Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν σε ποιανω Ερωδιε και δεν ξερω και τα γεγονοτα με Χαισλιπ(δεν καταλαβαινω τι θελει να πει ο ποιητης)..Παντως αν με ρωτουσε καποιος εμενα θα ελεγα οτι αυτη τη στιγμη ειναι πιο κοντα στον ολυμπιακο.

Παντως οπως λενε πολλοι φιλοι του ολυμπιακου τα 2.7 ειναι πολλα + την εφορια που θα του πληρωνει η καε οσφπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Προσωπικά, ελπίζω να μείνει. Με 2,7-2,8 υπάρχουν εκρηκτικότερες λύσεις στην αγορά. Εδώ απλά πληρώνεις υπεραξία για να αγοράσεις επικοινωνιακή νίκη.

 

Προσωπικά θεωρω οτι αν κλείσει η πόρτα του Παναθηναϊκου οριστικά για τον Σπανουλη τότε ο Ολυμπιακος μπορεί να τον παρει και αρκετά φθηνότερα.Και εξηγουμαι:Πρωτον δεν υπάρχει περίπτωση να εγκαταλείψει την Ελλάδα...Υπαρχει η Ολυμπία στο σπίτι και ο Μήτσος για τις καφεδάρες(καθαρά προσωπική μου άποψη αυτή) και δευτερον:Με τι μουτρα θα ξαναπάει να χτυπήσει την ηδη κλειστή πορτα του Παναθηναϊκου λέγοντας τελικά θέλω να έρθω γιατι οι άλλοι δεν μου έδωσαν τελικα 2,7 μυρια €.

 

Γενικότερα αλλάζουν πολλά(ανάλογα με την στάση που θα κρατήσει ο Παναθηναϊκος απέναντι στον Σπανουλη)

 

(Νομίζω πως ανάλογη σκέψη εξέφρασε και ο Kaizer καποια Posts πιο πανω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι παιζει σαν σεναριο αυτο που ειπα σε προηγουμενο ποστ

Λεμε οτι αποσυρομαστε για να οδηγησουμε τον Σπανουλη σε χαμηλοτερη προταση απο Ολυμπιακο(που δεν ειναι βλακας να δωσει 2,7 σε παικτη χωρις αντιπαλο)

 

Επιμένω στην αποψη μου, αφου το χωνεψα, δεν θα με χαλαγε μια αλλαγη μετα απο χρονια. Να φυγουμε απο την αλανα που γινεται το παρκε με τον Σπανουλη μεσα και να παμε σε πιο προβλεψιμο αλλα και πιο σοβαρο μπασκετ.Ειδικα αν συνδιαστει με τον Ολυμπιακο να δινει κανα 3αρι τον χρονο για τον Σπανουλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια σαν κινηση τακτικής τελικά δε συμφέρει τον Παναθηναϊκό, άσχετα αν κι εγώ συμφωνω με το να μη τρέχει η ομάδα και να παρακαλάει το καθένα που την έχει δει υπερπαίκτης.

 

Με το να γνωστοποιεί το ότι δε διαπραγματεύεται με τον Σπανούλη ο ΠΑΟ γλυτώνει από τον Ολυμπιακό 300 με 400 χιλιάρικα το χρόνο, τα οποία μπορούν να ξοδευτούν σε άλλη μεταγραφή (πχ αν υπήρχε η προοπτική 2 μεταγραφών των 2,5 εκ. τώρα γίνεται μια των 2,1 και μια των 2.9).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ο Σπανουλης μπορει να ειναι turnover machine οπως ειχε πει ενας προπονητης του, αλλα μην ξεχνατε το συγκλονιστικο τουρνουα που εκανε περυσι το καλοκαιρι με την Εθνικη, μην ξεχνατε οτι ο Ομπραντοβιτς τον θελει διακαως, μην ξεχνατε πως ειναι ο καλυτερος Ελληνας στη θεση του, ever.

 

Τωρα απο κει κ περα, δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι θα φυγει απ τον Παο. Και ουτε νομιζω οτι θα ειναι τοσο ευκολο να προσαρμοστει σε μας. Ωστοσο αν τυχον και τον παρουμε, εξακολουθουμε να χρειαζομαστε ενα 2αρι πενταδας.

