Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To καλυτερο δεν το ξερεις.

Οτι δεν ζητησε αυξηση. Ζητησε τα λεφτα που επαιρνε ηδη!

Ζητησε 25.000 τον μηνα, οσο επαιρνε μεχρι τωρα

Και του προτειναν 10.000

Σε ομαδα με μπατζετ κοντα στα 50Μ, θα μας σωσουν τα 180.00€ δλδ

 

Οταν θα εχουμε παικτες με κρεμασμενη γλωσσα μέχρι το πατωμα απο τον Φλεβαρη, θα εχει πλακα να σκασει το Ντερμπυ "Γιατι αυτη η φυσικη κατασταση?Τεμπελιαζατε στην προετοιμασια ε?"

 

 

Η δουλεια του γυμανστη ειναι παρα πολυ σημαντικη για ενα συλογο...

Ολοι ειδαμε τι εκανε φετος ο ΠΑΟ με αυτον τον γυμναστη ...

 

Tραγικα πραγματα ....:-(

 

Εμεις απο την αλλη θα τη βγαλουμε ΚΑΙ φετος με δανεικους και τζαμπε παιχτες ....

Ουτε συμβολαια ακριβα θα δωσει ο Κοκκαλης αλλα ουτε χρημα για μεταγραφες ...

Απο τον Βαλβερδε πηγαμε στον τσαμπα τον Αλεξανδρη και στον Λινεν των 500.000 ευρω ...

Χαλια μαυρα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ οι εφιαλτικες στιγμες που ζουμε...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

 

ποσο θρασσυτατος αντιΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ εισαι ρε ανικανε γιαννακη του Β.

 

νοοτροπια δευτεροτριτου παλι στην παιανια...

παρασκηνιο πληρως παραδομενο στην τυχη του...

μεταγραφες απο το πανερι...

 

μιζερια - μιρλα - αρρωστια - γκρινια - απογοητευση, αποτελεσμα των παραπανω αυτα...

 

ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΣΟΥΝΑΜΙ ΑΝΙΚΑΝΕ...ΕΧΕΙΣ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΣΟ ΓΑΒΡΟΣ ΕΙΣΑΙ) ΣΤΟ ΑΜΗΝ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν θα γινει.

Δεν υπαρχει οραμα.

Εγω σε συλλαλητηριο δεν ξανακαταβαινω παντως.

Και διαρκειας ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και δεν θα παρω. Στις εποχες που ζουμε το σκεφτομουν 2 φορες αν θα ανανεωνα, ετσι οπως τα εκανε, καλυτερα μουρχεται η Νοβα και ας στηθω σε ουρα 3-4 φορες για να βρω εισητηριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το Point σου ποιο ειναι?

Οτι ειμαι βλακας και μιζερος και ανθρωπακι που κατεβηκα σε συλλαλητηριο για το ποδοσφαιρο ενω υπαρχουν τοσα προβληματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το Point σου ποιο ειναι?

Οτι ειμαι βλακας και μιζερος και ανθρωπακι που κατεβηκα σε συλλαλητηριο για το ποδοσφαιρο ενω υπαρχουν τοσα προβληματα?

Όχι μωρέ, απλά δε σε είχα για άτομο που θα κατέβει στο δρόμο για μια ομάδα. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μην κατεβω?

Αρρωστια ειναι για μενα ο αθλητισμος και για την ομαδα μου θα κατεβω.

Αλλος εχει παθος το τζογο και θα κατεβει αν κλεισουν τα καζινο, αλλοι κατεβαιναν οταν ο Παπαθεμελης ειχε βαλει ωραριο στα μπουζουκια, αλλοι εχουν παθος με τα αμαξια και θα κατεβουν αν βαλουν οριο τα 50χλμ

 

Ο ανθρωπος καλο ειναι να μην το βουλωνει, ειτε για πραγματα οπως το ασφαλιστικο που επηρεαζουν ολη του τη ζωη είτε για το παθος του, που για μενα ειναι ο Παναθηναικος.

