Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Όταν θα μου μιλάς, σε παρακαλώ πολύ να το κάνεις καλύτερα. Τα αγόρι μου αλλού.

 

Πολύ ευθιξία έχει πέσει εδώ μέσα. Αν σε ενοχλεί το αγόρι μου, μπορώ να σε λέω αγοράκι μου.

 

Ούτε που ξέρω ποιος είναι ο Μπατής. Αυτό που είδα με τα μάτια μου σου αναφέρω.

 

Φαίνεται τότε ότι και ο Μπατής και εσύ έχετε το ίδιο θέμα όρασης. Βλέπετε ότι θέλετε.

 

Και επειδή δεν τον γνωρίζεις, να σου τον συστήσω:

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=PmFftij7hyA[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η κλασσική συνταγή τού Τζίγγερ. του χρόνου που θα κάνει απολογισμό γιά μιά ακόμη άσχημη χρονιά με αποκλειστικά αυτόν στα πράγμαυτα, θα μας λέει ότι ο Νιόπλιας ήταν άπειρος και ως εκ τούτου τον αλλάζουμε! Γι αυτό ενώ αρχικά του είχε προτείνει δύο χρόνια συμβόλαιο τελικά τού έκανε μόνο ένα! Γιά να φυλάει την πισινή στη περίπτωση αποτυχίας. Να μη δώσει και αποζημίωση ο Σκρουτζ.

Σφραγισμένο γράμμα διαβάζουμε ρε παιδί μου λες και δεν ξέρουμε με τι άνθρωπο έχουμε να κάνουμε!

Το πισωγύρισμα είναι βέβαιο. Δεν χρειαζόταν ο Ολυμπιακός να κάνει τίποτα. Δουλεύει γι' αυτόν ο Τζιγγεράκος.

 

Αν δεν ήθελε ο Νιόπλιας ένα χρόνο συμβόλαιο μόνο, να το σκεφτόταν πριν υπογράψει.

Ο Νιόπλιας δεν είναι χθεσινός στο ποδόσφαιρο για να μην ξέρει τι εστί βαρδινογιάννης.

 

Αφού υπέγραψε συμβόλαιο θα έχει ΚΑΙ αυτός μερίδιο ευθύνης!

 

ΥΓ Τελικά είναι νόπλιας νιόπλιας νόμπλιας ή νιόμπλιας; Ξέρει κανείς σίγουρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E.. ειπαμε.. Μην πιανεις στο στομα σου τον αντικειμενικο..

 

Γνωστός ο Μπατής (που σε εποχές σουπερ σάββατο το έπαιζε θρυλέων, μην ξεχνιόμαστε) και σίγουρα ενοχλεί έναν γαύρο να κάνει μετάδοση σε μεταξύ μας ματς, κατανοητό. Όπως ενοχλεί εμένα όμως να ακούω στα ποδοσφαιρικά μας ματς τον πουρουπουπου. Σωστό ή όχι??

 

Αλλά ρε chris, εσύ προχθές παρέθετες το άρθρο του αντικειμενικού καλκαβόθρα. Δηλαδή τότε ήταν καλά? Όταν το κάνει ο απέναντι ισχύουν άλλοι κανόνες?

 

---------- Προσθήκη στις 20:37 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:35 ----------

 

ΥΓ Τελικά είναι νόπλιας νιόπλιας νόμπλιας ή νιόμπλιας; Ξέρει κανείς σίγουρα;

 

Πολλά χρόνια τώρα

 

http://pao.gr/el/firstteam/roster/?itemid=6f97ada4-dbe3-4015-b3a6-f4bd1e65386f

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστός ο Μπατής (που σε εποχές σουπερ σάββατο το έπαιζε θρυλέων, μην ξεχνιόμαστε) και σίγουρα ενοχλεί έναν γαύρο να κάνει μετάδοση σε μεταξύ μας ματς, κατανοητό. Όπως ενοχλεί εμένα όμως να ακούω στα ποδοσφαιρικά μας ματς τον πουρουπουπου. Σωστό ή όχι??

