Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ρε σεις καπου πηρε το ματι μου στην Πρασινη ενα photoshoped εξωφυλλο του gayrou με τους παιχτες του παναθηκαικου σε φωτος και απο κατω τιτλος: Wanted: πρασινες οχιες.

 

υπαρχει καπου ονλινε; το ψαχνω αλλα δεν το βρισκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις καπου πηρε το ματι μου στην Πρασινη ενα photoshoped εξωφυλλο του gayrou με τους παιχτες του παναθηκαικου σε φωτος και απο κατω τιτλος: Wanted: πρασινες οχιες.

 

υπαρχει καπου ονλινε; το ψαχνω αλλα δεν το βρισκω.

 

Ψάχ' το στην Κίτρινη online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται να περνάνε τόσο καλά στον μπασκετικό Παναθηναϊκό που δεν μπορούν να ξεκολλήσουν.

Ο Διαμαντίδης δηλώνει ότι είναι δεμένος με τον Παναθηναϊκό οπότε θα ανανεώσει. Ο Μπατίστ λέει ότι δεν μπορεί να φανταστεί τον εαυτό του με άλλη φανέλα, ακόμη και ο Σάρας που μάλλον θα φύγει λέει ότι επιθυμία του είναι να παραμείνει.

Φυσιολογικά το ίδιο θα αισθάνεται και ο Ομπράντοβιτς οπότε βλέπω να γίνονται λίγες αλλαγές στην ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://fullepithesi.gr/2010/06/08/papanikolaou-kleiza/

 

Από μπάσκετ δεν σκαμπάζω πολλά και γι’ αυτό δεν σκοπεύω να πάρω θέση για το αν είναι καλός ή κακός προπονητής ο Παναγιώτης Γιαννάκης. Απ’ τα λίγα που ξέρω, νομίζω όμως ότι δεν είναι.

 

Μπορώ πάντως να μεταφέρω την άποψη που έχουν γνωστοί μπασκετικοί Ολυμπιακοί και την οποία δεν μπορούν να εκφράσουν οι ίδιοι για να μην «κάψουν» την όποια σχέση έχουν με ένα θρύλο του σύγχρονου ελληνικού μπάσκετ. Το καταλαβαίνω. Επειδή όμως εγώ δεν γνωρίζω προσωπικά τον προπονητή και άρα δεν εμπλέκομαι συναισθηματικά ούτε έχω να περιμένω ειδήσεις και ρεπορτάζ, μπορώ να μεταφέρω τα πράγματα που άκουγα τόσο καιρό από μπασκετικούς δημοσιογράφους που πόναγαν με αυτά που ήξεραν και έβλεπαν.

 

Η όλη κατάσταση περικλείεται σε μια φράση που είπε βασικότατος παίκτης και φίρμα της ομάδας: «Αν πάμε για προετοιμασία την επόμενη χρονιά με προπονητή τον Γιαννάκη, ας βάλουν μεταλοανιχνευτή γιατί πολλοί θα πάμε με όπλα στην πρώτη συγκέντρωση». Αυτό μου μετέφερε σοβαρός συνάδελφος, αυτό σας λέω και εγώ. Τυχαίο; Δεν νομίζω … Ο Γιαννάκης δεν ήταν απλά μη αποδεκτός στους παίκτες της ομάδας. Ήταν εχθρός τους και μάλιστα εδώ και πολύ καιρό. Θεωρούσαν πως αντί να τους πηγαίνει προς τα πάνω, το μόνο που έκανε ήταν να μειώνει την όποια χρηματιστηριακή αξία είχε ο καθένας τους. Και αν νοιαζόταν μια φορά για το που πάει ο Ολυμπιακός σαν ομάδα, για τον εαυτό τους νοιαζόταν πολλάκις. Όταν λοιπόν βλέπεις ότι η τύχη σου και η αξία σου βρίσκονται στα χέρια ενός ανθρώπου που «δεν το έχει», γίνεσαι έξαλος αν σε λένε Κλέϊζα ή Τσίλντρες και προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα πολλά λεφτά που παίρνεις. Δεν γίνεται να έρχεσαι απ’ το ΝΒΑ και να διαπιστώνεις ότι παίζεις σε μια ομάδα που προπονείται σε 4-5 συστήματα όλα κι όλα. Δεν γίνεται να βλέπεις τον αντίπαλο να δουλεύει με 15 συστήματα και να βγάζει 20 ανενόχλητα τρίποντα σε κάθε ματς και εσύ να παίζεις με τακτικές ομάδας λυκείου με τις οποίες γέλαγε ο Ομπράντοβιτς. Δεν γίνεται να σου κάνει πλάκα ο …Τσαρτσαρής και ο Διαμαντίδης.

 

Οι Αγγελόπουλοι δυστυχώς εμπιστεύθηκαν τα εκατομμύρια που έβγαλαν απ’ το λογαριασμό τους, σε έναν προπονητή πολύ κατώτερο των παικτών που έφεραν στην ομάδα. Δικό τους το λάθος, αυτοί κλαίνε σήμερα τα λεφτά τους. Αν έμαθαν απ’ το λάθος τους, θα το δείξει το μέλλον. Ο κόσμος του Ολυμπιακού όμως δεν θέλει να ξαναζήσει τέτοια περιπέτεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που το θυμηθηκα....

 

 

Εκλεισε ο Σαντος στον ΠΑΟ.Πιανει δουλεια απο Μαιο.

 

 

Δυστυχως για εσενα ο Σαντος εχει ηδη "κλεισει" οποτε θεωρεις γελοια την διοικηση της ομαδας σου.Και μην μου ζητησεις link.Τυγχανει να γνωριζω κατι παραπανω.Εδω ειμαστε και θα δουμε τι θα λες οταν θα επισημοποιηθει.

 

παμε μια Μελισανιδεια κωλοτουμπα τωρα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα..........εσυ μαλλον ΔΕΝ καταλαβαινεις τι λέμε!

ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΕ ο σαντος! το ειπε ο μπαμπης ο σουγιας ο μακεδονομάχος, εγκυρότατη πηγή!! Θα δεις, θα αλλαξει απόφαση ο ζοτς, θα φύγει, και θα τον πάρουμε τον σάντος....στο μπάσκετ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...