Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολα αυτά ειναι αναμενόμενα, απο την στιγμή που ανέλαβε πάλι ο σκατοτζίγκερ.

Τόσα χρόνια τον ξέρουμε δέν θα τον μάθουμε τώρα.

Βλέπω να αρχίζει πάλι το ξεπούλημα, να αγοράζουμε πάλι τριτοδεύτερους και η κοροϊδία ότι έχουμε μεγάλη ομάδα να πηγαίνει σύννεφο.

Ιδικά τώρα που και ο ολυμπιλαγός ειναι ανύπαρκτος (καλα ΑΕΚ δεν συζητάω) θα υποθέσει οτι το πρωτάθλημα ειναι εύκολο και βλέπω να ιδρώνουμε για το πρωτάθλημα και να κυνηγάμε τον ΠΑΟΚ.

Για πορεία στο σι-ελ:-D (οχι το χρώμα) ούτε κουβέντα... τα γνωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Πιστεύεις οτι ο Ντι Μαρία αν δεν επαιζε στην Μπενφίκα αλλα στον Παναθηναϊκο θα χτυπούσε μεταγραφή στην Ρεάλ?Πιστεύεις οτι ο Κριστιάνο Ρονάλντο αν έπαιζε στην Αεκ και οχι στην Σπορτιγκ θα χτυπύσε μεταγραφή στην Μαντσεστερ?Πιστεύεις οτι ο Λισαντρο Λοπεζ αν επαιζε στον Ολυμπιακό και οχι στην Πόρτο θα χτυπούσε μεταγραφή 20μμυρια στην Λυον?

 

Καλως ή κακως το Πορτογαλικό πρωτάθλημα ειναι πιο αξιόπιστο και έχεις περισσότερες πιθανότητες να χτυπήσεις μια μεγάλη μεταγραφή σαν παίχτης!Το εμπιστεύονται περισσότερο οι μεγάλοι Ευρωπαϊκοί σύλλογοι

 

Θυμήσου τον Γιαγια Τουρέ.Μεταγραφή απο Ολυμπιακό σε Μπαρτσελόνα απλά δεν υφίσταται!Κάνει μια μικρή στάση στην Μονακό και μετά στην Μπάρτσα!

 

Ο Τουρέ ήταν υπό δοκιμή.Δεν ήταν ποτέ ο παιχταράς.Ένας εργάτης ήταν. Σε αντίθεση με τον Ντι Μαρία που πάει γιά ενδεκαδάτος αμέσως.

Δεν έχεις δίκιο.Ο μεγάλος παίχτης δεν έχει να κανει με την ομάδα.

Και ο Αρσάβιν στη Ρωσία έπαιζε. Ο Στοιτσκωφ παλιότερα στη Βουλγαρία. Ο Χάτζι στη Στεάουα.Ο Σούκερ δεν ξέρει ικι αυτός που έπαιζε .Και πήγανε στην Ισπανία και παίξανε αμέσως βασικοί και κανανε και λαμπρή καριέρα σε Μπάρτσα και Ρεάλ.

Ας κάνει καλά παιχνίδια ο Νίνης στο Μουντιάλ και θα δείς την τιμή του να εκτινάσσεται στα υψη και οι προτάσεις θα πέφτουν βροχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξαναπει κανείς περί "αδαής".... Βαρέθηκα αυτές τις μέρες με τις διαφωνίες και δεν έχω όρεξη. Απλά και κατανοητά το είπα, δεν συμφωνώ με την πώληση λετο.

 

ΑΛΛΑ, όποιος νομίζει ότι ο Παναθηναικός και ο Ολυμπιακός έχουν από πάνω τους μόνο τις 8 τοπ ομάδες τις ευρώπης, ε, κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. ο λετο στην μπενφίκα θα άξιζε τα διπλά απ'ότι αξίζει τώρα.

 

μπορείτε να έχετε τις απόψεις σας, δικαίωμα του καθενός. κι εγώ θέλω τον Παναθηναικό όσο ψηλότερα γίνεται αλλά αυτό απέχει από την πραγματικότητα...

