούσα και θεωρω ότι δεν έχει τις απαραιτητες παραστασεις για τον παγκο του παο. αν όμως ο νιόπλιας επιτυχει τους στοχους της χρονιάς που μας ερχεται τότε θα του βγαλω το καπελο υποκλινομενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού είναι η κωλοτούμπα που λες? Ξέρεις τη σημασία των λέξεων ή χρειάζεσαι φροντιστήριο?

Και μη σφυριζεις αδιάφορα γιά τον Ρεχάγκελ γιατί αν πάει κάποιος στο τόπικ που λεει για τη Εθνική να δεί τα γραφόμενά σου, θα σε βγάλει ψεύτη.Εκτιθεσαι ανευ λόγου.

Ποιός δεν θέλει να πετύχει σαν προπονητής ένας πρώην παίχτης τού Παναθηναϊκού?

Απάντηση: Ο skimnos!

 

χαχαχα μ' αρέσει που το συνεχίζεις...:lol:

 

δεν θα κατσω να βρω παλιοτερα ποστ σου κ. κωλοτουμπα αλλά μιας που είμαστε στα του παο να σου θυμισω ποστ που τη μια στιγμη ήσουν ΥΠΕΡ του τζίγκερ και την ακριβώς επόμενη ήσουνα ΚΑΤΑ (αφού βεβαια στην πεσανε αρκετοι συμφορουμιτες όπως π.χ. ο kwsn). (Αν επιμείνεις να λες αρλουμπες θα κάνω τον κοπο να τα βρω...)

 

ο ρεχαγκελ που ήταν προπονητης της εθνικης και τον εκτιμώ προπονητικα και τον σέβομαι. αν παει καποιος στο τοπικ της εθνικης θα δει να λεγονται δυο αποψεις (με έντονο ύφος ίσως) και δεν θα δει τιποτα παραπανω.

 

εδώ όμως είμαστε στο τοπικ του παο. πετας λοιπόν ξεκαρφωτα τον οτο ενώ δεν υπάρχει λόγος δείχνοντας απλά πόσο εμπαθής και μικροπρεπης είσαι.

 

Για τον νιόπλια έχω εκφραστεί από πολύ παλιά από όταν ανελαβε τον παο (μπορεις να το ψαξεις αν θες). έχω συγκεκριμενη αποψη αναλλοιωτη στο χρονο ως τωρα. θεωρούσα και θεωρω ότι δεν έχει τις απαραιτητες παραστασεις για τον παγκο του παο. αν όμως ο νιόπλιας επιτυχει τους στοχους της χρονιάς που μας ερχεται τότε θα του βγαλω το καπελο υποκλινομενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην αποκλεισουμε απο δευτέρα ανακοίνωση βγενόπουλου που θα επιδοκιμάζει τον τζίγγερ για τον γκοβού. άλλωστε εδω και πάρα πολύ καιρό επιμένει στο δυο ακόμα σισε εκ των οποίων τον έναν τον είδαμε.

ίσως αυτή η κόντρα με πλάγιο τρόπο , τρόπο που θυμίζει έντονα την πώληση του οτέ να βγεί ενισχυμένος ο παναθηναικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...