Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλήθεια ο Βγενο που αγαπάει τον Παναθηναικό,το σύλλογο Παναθηναικό όχι την επιχείρηση , γιατί δεν έβαζε 10 μυρια στον Ερασιτέχνη ;;

 

γιατι, τον αφησανε;

 

 

υ.γ. ελεος με την "εφημεριδα ολων των παναθηναικων" χιλιες φορες να διαβαζω τον γαυρο παρα αυτη την κωλοφυλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Γιατι, πριν ποιοι τα ειχαν?Εχθροι?

Απ' ότι διαβάζω, η σχέση των Μαρινάκη-Πατέρα είναι πολύ πιο στενή, είναι φίλοι, ούτε κοινά συμφέροντα ούτε γνωστοί.

 

Είπα πόσο αγαπώ Πράσινη;

πράσινη+βγενο.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω δεν ειμαι ουτε Βαρδινογιαννικος ουτε Βγενοπουλικος, ειμαι ΦυγερεπουστοσογοαποτονΠαναθηναικος

 

Και συ να πα να παρεις την ΠΑΕ, μαζι σου θαμαι

 

Εχω 1.10 γιουρα πάνω μου.

 

Θα μου κάνει μια έκθεση ο ορκωτός που έχω,

θα πεί οτι με το καντηλι που έχει πέσει σε σοι-βγενο-κοντους και λοιπους τοσο καιρό

η ΠΑΕ με Παιανία κτλ δεν αξίζει πάνω απο 0,70 σεντς.

 

Θα το παίξω μπρούκλης και θα του δωσω 1 και ΑΜΚ 0,10.

Μετα θα ανοίξω το FM, Καπάκι σε προσλαμβάνω για DOF και φύγαμε!!!

 

αχχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός από τον κόκκαλη, οποιοσδήποτε αλλος καταθεσει επίσημη πρόταση να ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ ο καρκίνος από την ομάδα μου, θα είμαι μαζί του!

ο μοναδικός που μπηκε (2η φορα) μπροστάρης σε αυτό, ήταν ο βγενό!

Οποτε, είμαι μαζί του!

Αν αυριο το κανει και ο παύλος με το κωλοπαιδο το δημητράκη, θα είμαι μαζί τους!

Αν μεθαυριο το κανει ο βενιάμης, ο πολέμης, και ο ξυλάς, μαζί τους!

κατανοητό αυτό?

 

Τωρα, ετσι κ αλλιως, ο ερασιτεχνης δε θα εχει πρόβλημα! δεν ειχε υποσχεθεί ο ρανταπλάν ότι ότι παρει απο την αγοραπωλησία της παε, θα το δώσει στον ερασιτεχνη? το λυσαμε το πρόβλημα!!!!!!!

 

---------- Προσθήκη στις 10:59 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:57 ----------

 

Εχω 1.10 γιουρα πάνω μου.

 

Θα μου κάνει μια έκθεση ο ορκωτός που έχω,

θα πεί οτι με το καντηλι που έχει πέσει σε σοι-βγενο-κοντους και λοιπους τοσο καιρό

η ΠΑΕ με Παιανία κτλ δεν αξίζει πάνω απο 0,70 σεντς.

 

Θα το παίξω μπρούκλης και θα του δωσω 1 και ΑΜΚ 0,10.

Μετα θα ανοίξω το FM, Καπάκι σε προσλαμβάνω για DOF και φύγαμε!!!

 

αχχαχαχαχα

 

να σε ρωτησω κατι, χωρίς καμία επιθετικότητα?

εχεις κάποια σχέση με τον χώρο των επιχειρησεων, των εξαγορών, των ορκωτών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι διαβάζω, η σχέση των Μαρινάκη-Πατέρα είναι πολύ πιο στενή, είναι φίλοι, ούτε κοινά συμφέροντα ούτε γνωστοί.

 

Είπα πόσο αγαπώ Πράσινη;

πράσινη+βγενο.jpg

Το ποσο κολληταρια ειναι Γιαννακης-Πετρακης τοχεις καταλαβει??

Στο μονο που εχεις δικιο ειναι η σχεση στις ομαδες, μεχρι τωρα ηταν Κοκκαλης αφεντικο-Βαρδινογιαννης υπαλληλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι, τον αφησανε;

 

 

υ.γ. ελεος με την "εφημεριδα ολων των παναθηναικων" χιλιες φορες να διαβαζω τον γαυρο παρα αυτη την κωλοφυλαδα

 

Ποιον να αφήσουν; Ελα ας είμαστε σοβαροί , δλδ αν έσκαγε σε ΔΣ Ερασιτέχνη σαν μέλος που είναι και αφηνε 5-10 νατα κυριοι εδω είναι θα τον διώχνανε δλδ;;;

 

Ελέος με όλες τις οπαδικές εφημερίδες βασικά. Και έλεος με εμάς περισσότερο.

