Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ναι και πισω ανανεωσαμε το Σαριεγκι για να ανεβουμε και εκει επιπεδο...

Το γυμναστη επισης δεν μπορουσαμε να τον κρατησουμε...

 

Επίσης τα παιδιά στην Αφρική πεινάνε, και οι πάγιοι συνεχίζουν να λιώνουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο ελληνας παιρνει 700 ευρω..

Α επισης εστω οτι δεν μπορει να παιξει σε καποιο ματς ο Σισσε. Γκολ ποιος θα βαλει? Ο πετροπουλος η ο Ρουκαβινα?

 

Ακόμα δεν αρχίσαν οι μεταγραφές και εσύ τις ολοκλήρωσες?

 

Απλώς για υπενθύμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο ελληνας παιρνει 700 ευρω..

Α επισης εστω οτι δεν μπορει να παιξει σε καποιο ματς ο Σισσε. Γκολ ποιος θα βαλει? Ο πετροπουλος η ο Ρουκαβινα?

Ο διαιτητής θα το βάλει το γκολ.Γιατί δεν θα αλώσει ο Τζίγκερ τη διαιτησία? Κι εγώ που νόμιζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με προσθήκη γκοβού ρε παιδια είναι ιδέα μου ή φτιάχνουμε την καλύτερη επίθεση εδώ και πολλάαααα χρόνια?

 

Ναι οντως ..

Ειδικα αν παιζει και ο Νινης στο κεντρο θα κανουν πολυ καλη δουλεια μπροστα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποθεωτική υποδοχή γνώρισε από 300 περίπου φιλάθλους του Παναθηναϊκού, στο αεροδρόμιο «Ελ. Βενιζέλος», ο Σίντνεϊ Γκοβού, ο οποίος αφίχθη με πτήση της «Iberia» λίγο μετά τις 23:20.

 

Στις πρώτες του δηλώσεις επί ελληνικού εδάφους, ο 31χρονος ποδοσφαιριστής ανέφερε: «Είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος για αυτό που βλέπω τώρα μπροστά μου. Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι εδώ για ένα μεγάλο ευρωπαϊκό σύλλογο όπως είναι ο Παναθηναϊκός. Έχω μιλήσει με τον Σισέ. Είναι πολύ καλός μου φίλος και μου δίνεται μια πολύ μεγάλη ευκαιρία να αγωνιστώ κι εδώ μαζί του».

 

Την ώρα που έκανε δηλώσεις, ένας φίλαθλος του Παναθηναϊκού τού πέρασε ένα κασκόλ της ομάδας στο λαιμό, το οποίο και πήρε μαζί του στο τζιπ που τον παρέλαβε από το αεροδρόμιο. Ενώ βρισκόταν μέσα στο τζιπ, άνοιξε το παράθυρο και χαιρέτησε τους παρευρισκόμενους, γνωρίζοντας εκ νέου την αποθέωση από τους φιλάθλους του «τριφυλλιού», που είχαν πολιορκήσει το όχημα.

 

Τον Γκοβού υποδέχτηκαν από τον επίσημο Παναθηναϊκό ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ, Δημήτρης Γόντικας, αλλά ο γενικός διευθυντής, Φάνης Βουτσαράς.

 

Ο πρώην παίκτης της Λιόν, την Κυριακή θα περάσει από τις καθιερωμένες ιατρικές εξετάσεις και αν δεν προκύψει κάτι απρόοπτο, τη Δευτέρα (05/07) θα περάσει από τα γραφεία της ΠΑΕ για να υπογράψει τριετές συμβόλαιο με τους πρωταθλητές Ελλάδας. Μάλιστα υπολογίζεται πως το απόγευμα της ίδιας μέρας θα παραβρεθεί και στην πρώτη προπόνηση της χρονιάς!

 

http://www.e-soccer.gr/index.php/eidiseis/ellada/superleague/panathinaikos/17641-2010-07-03-21-20-09

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...