Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το πρώτο πράγμα που έκανα είναι να γράψω τον αγώνα σε ένα dvd έφτιαξα εξώφυλλο το κόλλησα στο dvd, πήρα μια κασετίνα για δισκάκι (από αυτές που δίνουν οι εφημερίδες τα dvd) Έβαλα και εκεί το εξώφυλλο και το πήγα πακέτο σε κάτι φίλους μου Ολυμπιακούς. Πέσαμε κάτω από τα γέλια. 10 χρόνια θα γελάμε με αυτό!

 

Δεν μου λέει κάτι. Με την παρέα μου δεν θα γελούσαμε(αν γελούσαμε) πάνω από 10 δευτερόλεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ναι ρε μλκα, εγώ έλεγα για τον φούστη τον Διαμαντίδη, όπως εσύ έχεις πει για τον φούστη το Τζόλε.

Γιατι ως γνωστον μια ζωη Εθνικη Σερβιας υποστηριζα

 

 

Όσο για τα περί σεβασμού και αγιοποίησης, άστο, οι Γιαννακόπουλοι έχουν χάσει από καιρό την έννοια του σεβασμού, επειδή αποφάσισε ο Γιαννάκης να αλλάξει στρατόπεδο.

 

Δεν με νοιαζει για τους Γιαννακοπουλους. Ειδικα ο γιος με κατι γελοια σκετς μας εχει εκθεσει.

Μιλαω για την παρτη μου και νομιζω αρκετους. Κανεις δεν γελοιοποιησε τον Γιαννακη πριν το κανει ο ιδιος στον εαυτο του

 

Όπως λέει και ο Geo, ο επόμενος είναι ο Σπανούλης, έτσι και έρθει Ολυμπιακό.

Με τακούνια και περούκα θα ποζάρει.

Ο συγκεκριμενος και στη Ρεαλ να παει παλι ετσι πρεπει να ποζαρει

Ή μαλλον με πουπουλα, μαγκουρα, ημιψηλο και ραμφος παπιας

PS Και μιλάμε για τον Γιαννάκη που φόρεσε βαζελόφανέλα και σήκωσε ευρωκούπα. Για να δεις πόσο κοντόφθαλμους και αμνήμονες παράγοντες έχουμε...

Καλα, ο συγκεκριμενος εκανε οτι μπορουσε να χασουμε εκεινη την Ευρωκουπα.

Και αν ειναι αμνημονες αυτοι, ο Γιαννακης τι ειναι? Με το ζορι του φορεσαμε την φανελα?Ειχε πολλα Ευρωπαικα Πρωταθληματα πριν ερθει στον Παναθηναικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ως γνωστον μια ζωη Εθνικη Σερβιας υποστηριζα

 

Βάλε Νικοπολίδη στη θέση του Τζόλε και συμπλήρωσε το παζλ. Μην παίζουμε με τις λέξεις τώρα, καταλαβαινόμαστε.

 

 

Δεν με νοιαζει για τους Γιαννακοπουλους. Ειδικα ο γιος με κατι γελοια σκετς μας εχει εκθεσει.

Μιλαω για την παρτη μου και νομιζω αρκετους. Κανεις δεν γελοιοποιησε τον Γιαννακη πριν το κανει ο ιδιος στον εαυτο του

 

Δεν θυμάμαι να καταδικάζεις τα Χόμπιτς για τον μεγάλο λόγο: "Μην ασχολείστε με τον καραγκιόζη"

 

Και στην τελική ο κατάδικος που σε κάθε διαιτητική απόφαση γίνεται Παντζάροβιτς, είναι λιγότερο καραγκιόζης?

 

 

Ο συγκεκριμενος και στη Ρεαλ να παει παλι ετσι πρεπει να ποζαρει

Ή μαλλον με πουπουλα, μαγκουρα, ημιψηλο και ραμφος παπιας

 

Έτσι και τελικά μείνει στο βάζελο θα ρίξουμε γέλιο

 

 

Καλα, ο συγκεκριμενος εκανε οτι μπορουσε να χασουμε εκεινη την Ευρωκουπα.

