Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΞΑΝΑΛΕΩ. οι μεγάλες ομάδες δεν έρχονται γιατί έχουν δικά τους προπονητήρια πλεον. δεν είμαστε στο 1995. τώρα για τα σχόλια περι παιανίας, μάγκες, είστε πολύ έξω...

 

---------- Προσθήκη στις 16:43 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:41 ----------

 

ρε συ τι είναι αυτά που λες??? τι είναι το παλιό στην παιανία?? πες μου ΕΝΑ επιχείρημα αλλιώς σταμάτα την παραπληροφόρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δύο πραγματάκια στα γρήγορα.

 

Πιστεύετε ότι ο Τζίγκερ θα πουλήσει την ΠΑΕ πακέτο με Παιανία? Και μόνο που μπαίνει ως όρος η Παιανία, η πρόταση βρωμάει "για τα μάτια του κόσμου".

 

Και από τη στιγμή που ο Τζίγκερ ανακοίνωσε ότι θα απαντήσει εντός της ημέρας, κατά 99% θα απαντήσει αρνητικά, γιατί αυτές οι δουλειές θέλουν χρόνο περισυλλογής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΞΑΝΑΛΕΩ. οι μεγάλες ομάδες δεν έρχονται γιατί έχουν δικά τους προπονητήρια πλεον. δεν είμαστε στο 1995. τώρα για τα σχόλια περι παιανίας, μάγκες, είστε πολύ έξω...

 

τέλος πάντων, ειναι γελοίο να αναγάγουμε την παιανία (σε αξία) τόσο σημαντική.

Η αποτίμηση της παιανίας, είναι εύκολο να γίνει, οπότε, ότι βγει,θα ειναι και πραγματικό.... Lets see....

 

---------- Προσθήκη στις 16:44 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:43 ----------

 

Δύο πραγματάκια στα γρήγορα. Πιστεύετε ότι ο Τζίγκερ θα πουλήσει την ΠΑΕ πακέτο με Παιανία? Και μόνο που μπαίνει ως όρος η Παιανία, η πρόταση βρωμάει "για τα μάτια του κόσμου".

 

Και από τη στιγμή που ο Τζίγκερ ανακοίνωσε ότι θα απαντήσει εντός της ημέρας, κατά 99% θα απαντήσει αρνητικά, γιατί αυτές οι δουλειές θέλουν χρόνο περισυλλογής...

 

ναι και ναι!

και επειδή θα βγει υψηλή η αποτίμηση, θα καταλήξουν σε μοντέλο ενοικιασης (μονιμο εισόδημα για την καρκινο-οικογενεια δηλαδή)!

και ο βλακας, ειπε οτι θα απαντήσει αν θα μπει σε διαπραγματευση ή όχι, όχι αν δεχεται να πουλήσει σε αυτη την πρόταση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hi

 

b5d.jpg

 

Tον προτιμας απ τον Σπανουλη? Παικταρας αλλα μεγαλος πλεον.. Και ποιος θα παιζει αμυνα αμα κρατησετε και τον Σαρας?

 

Μη σου πω ο Μακ Καλεμπ θα ειναι καλυτερη επιλογη σε βαθος χρονου?

 

Τεσπα εγω επιμενω πως μαλλον ο Σπαν θα μεινει. Ο Ομπραντοβιτς δε μιλησε διχως να ξερει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ τι είναι αυτά που λες??? τι είναι το παλιό στην παιανία?? πες μου ΕΝΑ επιχείρημα αλλιώς σταμάτα την παραπληροφόρηση

Ολόκληρο το προπονητικό κέντρο.

Η Ακρόπολη επειδή είναι δοξασμένη δεν σημαίνει ότι είναι και καινούργια!

Η διαφορά είναι ότι η Ακρόπολη δεν έχει και δεν πρόκειται ποτέ να ξεπεραστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ο βλακας, ειπε οτι θα απαντήσει αν θα μπει σε διαπραγματευση ή όχι, όχι αν δεχεται να πουλήσει σε αυτη την πρόταση....