 

πόσους παίκτες έχουν πουλήσει σε μεγάλα κλαμπ οι ΠΑΟ, ΟΣΦΠ, ΑΕΚ και πόσους οι πορτο, μπενφικα, σπορτινγκ. χρειάζομαι κι άλλο επιχείρημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις οτι ο Ντι Μαρία αν δεν επαιζε στην Μπενφίκα αλλα στον Παναθηναϊκο θα χτυπούσε μεταγραφή στην Ρεάλ?Πιστεύεις οτι ο Κριστιάνο Ρονάλντο αν έπαιζε στην Αεκ και οχι στην Σπορτιγκ θα χτυπύσε μεταγραφή στην Μαντσεστερ?Πιστεύεις οτι ο Λισαντρο Λοπεζ αν επαιζε στον Ολυμπιακό και οχι στην Πόρτο θα χτυπούσε μεταγραφή 20μμυρια στην Λυον?

 

Καλως ή κακως το Πορτογαλικό πρωτάθλημα ειναι πιο αξιόπιστο και έχεις περισσότερες πιθανότητες να χτυπήσεις μια μεγάλη μεταγραφή σαν παίχτης!Το εμπιστεύονται περισσότερο οι μεγάλοι Ευρωπαϊκοί σύλλογοι

 

Θυμήσου τον Γιαγια Τουρέ.Μεταγραφή απο Ολυμπιακό σε Μπαρτσελόνα απλά δεν υφίσταται!Κάνει μια μικρή στάση στην Μονακό και μετά στην Μπάρτσα!

Και γιαυτο ειπα οτι δεν αποκλειω να ειναι θετικος.

Αλλα επειδη για καθε Ντι Μαρια και καθε Κριστιανο υπάρχουν 5-6 Χουλκ που την παλευουν βασικοι στην Πορτο 2-3 χρονια αλλα ακομα να κανουν την μεγαλη μεταγραφη, επειδη υπάρχει το παραδειγμα του Γιουρκα, ξερουμε πολυ καλά οτι η Πορτογαλια δεν είναι Αγγλια ή Ισπανια να υπερτιμολογουνται οι μέτριοι και δεν βρισκω λογο να μην μπορουμε να πεισουμε τον Λετο να μεινει

 

Εσυ δλδ περιμενεις σοβαρα να πιστεψω οτι ονειρο του Λετο ήταν να παιξει στη Μπενφικα και αρα δεν μπορουμε εμεις να τον κρατησουμε?

 

---------- Προσθήκη στις 15:13 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:59 ----------

 

Μην ξαναπει κανείς περί "αδαής".... Βαρέθηκα αυτές τις μέρες με τις διαφωνίες και δεν έχω όρεξη. Απλά και κατανοητά το είπα, δεν συμφωνώ με την πώληση λετο.

 

ΑΛΛΑ, όποιος νομίζει ότι ο Παναθηναικός και ο Ολυμπιακός έχουν από πάνω τους μόνο τις 8 τοπ ομάδες τις ευρώπης, ε, κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. ο λετο στην μπενφίκα θα άξιζε τα διπλά απ'ότι αξίζει τώρα.

 

μπορείτε να έχετε τις απόψεις σας, δικαίωμα του καθενός. κι εγώ θέλω τον Παναθηναικό όσο ψηλότερα γίνεται αλλά αυτό απέχει από την πραγματικότητα...

 

πόσους παίκτες έχουν πουλήσει σε μεγάλα κλαμπ οι ΠΑΟ, ΟΣΦΠ, ΑΕΚ και πόσους οι πορτο, μπενφικα, σπορτινγκ. χρειάζομαι κι άλλο επιχείρημα?

Οπως απαντησε και ο αποπανω, στη Μπενφικα επαιζε ο Αρσαβιν?

Στην Σπορτινγκ επαιζε ο Αλτιντοπ?

Ο Σουκουρ ξεκινησε απο την Πορτο?

