Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.gazzetta.gr/basket/a1/item/90076-%CE%B4%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%AD%CF%81%CE%B1-%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CE%AC%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%83%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B7

 

Στο καλο και να μας γραφει..Ας τον παρουν οι απεναντι σε συσκευασια δωρου..Οταν θα ρθει στο οακα θα καταλαβει ;)

 

Α για 2.4 ολα αυτα συν την εφορια πληρωμενη..Δλδ αν ο Παυλαρας πει σημερα σπανουλη γουσταρεις 2.2 τοτε καθεται στον Παο.

Τα περι χρονου - διοικησης - Ομπραντοβιτς που εχει παραπονο ειναι μαλακιες και το εχω πει σε αλλο ποστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν τον εχει μονο ο Ομπραντοβιτς ομως σε εκτιμηση, αν δεν κανω λαθος και πολλοι αλλοι μεγαλοι παικτες εχουν αναφερθει κολακευτικα γ αυτον (τουρκογλου, τζινομπιλι, παρκερ,..)

 

Τεσπα σε πιστευω σε οτι λες, και ενας δικος μου φιλος φουλ βαζελος μου λεγε πριν 1-2 χρονια πως 1000 φορες να χαναν τον Σπανουλη, παρα τον Σαρας. Και με ειχε παραξενεψει αυτο, γιατι οσο να ναι τους ελληνες παικτες σου εχεις 1 λογο παραπανω να τους κρατησεις.

 

Είπαμε, στην καλή του μέρα θα πάρει τον αγώνα μόνος του.

 

Σε κάθε πανσέληνο δηλαδή. Τον υπόλοιπο μήνα, θες να τραβήξεις και τις *τριχες σου.

 

*Συμπλήρωσε όποιο μέρος τις σωματικής τριχοφυίας επιθυμείς.

 

---------- Προσθήκη στις 13:31 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:29 ----------

 

Διαβάζω ότι κάνει τον δύσκολο, και ζητάει παραπάνω από τους απέναντι...

 

Ελπίζω να έχει καταλάβει ότι πλέον είναι ανεπιθύμητος στους απο δω, καλά θα κάνει να συμφωνήσει μην έχουμε κανα αστείο....

 

Θεωρεί ότι αξίζει παραπάνω από το Διαμαντίδη. Αν νομίζει ότι συμφωνεί κάποιος μαζί του, είτε Παναθηναϊκός, είτε αντίπαλος...

 

Ίσως μόνο η Ολυμπία και η μαμά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε πως αν υπολόγιζε την καθαρή θέση θα τα έβγαζε λιγότερα. Πολύ πολύ λιγότερα.

 

Δεν έχει σχέση με την αξία πώλησης.

 

Εγώ απορώ γιατί δεν βγαίνει ο Βγενό να πει τόσο είναι η αξία. Αφού 2 χρόνια έκοβε και έραβε με τον Πατέρα. Δεν ξέρουν;

 

Αλλά είπα... Διευκολύνουν το έργο του Τζίγκερ που δεν θέλει να πουλήσει.

 

Όταν κατά καιρούς έχεις ξεστομίσει μεγάλες μλκιες, δε σε παίρνει να κάνεις κωλοτούμπες για αγορά των ΠΑΕ.

 

Αλήθεια, τώρα βγήκαμε από την κρίση? Δεν θα προκληθεί η κοινή γνώμη, δε θα θιγεί το κοινό συναίσθημα τώρα που ο κόσμος πεινάει?

 

Να δω πότε θα ξυπνήσετε να τον πάρετε με τις πέτρες τον Σφαλιαρέλη του 2010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπανουδάκης, Εξέδρα

 

 

Να μου επιτρέψουν οι φίλαθλοι του Παναθηναϊκού να τους παρακαλέσω να μη βιάζονται να βγάζουν συμπεράσματα. Να έχουν ψυχραιμία, υπομονή και να στηρίζουν την ομάδα ανεξάρτητα της οποιασδήποτε ιδιοκτησίας της ΠΑΕ», ανέφερε ο επίλογος της προχθεσινής επιστολής του Ανδρέα Βγενόπουλου στον Γιάννη Βαρδινογιάννη. Ηταν σαν να είχε γραφτεί για… χθες!

 

Οχι μόνο για την απάντηση που θα του έδινε ο Τζίγκερ, αλλά και για όσα θα παρουσίαζαν τα ΜΜΕ! Προφανώς ο «Βγενό» κάτι ήξερε... Είχε προβλέψει ότι ο καθένας θα αντιμετώπιζε ανάλογα με την... οπτική του την πρότασή του για την απόκτηση του πλειοψηφικού πακέτου της ΠΑΕ. Είχε προβλέψει ακόμη και το γεγονός ότι κάποιοι όχι μόνο θα την υποβαθμίσουν, αλλά θα την... εξαφανίσουν κιόλας, λέγοντας ότι την απέσυρε! Πού να μην είχε πει δηλαδή ότι παραμένει σε ισχύ η πρόταση...