Και αν ειναι αμνημονες αυτοι, ο Γιαννακης τι ειναι? Με το ζορι του φορεσαμε την φανελα?Ειχε πολλα Ευρωπαικα Πρωταθληματα πριν ερθει στον Παναθηναικο?

 

Έλα, σύνελθε. Βγάλε το κεφάλι σου από την πράσινη βαρέλα και δες λίγο τα πράγματα σαν άνθρωπος, όχι σαν κάφρος. Σκέψου ότι τα ίδια πάνω κάτω σου λέει και η γυναίκα σου που και που για να σε προσγειώσει στην πραγματικότητα. :P

Αυτές τις μλκίτσες που λέμε στα forum μεταξύ μας, βάζω στοίχημα ότι σε ταβέρνα με κοψίδια ούτε που θα τολμούσες να τις αναφέρεις. :-D

 

Αν κρατάς αρχείο εφημερίδων ρίξε μια ματιά. Το είχα αναφέρει και παλιά. Μόλις είδαν τις αντιδράσεις τον ξέχασαν.

 

Μου θυμίζει έντονα το σκηνικό με Μπασινά. Εντάξει, οι άνθρωποι δεν παίζονται, πάλι καλά που υπάρχει και ο κόσμος για να βάλει χαλινάρι στις μλκίες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε Νικοπολίδη στη θέση του Τζόλε και συμπλήρωσε το παζλ. Μην παίζουμε με τις λέξεις τώρα, καταλαβαινόμαστε.

Βαζω.

Και?

Αρα συμφωνεις μαζι μου ετσι?

 

 

 

 

Δεν θυμάμαι να καταδικάζεις τα Χόμπιτς για τον μεγάλο λόγο: "Μην ασχολείστε με τον καραγκιόζη"

Γιατι να τους καταδικασω?

Δεν ειπαν κατι περιεργο ΟΤΑΝ το ειπαν

Τους καταδικασα για το γελοιο βιντεακι με Ελληνιαδη-Γκερσον, για το ντροπιαστικο σκετς με την ΑΕΚ και αλλες γελοιοτητες. Για το συγκεκριμενο οχι

1. Εσυ ποτε καταδικασες δικους σου

2. Κοψε τα "Χομπιτς" γιατι βλεπεις οτι δεν λεω αυγουλοματηδες, αδελφοι Τζιγγερ, χαραμοφαηδες ή οτιδηποτε για τους Αγγελοπουλους

 

Και στην τελική ο κατάδικος που σε κάθε διαιτητική απόφαση γίνεται Παντζάροβιτς, είναι λιγότερο καραγκιόζης?

ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ.

Πρωτον, ΔΕΝ γινεται στις διαιτητικες αποφασεις αλλα οταν κανουν μαλακια οι παικτες του. Δευτερον, απλα συνομιλει με διαιτητες. Σοβαρα τωρα, τις υπερβολες με τις αναπαραστασεις, τις γκριματσες, τα "αχ θεε μου", να τραβαει τα μαλλια του, να κανει οτι κλαιει, δεν τα κανει ο Ομπραντοβιτς

 

 

 

 

Έτσι και τελικά μείνει στο βάζελο θα ρίξουμε γέλιο

Εσεις. Εμεις κλαμα.

 

 

 

Έλα, σύνελθε. Βγάλε το κεφάλι σου από την πράσινη βαρέλα και δες λίγο τα πράγματα σαν άνθρωπος, όχι σαν κάφρος. Σκέψου ότι τα ίδια πάνω κάτω σου λέει και η γυναίκα σου που και που για να σε προσγειώσει στην πραγματικότητα. :P

Αυτές τις μλκίτσες που λέμε στα forum μεταξύ μας, βάζω στοίχημα ότι σε ταβέρνα με κοψίδια ούτε που θα τολμούσες να τις αναφέρεις. :-D

 

Μια χαρα τα λεω οπου γουσταρεις και σε ταβερνα και στο Island, και στο Mojito και σε 5χ5. Και οχι μονο για αθλητες, για ολους.

