Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
περιμένω ανακοίνωση μέχρι το απόγευμα του τζιγκερ.. θα ρίξει άκυρο ισχυριζόμενος πως ο βγενο παίζει πάλι επικοινωνιακό παιχνίδι

 

η παιανια

ο ριψασπις

επικοινωνιακα κολπα

η προθεσμια περασε

30 χρονια διπλα στην ομαδα

 

 

διαλεξε δικαιολογια και παρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμένω ανακοίνωση μέχρι το απόγευμα του τζιγκερ.. θα ρίξει άκυρο ισχυριζόμενος πως ο βγενο παίζει πάλι επικοινωνιακό παιχνίδι

 

αν το κάνει (που δε νομίζω), ειναι μια πολύ καλή ευκαιρία να ξαναβρεθούμε στους δρόμους....

2 χρονια εχουμε να τα πουμε εκει :)

(ρε , λες γιαυτό να το κάνει ο ρανταπλάν? να νομίζει ότι έχουμε re-union?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας ακούει κανεις που δεν είναι δουλειά κανα σπορ-φμ μπας και βγει ο γκοτζίλας και μάθουμε 100% τι θα απαντήσει , μεσα απο την "αποψη" του για την πρόταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας ακούει κανεις που δεν είναι δουλειά κανα σπορ-φμ μπας και βγει ο γκοτζίλας και μάθουμε 100% τι θα απαντήσει , μεσα απο την "αποψη" του για την πρόταση...

 

ρε κακεντρεχή, αφού είπε ο ανθρωπος, ότι ο γκοντζιλας δεν ειναι εκπροσωπος του, απλά φίλος του ειναι :lol:

το απογευμα θα απαντήσει ο ρανταπλάν με ανακοινωση, και μετά θα βγει ο γκοντζιλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να σας πω κάτι ρε μάγκες?? εγώ έχω χάσει την εμπιστοσύνη που είχα στον βγενόπουλο. δεν ξέρω αν το κάνει πραγματικά ή απλά επειδή ξέρει ότι θα φάει άκυρο. και το ότι αναφέρει τον πατέρα στην ανακοίνωση είναι όντως καθαρά επικοινωνιακό.

 

μακάρι να λέω π@π@ριές και να την πάρει την παε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το απογευμα θα απαντήσει ο ρανταπλάν με ανακοινωση, και μετά θα βγει ο γκοντζιλας.

 

εγω γιατι μυριζομαι να απανταει 23 ιουλιου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να σας πω κάτι ρε μάγκες?? εγώ έχω χάσει την εμπιστοσύνη που είχα στον βγενόπουλο. δεν ξέρω αν το κάνει πραγματικά ή απλά επειδή ξέρει ότι θα φάει άκυρο. και το ότι αναφέρει τον πατέρα στην ανακοίνωση είναι όντως καθαρά επικοινωνιακό.

 

μακάρι να λέω π@π@ριές και να την πάρει την παε

 

 

εισαι εντελώς λάθος.

το εξηγησα και πριν λίγο.

όταν μια -οποιαδήποτε- εταιρεία ειναι ζημιογόνα τα τελευταία 30 χρόνια, σύμφωνα με τις οικονομικές της καταστασεις, ενώ το business plan δείχνει ΖΗΜΙΑ 60-90 μυρια τα επόμενα 3 χρόνια, δεν είναι δυνατόν να πουληθεί σε σοβαρό χρηματικό αντιτιμο!

Γιαυτό ακριβώς, ερχεται και του λέει, ότι θα του πληρώσει την καθαρή θεση, συν την εύλογη αξία της παιανίας.

Η πρόταση είναι fair enough, γιατι προτείνει ελεγχο από 2 εταιρείες ορκωτών! Και ειναι σοβαρή πρόταση, γιατί δίνει και περιθώριο ενός μήνα, αλλά και στέκεται επιχειρηματικά, οριζοντας ότι πρέπει να οριστεί στην αρχή μιας συζητησης!

Ο βγενό, αν πρόσεξες, μίλησε για πολυμετοχικότητα...Αυτό σημαίνει, ότι το ρευστό που θα χρειαστεί, είναι υποθετικά:

20μυρια (το πολυ) στον βλακα!

