Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ώπα, ώπα εδώ έχει ζουμί η υπόθεση. Μήπως θες να θυμηθούμε ποιοι ήταν εκείνοι που θα θέλαν πολύ να βρίσκονταν στο ΣΕΦ για να σπάσουν ότι βρουν μπροστά τους? Να πετάξουν το κατιτής στον... αγκωνίδη για να... κερδίσουν την χαμένη αξιορπέπεια και να ακολουθήσουν πιστά τις προσταγές των φυλλάδων? :whistle:

 

Θύμισέ μου σε παρακαλώ, πόσο σχετικοί ήταν αυτοί με το άθλημα σου.

 

Σ ολους αυτους αναφερομαι. Ατομα τα οποια δε γνωριζουν μπασκετ, παραμονο ''θυμουνται'' τους τελικους ειτε επειδη βρισκουν ευκαιρια να τα σπασουν, ειτε επειδη τους προσταζει το εκαστοτε αφεντικο της κοκκινης η πρασινης αρμαδας.

 

Τουλαχιστον εγω καφρομετρο δεν προκειται να βγαλω (αν εκει αποσκοπεις), ουτε να κανω αστοχα σχολια οπως εκανε μεχρι και διαχειριστης εδω, περι ''ποιανης ομαδας οι καφροι ειναι πιο καφροι''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Σωστά, γιατί δεν είναι κρίσιμο, είτε το σκορ είναι 1-1 είτε 2-0...

 

Επιμένει ρε μλκ.... :lol::lol::lol:

 

---------- Προσθήκη στις 06:22 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 06:18 ----------

 

''ποιανης ομαδας οι καφροι ειναι πιο καφροι''.

 

Για κάποιο λόγο δε βολεύει. Γιατί από τη μια μεριά έχουμε κάφρους και από την άλλη άχουμε μέχρι και δολοφόνους (με τους οποίους συνομιλούσε ο Αγγελόπουλος για να "διευθετήσει" την κατάσταση στο ΣΕΦ για να μην ξεχνιόμαστε)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ολους αυτους αναφερομαι. Ατομα τα οποια δε γνωριζουν μπασκετ, παραμονο ''θυμουνται'' τους τελικους ειτε επειδη βρισκουν ευκαιρια να τα σπασουν, ειτε επειδη τους προσταζει το εκαστοτε αφεντικο της κοκκινης η πρασινης αρμαδας.

 

Τουλαχιστον εγω καφρομετρο δεν προκειται να βγαλω (αν εκει αποσκοπεις), ουτε να κανω αστοχα σχολια οπως εκανε μεχρι και διαχειριστης εδω, περι ''ποιανης ομαδας οι καφροι ειναι πιο καφροι''.

 

Ωραία ρε μεγάλε όλα αυτά τα θεωρητικά, αλλά εγώ που κολλάω στο ξέσπασμά σου που αφορούσε οπαδιλίκι φανατισμό και ασχετοσύνη. Ήθελες κάπου να τα πεις και ξέσπασες πάνω μου?

 

Το έπαιξα ποτέ σχετικός με την σπυριάρα και ήρθα να σου την πώ για το αν ο πεταγμένος κόλος του εκάστοτε ψηλού-χοντρού είναι φάουλ ή όχι?

Με έχεις δει να παίρνω το μέρος κάφρων ποτέ όπως κάνουν άλλοι εδώ μέσα, που δικαιολογούν τα καφριλίκια των μπουμπουκιών σας?

 

 

Άμα γουστάρεις απλά να πουλάς τρέλα όπως κάποιοι πικραμένοι εδώ γύρω πες μου να συνεχίσω και εγώ στο ίδιο μοτο, μην κάνω τον κόπο και απαντάω σοβαρά στα παραληρήματά σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω μια απορία. Απαγορεύεται να ασχολούμαστε με περισσότερα του ενός αθλήματα?? Ρε τι μυαλά είναι αυτά ρε....