Τον Γιοβανοβιτς στην Λεισοες τον ειδε η Λιβερπουλ?

 

Στο φιναλε απο που πηρε η Λιβερπουλ τον Κυριακο?Απο την Πορτο Αλεγκρε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως απαντησε και ο αποπανω, στη Μπενφικα επαιζε ο Αρσαβιν?

Στην Σπορτινγκ επαιζε ο Αλτιντοπ?

Ο Σουκουρ ξεκινησε απο την Πορτο?

Τον Γιοβανοβιτς στην Λεισοες τον ειδε η Λιβερπουλ?

 

Στο φιναλε απο που πηρε η Λιβερπουλ τον Κυριακο?Απο την Πορτο Αλεγκρε?

 

Αυτά που λες τι επιβεβαιώνουν?? Ότι από τις Ελληνικές ομάδες έχει ΑΓΟΡΑΣΕΙ η ιντερ τον γεωργατο και η λιβερπουλ τον κυργιάκο. Άλλος?? Δηλαδή όσες πιθανότητες έχει να φύγει ένας παίκτης της στανταρ, της τσσκα και της διναμο ζαγκρεμπ απ'ευθείας σε μεγάλη ομάδα έχει και ένας παίκτης των μεγάλων Ελληνικών ομάδων. Αντίθετα πολύ πιο πιθανό να φύγει από την μπενφικα. Διαφωνείς σε αυτό?

 

Το θέμα δεν είναι αν πηγαίνει σε καλύτερη ομάδα. Εγώ σου βάζω τη μπενφικα στα κυβικά μας. Πηγαίνει σίγουρα όμως σε ένα άπειρα καλύτερο εργασιακό χώρο (πρωτάθλημα) όπου θα έχει σεβασμό ως επαγγελματίας. Αν λοιπόν ανταποκριθεί κι αποδείξει κι εκεί τον επαγγελματισμό του, τότε οι πιθανότητες του να παέι πχ πίσω στη λιβερπουλ θα είναι πολλαπλάσιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη βαζεις στην ιδια μοιρα την υποθεση του Κυριακου με αυτη του Ντι Μαρια ας πουμε ...

Ο Κυριακος για την Λιβερπουλ ηταν μια ευκολη λυση χωρις πολλα εξοδα ....

Γιατι ως γνωστον η Λιβερπουλ εχει καποια οικομικα θεματακια....

Οπως παει σε λιγο καιρο το μπατζετ της θα ειναι μικροτερο κι απ του Ολυμπιακου ... :-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που λες τι επιβεβαιώνουν?? Ότι από τις Ελληνικές ομάδες έχει ΑΓΟΡΑΣΕΙ η ιντερ τον γεωργατο και η λιβερπουλ τον κυργιάκο. Άλλος?? Δηλαδή όσες πιθανότητες έχει να φύγει ένας παίκτης της στανταρ, της τσσκα και της διναμο ζαγκρεμπ απ'ευθείας σε μεγάλη ομάδα έχει και ένας παίκτης των μεγάλων Ελληνικών ομάδων. Αντίθετα πολύ πιο πιθανό να φύγει από την μπενφικα. Διαφωνείς σε αυτό?

Oχι, διαφωνω στο οτι το να παει στη Μπενφικα ειναι ονειρο ζωης και δεν μπορουμε να τον κρατησουμε γιατι που θα του ξαναπαρουσιαστει τετοια ευκαιρια.

Ειδικα για παικτη που δεν ειναι σε Εθνικη και εχει σιγουρο το ΤΛ ειναι αδυνατο να πιστεψω οτι θα κανει τα παντα προκειμενου να παει φετος στη Μπενφικα.

Το θέμα δεν είναι αν πηγαίνει σε καλύτερη ομάδα. Εγώ σου βάζω τη μπενφικα στα κυβικά μας. Πηγαίνει σίγουρα όμως σε ένα άπειρα καλύτερο εργασιακό χώρο (πρωτάθλημα) όπου θα έχει σεβασμό ως επαγγελματίας. Αν λοιπόν ανταποκριθεί κι αποδείξει κι εκεί τον επαγγελματισμό του, τότε οι πιθανότητες του να παέι πχ πίσω στη λιβερπουλ θα είναι πολλαπλάσιες.