 

Ο Τερελ δεν ξερω αν μου λεει κατι σ αυτη την ηλικια. Δηλαδη, για να μην παρεξηγηθω, ειναι σουπερ για αντι-Σαρας, ομως για βασικος ασσος του Παο, με 25+λεπτα συμμετοχης, δεν ξερω αν εινια ο καταλληλος. Βεβαια στο παρκε φαινονται ολα, οποτε, θα δειξει.

 

Το μονο θετικο για μας οπως δειχνουν τα πραγματα, ειναι πως αποκτησαμε πλεον κανονικο προπονητη και οχι ιμιατασιον.

 

---------- Προσθήκη στις 23:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:08 ----------

 

http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/89500-%CF%84%CE%B9-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%B5%CE%AF-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%83%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%80%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B1%CE%B9%CE%AC Tι οδηγεί τον Σπανούλη στον Πειραιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από το πιο trash άρθρα που έχουμε διαβάσει τον τελευταίο καιρό .. ο σπανούλης δε θα μπορούσε να τα γράψει καλύτερα..

Ειδικά η ατάκα, "πιο υγιές διοικητικό περιβάλλον" σπάει κόκκαλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το πιο trash άρθρα που έχουμε διαβάσει τον τελευταίο καιρό .. ο σπανούλης δε θα μπορούσε να τα γράψει καλύτερα..

Ειδικά η ατάκα, "πιο υγιές διοικητικό περιβάλλον" σπάει κόκκαλα...

 

Ναι βεβαια.. Γιατι το ''πεταξτε τις φανελλες'' το ειπε ο φουφουτος και οχι γιος ιδιοκτητη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βεβαια.. Γιατι το ''πεταξτε τις φανελλες'' το ειπε ο φουφουτος και οχι γιος ιδιοκτητη..

 

Διαφωνείς με τι?? Με το ότι το άρθρο είναι trash και κατα παραγγελία? Ή θεωρείς κι εσύ δεδομένο πως ο οσφπ έχει "πιο υγιές διοικητικό περιβάλλον"??

 

Το είπε ο γιος ιδιοκτήτη που έφαγε ανάστροφη από παίκτη. Και κανείς δεν μίλησε στον παίκτη. Τυχαίο?? Δε νομίζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνείς με τι?? Με το ότι το άρθρο είναι trash και κατα παραγγελία? Ή θεωρείς κι εσύ δεδομένο πως ο οσφπ έχει "πιο υγιές διοικητικό περιβάλλον"??

 

Το είπε ο γιος ιδιοκτήτη που έφαγε ανάστροφη από παίκτη. Και κανείς δεν μίλησε στον παίκτη. Τυχαίο?? Δε νομίζω..

τι κάθεσαι και ασχολείσαι....

είναι ηλίου φαεινότερον ότι προσπαθούν να εξομαλύνουν την κατάσταση για να δικαιολογήσουν την απληστία και την ματαιοδοξία του λαρσινού βλάχου,

όπως τοτε που έλεγε στους houston οτι είναι ο McGrady της ελλάδας και τον έβαλαν στην θέση του οι rockets.

 

όπως και να το διαβάσεις μόνο για γέλια είναι, περιορισμένος χρόνος σε σχέση με ΔΔ και νικολας, :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω ειναι πιο υγιες ας πουμε ενα περιβαλλον οπου οι προεδροι αγονται και φερονται απο τα "θελω" της κερκιδας που παντα θελει τα μεγαλα συμβολαια να παιρνουν ολες τις μπαλες και ας γινεται τουρλουμπουκι?

Απο ενα περιβαλλον που μεταβαλλει το ροστερ χρονια με τη χρονια?

Οτι και να γινοταν με τον Δημητρακη ο Σπανουλης ηξερε οτι υπηρχε ενας Θανασης και ενας Ζοτς που μονωναν την ομαδα απο τα ασχημα.