Σε αυτο που σου λεω που διαφωνεις?

Γιατι να σεβαστω εγω εναν ανθρωπο που δεν σεβαστηκε πρωτος τη φανελα που φορεσε και τους παικτες που ειχε στην Εθνικη? Ειδικα η φαση στον 3ο τελικο με Σπανουλη στο τελος και την αλητεια του Μπεβερλι μου εχει κατσει, αντιδραση υπανθρωπου

 

ΥΓ. Τον δικαιολογω μονο λογω της προσωπικης του τραγωδιας και της καταστασης που βιωνει(σε σημειο που φοβαμαι μην κανει καμια τρελα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζω.

Και?

Αρα συμφωνεις μαζι μου ετσι?

 

Έτσι θέλεις να πιστεύεις?

 

Γιατι να τους καταδικασω?

Δεν ειπαν κατι περιεργο ΟΤΑΝ το ειπαν

Τους καταδικασα για το γελοιο βιντεακι με Ελληνιαδη-Γκερσον, για το ντροπιαστικο σκετς με την ΑΕΚ και αλλες γελοιοτητες. Για το συγκεκριμενο οχι

1. Εσυ ποτε καταδικασες δικους σου

2. Κοψε τα "Χομπιτς" γιατι βλεπεις οτι δεν λεω αυγουλοματηδες, αδελφοι Τζιγγερ, χαραμοφαηδες ή οτιδηποτε για τους Αγγελοπουλους

 

1. Πότε βγήκαν οι Αγγελόπουλοι να πουν τέτοιες μλκίες κ γραφικότητες για να τους καταδικάσω?

2. Έλα ρε μλκα τώρα, που θίχτηκες :lol: Θυμάσαι τι έλεγες για τους παίχτες του Ολυμπιακού μετά τον τέταρτο τελικό? :X

 

 

ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ.

Πρωτον, ΔΕΝ γινεται στις διαιτητικες αποφασεις αλλα οταν κανουν μαλακια οι παικτες του. Δευτερον, απλα συνομιλει με διαιτητες. Σοβαρα τωρα, τις υπερβολες με τις αναπαραστασεις, τις γκριματσες, τα "αχ θεε μου", να τραβαει τα μαλλια του, να κανει οτι κλαιει, δεν τα κανει ο Ομπραντοβιτς

 

Μόνο αλλάζει χρώμα imgv3b_ca1RE6Rcf8.jpg

 

Δεν συνομιλεί με διαιτητές ο Ομπράντοβιτς, οκ, άλλο άθλημα παρακολουθούμε. :-(

 

 

Εσεις. Εμεις κλαμα.

 

Για να αλλάξουμε και λίγο θεματολογία, στο "μέτωπο Σπανούλη", δύσκολα θα υπάρχει εξέλιξη σύντομα πλέον... Και αυτό γιατί στον Ολυμπιακό, το ρεπορτάζ λέει ότι μάλλον κινούνται για άλλους στόχους, πιο... φθηνούς αρχικά και στον Παναθηναϊκό, κάνουν τις κινήσεις τους, χωρίς να μένουν στάσιμοι στο θέμα του V-Span.

 

http://www.sport24.gr/html/ent/570/ent.370570.asp

 

 

Μια χαρα τα λεω οπου γουσταρεις και σε ταβερνα και στο Island, και στο Mojito και σε 5χ5. Και οχι μονο για αθλητες, για ολους.

Σε αυτο που σου λεω που διαφωνεις?