10μυρια η παιανια!

23μυρια ΑΜΚ!

Συνολο 53μυρια!

Σιγα το ρευστο, για 4-5 σοβαρούς επιχειρηματίες!

 

ΥΓ: ο κοκκαλης, ετσι δεν πούλησε? γιατι να ειναι διαφορετικά εδΩ? ζημιογονα ειναι και εδω η εταιρεια! και μαλιστα, χωρίς γήπεδο, χάρη στις μλκιες του ρανταπλαν!

ΥΓ2: από τη στιγμή που οι γιαννακόπουλοι δεν ηθελαν να αγοράοσυν την παε, η μονη μας σοβαρή ελπιδα ήταν ο βγενό! και ευτυχώς, ανταποκριθηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι εντελώς λάθος.

το εξηγησα και πριν λίγο.

όταν μια -οποιαδήποτε- εταιρεία ειναι ζημιογόνα τα τελευταία 30 χρόνια, σύμφωνα με τις οικονομικές της καταστασεις, ενώ το business plan δείχνει ΖΗΜΙΑ 60-90 μυρια τα επόμενα 3 χρόνια, δεν είναι δυνατόν να πουληθεί σε σοβαρό χρηματικό αντιτιμο!

Γιαυτό ακριβώς, ερχεται και του λέει, ότι θα του πληρώσει την καθαρή θεση, συν την εύλογη αξία της παιανίας.

Η πρόταση είναι fair enough, γιατι προτείνει ελεγχο από 2 εταιρείες ορκωτών! Και ειναι σοβαρή πρόταση, γιατί δίνει και περιθώριο ενός μήνα, αλλά και στέκεται επιχειρηματικά, οριζοντας ότι πρέπει να οριστεί στην αρχή μιας συζητησης!

Ο βγενό, αν πρόσεξες, μίλησε για πολυμετοχικότητα...Αυτό σημαίνει, ότι το ρευστό που θα χρειαστεί, είναι υποθετικά:

20μυρια (το πολυ) στον βλακα!

10μυρια η παιανια!

23μυρια ΑΜΚ!

Συνολο 53μυρια!

Σιγα το ρευστο, για 4-5 σοβαρούς επιχειρηματίες!

 

ΥΓ: ο κοκκαλης, ετσι δεν πούλησε? γιατι να ειναι διαφορετικά εδΩ? ζημιογονα ειναι και εδω η εταιρεια! και μαλιστα, χωρίς γήπεδο, χάρη στις μλκιες του ρανταπλαν!

ΥΓ2: από τη στιγμή που οι γιαννακόπουλοι δεν ηθελαν να αγοράοσυν την παε, η μονη μας σοβαρή ελπιδα ήταν ο βγενό! και ευτυχώς, ανταποκριθηκε!

 

ούτε είναι λογικό να λέει όμως ο επίδοξος αγοραστής στον μεγαλομέτοχο μιας εταιρίας, βάζω λεφτά αλλά θα μείνουν στην εταιρία, εσύ δεν θα πάρεις φράγκο...

επιπλέον, ο βγενο είπε πριν δυο εβδομάδες ότι υπάρχουν κι άλλοι πολύ μεγάλοι επιχειρηματίες που δεν μπήκαν στην παε πριν 2 χρόνια γιατί δεν εμπιστεύτηκαν τις αγνές προθέσεις του τζιγγερ. γιατί λοιπόν δεν μπήκαν πριν δυο εβδομάδες όλοι μαζί να πάρουν την ομάδα και να μας γλιτώσουν από την οικογένεια??? μόνος σου το είπες, "Σιγα το ρευστο, για 4-5 σοβαρούς επιχειρηματίες"... και σύμφωνα με τον βγενό είναι περισσότεροι από 4-5... συμφωνείς με αυτό που λέω??

άσε που στην ανακοίνωση του τώρα λέει ξεκάθαρα ότι θα τα βάλει μόνος του τα λεφτά και μετά θα έρθει η πραγματική πολυμετοχικότητα

 

απλά εγώ πλεον δεν θεωρώ τις κινήσεις του εκ των προτέρων ειλικρινείς. ξαναλέω όμως, μακάρι να κάνω λάθος και ο βγενό να μας γλιτώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σοβαροί επιχειρηματίες τού τόπου και κάνουν σαν παιδάκια.