 

Α, μάλιστα, παρανόησις. Έτσι όπως το διάβασα στα πεταχτά, νόμιζα ότι θα απαντήσει εντός της ημέρας για την πώληση της ΠΑΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρο το προπονητικό κέντρο.

Η Ακρόπολη επειδή είναι δοξασμένη δεν σημαίνει ότι είναι και καινούργια!

Η διαφορά είναι ότι η Ακρόπολη δεν έχει και δεν πρόκειται ποτέ να ξεπεραστεί.

 

Ποιος μίλησε για αξεπέραστο?? Όσο για την παιανία, ξεχνάς ότι δεν μιλάς για ένα αμάξι 25 χρόνων.

Μιλάς για έναν χώρο στο μεγαλύτερο μέρος καλυμένο με γήπεδα. Άρα χορτάρι το οποίο ανανεώνεται.

Γυμναστήριο με σύγχρονα όργανα. Πισίνες, σάουνες, αποδυτήρια, ιατρικά μηχανήματα όλα καινούρια. Άρα τι είναι παλιό??????????????

 

Α, ναι ρε συ... Είναι το κτίριο παλιό....

 

Ρε μάγκες καταλαβαίνουμε τι λέμε??? WTF....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περι Παιανίας: Η μεγάλη αξία της Παιανίας είναι η γη παιδιά,δεν έχουν οι εγκαταστάσεις μεγάλο ποσοστό στην αξία της Παιανίας, αλλα το οικόπεδο. Με κανονικές αξίες γής και εκεί που είναι είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ.

 

Περί Βγενό: Ξέρω ότι η συντριπτική πλειοψηφία τον θέλει,εγω πάλι επιμένω ότι είναι μέγιστος τυχοδιώκτης, μέγιστος απατεώνας και πάνω απ'ολα θέλει να γίνει ο νέος Κόκκαλης (με παράγκες, μισθωμένους στρατούς κτλ) Εγω σαν Παναθηναϊκός δεν θέλω ποτέ μα ποτέ να γίνω γαύρος στην νοοτροπία. Δυστυχώς είμαι απο αυτούς που θα ήθελα τον Παναθηναικό Μπάρτσα. Λαική βάση και όλα τα τμήματα υπο μια σκέπη. Μπείτε στο site της Μπάρτσα και κλάψτε.

 

Περι Τζίγκερ: Είναι μεγαλομέτοχος και διαχειριστής μιας απο τις εταιρείες του Ομίλου Βαρδινογιάννη η οποία λέγεται ΠΑΕ Παναθηναικός η οποία πληρώνει στον Ερασιτέχνη χρήματα για να χρησιμοποιεί το σήμα. Αρα για μένα η ΠΑΕ δυστυχώς δεν είναι Παναθηναϊκός με την απόλυτη έννοια του όρου.

Ας την πουλήσει με όρους όμως για να μην γίνουμε κάποτε ΑΕΚ...

 

Οι αμφιβολίες μου περι Βγενό έχουν σχέση με την επιχειρηματική/πολιτική του δραστηριότητα την οποία έχω μελετήσει ενδελεχώς.

 

Υγ. Για το γήπεδο ο μόνος που δεν έφταιγε ήταν ο Τζίγγερ...αν μάθετε τα γεγονότα θα καταλάβετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περί Βγενό: Ξέρω ότι η συντριπτική πλειοψηφία τον θέλει,εγω πάλι επιμένω ότι είναι μέγιστος τυχοδιώκτης, μέγιστος απατεώνας και πάνω απ'ολα θέλει να γίνει ο νέος Κόκκαλης (με παράγκες, μισθωμένους στρατούς κτλ) Εγω σαν Παναθηναϊκός δεν θέλω ποτέ μα ποτέ να γίνω γαύρος στην νοοτροπία. Δυστυχώς είμαι απο αυτούς που θα ήθελα τον Παναθηναικό Μπάρτσα. Λαική βάση και όλα τα τμήματα υπο μια σκέπη. Μπείτε στο site της Μπάρτσα και κλάψτε.