Γιατι να σεβαστω εγω εναν ανθρωπο που δεν σεβαστηκε πρωτος τη φανελα που φορεσε και τους παικτες που ειχε στην Εθνικη? Ειδικα η φαση στον 3ο τελικο με Σπανουλη στο τελος και την αλητεια του Μπεβερλι μου εχει κατσει, αντιδραση υπανθρωπου

 

ΥΓ. Τον δικαιολογω μονο λογω της προσωπικης του τραγωδιας και της καταστασης που βιωνει(σε σημειο που φοβαμαι μην κανει καμια τρελα)

 

Μλκίες. Όταν βλέπεις να σου πηδάει ένα κοράκι τους κόπους μίας χρονιάς άνθρωπος είσαι, θα ξεσπάσεις. Ακόμα και με ακραίο τρόπο. Δεν δικαιολογώ καμία ακρότητα, αλλά τον καταλαβαίνω, γιατί ήμουν εγώ εκτός εαυτού, ο άλλος που είναι και μέσα στον αγώνα τί να κάνει?

 

Και πέραν τούτου, αυτό με τις φανέλες και τις π@παριές είναι να τα λέμε μεταξύ μας να χαριεντιζόμαστε. Ο άνθρωπος είναι η ζωντανή ιστορία του αθλήματος στην Ελλάδα και ως τέτοιος πρέπει να αντιμετωπίζεται.

Έχει διαφορά η κριτική όσον αφορά τις προπονητικές του ικανότητες με την καφρωδία που γίνεται προς το πρόσωπό του. Αφού κάποιοι δεν σέβονται τα πρόσωπα που ανέδειξαν το άθλημα, ας μην περιμένουν αυτό το άθλημα να πάει ποτέ μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε καλώς τα σαπάκιααααα...

 

Άλαν και Ροντρίγκεζ θέλει ο Φρέιτας

http://prasinanea.gr/categories/transfers/article382071.ece

 

κλασσική συνταγή... ζάλισέ τους με Γκοβού, Γκαλάς κλπ, ανανέωσε στα μουλωχτά τον Βάσκο αυτονομιστή, φέρε και τους κολλητούς του γκο-Φρέιτας από την Μπράγκα και δέσαμε... ούτε 100 διαρκείας να μην πουλήσεις ρε σωφεράντζα φέτος...

 

---------- Προσθήκη στις 17:06 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:05 ----------

 

Ο Άλαν Οσόριο ντα Κόστα Σίλβα είναι δεξί εξτρέμ από τη Βραζιλία, 30 ετών και παίζει στην Μπράγκα από το 2008, έχοντας 60 συμμετοχές και 11 γκολ με την πρώην ομάδα του Φρέιτας.

 

δέκα χαρακτήρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε καλώς τα σαπάκιααααα...

 

Άλαν και Ροντρίγκεζ θέλει ο Φρέιτας

http://prasinanea.gr/categories/transfers/article382071.ece

 

κλασσική συνταγή... ζάλισέ τους με Γκοβού, Γκαλάς κλπ, ανανέωσε στα μουλωχτά τον Βάσκο αυτονομιστή, φέρε και τους κολλητούς του γκο-Φρέιτας από την Μπράγκα και δέσαμε... ούτε 100 διαρκείας να μην πουλήσεις ρε σωφεράντζα φέτος...

 

---------- Προσθήκη στις 17:06 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:05 ----------

 

 

δέκα χαρακτήρες

 

 

Όχι μονο δε θα ανανεωσω διαρκειας, δε ξερω αν θα συνεχίσω και τη ΝΟΒΑ αν αρχίσουμε τα Βοουτερ και Τοργκελε και Ροντριγκο Σοουζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βλέπεις να σου πηδάει ένα κοράκι τους κόπους μίας χρονιάς .

 

Το μόνο που λείπει είναι να βγει κι αυτός στην Έλλη Στάη και να σπαρταράει....