Όχι εμένα το αμαξάκι μου τλέχει πιό γλήγολα και σε ξεπενάει!

Πρώτα ανακοινώνουν κάτι στα μέσα και μετά στον ενδιαφερόμενο!

 

Μιλάω γενικώς, όχι μόνο γιά τα δύο .. κριάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε geovard, αν δεν εκαναν σα μικρά παιδάκια, δε θα ασχολούνταν με τον ελλ.αθλητισμό!

και αυτό συμβαίνει ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ τώρα!

το τελικό αποτέλεσμα μετράει ετσι κ αλλιως!

καλύτερα παιδάκι έξυπνο και διορατικό, που να εχει το καλύτερο αμάξι και να το επιδεικνύει, παρά παιδάκι ηλίθιο και μαμούχαλο, που να εχει το 2ο καλύτεορ αμάξι, και να αρκείται εκεί, γιατι ετσι του ειπε ο μπαμπας του.

 

SlimData, η αγορά της ομάδας, δεν μπορεί και δε θα γίνει με όρους τζίγγερ, βασισμένο σε στημένες εκθέσεις.

η πρόταση ειναι σοβαρή. Δίνει χρονικό περιθωριο επαρκέστατο, μιλάει για 2 ομάδες ορκωτών (και φυσικά κοινό πόρισμα), μιλάει για την ΕΥΛΟΓΗ αξία της παιανίας, ενημερώνει ότι θα συνεχίσει η πολυμετοχικότητα όπως ακριβώς την είχαν οραματιστεί, καθώς και το τι προκειται να επακολουθήσει στην ομάδα.

δε μπορεί κάτι που κοστίζει 10 το πολύ, να το αγοραζε 60!

Τωρα, διασφαλίζει ότι θα το αγοράσει στην πραγματική του αξία!

και επαναλαμβάνω γιατι ολοι οι δύσπιστοι, το ίδιο λένε....

οπως και στον οσφπ με τα τόσα χρέη, ετσι και στον παο, η μοναδική περίπτωση να τσεπώσει κάτι αυτός που πουλάει, ειναι το καραισκάκη στον εναν, η παιανία στον αλλο! κατα τα αλλα, ο ενας ηταν υπερ-χρεωμενος, ο αλλος ζημιογονος!

το λογικό ειναι αυτό που εκανε ο μαρινακης (ΤΣΑΜΠΑ την παε δηλαδή)!

το παραλογο ειναι αυτό που προτείνει ο βγενό (να πληρώσει την καθαρή αξία)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ. στημένη έκθεση και το ξέρουμε όλοι. κάνεις όμως ένα λάθος. ο τζιγγερ θα αποφασίσει πως και αν θα πουληθεί η παε. εννοείται αυτό. δυστυχώς κανείς δεν μπορεί να τον υποχρεώσει. πάντως ακούω ότι μέχρι τις 5 θα βγάλει ανακοίνωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ. στημένη έκθεση και το ξέρουμε όλοι. κάνεις όμως ένα λάθος. ο τζιγγερ θα αποφασίσει πως και αν θα πουληθεί η παε. εννοείται αυτό. δυστυχώς κανείς δεν μπορεί να τον υποχρεώσει. πάντως ακούω ότι μέχρι τις 5 θα βγάλει ανακοίνωση

ο τζιγγερ εχει δηλώσει ότι πωλείται...

Αρα, αν κάνει πίσω, θα βρεθεί με καμια 50αρια-100αρια χιλιάδες, αφιονισμένους, να του λένε τι ακριβώς να πάθει αυτός και η οικογένειά του!

ετσι, υποχρεωτικά θα συρθεί σε διαπραγμάτευση!

εκεί ακριβώς, ο βγενό, με την πρόταση για 2 εταιρείες ορκωτών και για ευλογη αξια παιανιας (ορος που ερχεται απο τα ΔΛΠ), διασφαλίζει ότι δε θα ζητήσει τον ουρανό με τα αστρα ο βλακας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...