 

Αν δεν έχεις παίξει ποτέ, αν δεν γνωρίζεις το 65% των κανονισμών, αν δεν μπορείς να ξεχωρίσεις πότε σε μία φάση τα βήματα δικαιολογούνται επειδή τα κανε ψηλός μακρυά από τη θέση του, και πότε στην άλλη αποτελούν λόγο κατάρευσης μιάς ομάδας, ισοπέδωσης μιας ολόκληρης χρονιάς..... OXI. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον εγω καφρομετρο δεν προκειται να βγαλω (αν εκει αποσκοπεις), ουτε να κανω αστοχα σχολια οπως εκανε μεχρι και διαχειριστης εδω, περι ''ποιανης ομαδας οι καφροι ειναι πιο καφροι''.

 

παντα συνέφερε το τσουβάλιασμα, αυτούς που φέρουν τη μεγαλύτερη ευθύνη...

ετσι λοιπόν, δεν πρέπει να βγει καφρόμετρο, αν πχ, ο οσφπ, στα 13 χρόνια κυριαρχίας του, πήρε 150 πεναλτι, και 12 πρωταθληματα, ενώ πέρυσι ο παναθηναικός, πήρε 5 (καθαρα μαλιστα), και ενα πρωτάθλημα,αλλά ευνοήθηκε σε 1 παιχνίδι...

Σημασία έχει ότι ευνοήθηκαν και οι 2!

Δεν εχει σημασία αν στο καραισκάκη επιτέθηκαν με αεροβολο την ώρα του παιχνιδιού σε αντίπαλο παίχτη, ή αν οι αγγελόπουλοι εβαλαν ενα δίχτυ ψαρέματος 2Χ2 πισω απο τον παγκο του παο, ή αν οι μαιμούδες στη ριζούπολη ήταν πανω στη φυσούνα και βαρουσαν τους παίχτες! Γιατι και οι αλλοι εχουν κάνει επεισόδια! (το μεγεθος ουτε εδω μετραει)!

δεν εχει σημασία, αν ο Χ πολιτικός εφαγε 25μύρια, και ο Ψ 15χλδ!

(κατακριτέοι μεν, αλλά...οχι στον ίδιο βαθμό)!

Στο ίδιο τσουβάλι, ολοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χεχε

 

 

Χεχεχεεεεε:lol:

 

Ταμαθες τα σημερινα ε?

 

 

Και οχι ας πουμε το 2ο που πανω που θα το εχει πιστεψει η Καχα θα της κλεισει το σπιτι η Μπαρτσα?:lol::lol:

Ρε αποπου και να το δεις, το χανεις ρε μαν, αστο

 

ΥΓ. Το 3ο ειναι ενα πολυ σημαντικο ματς γιατι οποιος το παρει θελει 1 νικη με 1/2 ματς στην εδρα του. Απλα πραγματα. Αν θυμασαι ομως, η δουλεια ξεκινησε απο το "γιατι δεν κατεβηκατε με το εφηβικο στο 4ο"

 

Και τώρα στις ασκήσεις εδάφους ο Kaisersoze

 

melissan2%20%28Small%29.jpg

 

:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mατσαρα ηταν. Και εκτος του Σπλιτερ, που ο ανθρωπος ειναι παικταρας, δε θα με χαλαγε καθολου και ο Χουερτας!

Ασε κατω τον Βραζιλιανο παικταρα(τον κοντο, τον ψηλο τον ξεραμε)

Τον ειδαμε πρωτοι(στο Φανταζι:-))

 

---------- Προσθήκη στις 19:21 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:19 ----------

 

Και τώρα στις ασκήσεις εδάφους ο Kaisersoze

[/img]

 

:lol::lol::lol:

Χεχε...

Ελα, βαλε κι αλλες.

Μπορεις.

Μπορεις να το παλεψεις λιγο ακομα

Πιστεψε στον εαυτο σου

 

"Το 3ο ματς ειναι το πιο σημαντικο"

"Σιγα μην παρει αλλο ματς η Καχα απο την Μπαρτσελονα"

 

Ελα, pls, δειξε ποσο κωλοτουμπας ειμαι

 

 

 

Από την άλλη, πόσο απλό σου φαίνεται εσένα το να πάρει η Καχα έστω και ένα ακόμη παιχνίδι ενάντια στη Μπαρτσελόνα? Εμένα μου φαίνεται σχεδόν ακατόρθωτο.