 

Οι αμφιβολίες μου περι Βγενό έχουν σχέση με την επιχειρηματική/πολιτική του δραστηριότητα την οποία έχω μελετήσει ενδελεχώς.

 

Εξήγησέ μας όμως την επιχειρηματική/πολιτική του δραστηριότητα. Γιατί ο Βγενόπουλος δεν έχει το παρελθόν του Κόκκαλη, δεν κατέστρεψε νομίζω την Ελλάδα, ούτε ήταν πράκτορας της STASI. Και δεν ξέρω ποιες είναι οι μελλοντικές βλέψεις του Βγενόπουλου για τις επιχειρήσεις και τη χώρα, αλλά είναι ένας από τους ελάχιστους αντίστοιχους επιχειρηματίες, που μπορεί να βγει και να ανοίξει το στόμα και να μην πεταχτούν βατράχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι! δε μπορείς να αγοράσεις ομάδα χωρίς προπονητικό.

για να το φτιάξεις, θέλεις πανω απο χρονο! μέχρι τότε, τι θα κανεις? θα βαλεις τους παίχτς να ανεβοκκατεβαινουν τν κηφισιας, και να κανουν ασκήσεις στο wii fit?

Η παιανία εχει ΑΜΕΣΗ σχέση με την παε. Αλλωστε, ο μοναδικος χρήστης της, ειναι η παε!

Και ναι, αν γίνει κάποια τεραστια αποτιμηση της παιανίας, θα είναι μεγάλος μάγκας, αν δηλώσει "οκ, θελω τον παο χωρίς την παιανία, και βαλτην εκεί που ξέρεις την παιανια"!

 

Αν αποκτήσει την Π.Α.Ε. με άλλο "μπόι" θα μπορεί να διαπραγματευτεί την αγορά της Παιανίας.

 

Ακόμη και διαλυμένες να είναι οι εγκαταστάσεις μια τέτοια έκταση στο μέρος που είναι απαιτεί τεράστια ποσά.

 

Αν πει ο Τζίγκερ πουλάω την Π.Α.Ε. αλλά για την Παιανία θέλω τα κέρατα μου, δεν μπορεί να του προσάψει κανείς τίποτε απολύτως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σοβαροί επιχειρηματίες τού τόπου και κάνουν σαν παιδάκια.

Όχι εμένα το αμαξάκι μου τλέχει πιό γλήγολα και σε ξεπενάει!

 

Οπως εχει πει και ο μεγας Πετρος Κωστοπουλος "Οι αντρες δεν μεγαλωνουν ποτε, τα παιχνιδια τους γινονται ακριβοτερα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περι Παιανίας: Η μεγάλη αξία της Παιανίας είναι η γη παιδιά,δεν έχουν οι εγκαταστάσεις μεγάλο ποσοστό στην αξία της Παιανίας, αλλα το οικόπεδο. Με κανονικές αξίες γής και εκεί που είναι είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ.

 

Ακριβώς.Και όχι τα όργανα και τα χρονόμετρα!

 

 

Υγ. Για το γήπεδο ο μόνος που δεν έφταιγε ήταν ο Τζίγγερ...αν μάθετε τα γεγονότα θα καταλάβετε..

Λάθος.

Ο Τζίγγερ ή μάλλον η οικογένειά του είναι που έμπλεξε με τα σχέδια του Βωβού γιάσ να έχει ανταποδοτικότητα.

Φταίει αποκλειστικά ο Τζίγγερ αφού είχε και την αποκλειστική ευθύνη της ΓΗΠΕΛ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...