 

ΥΓ. Και μεταξυ μας? Προτιμας εμενα και τον Μενελαο και τον οποιοδηποτε στο δρομο για το παθος μας που ειναι δικη μας αρρωστια και δεν ενοχλουμε κανενα ή ειναι πιο "σοβαρες" κατι διαδηλωσεις για τις ταυτοτητες και το θρησκευμα ή κατι υπαλληλων της Βουλης για να μην τους κοψουν τον 15ο και 16ο μισθο οταν σε αλλους κοβουν τον 13ο και 14ο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μην κατεβω?

Αρρωστια ειναι για μενα ο αθλητισμος και για την ομαδα μου θα κατεβω.

Αλλος εχει παθος το τζογο και θα κατεβει αν κλεισουν τα καζινο, αλλοι κατεβαιναν οταν ο Παπαθεμελης ειχε βαλει ωραριο στα μπουζουκια, αλλοι εχουν παθος με τα αμαξια και θα κατεβουν αν βαλουν οριο τα 50χλμ

 

Ο ανθρωπος καλο ειναι να μην το βουλωνει, ειτε για πραγματα οπως το ασφαλιστικο που επηρεαζουν ολη του τη ζωη είτε για το παθος του, που για μενα ειναι ο Παναθηναικος.

 

ΥΓ. Και μεταξυ μας? Προτιμας εμενα και τον Μενελαο και τον οποιοδηποτε στο δρομο για το παθος μας που ειναι δικη μας αρρωστια και δεν ενοχλουμε κανενα ή ειναι πιο "σοβαρες" κατι διαδηλωσεις για τις ταυτοτητες και το θρησκευμα ή κατι υπαλληλων της Βουλης για να μην τους κοψουν τον 15ο και 16ο μισθο οταν σε αλλους κοβουν τον 13ο και 14ο?

Κοίτα, την αρρώστια του καθενός τη σέβομαι απόλυτα. Κάιν προμπλέμ και ρισπέκτ μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι εχω καταλαβει εγω ρε γκαιζ παντως, ο Τζιγκερ λεει πως υπαρχει μεγαλο ανοιγμα στον συλλογο και πως καλο θα ειναι να μειωθει το μπατζετ ωστε να μην εχει ο συλλογος σας οικονομικα προβληματα. Εδω κανει κατι λαθος? Λεει κατι παραλογο? Η επειδη εχετε καλομαθει στο μπασκετ απο τους κοντους, αντιστοιχα και μεις απο τους αυγουλοματες, αυτο σημαινει πως ντε και καλα ο καθε επιχειρηματιας που αναλαμβανει μια ομαδα για τους δικους του λογους (κερδος, δοξα, πρεστιζ, επιρροη,..), πρεπει να μην κοιταει τον ισολογισμο της εταιριας του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι εχω καταλαβει εγω ρε γκαιζ παντως, ο Τζιγκερ λεει πως υπαρχει μεγαλο ανοιγμα στον συλλογο και πως καλο θα ειναι να μειωθει το μπατζετ ωστε να μην εχει ο συλλογος σας οικονομικα προβληματα. Εδω κανει κατι λαθος? Λεει κατι παραλογο? Η επειδη εχετε καλομαθει στο μπασκετ απο τους κοντους, αντιστοιχα και μεις απο τους αυγουλοματες, αυτο σημαινει πως ντε και καλα ο καθε επιχειρηματιας που αναλαμβανει μια ομαδα για τους δικους του λογους (κερδος, δοξα, πρεστιζ, επιρροη,..), πρεπει να μην κοιταει τον ισολογισμο της εταιριας του?

 

Μόνο που δε μας ενδιαφέρουν οι ισολογισμοί ενός ανθρώπου που έχει όλα τα πετρέλαια της χώρας.

 

Για να μην πούμε για τι άλλα εμπόρια μπορεί να κάνουν τέτοιοι άνθρωποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...