Το θέμα της αγοροπωλησίας μπήκε θεωρητικά στο ψυγείο. Ωστόσο, τα δεδομένα δεν δείχνουν αυτό. Ο Γιάννης Βαρδινογιάννης, ανεξάρτητα από το ύφος και το περιεχόμενο των επιστολών, πουλάει. Ο Ανδρέας Βγενόπουλος και οι… ναύαρχοι που έχει στο πλευρό του αγοράζουν.

Είναι επίσης βέβαιο ότι μέχρι στιγμής δεν τα βρίσκουν. Οχι στα λεφτά των... επιστολών, αφού ούτε ο ένας ούτε ο άλλος (για ευνόητους λόγους) λένε νούμερα, αλλά στις συζητήσεις που γίνονται πίσω από τα φώτα της δημοσιότητας. Εκεί όπου κρίνονται οι αγοροπωλησίες...

 

Ομως, όταν γίνεται ένα νταραβέρι, είναι δεδομένο ότι προτού πέσουν οι υπογραφές θα υπάρξουν πολλά επεισόδια, ακόμη και με… διαφωνίες. Αλλοτε ηχηρές, άλλοτε σιωπηρές.

 

Γι’ αυτό ο Βγενόπουλος ζητάει από τον κόσμο να μη βγάζει βιαστικά συμπεράσματα. Αν ήθελε αυτά να… βγουν, θα είχε ακολουθήσει και ο ίδιος άλλη ρότα. Θα έβγαινε και θα έταζε λαγούς με πετραχήλια και θα έδινε κι ένα συμβολικό ποσό στον

Βαρδινογιάννη για να το μοιράσει στον... Ερασιτέχνη και σε κοινωφελή ιδρύματα. Οπως είχε υποσχεθεί...

 

Αλλωστε το ζητούμενο είναι πόσα θα μπουν στην ομάδα -όπως συνέβη στον Ολυμπιακό- και όχι πόσα θα πάρει ο μεγαλομέτοχος. Θυμίζω ότι στον Ολυμπιακό ο Κόκκαλης πήρε μόλις 10 εκατ. ευρώ, όχι για το 67% των μετοχών, αλλά και για το... μισό Καραϊσκάκη!

 

Το θέμα λοιπόν δεν είναι οι εντυπώσεις, αλλά η ουσία. Και πλέον αυτό που θα μετρήσει είναι η… ουσία! Γι’ αυτό όποιος βιάζεται (να βγάλει συμπεράσματα), είναι λογικό να σκοντάφτει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κατά καιρούς έχεις ξεστομίσει μεγάλες μλκιες, δε σε παίρνει να κάνεις κωλοτούμπες για αγορά των ΠΑΕ.

 

Αλήθεια, τώρα βγήκαμε από την κρίση? Δεν θα προκληθεί η κοινή γνώμη, δε θα θιγεί το κοινό συναίσθημα τώρα που ο κόσμος πεινάει?

 

Να δω πότε θα ξυπνήσετε να τον πάρετε με τις πέτρες τον Σφαλιαρέλη του 2010

 

Απόλυτα σωστό σε βρίσκω σε αυτό!

Τόσο ο βαρδινογιάννης που τόσα χρόνια μας τα έχει πρήξει με τις καβουριές του όσο και ο βγενόπουλος με αυτά που κατά καιρούς έχει πει ή εχει κάνει είναι προς αποφυγη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόλυτα σωστό σε βρίσκω σε αυτό!

Τόσο ο βαρδινογιάννης που τόσα χρόνια μας τα έχει πρήξει με τις καβουριές του όσο και ο βγενόπουλος με αυτά που κατά καιρούς έχει πει ή εχει κάνει είναι προς αποφυγη!

Δεν μπορείς να συγκρίνεις δύο χρόνια εκ των οποίων το ένα ήταν duble με τε έργα και τις ημέρες τού Τζίγγερ.

Δεν με ενδιαφέρει αν ο Βγενόπουλος λέει και ξελέει.Προφανώς θα έχει τους λόγους του με αυτόν που έμπλεξε και έχει απέναντί του.

Εμάς θα έπρεπε να μας ενδιαφέρει η πορεία της ομάδας.Οι κόντρες και ποιός την έχει μεγαλύτερη δεν με αφορά εμένα τουλάχιστον.Αφού η πολυμετοχικότητα μπήκε σε ένα δρόμο γιατί ο Τζίγγερ και οι φυλλάδες του θα τα κάνουν πάλι μπάχαλο γιά να βγει ο κόσμος και πάλι στους δρόμους?

Ο Βγενόιπουλος και ο Πατέρας δεν είναι κομήτες.Αλλά ο άλλος δεν τους αφήνει.