 

Θύμισέ μου, την ημέρα που πέταγε κάτω εκτός εαυτού σαν χούλιγκαν, τα μηχανήματα της γραμματείας, πάλι του κλέβαν το ψωμί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που λείπει είναι να βγει κι αυτός στην Έλλη Στάη και να σπαρταράει....

 

Θύμισέ μου, την ημέρα που πέταγε κάτω εκτός εαυτού σαν χούλιγκαν, τα μηχανήματα της γραμματείας, πάλι του κλέβαν το ψωμί?

 

Αγόρι μου, τι λές? Ποια μέρα πετούσε τα μηχανήματα της γραμματείας κάτω?

Αυθυποβάλλεσαι από τον Μπατή με τις μλκίες που έλεγε?

 

Πήγε ο άνθρωπος να δείξει κάτι στον τύπο της γραμματείας και μέσα στην πρεμούρα του έριξε κάτω το χρονόμετρο των 24άρων και τον βγάλαμε χούλιγκαν.

 

Χριστός κι απόστολος. (Γκλέτσος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρι μου, τι λές? Ποια μέρα πετούσε τα μηχανήματα της γραμματείας κάτω?

Αυθυποβάλλεσαι από τον Μπατή με τις μλκίες που έλεγε?

Πήγε ο άνθρωπος να δείξει κάτι στον τύπο της γραμματείας και μέσα στην πρεμούρα του έριξε κάτω το χρονόμετρο των 24άρων και τον βγάλαμε χούλιγκαν.

 

Χριστός κι απόστολος. (Γκλέτσος)

 

E.. ειπαμε.. Μην πιανεις στο στομα σου τον αντικειμενικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tον προτιμας απ τον Σπανουλη? Παικταρας αλλα μεγαλος πλεον.. Και ποιος θα παιζει αμυνα αμα κρατησετε και τον Σαρας?

 

Μη σου πω ο Μακ Καλεμπ θα ειναι καλυτερη επιλογη σε βαθος χρονου?

 

Τεσπα εγω επιμενω πως μαλλον ο Σπαν θα μεινει. Ο Ομπραντοβιτς δε μιλησε διχως να ξερει κατι.

 

Εύκολα.

 

Πολύ καλύτερος αμυντικός από τον Χοψωνίδη. Εκεί που ο Χοψωνίδης βουτάει για το κλέψιμο και χάνει τον παίχτη του, ο Τ-Μακ έχει φύγει στον αιφνιδιασμό καθώς την έχει κλέψει τη μπάλα.

 

Ο Χοψωνίδης φέτος όποτε έμπαινε μέσα έκανε την άμυνα του Παναθηναϊκού χειρότερη.

 

Ο Μακ Κάλεμπ είναι ο Τ-Μακ των φτωχών και αντίστοιχες και οι δυνατότητές του. Δε μου γεμίζει το μάτι.

 

Ο Ομπράντοβιτς πίστευε ότι θα μείνει και ο βΛάκοβιτς.

 

---------- Προσθήκη στις 19:20 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:08 ----------

 

Καλα ο Σπανουλης μπορει να ειναι turnover machine οπως ειχε πει ενας προπονητης του, αλλα μην ξεχνατε το συγκλονιστικο τουρνουα που εκανε περυσι το καλοκαιρι με την Εθνικη, μην ξεχνατε οτι ο Ομπραντοβιτς τον θελει διακαως, μην ξεχνατε πως ειναι ο καλυτερος Ελληνας στη θεση του, ever.

 

Τωρα απο κει κ περα, δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι θα φυγει απ τον Παο. Και ουτε νομιζω οτι θα ειναι τοσο ευκολο να προσαρμοστει σε μας. Ωστοσο αν τυχον και τον παρουμε, εξακολουθουμε να χρειαζομαστε ενα 2αρι πενταδας.

