Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο που δε μας ενδιαφέρουν οι ισολογισμοί ενός ανθρώπου που έχει όλα τα πετρέλαια της χώρας.

 

Για να μην πούμε για τι άλλα εμπόρια μπορεί να κάνουν τέτοιοι άνθρωποι.

 

Ναι βεβαια αλλα στην ουσια ειναι και παραμενει επιχειρηματιας.

 

Εκτος αν εσυ ξερεις καποιον που επειδη εχει 32235 κερδοφορες επιχειρησεις, θελει να χει και μια ζημιογονο, ετσι για να κανει κεφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

Εκτος αν εσυ ξερεις καποιον που επειδη εχει 32235 κερδοφορες επιχειρησεις, θελει να χει και μια ζημιογονο, ετσι για να κανει κεφι.

 

Ξέρω εγώ. Αγγελόπουλοι. For sure

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι εχω καταλαβει εγω ρε γκαιζ παντως, ο Τζιγκερ λεει πως υπαρχει μεγαλο ανοιγμα στον συλλογο και πως καλο θα ειναι να μειωθει το μπατζετ ωστε να μην εχει ο συλλογος σας οικονομικα προβληματα. Εδω κανει κατι λαθος? Λεει κατι παραλογο? Η επειδη εχετε καλομαθει στο μπασκετ απο τους κοντους, αντιστοιχα και μεις απο τους αυγουλοματες, αυτο σημαινει πως ντε και καλα ο καθε επιχειρηματιας που αναλαμβανει μια ομαδα για τους δικους του λογους (κερδος, δοξα, πρεστιζ, επιρροη,..), πρεπει να μην κοιταει τον ισολογισμο της εταιριας του?

 

1. Η εκθεση της Deloitte ειναι γεμάτη τρυπες στη συλλογιστικη. Τις εχουμε ξαναπει. Αν θες στις λεω. Το ανοιγμα δεν ειναι τοσο μεγαλο οσο λενε

2. Δεν γινεται μετα απο τη χρονια των Λετο-Σισε και νταμπλ να μιλας για ανοιγμα, ειδικα οταν δεν εχεις εσοδα απο ΤΛ. Δηλαδη ειναι τραγικο, αυτος στις επιχειρησεις του εχει συνεχως κερδοφορια?Εταιριες που να επενδυουν φετος μπαινοντας μεσα ενα Χ ποσο με στοχο να εχουν κερδος σε 3 χρονια και για σειρα ετων αυτος δεν τις ξερει?

3. Πες μας μια ομαδα με τιτλους που βγαζει φραγκα. Η Γιουναιτεντ?Μεσα. Η Μπαρτσελονα?Μεσα. Η Ρεαλ?Αυτη και αν μπαινει μεσα. Μεχρι και οι σφιχτοχερηδες Γερμανοι της Μπαγερν, καναν το ανοιγμα με Τονι, Ριμπερι, Ρομπεν κτλ και ξαναγυρισαν στους τιτλους. Και στο φιναλε, ας παρουμε 12 πρωταθληματα οπως πηρε ο Κοκκαλης και ας βγουμε μετα απο 15 χρονια να λεμε οτι "χρωσταμε"

 

Αλλα για να μην τα πολυλογουμε...ΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΦΕΡΑΡΙ! ΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΜΗΔΕΝ ΛΕΦΤΑ!

Δεν γινεται να εισαι στο Ελληνικο Ποδοσφαιρο(με την περιορισμενη αγορα και απηχηση) και να λες "Δεν θελω να μπαινω μεσα"

Αν δεν θες να μπαινεις μεσα Ή φευγεις Ή βγαινεις απο 3ος και κατω.Καμια κερκιδα δεν φωναξε ποτε το "δεν χρωσταμε οε οε οε"

 

Ειναι αστειο να θελει να μας πεισει ο Βαρδινογιαννης οτι μπορει να υπαρξει στο Ελληνικο ποδοσφαιρο ομαδα που να παιρνει τιτλους ΚΑΙ να εχει κερδοφορια. Οποτε δικαιωμα του να θελει κερδοφορα την Παναθηναικος Ποδοσφαιρικη Ανωνυμη Εταιρεια αλλα δικαιωμα μας να του λεμε "Βαλε τον Δημουτσο και τον Πετσκο εκει που ξερεις"

 

Οι ομαδες δεν ειναι μαγαζακια.

 

---------- Προσθήκη στις 23:45 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:38 ----------

 

 

Από την άλλη, πόσο απλό σου φαίνεται εσένα το να πάρει η Καχα έστω και ένα ακόμη παιχνίδι ενάντια στη Μπαρτσελόνα? Εμένα μου φαίνεται σχεδόν ακατόρθωτο.

 

Θα δούμε στο τέλος ποιος είναι ο παραμυθάς.