Ακούς εκεί έλα να αγοράσεις σε δυό μέρες! Ένα παντελόνι παίρνεις και πας και το αλλάζεις όχι ολόκληρη ομάδα έτσι στο άψε σβήσε! Αλλά ξέρει τι κάνει ο πονηρός ο Τζίγγερ.Σού λέει έτσι στο τάκα-τάκα να μην προλάβει να καταλάβει τι παραλαμβάνει.

Αλλά ο άλλος είναι γάτα και δεν την πατάει έτσι.

 

freedom1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geovard πιο πάνω ο ερωδιός έχει ένα λινκ όπου αναφέρει διάφορες δηλώσεις του βγενόπουλου που ΔΕΝ έχουν σχέση με τον παο.

 

Ο βγενόπουλος λοιπόν δείχνει μια εικόνα προς τα έξω που, στα δικά μου μάτια, φαντάζει τουλάχιστον ύποπτη. Ποιος μου αποκλειει εμένα ότι δεν θα χρησιμοποιήσει τον παο κυρίως για δικό του όφελος όταν θα είναι το μεγάλο αφεντικό;

 

Ολα αυτά λοιπόν που γράφεις για νταμπλ και συγκρίσεις δεν έχουν σχέση με το δικό μου μήνυμα. Ίσως αν διάβαζες πιο προσεκτικά τα μηνύματα να ήταν καλύτερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο βγενόπουλος λοιπόν δείχνει μια εικόνα προς τα έξω που, στα δικά μου μάτια, φαντάζει τουλάχιστον ύποπτη. Ποιος μου αποκλειει εμένα ότι δεν θα χρησιμοποιήσει τον παο κυρίως για δικό του όφελος όταν θα είναι το μεγάλο αφεντικό;

Άσε πρώτα να γίνει το μεγάλο αφεντικό και μετά θα τον κρίνουμε κι αυτόν. Εξ άλλου στο χώρο των παραγόντων δεν μετράει αυτό που λες αλλά αυτό που τελικά κάνεις.

Και συμφωνα με αυτό θα έπρεπε να ήσουν περήφανος που ο ΠΑΟ στα χέρια του Βαρδινογιάννη είναι μιά νοικοκυρεμένη ομάδα δεν λένε όλοι? Αυτό σού αρκεί?

Μήπως αυτό που ενδιαφέρει τον κόσμο είναι οι τίτλοι? Τίτλους σου υπόσχονται ο Πατέρας και ο Βγενόπουλος, ανυδρία τίτλων αλλά δεν χρωστάω τίποτα σού υπόσχεται ο Τζίγγερ.

Σε γκάλλοπ που είδα πρόσφατα ένα 85% προτιμάει Πατέρα γιά πρόεδρο.Αυτό τα λέει όλα.

freedom1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα δούμε τι θα κάνει κι αυτός ΑΝ αναλάβει τα ηνία της ομάδας. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να έχουμε μια διαμορφωμένη άποψη (σωστή ή λάθος) για τον βγενόπουλο.

 

Και βεβαίως άλλο είναι να κρίνουμε τον βγενόπουλο ως ένα μέτοχο σε πολυμετοχικό σχήμα ΧΩΡΙΣ το πλειοψηφικό πακέτο και άλλο όταν (αν) θα το έχει (ή μόνος του ή με δικό του σχήμα μετόχων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με ενδιαφέρει αν αυτός που θα πάρει την ομάδα το κάνει για τη δόξα, συγκάληψη ή οτιδήποτε άλλο . έγω θέλω να μπαίνουν λεφτά στην ομάδα και να γίνουν επενδύσεις. άσε που ο τζίγκερ ακόμα και σε τελικό champions league να πάει η ομάδα έιναι ικανός να χάσει τον αγώνα για να πάει να κάνει service στο αμάξι. Το πολύ πολύ να τον ακούει στο ράδιο κατά τη δίαρκεια της επισκευής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ποιος είναι καλός και ποιος όχι, αυτό που έχει σημασία είναι ότι το σχήμα ήταν απολύτως επιτυχημένο μετά από ένα χρόνο βέβαια με βλακείες νεότητας και ο σωφέρ το διέλυσε με συνοπτικές διαδικασίες. Μια ομάδα που παίρνει double μετά από τόσο καιρό δεν τη διαλύεις έτσι!

Όσο για το ποιος είναι πυροτέχνημα ή όχι για εμένα μακάρι να έρθει η στιγμή που τα λεφτά όλων τους θα γυρίσουν εκεί που πρέπει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οι αγγλοι θα δωσουν 2 εκατομυρια παραπανω απο την ρητρα του???

Μην τσιμπατε ρε...

(Μακαρι να φυγει μπας και εχει καμια εξελιξη το παλικαρι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...