 

Ολόσωστο. Αν μάλιστα ισχύει ότι ο Μπατής και ο κάθε Μπατής αλλάζουν χροιά στη φωνή τους και οπτική γωνία, ανάλογα με το ποιος είναι το αφεντικό τους (όπως αναφέρεις για το σούπερ Σάββατο) τότε είναι διπλά κατακριτέοι για την υπαλληλική τους ιδιότητα.

 

Καλά για ΠΡΠΠ δεν αξίζει καν να μιλήσουμε, σάλιο θα ξοδέψουμε και τον είδαμε και στο Mundial τον Πειρατικός - Χελάκης wannabe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόσωστο. Αν μάλιστα ισχύει ότι ο Μπατής και ο κάθε Μπατής αλλάζουν χροιά στη φωνή τους και οπτική γωνία, ανάλογα με το ποιος είναι το αφεντικό τους (όπως αναφέρεις για το σούπερ Σάββατο) τότε είναι διπλά κατακριτέοι για την υπαλληλική τους ιδιότητα.

 

Διπλά και τριπλά, δεν αλλάζει όμως ανάλογα με το αφεντικά. Σκέψου ότι το ύφος αυτό το είχε ως εργαζόμενος του σκαι που έχει σχέσεις με τη δική σου ομάδα. Απλά ακολουθεί τον ισχυρό. Τότε ήσουνα εσύ, τώρα είμαι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπλά και τριπλά, δεν αλλάζει όμως ανάλογα με το αφεντικά. Σκέψου ότι το ύφος αυτό το είχε ως εργαζόμενος του σκαι που έχει σχέσεις με τη δική σου ομάδα. Απλά ακολουθεί τον ισχυρό. Τότε ήσουνα εσύ, τώρα είμαι εγώ.

 

Θα μου επιτρέψεις να γνωρίζω καλύτερα τις σχέσεις ΣΚΑΪ - Ολυμπιακός (κομμένες μαχαίρι

μέχρι να αναλάβει ο Μαρινάκης).

 

Μην ξεχνάς ότι ο Αλαφούζος είναι βαμμένος πράσινος και μέλος της ΠΕΚ με διαρκείας στο ΟΑΚΑ.

 

Επίσης ο Μπατής τοποθετήθηκε σχολιαστής του συγκεκριμένου ματς κατόπιν συνεννόησης Γιαννακόπουλων - Αλαφούζου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύκολα.

 

Πολύ καλύτερος αμυντικός από τον Χοψωνίδη. Εκεί που ο Χοψωνίδης βουτάει για το κλέψιμο και χάνει τον παίχτη του, ο Τ-Μακ έχει φύγει στον αιφνιδιασμό καθώς την έχει κλέψει τη μπάλα.

 

Ο Χοψωνίδης φέτος όποτε έμπαινε μέσα έκανε την άμυνα του Παναθηναϊκού χειρότερη.

 

Ο Μακ Κάλεμπ είναι ο Τ-Μακ των φτωχών και αντίστοιχες και οι δυνατότητές του. Δε μου γεμίζει το μάτι.

 

Ο Ομπράντοβιτς πίστευε ότι θα μείνει και ο βΛάκοβιτς.

 

---------- Προσθήκη στις 19:20 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:08 ----------

 

 

Είπα κι εγώ, δε θα έβαζε κάποιος τον αστείο τον Καλκαβούρα;

 

Όσο για το bold, είπαμε ήσουν αγέννητος αλλά ΕΛΕΟΣ!

 

 

ΥΓ: Δάσκαλος ο Ντούντα, αλλά από πότε έχει να κάνει κάτι σπουδαίο με σύλλογο και μεγάλο μπάτζετ;

 

Ρε χαλαρωσε ειπαμε ο Γκαλης ειναι μια κατηγορια απο μονος του. Μιλαμε για τους κοινους θνητους και για τα ασσοδυα που εχουν περασει απ το ελληνικο μπασκετ. Γκαλης ηταν ενας.