Χεχε

 

 

Χεχεχεεεεε:lol:

 

Ταμαθες τα σημερινα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι η ιστορία; Αν θα έκανε διπλό η Κάχα; Αυτή δεν είχε το πλεονέκτημα;

 

3-0 τους εστειλε τους 'αχαστους' για βρουβες ξεκινώντας με 2 διπλα καπακια στη Βαρκελωνη.

btw, η Μπαρτσελονα εχασε 1π στην παραταση. Τοσο πολυ 'εγκατελειψε'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3-0 τους εστειλε τους 'αχαστους' για βρουβες ξεκινώντας με 2 διπλα καπακια στη Βαρκελωνη.

btw, η Μπαρτσελονα εχασε 1π στην παραταση. Τοσο πολυ 'εγκατελειψε'

 

Ναι ρε αλλά κέρδισε το κρίσιμο 3ο παιχνίδι. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, φτάνει με την αρρώστια, μην την εξάγουμε εντελώς στην Ισπανία. Το είδε κανείς το ματς; Εγώ είδα τελευταία λεπτά και παράταση και ήταν χίλιες φορές καλύτερο από τις σούπες του Μουντιάλ!

 

@firewalker: ναι, έτσι είναι το σύστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, φτάνει με την αρρώστια, μην την εξάγουμε εντελώς στην Ισπανία. Το είδε κανείς το ματς; Εγώ είδα τελευταία λεπτά και παράταση και ήταν χίλιες φορές καλύτερο από τις σούπες του Μουντιάλ!

 

 

Έναν κρίσιμο τελικό μπορείς να τον συγκρίνεις με ένα ματς Σλοβακία-Τανζανία.

 

Δεν μπορείς να τον συγκρίνεις όμως με το Βραζιλία-Γαλλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mατσαρα ηταν. Και εκτος του Σπλιτερ, που ο ανθρωπος ειναι παικταρας, δε θα με χαλαγε καθολου και ο Χουερτας!

 

Ο Καημενος ο ρικυ, παικταρας μεν, αλλα τοσες μ@λ@κιες τι τις ηθελε?

 

---------- Προσθήκη στις 00:25 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:22 ----------

 

Έναν κρίσιμο τελικό μπορείς να τον συγκρίνεις με ένα ματς Σλοβακία-Τανζανία.

 

Δεν μπορείς να τον συγκρίνεις όμως με το Βραζιλία-Γαλλία.

 

Τελικα υπαρχουν ανθρωποι που προτιμουν τα πιο αργα, βαρετα και σαφως λιγοτερο θεαματικα σπορ!

 

Δεν πειραζει, ασε μας εμας να χουμε κολλημα με τη σπυριαρα.. Δες εσυ Ρεχαγκελ και Νιοπλια και Λινεν!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τελικα υπαρχουν ανθρωποι

 

Χρειάστηκες 25 χρόνια να καταλάβεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που προτιμούν την μπάλα αντί για την σπυριάρα?

 

Μήπως ήσουν και εσύ στην Oceanic 815?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάστηκες 25 χρόνια να καταλάβεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που προτιμούν την μπάλα αντί για την σπυριάρα?

 

Μήπως ήσουν και εσύ στην Oceanic 815?

 

Καπου εκει..

 

Εσυ αφου σιχαινεσαι τοσο το μπασκετ, γιατι μπαινεις και γραφεις οτι σου κατεβει για τους τελικους? Απ την πολλη αγαπη για το αθλημα?? Οχι τπτ αλλο, να μην σε παιρνουμε στα σοβαρα και απανταμε στα οσα λες..

 

Αλλα ειπαμε.. Ο οπαδισμος και ο φανατισμος, οταν συνανταν την ασχετοσυνη, γινονται εκρηκτικος συνδιασμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου εκει..

 

Εσυ αφου σιχαινεσαι τοσο το μπασκετ, γιατι μπαινεις και γραφεις οτι σου κατεβει για τους τελικους? Απ την πολλη αγαπη για το αθλημα?? Οχι τπτ αλλο, να μην σε παιρνουμε στα σοβαρα και απανταμε στα οσα λες..

 

Δεν με θυμάμαι να πολυσχολιάζω και τόσο πολύ τα του μπάσκετ σας.

 

Αν εξαιρέσεις για τα επεισόδια και τα καραγκιοζιλίκια, και μερικά άλλα μηνυματάκια, δεν με θυμάμαι να μπαίνω στα βαθυά και να σας την σπάω με την ασχετοσύνη μου, όσον αφορά την αγάπη σας. Μπορεί και να κάνω λάθος πάντως, γύρισα αρκετές φορές στο σπίτι ψιλοτύφλα. Αν έκανα καμια ανάλυση για τα πικ εν ρολ(έτσι τα λέτε?) αν και δεν νομίζω, συμπάθα με μου ξέφυγε.

 

Αλλα ειπαμε.. Ο οπαδισμος και ο φανατισμος, οταν συνανταν την ασχετοσυνη, γινονται εκρηκτικος συνδιασμος.

 

Ώπα, ώπα εδώ έχει ζουμί η υπόθεση. Μήπως θες να θυμηθούμε ποιοι ήταν εκείνοι που θα θέλαν πολύ να βρίσκονταν στο ΣΕΦ για να σπάσουν ότι βρουν μπροστά τους? Να πετάξουν το κατιτής στον... αγκωνίδη για να... κερδίσουν την χαμένη αξιορπέπεια και να ακολουθήσουν πιστά τις προσταγές των φυλλάδων? :whistle:

 

Θύμισέ μου σε παρακαλώ, πόσο σχετικοί ήταν αυτοί με το άθλημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...