 

Ο Τερελ δεν ξερω αν μου λεει κατι σ αυτη την ηλικια. Δηλαδη, για να μην παρεξηγηθω, ειναι σουπερ για αντι-Σαρας, ομως για βασικος ασσος του Παο, με 25+λεπτα συμμετοχης, δεν ξερω αν εινια ο καταλληλος. Βεβαια στο παρκε φαινονται ολα, οποτε, θα δειξει.

 

Το μονο θετικο για μας οπως δειχνουν τα πραγματα, ειναι πως αποκτησαμε πλεον κανονικο προπονητη και οχι ιμιατασιον.

 

---------- Προσθήκη στις 23:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:08 ----------

 

http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/89500-%CF%84%CE%B9-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%B5%CE%AF-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%83%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%80%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B1%CE%B9%CE%AC Tι οδηγεί τον Σπανούλη στον Πειραιά!

 

Είπα κι εγώ, δε θα έβαζε κάποιος τον αστείο τον Καλκαβούρα;

 

Όσο για το bold, είπαμε ήσουν αγέννητος αλλά ΕΛΕΟΣ!

 

 

ΥΓ: Δάσκαλος ο Ντούντα, αλλά από πότε έχει να κάνει κάτι σπουδαίο με σύλλογο και μεγάλο μπάτζετ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε καλώς τα σαπάκιααααα...

 

Άλαν και Ροντρίγκεζ θέλει ο Φρέιτας

http://prasinanea.gr/categories/transfers/article382071.ece

 

κλασσική συνταγή... ζάλισέ τους με Γκοβού, Γκαλάς κλπ, ανανέωσε στα μουλωχτά τον Βάσκο αυτονομιστή, φέρε και τους κολλητούς του γκο-Φρέιτας από την Μπράγκα και δέσαμε... ούτε 100 διαρκείας να μην πουλήσεις ρε σωφεράντζα φέτος...

 

---------- Προσθήκη στις 17:06 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:05 ----------

 

 

δέκα χαρακτήρες

 

Και η κλασσική συνταγή τού Τζίγγερ. του χρόνου που θα κάνει απολογισμό γιά μιά ακόμη άσχημη χρονιά με αποκλειστικά αυτόν στα πράγμαυτα, θα μας λέει ότι ο Νιόπλιας ήταν άπειρος και ως εκ τούτου τον αλλάζουμε! Γι αυτό ενώ αρχικά του είχε προτείνει δύο χρόνια συμβόλαιο τελικά τού έκανε μόνο ένα! Γιά να φυλάει την πισινή στη περίπτωση αποτυχίας. Να μη δώσει και αποζημίωση ο Σκρουτζ.

Σφραγισμένο γράμμα διαβάζουμε ρε παιδί μου λες και δεν ξέρουμε με τι άνθρωπο έχουμε να κάνουμε!

Το πισωγύρισμα είναι βέβαιο. Δεν χρειαζόταν ο Ολυμπιακός να κάνει τίποτα. Δουλεύει γι' αυτόν ο Τζιγγεράκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρι μου, τι λές? Ποια μέρα πετούσε τα μηχανήματα της γραμματείας κάτω?

Αυθυποβάλλεσαι από τον Μπατή με τις μλκίες που έλεγε?

 

Πήγε ο άνθρωπος να δείξει κάτι στον τύπο της γραμματείας και μέσα στην πρεμούρα του έριξε κάτω το χρονόμετρο των 24άρων και τον βγάλαμε χούλιγκαν.

 

Χριστός κι απόστολος. (Γκλέτσος)

 

Όταν θα μου μιλάς, σε παρακαλώ πολύ να το κάνεις καλύτερα. Τα αγόρι μου αλλού.

 

Ούτε που ξέρω ποιος είναι ο Μπατής. Αυτό που είδα με τα μάτια μου σου αναφέρω.

 

 

Edit

 

Γρίφος για δυνατούς λύτες. Ποια η διαφορά του μ@λακιούλες και του μλκίτσες.

 

 

Αυτές τις μλκίτσες που λέμε στα forum μεταξύ μας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...