Kωστα Κατσουρανη, εσυ?

Γ#@$ το τσουβαλιασμα μου μεσα...Αν εχει ενα λογο να φυγει απο τον Παναθηναικο οπως λειτουργουσε μεχρι περσυ ειναι ο Κατσουρανης και ο Καραγκουνης. Κατα τα αλλα τι σεβασμο ελειπε στον Λετο στο περιβαλλον που δουλευε?

Θεο τον ειχαμε, τα χρηματα του επαιρνε, καλο προπονητηριο ειναι η Παιανια.

 

Εκτος αν σοβαρα πιστευεις οτι το γηπεδο της Μπραγκα που ειναι απλα λιγοτερο σταβλος ισως απο το Γεντι Κουλε του ΟΦΗ ειναι σοβαρο κριτηριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι, διαφωνω στο οτι το να παει στη Μπενφικα ειναι ονειρο ζωης και δεν μπορουμε να τον κρατησουμε γιατι που θα του ξαναπαρουσιαστει τετοια ευκαιρια.

Ειδικα για παικτη που δεν ειναι σε Εθνικη και εχει σιγουρο το ΤΛ ειναι αδυνατο να πιστεψω οτι θα κανει τα παντα προκειμενου να παει φετος στη Μπενφικα.

 

Kωστα Κατσουρανη, εσυ?

Γ#@$ το τσουβαλιασμα μου μεσα...Αν εχει ενα λογο να φυγει απο τον Παναθηναικο οπως λειτουργουσε μεχρι περσυ ειναι ο Κατσουρανης και ο Καραγκουνης. Κατα τα αλλα τι σεβασμο ελειπε στον Λετο στο περιβαλλον που δουλευε?

Θεο τον ειχαμε, τα χρηματα του επαιρνε, καλο προπονητηριο ειναι η Παιανια.

 

Εκτος αν σοβαρα πιστευεις οτι το γηπεδο της Μπραγκα που ειναι απλα λιγοτερο σταβλος ισως απο το Γεντι Κουλε του ΟΦΗ ειναι σοβαρο κριτηριο

 

Μα ποιος είπε κάτι για όνειρο ζωής του Λετο??? Από που προκύπτει αυτό??

 

Αυτό για τον Κατσουράνη δεν το κατάλαβα καν. Αλλά όταν μιλάω για επαγγελματισμό δεν μιλάω για τον Παναθηναικό μόνο. Ο Παναθηναικός ξέρω πως λειτουργεί και οι παίκτες του είναι οι τελευταίοι στην Ελλάδα που θα είχαν παράπονο. Όμως συμμετέχεις σε ένα πρωτάθλημα, σωστά? Σε ένα πρωτάθλημα που στις μισές αγωνιστικές του είσαι κινούμενος στόχος για τον κάθε εγκληματία-υπάνθρωπο-βλαμμένο απλά επειδή φοράς τη φανέλα του Παναθηναικού.

 

Τέλος πάντων, αν μου πεις ότι πραγματικά θέλεις να επιχειρηματολογήσω για το αν το πορτογαλικό πρωτάθλημα είναι πολύ ανώτερο του Ελληνικού, ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ποιος είπε κάτι για όνειρο ζωής του Λετο??? Από που προκύπτει αυτό??
Aπο την ταση των φιλοΤζιγγερικων να περασει το 'μα πως θα εμποδισουμε τον Λετο να παει σε ολοκληρη Μπενφικα'

 

Αυτό για τον Κατσουράνη δεν το κατάλαβα καν.