Δλδ παω εγω πχ και πέρνω εφημερίδα αναλόγως με τι γράφει.

Αν γράφει "3 ΒΟΜΒΕΣ απασφάλισαν, Ροναλτινιο, Λισαντρο Λοπεζ , Τζον Τερι" θα πάρω αυτή γιατι είμαι νούμερο. η άλλη που θα λέει "Δυσκολα για Μπιτζιμπιτζιδη, ζητα πολλά η Κωλοπετινίτσα, νεό όνομα ο κυρ Μπάμπης ο περιπτεράς" προφανώς και στο μυαλό μου περνάει σαν αναληθής. Ουσιαστικά δεν αγοράζουμε εφημερίδες για ενημέρωση αλλα για να μας επιβεβαιώσουν στο αρρωστημένο μας μυαλό πόσο γα$τοι είμαστε και ανώτεροι απο τους άλλους.

 

---------- Προσθήκη στις 11:11 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:05 ----------

 

 

να σε ρωτησω κατι, χωρίς καμία επιθετικότητα?

εχεις κάποια σχέση με τον χώρο των επιχειρησεων, των εξαγορών, των ορκωτών?

 

Κάτι σκαμπάζω, και για να λέω αστειευόμενος ότι έχω ορκωτό εύκαιρο είναι γιατί κάθεται απέναντί μου τώρα.

 

Εξάλλου το έγραψα αυτό που έγραψα για να διακωμωδήσω την κατάσταση που φωνάζουμε όλοι δωσε 50 μυρια παρε 25 μυρια σιγα ρε Σπανουλη για 1,5 μυρια θα αλλαξοπιστήσεις και τα λοιπά ωραία, και σε σύνδεση με την ατάκα του KaiserSose που είπε "Και εσύ να την έπαιρνες την ΠΑΕ μαζί σου θα ήμουν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου κατι σκαμπάζεις, καταλαβαίνεις λοιπόν, τι σημαίνει καθαρή θέση, τι σημαίνει η πρόταση για εξαγορά μετά από έλεγχο ΔΥΟ εταιρειών με ορκωτούς και ΚΟΙΝΟ πόρισμα για την καθαρή θέση, τι σημαίνει η παράλογη απαίτηση "εξαγορά των μετοχων στην αποτίμησή που εγώ και μια δική μου εταιρεία εκαναν", κλπ κλπ!

επισης, καταλαβαινεις γιατι ο βγενό χρησιμοποιησε τον όρο "ευλογη αξία" για την παιανία...

και ειλικρινά, αν μπορείς να πείσεις τους επιχειρηματίες αυτούς, να ορισουν εσένα "πρωτο" στις διαπραγμευσεις,αν΄τι του βγενό, ΕΥΚΟΛΑ ειμαι μαζι σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου κατι σκαμπάζεις, καταλαβαίνεις λοιπόν, τι σημαίνει καθαρή θέση, τι σημαίνει η πρόταση για εξαγορά μετά από έλεγχο ΔΥΟ εταιρειών με ορκωτούς και ΚΟΙΝΟ πόρισμα για την καθαρή θέση, τι σημαίνει η παράλογη απαίτηση "εξαγορά των μετοχων στην αποτίμησή που εγώ και μια δική μου εταιρεία εκαναν", κλπ κλπ!

επισης, καταλαβαινεις γιατι ο βγενό χρησιμοποιησε τον όρο "ευλογη αξία" για την παιανία...

και ειλικρινά, αν μπορείς να πείσεις τους επιχειρηματίες αυτούς, να ορισουν εσένα "πρωτο" στις διαπραγμευσεις,αν΄τι του βγενό, ΕΥΚΟΛΑ ειμαι μαζι σου!

 

Τα ίδια πράγματα λέμε εγω πιο χιουμοριστικά εσύ πιο σοβάρά. Διάβασε τι έγραψα απο πάνω!! Λέω γελάω που λέει ο καθένας τα δικά του για αποτιμήσεις , αξίες κτλ. Πέταει ο καθένας 3 νούμερα λές και ξέρουμε. Το μόνο που έιναι σίγουρο και το ξέρω 200% είναι οτι η Παιανία ουδεμία σχέση έχει με την ΠΑΕ Παναθηναικός.

