Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αχαριστία λέγεται.

 

Αχαριστια γιατι? Δεν τα δουλεψε τα λεφτα που πηρε? Αθετησε καποια συμφωνια που ειχε με τον Παο?

 

Απο την αλλη, διαβαζω οτι ο Ομπραντ εχει δηλωσει πως επιθυμια του Σπανουλη ειναι να μεινει και πως στο τελος αυτο θα γινει. Ο σερβος δεν μιλαει αν δεν γνωριζει. Οποτε κατι παιζει εδω.

 

Αλλιως, αν μου λεγαν πως ο Σπανουλης ειχε 2 βδομαδες να απαντησει σε προταση του Παο, τοτε στανταρ κατι θα ''βρωμουσε''. Ουτως ή αλλως, η προσφορα του Παο ειναι γνωστη και δεν προκειται να αυξηθει. Τί σκεφτεται τοσο καιρο λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου είναι ότι αν και επαγγελματίας αθλητής ο Σπανουλης θα πρέπει να σκεφτεί αν όχι την ομάδα, τον κόσμο που φέτος στηριξε όλη την ομάδα με απίστευτο τροπο, ενώ θα μπορούσε να πει τα μυρρια όσα για αυτόν που φέτος ήταν το πολύ μέτριος όλη τη χρόνια... Ο αθλητισμός δεν είναι μόνο τα συμβόλαια και τα λεφτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον

Στην Ελλαδα εχουμε μπερδεψει τον επαγγελματια με τον παραδοπιστο. Επαγγελματιας ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ "παω οπου μου δωσουν τα περισσοτερα"

 

2ον

Για την περιπτωση Σπανουλη...ο κυριος Σπανουλης δλδ για 300χιλ θα ρισκαρει να παει στη Ρεαλ που δεν ξερεις τι σου ξημερωνει ή στον γαυρο που τον βριζανε?

Για 300χιλ αφηνει την ομαδα που τον ανεδειξε και τον Ομρπαντοβιτς?

Δηλαδη αν του δινανε 2Μ + 1€ θα μου λεγατε 'Ε, παει οπου του δινουν περισσοτερα'?

Ουτε 35 χρονων για αρπαχτη ειναι, ουτε στην πεινα. Αντι να παρει 7Μ και να φτασει τα 12 τα τελευταιτα 5 χρονια δλδ θα 'κακοπεσει' αν βγαλει 6 και φτασει τα 11 ε?Θα πεινασει η Χοψονιδου ε?

 

ΥΓ. Για το πως θα τον αντικαταστησουμε ειναι απλο...εχουμε μια θεση ξενου δεδομενου πως ο Σερμαντινι δεν ειναι για πολλα. Οποτε παιρνεις τον Μαυροειδη ή τον Βουγιουκα ή τον Καιμακογλου σαν 5ο ψηλο και πας για ξενο παικταρα στην περιφερεια, βλ. Τερελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει την όρεξη για ένα μύριο παραπάνω σε βάθος τρίων χρόνων (που εν τέλει μπορεί να είναι πολύ μικρότερο αν συνεχίσουμε να παίρνουμε τίτλους) και να βάλει τον εαυτό του στο μάτι του οπαδικού κυκλώνα, καλά να πάθει. Κακώς η ομάδα ανέβασε την προσφορά και την άφησε εκεί μετά την κωλυσιεργία του. Δε νοείται να παίρνει παραπάνω από τον ΔΔ ο Σπανούλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαίωμα έχει να φύγει αλλά είναι προκλητικό όπως και να το κάνεις. 2εκ αυτή την εποχή μετά από μια μετριότατη χρονιά και να ζητάει αύξηση είναι στα όρια της τρέλας. Ας πάει στη Ρεάλ Μαδρίτης, στην πιο looser ομάδα ever να τον στείλουν μετά από δυο χρόνια και να καταλήξει γυρολόγος Ευρωπαίος.

 

anyway ποδόσφαιρο μάγκες τέλος, ότι πήραμε πήραμε, πάμε πάλι με σοφέρ στο τιμόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είναι επικοινωνιακό κόλπο τώρα ήρθε η ώρα να ξεβρακωθεί ο Τζίγγερ.

Γιατί θα αρχίσει να παζαρεύει και το τελευταίο εβρώ, με σκοπό να μη χάσει ούτε σέντ η οικογένεια, αλλά προπάντων να βάλει εμπόδια στη αγοραπωλησία!

Και θα το δείτε.Τώρα θα τον ξεδοντιάσει ο Βγενόπουλος τον Τζίγγερ και θα τον παραδώσει ...γυμνό στο πλήθος στην πλατεία Συνάγματος!

Γούσταρα μιά μετωπική κόντρα.

Ελπίζω μόνο να είναι ειλικρινείς οι προθέσεις του.Γιατί έχω την εντύπωση ότι το κάνει επειδή ξέρει ότι δεν θα πουλήσει ο Τζίγγερ. Αν πάντως γίνει, τότε ο Παναθηναϊκός πάει σε Αραβικά κεφάλαια.Στα πρότυπα Αγγλικών ομάδων.

Θα δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...