Δηλωσε ακριβως τα ιδια.(περι επαγγελματισμου, πρεπει να παει στη Μπενφικα, ειναι ευκαιρια γιαυτον κτλ)

Η μονη διαφορα ειναι οτι εσυ δεν τον βλεπεις σαν την αντιπαλη κλικα

Όμως συμμετέχεις σε ένα πρωτάθλημα, σωστά? Σε ένα πρωτάθλημα που στις μισές αγωνιστικές του είσαι κινούμενος στόχος για τον κάθε εγκληματία-υπάνθρωπο-βλαμμένο απλά επειδή φοράς τη φανέλα του Παναθηναικού.

 

Τέλος πάντων, αν μου πεις ότι πραγματικά θέλεις να επιχειρηματολογήσω για το αν το πορτογαλικό πρωτάθλημα είναι πολύ ανώτερο του Ελληνικού, ε...

 

Ναι, θελω να επιχειρηματολογησεις για το "πολυ"(αντε, για το 'ανωτερο" μεσα)

Αν εξαιρεσεις Πορτο-Μπενφικα-Σπορτινγκ και ισως Μποαβιστα απο κατω εχει πολυ χαμηλοτερα σκαλια.

 

---------- Προσθήκη στις 16:23 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:09 ----------

 

Eπειδη λαθη δεν κανουν μονο οι νεκροι και το σημαντικοτερο ειναι να τα αναγνωριζεις

"Λάθος μου αλλά προκλήθηκα"

 

Στη συνέχεια ο Δημήτρης Διαμαντίδης μίλησε και για το περιστατικό με τον Τεόντοσιτς... "Θέλω όμως να σταθώ σε αυτό που έγινε με τον Τεόντοσιτς στο τρίτο ματς στο ΟΑΚΑ. Σαφώς και η αντίδρασή μου δεν ήταν σωστή. Αλλά ήταν αντίδραση σε δράση που προηγήθηκε. Ολοι φυσικά έκραξαν εμένα, γιατί εμένα έδειξε η τηλεόραση κι έτσι έπρεπε να γίνει. Κανείς όμως δεν έψαξε να δει τι έγινε πριν και αν εγώ προκλήθηκα. Είναι εκτός χαρακτήρα αυτό που έγινε και στενοχωριέμαι επειδή το είδαν μικρά παιδιά, που παρακολουθούσαν τον αγώνα. Δεν ήταν σωστό", παραδέχτηκε.

 

Δεν νομιζω να ψαξει κανεις για παρομοια δηλωση αξυριστου τουριστα, ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο την ταση των φιλοΤζιγγερικων να περασει το 'μα πως θα εμποδισουμε τον Λετο να παει σε ολοκληρη Μπενφικα'

 

 

Δηλωσε ακριβως τα ιδια.(περι επαγγελματισμου, πρεπει να παει στη Μπενφικα, ειναι ευκαιρια γιαυτον κτλ)

Η μονη διαφορα ειναι οτι εσυ δεν τον βλεπεις σαν την αντιπαλη κλικα

 

 

Ναι, θελω να επιχειρηματολογησεις για το "πολυ"(αντε, για το 'ανωτερο" μεσα)

Αν εξαιρεσεις Πορτο-Μπενφικα-Σπορτινγκ και ισως Μποαβιστα απο κατω εχει πολυ χαμηλοτερα σκαλια.

 

Τις δηλώσεις Κατσουράνη δεν τις είχα ακούσει αλλά δεν μου κάνουν κι εντύπωση.. Τώρα για τον αν θέλει να τον στείλει δεν το ξέρω..

 

Άρα η μόνη μας διαφωνία είναι το θέμα του πρωταθλήματος σωστά?? Εσύ αν κατάλαβα το εννοείς σε επίπεδο μπάλας. Εγώ όχι. Οι ποδοσφαιριστές είναι επαγγελματίες άνθρωποι. Και αυτοί όπως εμείς έχουν οικογένεια, γυναίκα, παιδιά κοκ.. Ο Λετο του Παναθηναικού λοιπόν θα πάει να παίξει στην τουμπα και στο καραισκάκη. Εσύ του εγγυάσαι ότι θα φύγει υγιής όπως πήγε?? Κι αν όχι εσύ, η πολιτεία? Η superleague? Η αστυνομία? Ο Παναθηναικός? Ποιος???