πότε πάς για ξεχωριστή διαπραγμάτευση σε αυτό το κομμάτι + ότι το θεμα της Παιανίας είναι όχι η εγκαταστάσεις αλλά η γη η οποία αυτή την εποχή εκει πάνω είναι πανάκριβη.

 

Επίσης ο Βαρδινογιάννης και ο κάθε επιχειρηματίας όταν λέει "Πουλάω, ακούω προτάσεις εως τότε" και όλοι κάνουν μόκο, μετά κάνει οτι γουστάρει. Άργησε ο Βγενό πολύ. Η ανακοίνωση του σωφέρ ήταν ότι φίλε είχες την ευκαιρία να το κάνουμε με το δικό σου τρόπο, άργησες και τωρα τρέχα.

Πως θα αναγκάσεις την οικογένεια να πουλήσει σε τιμή χ ? Δεν έχει πωλητήριο στην ΠΑΕ με τιμή χ για να παζαρέψεις 5 πάνω 5 κάτω. Εσυ πήγες και χτύπησες την πόρτα και είπες θέλω να την αγοράσω. Άρα έσυ θα ακούσεις τον πωλητή όχι αυτός εσένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ανακοίνωση του σωφέρ ήταν ότι φίλε είχες την ευκαιρία να το κάνουμε με το δικό σου τρόπο, άργησες και τωρα τρέχα.

jim3pap, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ η καρκινο-οικογενεια, την ευκαιρια να γίνει με τον τρόπο αλλων...

απο την αρχη, ζητησε 65μυρια, αγνοώντας όλους τους βασικούς νόμους της αγοράς, προσπαθώντας να εξωθήσει όλους τους υπόλοιπους σε ατακτη υποχωρηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλει να αγοράσει ο Βγενόπουλος. Εμένα αυτό μου δείχνει.

 

Κατσε ρε φιλε, τι δεν θελει να αγορασει?

Εκανε συγκεκριμενη προταση?

"Βαρδινογιαννη, φερνουμε 2 εταιριες να μας πουνε ποσο κανει το μαγαζι μαζι με την Παιανια"

 

και η απαντηση ηταν "Α, το εκανε ηδη η δικη μου εταιρια και την Παιανια δεν την δινω"

 

Πας να αγορασεις ενα σπιτι και ο ιδιοκτητης γραφει στα παπαρια του αντικειμενικα κριτηρια και δεν σου βαζει μεσα και τα μπαλκονια?Ε τι, για να αποδειξεις ποσο μαγκας εισαι θα τα δωσεις?

 

Σε αυτη την περιπτωση ειμαι με Βγενοπουλο. Τι ζορι τραβαει ο Τζιγγερ?Αν ειναι τοσο σιγουρος για την ΠΑΕ οπως αποτιμηθηκε απο την Deloitte γιατι δεν δεχεται?

Αν βγει παλι 110 θα βγει και μαγκας "Στα ελεγα ρε Βγενοπουλε αλλα νομιζες οτι σε κοροιδευα, σκαστα τωρα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά εκτίμησή μου είναι ότι παίζεται παιχνίδι στη πλάτη του αγνού οπαδού.

Διαβάζω τώρα γιά παράνομες πράξεις (μέχρι στιγμής είναι τουλάχιστον φήμες) τού ομίλου marfin σε Βατοπαίδι - siemens - OTE - χώρος της Υγείας.

Αν λοιπόν ο κύριος Βγενόπουλος ( λέω λοιπόν άν) προσπαθεί να χρησιμοποιήσει τον Παναθηναϊκό όπως ο Κοστκωτάς και ο Σαλιαρέλης τον Ολυμπιακό αλλά και ο Κόκκαλης κατά ένα άλλο τρόπο, τότε δυστυχώς ατυχήσαμε.

Οι μεγάλες ομάδες είναι μεγάλη ασπίδα γιά τον κάθε παραβάτη.Ισχύς μου η αγάπη τού λαού δεν λένε?

Επαναλαμβάνω πάλι ότι εύχομαι να μην στέκουν αυτές οι σκέψεις και αυτοί οι φόβοι μου αλλά όμως αυτό το ξαφνικό ενδιαφέρον Βγενόπουλου με ωθεί δικαιολογημένα νομίζω να τα γράφω αυτά.

Ας μη γίνει ήρωας ο Τζίγγερ γιά άλλη μιά φορά χωρίς να το αξίζει!

Ας πιαστούμε χέρι-χέρι και ας ... προσευχηθούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...