 

Θα δούμε στο τέλος ποιος είναι ο παραμυθάς.

Ακατορθωτο, πραγματικα ακατορθωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεξήγηση Κάρα-Νιόπλια

 

Παρεξήγηση φέρεται να έγινε μεταξύ του αρχηγού του Παναθηναϊκού, Γιώργου Καραγκούνη με τον προπονητή του Νίκο Νιόπλια.

 

Σύμφωνα με το δημοσίευμα της αθλητικής εφημερίδας "Derby" ο λόγος ήταν η κριτική που άσκησε ο τεχνικός των "πράσινων" για την εμφάνιση του "Κάρα" στο πρώτο ματς της Εθνικής Ελλάδος που τόνισε πως δικιαολογημένα έγινε αλλαγή από τον Οτο Ρέχάγκελ.

 

Ο Καραγκούνης στο περιβάλλον του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος έδειξε να έχει ενοχληθεί ωστόσο δεν αποκλείεται να λυθεί με μεταξύ τους συνομιλία.

 

Ελπίζω να μην ισχύουν αυτές οι ασυναρτησίες. Τι ακριβώς να λυθεί είμαστε σοβαροί?

 

Ποιος είναι ο Καραγκούνης που θίγεται και ζητάει εξηγήσεις από την κριτική που δέχεται, από τον ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ?

 

Ας τον βάλει κάποιος στην θέση του. Αν δεν γουστάρει κριτική και πίεση να γίνει και αυτός κηπουρός να ασχολείτε με το καλοπισμό των φυτών :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος είναι ο Καραγκούνης που θίγεται και ζητάει εξηγήσεις από την κριτική που δέχεται, από τον ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ?

 

α σε παρακαλώ όλα κι όλα... θα πλένεις το στόμα σου πριν μιλήσεις για τον ύψιστο περιπατητή κλαψομούνη καρατυπάρα... που μην τον πάρει ο διάολος αυτόν μαζί με γιούρκα και κατσου, το τριο στουντζες διακοπές στην Αφρική που θα γυρίσουν μετά για φθινοπωρινές και χειμερινές διακοπές διαρκείας στην Παιανία... απορώ ΠΟΤΕ θα βρεθεί ένας με @@ να τους κρεμάσει τα συμβόλαια... μα ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ; :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κόσμος πρέπει να στηρίξει τον προπονητή τού Παναθηναϊκού.Να αφήσει τις μαγκιές ο Καραγκούνης με τον κολλητό του τον Κατσουράνη.Κάνανε πόλεμο στον Τεν Κάτε(Το τρίο ήταν Καραγκούνης,Κατσουράνης,Αντωνίου).

Ας μη φάνε και τον Νιόπλια. Να μη γυρίσει η μιζέρια και το μπάχαλο στην ομάδα.Η κλίκα της κλίκας.

Και να απαιτούν μαλώνοντας τον κόσμο να μην κάνει κριτική στην Εθνική!

Έχουν ξεφύγει τελείως.Και δεν βλέπω ποιός θα τούς μαζέψει.

Άστε που ο κόσμος μετά τη διάλυση της πολυμετοχικότητας έχει ξενερώσει και δεν δείχνει διάθεση και φαίνεται και από τη μείωση στις τιμές των διαρκείας.

 

Υπάρχει ένας ορατός κίνδυνος όπως λέει και ο πειρατικός Χελάκης. Αν συνεχίσει να διασύρεται και στα επόμενα παιχνίδια η Εθνική τότε αυτή η φουρνιά παιχτών ιδιαίτερα των νέων(Νίνης. Παπασταθό,Τζόρβας...) μπορεί να μην συνέλθουν ποτέ γιατί η ρετσινιά σε αυτό το επίπεδο δεν ξεπλένεται εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...