 

Υ.Γ. Σαν παικτη δε νομιζω να προτιμας τον Γιαννακη στα νιατα του, απο τον Σπανουλη?

 

---------- Προσθήκη στις 21:58 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:55 ----------

 

Γνωστός ο Μπατής (που σε εποχές σουπερ σάββατο το έπαιζε θρυλέων, μην ξεχνιόμαστε) και σίγουρα ενοχλεί έναν γαύρο να κάνει μετάδοση σε μεταξύ μας ματς, κατανοητό. Όπως ενοχλεί εμένα όμως να ακούω στα ποδοσφαιρικά μας ματς τον πουρουπουπου. Σωστό ή όχι??

 

Αλλά ρε chris, εσύ προχθές παρέθετες το άρθρο του αντικειμενικού καλκαβόθρα. Δηλαδή τότε ήταν καλά? Όταν το κάνει ο απέναντι ισχύουν άλλοι κανόνες?

 

Ποιος σου ειπε οτι εμενα δε με ενοχλει ο πουρουπουρου? Γενικα απεχθανομαι το γλειψιμο απο οπουδηποτε και αν προερχεται. Απο μπασκετικους, οι μοναδικοι που μπορω να ακουσω και να μη μ ενοχλησει η περιγραφη, ειναι αυτοι που μεταδιδουν ΝΒΑ στο Σκαι καθως και ο Μαγουλας (γαυρος μεν, σωστος στη δουλεια του δε).

 

Ποιανου αρθρο παρεθεσα?? Δεν θυμαμαι ποιον εννοεις. Το οτι παραθετω ενα αρθρο παντως δε σημαινει αυτοματως και πως το επικροτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν μας αξιζουν αυτοι οι δημοσιογραφοι. Ξερω ομως οτι οι μεγαλοπαραγοντες που λυμαινονται τον ελληνικο αθλητισμο τοσα χρονια (Κοκκαλης, Βαρδινογιαννης, Γιαννακοπουλοι), εχουν διαμορφωσει ετσι το αθλητικο γιγνεσθαι ωστε τετοια ατομα να ειναι χρησιμα..

 

Το αλλο που ακουγα και κοντεψε να μου πεσει το σαγονι.. ηρακληδεας, παιρνει στην Ερα σπορ και σε πολυ κυριλε υφος λεει στον ''δημοσιογραφο'' της εκπομπης, πως, ''ειμαι πολιτης που με τους φορους που πληρωνω στο κρατος κερδιζεις τον μισθο σου, οποτε απαιτω να μου πεις ποιες αλλες Παε πλην του Ηρακλη, χρωσταν στο ελληνικο δημοσιο''.

 

Ο ''Δημοσιογραφος'' τα χασε. Στην αρχη λεει δεν ξερω δεν γνωριζω δεν το χω ψαξει κτλ. "ε ωραια αυριο τετοια ωρα θα σε ξαναπαρω να μου πεις" λεει ο τυπας. Τα παιρνει που λες ο <<δημοσιογραφος>> και τι ειναι αυτα, και τι σαν με πληρωνεις εσυ, και δε θα μου μαθεις εσυ τη δουλεια μου, και δε με νοιαζει αν εσυ εισαι ο εργοδοτης μου και οχι δε σου λεω ποιες Παε χρωσταν, που να σκασεις. Αντε γεια! και του κλεινει το τηλ.

 

Οταν λοιπον εχουμε φτασει στο σημειο οπου υπαρχει ΦΟΒΟΣ για το τι θα γραψει ο καθε δημοσιογραφος ειναι εμφανες πως οτι γραφεται ειναι καθοδηγουμενο. Τελεια και παυλα. Ο φοβος παντως που ειχε ο δημοσιογραφακος της συμφορας στη φωνη του, δε νομιζω οτι θα ηταν μεγαλυτερος αν του ζητουνταν να γραψει κατι εναντιον της Μαφιας.. Ακριβως ο ιδιος ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...