 

Ο Λετο της Μπενφίκα θα πάει να παίξει στο οπορτο. Και εκεί τελειώνει.

 

Τελος πάντων το πρόβλημα μας είναι κοινωνικό. Άκουσες τι είπε ο Ζοτς?? Ανοιχτοί σουγιάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα μονο το θεμα της βιας σε 3 ματς τον χρονο ειναι.

Σοβαρο μεν, αλλα οχι αξεπεραστο

Αν ο Λετο επαιζε ήδη στη Μπενφικα θα καταλαβαινα γιατι να μην ερθει

Αλλα τωρα παιζει στον Παναθηναικο και δεν βρισκω καποιο λογο να πιεζει για πωληση και η διοικηση να πρεπει να τον κρατησει. Αντιθετα βλεπω 5,5 εκατομμυρια λογους να τον αμπαλαρει ο Τζιγγερ στην πρωτη πτήση της Ιμπερια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gazzetta.gr/basket/a1/item/86760-%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CE%B5%CE%AF%CF%80%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BA%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%83%CE%B5%CF%86

 

Οποιος εγραψε αυτο το αρθρο ειναι επικινδυνος. Και απο τη στιγμη που ειναι ανυπογραφο, τοτε ολο το γκαζεττα ειναι υπολογο.

 

Γιατί; Μπορείς να μας εξηγήσεις λίγο; Ωθεί στη βία ας πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τουρέ ήταν υπό δοκιμή.Δεν ήταν ποτέ ο παιχταράς.Ένας εργάτης ήταν. Σε αντίθεση με τον Ντι Μαρία που πάει γιά ενδεκαδάτος αμέσως.

Δεν έχεις δίκιο.Ο μεγάλος παίχτης δεν έχει να κανει με την ομάδα.

Και ο Αρσάβιν στη Ρωσία έπαιζε. Ο Στοιτσκωφ παλιότερα στη Βουλγαρία. Ο Χάτζι στη Στεάουα.Ο Σούκερ δεν ξέρει ικι αυτός που έπαιζε

O Aρσαβιν πηρε με την Ζενιτ το Ουεφα και ηταν απο τους παιχτες που ξεχώρισαν σε όλη την διοργάνωση.Ο Στοιτσκωφ πηρε απο το χερι την Βουλγαρία.Αντίστοιχη περίπτωση και ο Χατζι

 

Είτε το θέλουμε είτε οχι η Μπενφίκα είναι ένα βήμα παραπάνω!Όχι σαν αποδοση ομάδας αλλά με το σκεπτικό οτι οι μεγάλες ομάδες εμπιστεύονται πιο εύκολα παιχτες απο την Πορτογαλία παρά απο την Ελλάδα.Παραδείγματα υπάρχουν ΑΠΕΙΡΑ

 

Όσο για τον Χουλκ που αναφέρθηκε η Πορτο τον εντόπισε στην Ιαπωνία παρακαλώ η τιμή του έχει εκτοξευτεί και θα ειναι ενα απο τα επόμενα Big deal

 

Τέλος για τον Νίνη και την εκτόξευση της τιμής του κάτσε να τον βάλει μέσα ο βαψωμαλλιας γιατι πάλι με Καραγκούνη μας βλέπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Aρσαβιν πηρε με την Ζενιτ το Ουεφα και ηταν απο τους παιχτες που ξεχώρισαν σε όλη την διοργάνωση.Ο Στοιτσκωφ πηρε απο το χερι την Βουλγαρία.Αντίστοιχη περίπτωση και ο Χατζι με τη Ρουμανια

 

Enough said

 

Όσο για τον Χουλκ που αναφέρθηκε η Πορτο τον εντόπισε στην Ιαπωνία παρακαλώ η τιμή του έχει εκτοξευτεί και θα ειναι ενα απο τα επόμενα Big deal
Ναι ε?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...