 

ΥΓ. Εχει πλακα παντως η αναστροφη των χαρακτηρισμων για τις ικανοτητες του Σπανουλη μεσα σε 1 μηνα. Τεσπα, η γνωμη μου παραμενει. Πολυ καλος παικτης, χαρισμα σας για 2.7 το χρονο. Θα κερδισετε το απροβλεπτο, θα κερδισουμε την ηρεμια μας.

Οσο για τον Τερελ, δεν εχει σχεση με τον Σπανουλη αλλα με τον Σαρας. Τον ρολο του Σπανουλη θα τον παρει ο Τεπιτς που θα παει στη φυσικη του θεση, στο 1-2 και οχι στο 3 που επαιζε λογω υψους και πληθωρας επιλογων στην περιφερεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κάθεσαι και ασχολείσαι....

είναι ηλίου φαεινότερον ότι προσπαθούν να εξομαλύνουν την κατάσταση για να δικαιολογήσουν την απληστία και την ματαιοδοξία του λαρσινού βλάχου,

 

Περιμένω να λες τα ίδια αν τελικά δεν φύγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνείς με τι?? Με το ότι το άρθρο είναι trash και κατα παραγγελία? Ή θεωρείς κι εσύ δεδομένο πως ο οσφπ έχει "πιο υγιές διοικητικό περιβάλλον"??

 

Το είπε ο γιος ιδιοκτήτη που έφαγε ανάστροφη από παίκτη. Και κανείς δεν μίλησε στον παίκτη. Τυχαίο?? Δε νομίζω..

 

Δεν θεωρω το αρθρο ιδιαιτερως σοβαρο, ή οτι αξιζει κατι περισσοτερο απο μια απλη αναγνωση, αλλα δεν συμφωνω και μαζι σου πως οι Γιαννακοπουλοι απαρτιζουν ενα πιο υγιες διοικητικο περιβαλλον απ οτι οι Αγγελοπουλοι. Και σου ανεφερα και συγκεκριμενο παραδειγμα.

 

Ενας αλλος λογος που ενδεχομενως να θελει να φυγει ο Σπαν, ειναι ισως το οτι δεν αποδεχεται τον 2ο ρολο πισω απο τον ΔΔ. ΓΙατι δηλαδη αποκλειουμε το να υπαρχουν τετοιες σκεψεις απο την πλευρα του?

 

---------- Προσθήκη στις 00:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:23 ----------

 

Ενω ειναι πιο υγιες ας πουμε ενα περιβαλλον οπου οι προεδροι αγονται και φερονται απο τα "θελω" της κερκιδας που παντα θελει τα μεγαλα συμβολαια να παιρνουν ολες τις μπαλες και ας γινεται τουρλουμπουκι?

Απο ενα περιβαλλον που μεταβαλλει το ροστερ χρονια με τη χρονια?

Οτι και να γινοταν με τον Δημητρακη ο Σπανουλης ηξερε οτι υπηρχε ενας Θανασης και ενας Ζοτς που μονωναν την ομαδα απο τα ασχημα.

 

ΥΓ. Εχει πλακα παντως η αναστροφη των χαρακτηρισμων για τις ικανοτητες του Σπανουλη μεσα σε 1 μηνα. Τεσπα, η γνωμη μου παραμενει. Πολυ καλος παικτης, χαρισμα σας για 2.7 το χρονο. Θα κερδισετε το απροβλεπτο, θα κερδισουμε την ηρεμια μας.

Οσο για τον Τερελ, δεν εχει σχεση με τον Σπανουλη αλλα με τον Σαρας. Τον ρολο του Σπανουλη θα τον παρει ο Τεπιτς που θα παει στη φυσικη του θεση, στο 1-2 και οχι στο 3 που επαιζε λογω υψους και πληθωρας επιλογων στην περιφερεια

 

Και στο 3 ποιος θα παιζει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απόγευμα ο Σπανούλης φάνηκε πως καταλήγει στον Ολυμπιακό. Γι αυτό και βγήκε ο Παναθηναϊκός και είπε ότι τελείωσε το θέμα γι αυτόν. Ομως δεν είχε και δεν έχει τελειώσει το θέμα, διότι προέκυψε κάτι που άλλαξε τα δεδομένα. Το θέμα είναι ανοιχτό προς όλες τις κατευθύνσεις.
Kαβαλιερατος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...